Μετάβαση σε περιεχόμενο

θετικο η οχι?!!!!


Recommended Posts

Κοριτσια help!!!

Καλησπερα κιολαςτ ειμαι 6 μερες πριν την περιοδο..και εχω κανει σημερα μονο 3 clear blue test οχι τα early τα κανονικα αυτα που ειναι με τον σταυρο και μου εχουν βγει θετικα και τα 3 ειναι μεν αχνη γραμμη αλλα ειναι εκει την βλεπεις χωρις να σε δυσκολευει και βγαινει απευθειας μολις τα ουρησω σορρυ κιολας..εκανα ενα predictor και ειναι αρνητικο τι να πιστεψω?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η nikol9821 είπε:

Κοριτσια help!!!

Καλησπερα κιολαςτ ειμαι 6 μερες πριν την περιοδο..και εχω κανει σημερα μονο 3 clear blue test οχι τα early τα κανονικα αυτα που ειναι με τον σταυρο και μου εχουν βγει θετικα και τα 3 ειναι μεν αχνη γραμμη αλλα ειναι εκει την βλεπεις χωρις να σε δυσκολευει και βγαινει απευθειας μολις τα ουρησω σορρυ κιολας..εκανα ενα predictor και ειναι αρνητικο τι να πιστεψω?????

Καλημέρα εύχομαι να είναι θετικό κορίτσι μου αλλά δυστηχως τα clear blue δεν είναι πολύ αξιόπιστα τεστ βγάζουν την γραμμή εξατμίσεις και μπερδεύονται πολλά κορίτσια 

Επισης 6 μερες πριν ; Είναι πολύ νωρίς να δείξουν είναι η αλήθεια και ας λένε ότι δείχνουν πριν την καθυστέρηση δεν είναι τοσο αξιόπιστα  λίγο υπομονή ακόμα και την μέρα που περιμενεις να αδιαθετήσεις τότε να ξανά κανείς εύχομαι ένα μεγάλο + 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα εύχομαι να είναι θετικό κορίτσι μου αλλά δυστηχως τα clear blue δεν είναι πολύ αξιόπιστα τεστ βγάζουν την γραμμή εξατμίσεις και μπερδεύονται πολλά κορίτσια 

Επισης 6 μερες πριν ; Είναι πολύ νωρίς να δείξουν είναι η αλήθεια και ας λένε ότι δείχνουν πριν την καθυστέρηση δεν είναι τοσο αξιόπιστα  λίγο υπομονή ακόμα και την μέρα που περιμενεις να αδιαθετήσεις τότε να ξανά κανείς εύχομαι ένα μεγάλο + 

Η αληθεια ειναι οτι βγαινει απευθειας η γραμμη αλλα σημερα βγηκε πιο αχνη!

Στο πρωτο μου παιδακι ειχα θετικο τεστ πριν την αναμενόμενη αλλα ηταν καραμπαμ θετικο..οχι ετσι

Τι να πω με αυτα τα τεστ εδω και 1,5 και χρονο που προσπαθουμε εχω τρελαθει..

Μια ετσι μια αλλιως σου δειχνουν σκεφτομαι και μηπως ηταν ελλαττωματικά δεν μπορω σε μια μερα να αλλαζει τοσο πολυ η γραμμή..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η nikol9821 είπε:

Κοριτσια help!!!

Καλησπερα κιολαςτ ειμαι 6 μερες πριν την περιοδο..και εχω κανει σημερα μονο 3 clear blue test οχι τα early τα κανονικα αυτα που ειναι με τον σταυρο και μου εχουν βγει θετικα και τα 3 ειναι μεν αχνη γραμμη αλλα ειναι εκει την βλεπεις χωρις να σε δυσκολευει και βγαινει απευθειας μολις τα ουρησω σορρυ κιολας..εκανα ενα predictor και ειναι αρνητικο τι να πιστεψω?????

Αν βγαίνει αμέσως η γραμμή είσαι λογικά..αλλά το predictor γιατί να βγαίνει αρνητικο;;;αυτό με πρόβληματιζει...τα clear blue βγάζουν εξάτμισης δυστυχώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αν βγαίνει αμέσως η γραμμή είσαι λογικά..αλλά το predictor γιατί να βγαίνει αρνητικο;;;αυτό με πρόβληματιζει...τα clear blue βγάζουν εξάτμισης δυστυχώς.

TO ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΝΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΕΞΩ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΚΑΙ ΚΡΑΜΠΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΟΠΟΤΕ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ IQTEST ΠΡΩΙΜΗΣ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗΣ 7 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΝΤΟΝΑ!!!ΕΚΑΝΑ ΚΑΠΑΚΙ ΤΟ ΠΡΕΝΤΙΚΤΟΡ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΟΧΙ ΤΟ ΠΡΩΙΜΗΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΙΧΝΕΥΕΙ ΤΟ ΠΡΕΝΤΙΚΤΟΡ?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η nikol9821 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ IQTEST ΠΡΩΙΜΗΣ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗΣ 7 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΝΤΟΝΑ!!!ΕΚΑΝΑ ΚΑΠΑΚΙ ΤΟ ΠΡΕΝΤΙΚΤΟΡ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΟΧΙ ΤΟ ΠΡΩΙΜΗΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΙΧΝΕΥΕΙ ΤΟ ΠΡΕΝΤΙΚΤΟΡ?

 

 

Αρα εισαι εγκυος κοριτσι μου αφου είναι τόσο ξεκάθαρη η γραμμή τους 😁 συγχαρητήρια!!  

Τι να σου πω κορίτσι μου μπορεί να παίζει και αυτό να μην δείχνουν τα πρεντικτορ αλλά αν θες κανε μια χοριακη να δεις αφού έδειξαν τα τεστ αυτά θα δείξει σίγουρα εύχομαι ένα μεγάλο νούμερο  

Θα περιμένουμε νέα σου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/7/2023 at 10:40 ΠΜ, ο/η Elk είπε:

Αρα εισαι εγκυος κοριτσι μου αφου είναι τόσο ξεκάθαρη η γραμμή τους 😁 συγχαρητήρια!!  

Τι να σου πω κορίτσι μου μπορεί να παίζει και αυτό να μην δείχνουν τα πρεντικτορ αλλά αν θες κανε μια χοριακη να δεις αφού έδειξαν τα τεστ αυτά θα δείξει σίγουρα εύχομαι ένα μεγάλο νούμερο  

Θα περιμένουμε νέα σου 💕

Καλησπερα κοριτσια μετα απο χοριακη παρασκευη  32 και κυριακη 12 ο γιατρος μου με ειπε ακομη μια φορα βιοχημικη κυηση οτι ηταν...

Δεν ξερω τι να πω πια...πριν 2 μηνες παλι το ιδιο περασα...

αυτα ευχαριστω για τις απαντησεις

καλη δυναμη σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η nikol9821 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μετα απο χοριακη παρασκευη  32 και κυριακη 12 ο γιατρος μου με ειπε ακομη μια φορα βιοχημικη κυηση οτι ηταν...

Δεν ξερω τι να πω πια...πριν 2 μηνες παλι το ιδιο περασα...

αυτα ευχαριστω για τις απαντησεις

καλη δυναμη σε ολες μας!

Λυπάμαι κορίτσι μου

 έχεις κοιτάξει καθόλου τις ορμόνες σου ; Μήπως θέλει να ρυθμίσεις τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,σίγουρα οι περισσότερες από εμάς έχουμε βιώσει βιοχημικη κύηση που πιθανόν δεν την καταλάβαμε καν,γιατί τις περισσότερες φορές δεν δίνουμε βάση σε 1-2 μέρες καθυστέρηση,που καμιά φορά μπορεί να οφείλετε σε εγκυμοσυνη.Επειδη το να ξεκινάς τεστ 1 εβδομάδα πριν την περίοδο μόνο άγχος θα σου προκαλεί,θα σου έλεγα να περιμένεις μερικές μέρες καθυστέρηση.Εαν πάλι διαπιστώσεις βιοχημικες κυησεις θα έλεγα να το συζητήσεις περισσότερο με τον γιατρό σου,πιθανόν να πρεπει να καρυπτυπος ζεύγους για να αποκλείσετε μεταθέσεις σε χρωμοσώματα ήκαποια αλλη εξέταση.Καλη επιτυχία την επόμενη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...