Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζητάω βρεφικά είδη πρώτης αναγκης


Recommended Posts

Καλησπέρα σας μανουλες, μου προτείνανε την σελίδα να γραψω, είμαι φοιτητης και χρειάζομαι την βοήθεια σας, αν τυχόν έχουν μεγαλωσει και έχετε περισσεια. Πρόσφατα η αδερφή μου και ο γαμπρός μου είχαν έναν ατυχημα και έτσι μιας και είμαι ο μόνος συγγενης, βρέθηκαν να εχω υπό την προστασία μου τα δύο μωρά της αδερφής μου. Το ένα 3 χρονών αγορακι και το άλλο 11 μηνών κοριτσάκι. Θα σας παρακαλούσα αν μπορείτε να με βοηθήσετε με μπιμπιλινα Νο 3 και Νο 5 οποία να ναι μάρκα και καμιά κρέμα.  Και κάποιο σαμπουαν τις μωρά. Σας ευχαριστώ πολύ και συγνωμη τις το σεντόνι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/6/2023 at 4:24 ΜΜ, ο/η artelambros είπε:

Καλησπέρα σας μανουλες, μου προτείνανε την σελίδα να γραψω, είμαι φοιτητης και χρειάζομαι την βοήθεια σας, αν τυχόν έχουν μεγαλωσει και έχετε περισσεια. Πρόσφατα η αδερφή μου και ο γαμπρός μου είχαν έναν ατυχημα και έτσι μιας και είμαι ο μόνος συγγενης, βρέθηκαν να εχω υπό την προστασία μου τα δύο μωρά της αδερφής μου. Το ένα 3 χρονών αγορακι και το άλλο 11 μηνών κοριτσάκι. Θα σας παρακαλούσα αν μπορείτε να με βοηθήσετε με μπιμπιλινα Νο 3 και Νο 5 οποία να ναι μάρκα και καμιά κρέμα.  Και κάποιο σαμπουαν τις μωρά. Σας ευχαριστώ πολύ και συγνωμη τις το σεντόνι. 

Είσαι υπέροχος θείος που προσέχεις και φροντίζεις δύο μωρά! 

Γράψε σε ποια περιοχή μένεις ώστε να βρεθούν μανούλες μου μπορούν να σε βοηθήσουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με χαρά να βοηθήσω! 

Στείλτε μου σε προσωπικό μήνυμα διεύθυνση έτσι ώστε να συνεννοηθούμε για να σας στείλω πάνες, κρέμες κτλ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορώ να στείλω πρώτος μήνυμά γιατι είμαι νέο μέλος. Ευχαριστώ πολύ. Σίγουρα θα δυσκολευτω αλλά είναι ανίψια μου δεν μπορούσα να τα αφήσω. Λογικά πιστεύω θα μπορώ να απαντήσω σε μήνυμά αν μου στείλετε. Αλλιώς να γραψω το email μου για πιο σύντομα. Σήμερα εδωσα το τελευταίο μου μάθημα, θα κάνω παύση της σχολής για δύο χρόνια να ξεπεταχτει και η μικρή και μετά είδα ότι υπάρχουν και παιδικοί σταθμοί. Θα το ψάξω.. εχω και την κοπέλα μου που το πήρε ζεστά και μου έρχεται πιο τακτικά για να με βοηθάει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/6/2023 at 5:46 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Με χαρά να βοηθήσω! 

Στείλτε μου σε προσωπικό μήνυμα διεύθυνση έτσι ώστε να συνεννοηθούμε για να σας στείλω πάνες, κρέμες κτλ 

 

Δεν με αφήνει να στειλω πρώτος μήνυμά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...