Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπερματέγχυση


Recommended Posts

Καλησπέρα θα ήθελα κάποια αν έχει παρόμοια εμπειρία να βοηθήσει πριν ενάμιση χρόνο υποβλήθηκα σε επέμβαση ενσομητριωσης κ μετά από 5 μήνες έμεινα έγκυος αλλά δυστυχώς παλινδρόμησε ! Έκτοτε δεν έχω καταφέρει ! Αυτό τον μήνα θα κάνω σπερματέγχυση με serpafar ! Έχει κάποια παρόμοια εμπειρία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσι μου,αρχικά να σου ευχηθώ όλα να πάνε καλά,η σπερματεγχυση είναι μια πολύ απλή διαδικασία και δεν υπάρχει τίποτα που να σε αγχώνει,σαν ποσοστό επιτυχίας είναι λίγο παραπάνω από τη φυσική σύλληψη,αν θυμάμαι ένα 5 % επιπλεον,εγώ έκανα 2 οι οποίες δεν πέτυχαν αλλά μια φίλη πέτυχε με τη δεύτερη,οπότε όλα είναι θέμα πιθανοτήτων,εάν ο γιατρός σου έκρινε ότι θα μπορούσε να σε βοηθήσει καλώς να την κάνεις.Παντως μην σε αγχώνει είναι πολύ απλή μέθοδος και δεν καταλαβαίνεις τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η popcorn είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου,αρχικά να σου ευχηθώ όλα να πάνε καλά,η σπερματεγχυση είναι μια πολύ απλή διαδικασία και δεν υπάρχει τίποτα που να σε αγχώνει,σαν ποσοστό επιτυχίας είναι λίγο παραπάνω από τη φυσική σύλληψη,αν θυμάμαι ένα 5 % επιπλεον,εγώ έκανα 2 οι οποίες δεν πέτυχαν αλλά μια φίλη πέτυχε με τη δεύτερη,οπότε όλα είναι θέμα πιθανοτήτων,εάν ο γιατρός σου έκρινε ότι θα μπορούσε να σε βοηθήσει καλώς να την κάνεις.Παντως μην σε αγχώνει είναι πολύ απλή μέθοδος και δεν καταλαβαίνεις τίποτα.

Δεν με αγχώνει η διαδικασία το απότελεσμα με αγχώνει πολύ ! Ξέρεις όταν μπαίνεις σ αυτήν την διαδικασία εγώ τουλάχιστον τα σκέφτομαι όλα αρνητικά δεν θα μπορέσω να κάνω παιδί κ διαφορά τέτοια και δεν βοηθάει σ ευχαριστώ πάντως για την απάντηση ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ματιν είπε:

Δεν με αγχώνει η διαδικασία το απότελεσμα με αγχώνει πολύ ! Ξέρεις όταν μπαίνεις σ αυτήν την διαδικασία εγώ τουλάχιστον τα σκέφτομαι όλα αρνητικά δεν θα μπορέσω να κάνω παιδί κ διαφορά τέτοια και δεν βοηθάει σ ευχαριστώ πάντως για την απάντηση ! 

Σίγουρα σε κανέναν δεν αρέσει η αποτυχία αλλά δυστυχώς δεν εξαρτάται από εμάς,θέλει υπομονή και μακάρι να το καταφέρεις με την πρώτη.Εγω απέκτησα την μπέμπα μου μετα απο 2 αποτυχημένες σπερματεγχυσεις και 3 εμβρυομεταφορες,αφού είχα και μια βιοχημικη.Δεν είναι εύκολο να δεχτείς την αρνητική χοριακη αλλά πρέπει να οπλιζεσαι με υπομονή και πείσμα και να πηγαίνεις παρακάτω.Ευχομαι σύντομα θετικά αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...