Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ ωορρηξίας Clearblue


Recommended Posts

Τα κανω εδώ και 3 μήνες και δεν έχω δει χαμογελακι να ανησυχώ? Εγώ κανω 1 τη μέρα κι έχω πολυκυστικες ωοθήκες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερίνα 90 είπε:

Τα κανω εδώ και 3 μήνες και δεν έχω δει χαμογελακι να ανησυχώ? Εγώ κανω 1 τη μέρα κι έχω πολυκυστικες ωοθήκες 

Καλημερα Κατερίνα

Εγώ θα πρότεινα να επισκεφθείς τον γυναικολόγο σου για μια εγκυρη απάντηση σε αυτό το ερώτημα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/6/2023 at 3:23 ΠΜ, ο/η Κατερίνα 90 είπε:

Τα κανω εδώ και 3 μήνες και δεν έχω δει χαμογελακι να ανησυχώ? Εγώ κανω 1 τη μέρα κι έχω πολυκυστικες ωοθήκες 

Πάντως τα Clearblue γράφουν πάνω ότι δεν είναι κατάλληλα σε περιπτώσεις που έχουν Σύνδρομο πολυκυστικών ωοθηκών (PCOS). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Εγώ που επίσης εχω πολυκυστικές το πήρα το έκανα πρώτη φορά την μέρα που υποψιαζομουν και βγηκε το χαμογελακι. Ηρθα 3 φορές σε επαφη και τιποτα! Δεν εμεινα εγκυος!  Πρωτη φορα το εκανα αυτον το μηνα αυτην την διαδικασια. Θα ξανακανω προσπαθεια τον αλλον μηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/6/2023 at 10:48 ΠΜ, ο/η Dimitrapth είπε:

Πάντως τα Clearblue γράφουν πάνω ότι δεν είναι κατάλληλα σε περιπτώσεις που έχουν Σύνδρομο πολυκυστικών ωοθηκών (PCOS). 

Εμένα με πολυκυστικες τον έναν μηνα μου έβγαλε χαμόγελο. Τον επόμενο μήνα δεν το βρήκα ποτέ. Με τις ταινίες ωορρηξίας υποψιαστηκα ανωορρηκτικο κύκλο (δεν κοκκινησε ποτέ η γραμμή). Για μένα καλύτερα οι ταινίες και ειναι πιο οικονομικες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/8/2023 at 7:13 ΜΜ, ο/η tooth.fairy είπε:

Εμένα με πολυκυστικες τον έναν μηνα μου έβγαλε χαμόγελο. Τον επόμενο μήνα δεν το βρήκα ποτέ. Με τις ταινίες ωορρηξίας υποψιαστηκα ανωορρηκτικο κύκλο (δεν κοκκινησε ποτέ η γραμμή). Για μένα καλύτερα οι ταινίες και ειναι πιο οικονομικες.

Ναι συμβαίνει αυτό, όπως συμβαίνει και να έχεις πολλαπλές ωορρηξίες όταν έχεις πολυκυστικές ωοθήκες. Οπότε απλά απολαμβάνεις το σεχ όλο το μήνα και δεν βασίζεσαι μόνο στα τεστ και τις ταινίες. Νομίζω είναι η καλύτερη συμβουλή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...