Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΑΥΠΝΗ............


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΠΡΩΙΝΗ-ΠΡΩΙΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ...ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΑΝΤΟΧΗ!:(

ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΣΚΟΠΙΑ ΦΥΛΑΩ:P ΣΥΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΣΙΕΛΟΡΡΟΙΑ,ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΑΙΣΙΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ!

ΑΦΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΕΛΑΦΡΑ ΥΠΝΩΤΙΚΑ:unsure: ΔΕΝ ΔΕΧΤΗΚΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΣΑΝ ΖΟΜΠΙ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ:woohoo:

ΑΠ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝ ΜΕ ΞΕΝΥΧΤΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΜΑΖΕΜΕΝΗ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙΣ ΜΩΡΟ, ΣΠΙΤΙ,ΚΤΛ :blink: ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ...ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΟΝΤΑ:(

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΣΩΣΤΗ ΜΑΜΑ:) ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX KOPELA MOU KOURAGIO

TELEIONEIS SE LIGO..:)

EINAI DUSKOLO, SE KATALAVAINO AN KAI DEN HMOUN SYNEXEIA AUPNH ME EPIANE OMOS KATA DIASTHMATA!!

PANTOS ME SIGOURIA MPORO NA SOU PO OTI APOKTAS META APISTEUTES ANTOXES KAI EGO ELEGA POS THA TA KATAFERNO OLA,PAIDI SPITI OLA..SE PLHROFORO OTI MIA XARA(ENTAXEI OXI PANTA MIA XARA)ALLA EILIKRINA APORO KAI EGO PLEON ME TON EYATO MOU..TIS ANTOXES MOU..KAMMIA SXESH ME PRIN..

THA DEIS MEGALES ALLAGES..

TELIKA O THEOULHS TA EXEI SKEFTEI OLA!!!:)

ME ENA PONO KOPELA MOU!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

falassarna με το καλό να έρθει η μπουμπού σου! Να έχεις μια ΤΕΛΕΙΑ γέννα με ΚΑΝΕΝΑΝ πόνο!

Είναι τρομερά δύσκολο να μην μπορείς να κοιμηθείς!Νιώθεις εξαντλημένη συνεχώς!Κάνε όμως υπομονή καλή μου και προσπάθησε να μην πάρεις υπνωτικά χάπια! Λίγες μέρες σου μείνανε ακόμα....θα περάσει.... και όταν με το καλό θα έρθει η μπουμπού σου, όλα αυτά θα σου φαίνονται πολύ μακρυνά...

Καλή συνέχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[*]Όπως βλέπεις δεν είσαι η μόνη!

Κι εγώ μία από τα ίδια! Μόνο τώρα τελευταία κοιμάμαι λίγο καλύτερα, αλλά και πάλι ξυπνάω κάθε τρεις και λίγο : πότε για τουαλέτα, πότε για να γυρίσω (πονάω πολύ την λεκάνη μου, σας συναίβει κι εσάς;) πότε έτσι-πότε αλλιώς...αλλά δε λέω, τουλάχιστον στα ενδιάμεσα κοιμάμαι.

Μήπως πρέπει να αλλάξεις κάποιες συνήθειές, όπως ένα χλιαρό μπάνιο πριν κοιμηθείς ή λίγο γάλα; Δοκίμασες;

dev078pf___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Falassarna mou kalimera...

Ax re mana mou eisai tuxeri se ligo tha erthei to mwraki sou...

Antekse akoma ligo...

Kai mia xara manoulla tha gineis,,,

Den pirazei pou den exeis tin mama sou konta...

Oute egw tin exw edw konta mou...

Kai se ligo erxetai kai to 2 mou mwraki...

Oso gia ton upno mou XALIA apo tin prwti stigmi pou emeina egkuws...

Filia agapi mou...

Kali eleftheria...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου falassarna ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!! πραγματι δεν εισαι η μονη!!! κι εγω στην εγκυμοσυνη μου δεν κοιμομουν καθολου καλα, κυριως λογω του οτι με καλουσε συνεχεια η φυση!!;) συνεχεια ομως!!!

μετα τα ξενυχτια εγιναν ακομα χειροτερα και το αστειο ειναι οτι πανω που παει να φτιαξει το προγραμματακι της η μικρη μου, ολο κατι τυχαινει και μας το χαλαει!!:S ποτε ιωση, ποτε δοντακια...:blink: αααααααααχ!!! ειδικα αυτο το καιρο ειμαι κυριολεκτικα στα προθυρα της καταρρευσης!! η μικρη μου βγαζει δοντακια και δεν κοιμαται (στο μεταξυ εχω και εξεταστικη!:angry: και σαν να μη μου φταναν ολα αυτα, αρρωστησα κιολας!!:( ) και τα 'χω παιξει!!!:S

ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ, το χαμογελακι της με κανει να τα ξεχναω ολα στη στιγμη!!!:cheer: οταν αισθανομαι τοσο εξαντλημενη, της λεω "κανε μακια τη μανουλα", ανοιγει το στοματακι της, μου γλυφει το μαγουλο και λιωνωωωωωωωω!!!:lol: ειλικρινα, μου περνανε ΟΛΑ!!!

κι επισης εχει απολυτο δικιο η MITSI μας!!! ο Θεουλης προικιζει τις μανουλες με ΑΛΛΑ επιπεδα αντοχων!!!;)

μην ανησυχεις καθολου!!! θα γινεις μια ΥΠΕΡΟΧΗ μανουλα!!! ολα θα πανε καλα και ολα θα φτιαξουν απο μονα τους, καπως ετσι... μαγικα!!!;)

με το καλο κοπελα μου!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου και με το καλο το μωράκι σου..

ειμαι ανθρωπος που γενικοτερα εχω αρκετο αγχος.οταν ζοριζομαι πολυ με διαφορες καταστασεις μετα απο καιρο εχω σοβαρο προβλημα αυπνιας και με τρελαινει.στην εγκυμοσυνη και αφου ειχα χασει ήδη 2 εγκυμοσυνες ειχα αιμα στην 8 εβδομαδα και επρεπε να κατσω στο κρεβατι για 4 ημερες.Απο τοτε φοβηθηκα μη και χασω και εκεινη την εγκυμοσυνη και ειχα αυπνιες μεχρι και να γεννησω.οταν λεω αυπνια στην αρχη 4 ώρες και το τελευταιο 3 μηνο 2 ώρες μονο την νυχτα.τα χα παιξει τελειως.επερνα συνεχεια τον γιατρο και τον ρωταγα αν θα εχει προβλημα το παιδακι μου και αυτο με αγχωνε χειροτερα.φοβομουν μη του κανω κακο.

το παιδακι μου ειναι τελειο!!!(σαν μαμα εχω τρελαθει)

ειναι υπναραδικο και εχω αναπληρωσει υπνο μια χαρα!!!

μολις γεννηθει και κοιμηθεις λιγες ημερες θα συνελθεις.θελει δυναμη.υπομονη.θα περασουν ολα.φιλια και με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣΣΣΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!!!:)

ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΑΣ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΡΑ!

ΓΛΥΚΑ ΒΑΣΑΝΑΚΙΑ;) ΣΩΣΤΑ???

ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΔΥΝΑΤΕΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΟΛΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

falassarna και γω ακριβως ετσι ειμαι!!!Αυπνη καθε μερα!!!Δεν βολευομαι στο κρεβατι και πανω που λεει να με παρει ο ύπνος να και η επισκεψη στην τουαλετα..η οποια γινεται 3-4 φορες!!!μετα μένω άυπνη και έρχονται και οι καούρες με σιελόροια!!!Το οποιο ειναι και το χειροτερο θα έλεγα!!Μου ειπε ο γιατρος να μου γραψει maalox σιροπι αλλα δεν ηθελα..Τουλαχιστον το καλο ειναι οτι κοντευω!!

Για τις καουρες λενε οτι ειναι καλο ενα ποτηρι κρυο γάλα..και να μην τρως βαρια τα βραδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΜΑΛΟΞ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΩ:S ΟΣΟ ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΙΩ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΩΝ!!!!:woohoo:

ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΜΕ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ:( ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΑ ΚΑΤΙ ΣΠΑΝΙΟ!ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΗΔΕΝ.ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΕΤΡΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ρε κορίτισια γιατί συνεχίζω να πέφτω ξερή σε κάθε ευκαιρία;;; Η κούραση; Δεν ξέρω...

Όσον αφορά πάντως τις καούρες, ο γιατρός μου έχει πει να παίρνω malox αλλά προσπαθώ να αποφεύγω τα φάρμακα. Μου είπε η μητέρα μου όμως και πήρα σουσάμι και τρώω λίγο κάθε φορά που με πιάνει. Μην περιμένετε τρελλή ανακούφιση, αλλά κάτι κάνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΟΑΝΝΟΥΛΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΣΟΥΣΑΜΙ!ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΟΝΗ ΖΕΛΕ .ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΟΥΡΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΛΙΓΗ ΣΚΟΝΗ ΖΕΛΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ...;) ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΜΩΣ

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΠΕΦΤΑ ΚΑΙ ΓΩ ΞΕΡΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου εφτασες στο τελος,λιγη υπομονη ακομα και ολα τα δυσκολα θα ξεχαστουν!Η αυπνια οντως δεν παλευεται,πολυ ασχημο πραγμα,μηπως να το εψαχνες με τιποτα ειδικα τσαγακια η αλλα φυτικα,τοσα εχουνε βγει[παντα ομως σε συννενοηση με τον γιατρο]!

οσο για το αν θαχεις αντοχες μετα ....σιγουρα θα εχεις,αλλα εκτος απ αυτο ...το μωρακι σου μπορει ναναι απο τα πιο ησυχα μωρα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΒΟΝΝΗ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΗΝ ΛΕΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑΚΙ-ΔΕΝ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΒΟΛΤΕΣ- ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΗ ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΚΛΑΨΕ ΜΕ ΜΑΝΑ ΚΛΑΨΕ ΜΕ!!!!:P :laugh:

ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΟΡΘΙΑ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΟΛΙΣ ΞΑΠΛΩΣΩ ΤΟ ΜΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΓΑΡΙΔΑ!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

falassarna έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΠΡΩΙΝΗ-ΠΡΩΙΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ...ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΑΝΤΟΧΗ!:(

ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΣΚΟΠΙΑ ΦΥΛΑΩ:P ΣΥΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΣΙΕΛΟΡΡΟΙΑ,ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΑΙΣΙΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ!

ΑΦΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΕΛΑΦΡΑ ΥΠΝΩΤΙΚΑ:unsure: ΔΕΝ ΔΕΧΤΗΚΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΣΑΝ ΖΟΜΠΙ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ:woohoo:

ΑΠ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝ ΜΕ ΞΕΝΥΧΤΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΜΑΖΕΜΕΝΗ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙΣ ΜΩΡΟ, ΣΠΙΤΙ,ΚΤΛ :blink: ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ...ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΟΝΤΑ:(

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΣΩΣΤΗ ΜΑΜΑ:) ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ;)

Κι εγω ετσι περιπου...Ποναει πολυ η λεκανη μου και η μεση μου...Αγχωνομαι γιατι σκεφτομαιτον τοκετο...ε..ροχαλιζει και λιγο ο αντρας μου...Λιγο θελει?Ειμαι πλεον στην 38 εβδομαδα.

Μην αγχεσαι...Παντως αν θελεις μπορεις αντι για υπνωτικα (καλα εκανες και δεν δεχτηκες) να παρεις λιγη ΒΑΛΕΡΙΑΝΑ. Ειναι φυτικη και καταπραυνει το σωμα...Αφοβη τελειως.

Εγω την επαιρνα στους μηνες που ετοιμαζα και τον γαμο μου και ειχα υπερενταση - ημουν 4 μηνων.

ΥΠΟΜΟΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ....

τον τελευταιο καιρό ξυπνάω κατά της 4 - 5 το πρωί και πάει μετά... ύπνος τέλος. Όπως είπε και η Αννιώ μια η μικρή που κάνει βόλτες μια το ροχαλιτό του καημένου του αντρούλη μου .. τα νεύρα τσανταλια και αντίο ύπνος.

Δεν το αφήνω όμως να με πάρει από κάτω ... βλέπω τηλεόραση, διαβάζω κανένα βιβλίο ή σηκώνομαι και κάθομαι στον υπολογιστή ... λίγο παιχνιδι λίγο εσείς ... περνάει η ώρα.

Υπομονή ... τα χειρότερα έρχονται :P (πλάκα κάνω ... χαλάλι της μπέμπας μου όλα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ypomoni koritsia mou...

Kai egw skopies kanw,

an k eimai stin 16 ebvomada akoma..

To dyskolo einai oti doulevw kai oli mera

kai den kserw POTE epitelous

tha ksekourastw...;... POTE!

Tha to anteksoume k auto!!!

Me periodika, p/c, vivlia, xamomilia,

kai... alla metamesonyxtia...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari έγραψε:

Ypomoni koritsia mou...

Kai egw skopies kanw,

an k eimai stin 16 ebvomada akoma..

To dyskolo einai oti doulevw kai oli mera

kai den kserw POTE epitelous

tha ksekourastw...;... POTE!

Tha to anteksoume k auto!!!

Me periodika, p/c, vivlia, xamomilia,

kai... alla metamesonyxtia...!

marimari και εγώ κάπως έτσι πέρασα όλη μου την εγκυμοσύνη!!!!!

Περίμενα να γεννήσω για να απολαύσω επιτέλους ένα ολόκληρο βραδινό ύπνο!!!!!!!!!!!!!

Υπομονή σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πετυχατε τη μερα! Ζητημα να κοιμηθηκα 3 ωρες ολο το βραδυ. Εχω προβλημα και εγω με λεκανη , μεση , πλευρα, και ποδια, πότε ο ένας γοφος και ποτε ο άλλος...αντε να βολευτεις να κοιμηθεις! Δεν παιζει το σεναριο...ευτυχως δεν με πιανει συνεχεια...προσπαθω να κανω υπομονη, σηκωνομαι σαν τον Δρακουλα το βραδυ και γυρναω απο δω και απο κει:P .

Όσο για το ροχαλητο του άντρα μου κοριτσια....εγω αφου εκανα δυο βδομαδες υπομονη, μετα τον έδιωξα απο την κρεβατοκαμαρα. Δεν γινοταν διαφορετικα, ειχα όλα τα δικα μου να με ταλαιπωρουν , και την τουαλετα, δεν μπορουσα να χω και ροχαλητο του! Αγορασαμε εναν πολυ βολικο καναπε κρεβατι απο ikea με πολυ ωραιο στρωματακι και τη βγαζει εκει. Οταν γεννησουμε με το καλο, ετσι και αλλιως δεν θα κοιμαμαι, το χω παρει αποφαση, οποτε θα επανελθει να βλεπει και τη μπεμπα!!!

Κοριτσια υπομονη:laugh: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FALASSARNA ΥΠΟΜΟΝΗ.ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΙ ΕΓΩ.ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΖΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ,ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΥΠΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΧΘΕΣ ΝΥΣΤΑΖΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΔΕΝ ΤΗ ΠΑΛΕΥΩ.ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ.ΑΞΙΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΤΕΡ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!

ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΑΠ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ 11 ΠΑΡΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΝΕ!!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ:( :(

ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΛΕΙΝΩ ΟΛΑ:woohoo:

ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΧΤΥΠΑ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ:laugh: :P :silly: :woohoo: ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΦΟΥ ΚΟΙΜΑΜΑΙ 8 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ 2-3 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου καλημερα!!ναι ναι..καλημερα..μιας και πριν λιγο ξυπνησα:ohmy: :ohmy: Τι ηταν αυτο με τις καούρες το βραδυ;;;;;;;;Δεν την παλευω άλλο ξεκινάω malox σιροπάκι!!!!:unsure: :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...