Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αύγουστος με ολόγιομο φεγγάρι, κάθε κοπέλα εύχομαι γερό μωρό στην αγκαλιά να πάρει! ​ 💕🤱 ​​🤰


Pepe le pew

Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου αν δεν κάνει με αφρό μπορείς να την κάνεις άλλου!! Δεν είσαι υποχρεωμένη να βαλεις την ακτινοβολία μέσα σου αλλά και να τραβήξεις πόνο και  είναι το ίδιο αποτελεσματικός.

Εννοείται αυτό! Κάνω την τελευταία μου προσπάθεια την επόμενη εβδομάδα μιας και μου τελειώνει η περίοδος και όταν μου ξαναέρθει η περίοδος παίρνω να ρωτήσω 🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 723
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα !!!  😀IMG_5193.thumb.jpeg.cedd8f3dc139a705d35113922ec85cab.jpeg

 

Αααααα τι υπέροχη καλημέρα ήταν αυτή!!!! Θα τρελαθώ!!! Μπράβο κορίτσι μου, συγχαρητήρια 🍼🍼🍼🍼❤️❤️❤️❤️❤️🎉🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/8/2023 at 2:22 ΜΜ, ο/η marinaP είπε:

Γειά σας κορίτσια μου... Σας ευχαριστώ για την υπομονή που κάνατε. Και για όσες ρωτουσατε τόσες μέρες για μένα. Η αλήθεια τα έβλεπα αλλα δεν έβγαιναν τα λόγια να τα γράψω. Όχι πως τώρα μου είναι εύκολο... Όπως μάθετε το όνειρο μου σταμάτησε λίγο νωρίς, πριν προλάβω να το νιώσω και να το χαρώ,όπως συμβαίνει σε πολλές κοπέλες. Απλά όταν σου συμβαίνει εσένα δεν είσαι ποτέ προετοιμασμένη να το διαχειριστείς.  Όλες τις μέρες ελεγα θα πάω και δεν θα δω τίποτα το ένιωθα, διαίσθηση; Απαισιοδοξία; δεν ξέρω, ηταν αυτό το αγκάθι μέσα μου, για αυτό και έκανα τη μια χοριακη μετά την άλλη. Δεν το πίστευα οτι Μ συνέβαινε και ήθελα να είμαι σίγουρη μέχρι τον πρώτο υπέρηχο. Εκείνο το πρωί τους έλεγα θα μου έρθει περίοδος το ένιωθα,με κοροϊδευαν όλοι που αγχωνομουν τόσο πολύ, τους έλεγα νιώθω και ξέρω το σώμα μου κάτι δεν πάει καλά. Η χοριακη π Μ ζητησαν από τη κλινική φαινόταν ψηλή είπαν άρα οκ αφου δεν έχω αίμα. Εγώ όμως κάνοντας τους υπολογισμούς μου δεν με έβγαιναν τα νούμερα. Κάτι δεν Μ καθόταν καλα. Αλλά είπα γιατροί είναι κάτι θα ξέρουν περισσότερο. Μέχρι το βράδυ το αίμα ποτάμι. 3 νύχτες νοσοκομεία και κλινικές λες και μπορούσαν να σώσουν κάτι. Αφου.ειχε ήδη φύγει τους έλεγα. Μου ζητούσαν μια ακόμη χοριακη να σιγουρευτούν πριν Μ δώσουν το χάπι. Λέω στο γιατρό δεν θέλω άλλη, δεν θέλω να πεθάνω δεύτερη φορά αυτό ένιωθα,οτι πέθανα. 

Τριγυρίζει αυτό το γιατί στο μυαλό σου μέρα νύχτα και απάντηση δεν παίρνεις ποτέ! Προσπαθώ να μαζέψω τα κομμάτια μου να σηκωθώ ξανα και να παω παρακάτω. Θα καθυστερήσει αυτό το παρακάτω το ξέρω, για αυτό και θέλω τον χρόνο μου να το διαχειριστώ και αυτό, ότι πρέπει ξανά να περιμένω όπως έκανα τόσα χρόνια. Η αναμονή με σκότωνε σε αυτή τη διαδικασία και να την πάλι, πάλι στο περίμενε. Ελπίζω πραγματικά καμία άλλη να μην περάσει αυτό τον πόνο. Δεν υπάρχει χειρότερος για μένα, μέχρι σημερα δεν πόνεσα τόσο στη ζωή Μ, ούτε όταν έβλεπα τα αρνητικά τεστ για 3 χρονιά.

Θα προσεύχομαι πραγματικά καμία άλλη να μην το ζήσει 🙏🏻🙏🏻

Πόσο λυπάμαι... Μια μεγάλη αγκαλιά... Είμαστε εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα !!!  😀IMG_5193.thumb.jpeg.cedd8f3dc139a705d35113922ec85cab.jpeg

 

Αααααα θα τρελαθώ!!! Είδες κορίτσι μου με την 1η το έπιασες και αυτό το σπορακι! Είσαι και εσύ φίλη της @Elli13 μας 🤣🤣🤣

Συγχαρητήρια ♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰 

Αν θυμάμαι καλά δεν είσαι καν κοντά στην καθυστέρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα !!!  😀IMG_5193.thumb.jpeg.cedd8f3dc139a705d35113922ec85cab.jpeg

 

Αααααααααααααααααααααααααα

Τι βλέπουν α ματάκια μου??????

Κοριτσάκι μου! Συγχαρητήριαααααααααααααααααααααααααααα

Είναι θετικό!!!!!!!!!!!!! Αχ τι ωραιααααα. Ο καλύτερος τρόπος να κλείσεις το καλοκαίρι!!!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια! Να πάνε όλα υπέροχα 🧿❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Αααααααααααααααααααααααααα

Τι βλέπουν α ματάκια μου??????

Κοριτσάκι μου! Συγχαρητήριαααααααααααααααααααααααααααα

Είναι θετικό!!!!!!!!!!!!! Αχ τι ωραιααααα. Ο καλύτερος τρόπος να κλείσεις το καλοκαίρι!!!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια! Να πάνε όλα υπέροχα 🧿❤️❤️

Πραγματικά ο καλύτερος τρόπος να κλείσει ο Αύγουστος!!! @Elk ετοίμασε μας το καινούριο θεματακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Πραγματικά ο καλύτερος τρόπος να κλείσει ο Αύγουστος!!! @Elk ετοίμασε μας το καινούριο θεματακι! 

Καλημέρα αννιτακι μου, είχες κανένα νεότερο από αποτελέσματα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες μια προς μια παρά πολυ💕💕💕💕💕

δεν το περίμενα καθόλου γιατί στο πρώτο μου παιδάκι έκανα 1,5 χρόνο και πίστευα ότι θα αργούσε και αυτό κρατούσα μικρό καλάθι 

μίλησα με την μαία του γιατρού μου χοριακη θα πάω για Δευτέρα μου είπε και ξεκίνησα φιλικό.. εύχομαι σε όλα τα κορίτσια θετικά τεστ στέλνω μπεμπεδοσκονη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα !!!  😀IMG_5193.thumb.jpeg.cedd8f3dc139a705d35113922ec85cab.jpeg

 

Αυτή είναι μια πραγματικά καλή ημέρα ❤️ Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου....αναμένουμε την τεράστια χοριακούλα🤰 Καλώς ήλθες στο club ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες μια προς μια παρά πολυ💕💕💕💕💕

δεν το περίμενα καθόλου γιατί στο πρώτο μου παιδάκι έκανα 1,5 χρόνο και πίστευα ότι θα αργούσε και αυτό κρατούσα μικρό καλάθι 

μίλησα με την μαία του γιατρού μου χοριακη θα πάω για Δευτέρα μου είπε και ξεκίνησα φιλικό.. εύχομαι σε όλα τα κορίτσια θετικά τεστ στέλνω μπεμπεδοσκονη 

Καλέ εγκυμοσύνης είναι το τεστ, νόμιζα ωορρηξίας 🤦‍♀️

Μπράβο με το καλό! Όλα να πάνε τέλεια! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα !!!  😀IMG_5193.thumb.jpeg.cedd8f3dc139a705d35113922ec85cab.jpeg

 

Καλημέρααααα 🙏🙏💓💓💓 καλά εμείς μαζί δεν ήμασταν???5 του μηνός λέγαμε για τεστακι 😜 έδειξε τόσο νωρίς;;;;μπραβοοοοοο!!!με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!ήρθε πολύ γρήγορα το δεύτερο σε σχέση με το πρώτο... είδες;;;από τον πρώτο μήνα προσπαθειών!!! συγχαρητήρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες μια προς μια παρά πολυ💕💕💕💕💕

δεν το περίμενα καθόλου γιατί στο πρώτο μου παιδάκι έκανα 1,5 χρόνο και πίστευα ότι θα αργούσε και αυτό κρατούσα μικρό καλάθι 

μίλησα με την μαία του γιατρού μου χοριακη θα πάω για Δευτέρα μου είπε και ξεκίνησα φιλικό.. εύχομαι σε όλα τα κορίτσια θετικά τεστ στέλνω μπεμπεδοσκονη 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, με το καλό το baby n2!! Ο πιο όμορφος τρόπος να κλείσει το θεματάκι!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρααααα 🙏🙏💓💓💓 καλά εμείς μαζί δεν ήμασταν???5 του μηνός λέγαμε για τεστακι 😜 έδειξε τόσο νωρίς;;;;μπραβοοοοοο!!!με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!ήρθε πολύ γρήγορα το δεύτερο σε σχέση με το πρώτο... είδες;;;από τον πρώτο μήνα προσπαθειών!!! συγχαρητήρια 

Ναι μαζί είμασταν κορίτσι μου επειδή δεν έχω σταθερό κύκλου με τον θηλασμό υπολόγιζα πιο μετά πως θα μου έρθει η περιοδος τωρα είμαι στην 32 μέρα του κύκλου μου και έδειξε αχνό τα home test έχω κάνει.. είχα κάτι συμπτώματα και λέω δεν κάνω ένα ; Και βγήκε δεν το περίμενα 

περιμενω και το δικό σου τεστ ελπίζω να είναι θετικό 💕🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, με το καλό το baby n2!! Ο πιο όμορφος τρόπος να κλείσει το θεματάκι!!! ❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ με το καλό και εσυ το μωρακι σου 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι μαζί είμασταν κορίτσι μου επειδή δεν έχω σταθερό κύκλου με τον θηλασμό υπολόγιζα πιο μετά πως θα μου έρθει η περιοδος τωρα είμαι στην 32 μέρα του κύκλου μου και έδειξε αχνό τα home test έχω κάνει.. είχα κάτι συμπτώματα και λέω δεν κάνω ένα ; Και βγήκε δεν το περίμενα 

περιμενω και το δικό σου τεστ ελπίζω να είναι θετικό 💕🙏

Ααα κατάλαβα....σε ευχαριστώ πολύ.. μάκαρι 🙏🤰 άντε με το καλοο περιμένουμε την χοριακη σου την Δευτέρα 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mary_piggy είπε:

Καλέ εγκυμοσύνης είναι το τεστ, νόμιζα ωορρηξίας 🤦‍♀️

Μπράβο με το καλό! Όλα να πάνε τέλεια! 😁

Χαχαχα ευχαριστώ πολύ 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα αννιτακι μου, είχες κανένα νεότερο από αποτελέσματα??

Κορίτσι μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον όχι ακόμα.. ο κατακερματισμός και το οξειδωτικό θέλουν λέει 10 μέρες. Τώρα είμαστε στις 7 μέρες 😁😁 άρα μάλλον Δευτέρα θα έχω τα αποτελέσματα βαριά Τρίτη!! Εσύ πως τα πας? Τι σκέφτεται για τον Σεπτέμβρη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι μαζί είμασταν κορίτσι μου επειδή δεν έχω σταθερό κύκλου με τον θηλασμό υπολόγιζα πιο μετά πως θα μου έρθει η περιοδος τωρα είμαι στην 32 μέρα του κύκλου μου και έδειξε αχνό τα home test έχω κάνει.. είχα κάτι συμπτώματα και λέω δεν κάνω ένα ; Και βγήκε δεν το περίμενα 

περιμενω και το δικό σου τεστ ελπίζω να είναι θετικό 💕🙏

Τι συμπτώματα είχες; 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες μια προς μια παρά πολυ💕💕💕💕💕

δεν το περίμενα καθόλου γιατί στο πρώτο μου παιδάκι έκανα 1,5 χρόνο και πίστευα ότι θα αργούσε και αυτό κρατούσα μικρό καλάθι 

μίλησα με την μαία του γιατρού μου χοριακη θα πάω για Δευτέρα μου είπε και ξεκίνησα φιλικό.. εύχομαι σε όλα τα κορίτσια θετικά τεστ στέλνω μπεμπεδοσκονη 

Ναι έκανες 1.5 χρόνο λόγο αυξημένης προλακτίνης! Κατά τα άλλα με το που πήρες το χάπι έμεινες στον 1ο μήνα. Και τώρα πάλι στο 1ο μήνα ♥️♥️🥰😁😁 περιμένουμε την χοριακή. Πάντως μου κάνει εντύπωση 4-5 μέρες πριν την αναμενόμενη με home test να είναι τόσο έντονη η γραμμή! Λες μωρέ να είναι 2????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ναι έκανες 1.5 χρόνο λόγο αυξημένης προλακτίνης! Κατά τα άλλα με το που πήρες το χάπι έμεινες στον 1ο μήνα. Και τώρα πάλι στο 1ο μήνα ♥️♥️🥰😁😁 περιμένουμε την χοριακή. Πάντως μου κάνει εντύπωση 4-5 μέρες πριν την αναμενόμενη με home test να είναι τόσο έντονη η γραμμή! Λες μωρέ να είναι 2????

Εκανε 19η ημέρα ωορρηξία θυμάμαι που τα λέγαμε...άρα 32η άνετα δείχνει το τεστ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εκανε 19η ημέρα ωορρηξία θυμάμαι που τα λέγαμε...άρα 32η άνετα δείχνει το τεστ....

Μπράβο ναι 19 η μέρα του κύκλου είχα θετικό τεστ ωορρηξιας αλλά πίστευα οτι στην 34 μέρα του κύκλου μου θα περιμένω περίοδο και είχα σκοπο να περιμένω την καθυστέρηση για να κάνω τεστ 

εσυ ποτε εκανες ωορρηξία ; Σε πια μέρα του κύκλου σου είσαι ;

αλλα μετά θυμήθηκα ότι στην κόρη μου είχα κάνει την 32 μέρα του κύκλου μου και είχε βγει αχνό το home test και λέω δεν κάνω ένα ; Αν και στις 4 η ώρα το πρωί είχα πάει τουαλέτα και όταν σηκώθηκα 8 το πρωί λέω τώρα θα δείξει ; Γιατί είχα πάει τουαλέτα πριν 4 ώρες 

κοριτσια ακόμα δεν το πιστεύω 😅 εύχομαι να πάει καλά 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...