Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θελω πολυ να μεινω εγκυος


Recommended Posts

Καλησπερα σας.

Προσπαθουμε με τον αντρα μου να αποκφησουμε παιδακι μεσω υποβοηθπυμενης μεθοδου αλλα ακομα δεν τα εχουμε κταφερει.

Δεν ξερω τι φταιει.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μου,οι λόγοι που μπορεί να αποτυγχάνει μια προσπάθεια είναι πάρα πολλοί, εαν δεις και στο forum κάθε κοπέλα έχει διαφορετική ιστορία να πει.Εγω π.χ πέτυχα με την Τρίτη εμβρυομεταφορα,αλλες με λιγότερες και άλλες με πολύ περισσότερες.Εγω και στις τρεις προσπάθειες έκανα διάφορες εξετάσεις και όλες βγαίναν καλές,υποθέτω ότι ήταν θέμα εμβρυων και τα κατάφερε το τελευταίο έμβρυο που μου έφερε και την μπέμπα μου.Δεν αναφέρεις εαν κάνετε εξωσωματικη ή κάτι άλλο,αυτό που σε συμβουλεύω είναι να βρεις έναν γιατρό που θα τον εμπιστευτείς και θα έχει εμπειρία πάνω στο θέμα και θα βρείτε τη λύση.Θελει υπομονή δεν είναι εύκολος ο δρόμος αλλά αξίζει κάθε προσπάθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα

Συμφωνώ κι εγώ, οι λόγοι μπορεί να ειναι διάφοροι και κάθε ζευγάρι έχει ζήσει κάτι διαφορετικό. Το παν ειναι ενας γιατρός εμπιστοσύνης που θα μπορείς να τον ρωτήσεις τα πάντα, να σε διαφωτίζει κάθε φορά που θα προκύπτουν απορίες και νεα αποτελέσματα εξετάσεων. Σίγουρα δεν μπορέι να γνωρίζει κάποιο άλλο κορίτσι εδώ το τι φταιει, παρα μόνο ένας σωστά καταρτησμένος γιατρός.

Εύχομαι απο καρδιάς να πανε όλα καλά και του χρονου το καλοκαίρι να κρατάς ενα πανέμορφο μωρό στην αγκαλιά σου ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...