Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κοξακι και εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Καλησπέρα σας κορίτσια, οι μικρές μου κόλλησαν κοξακι και εγώ είμαι έξι μηνών έγκυος. Έχω κατααγχωθει, έστειλα και στον γιατρό περιμένω απάντηση. Έχει κολλήσει καμία κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης; Πώς πήγε τελικά;πέρασε στο έμβρυο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mummy2be είπε:

Τι ειναι το κοξάκι Eir_ma μου? 

Αααχ κορίτσι μου είδα και τις ευχές σου. Σε ευχαριστώ πολύ πολυ...

Μια παιδική αρρώστια με εξανθήματα και πυρετό άστα να δω τι άλλο θα μας βρει!!!! Ευτυχώς μίλησα με τον γιατρό μου είπε να προσπαθήσω να μην κολλήσω , αλλά ήταν καθυσηχαστικος τουλάχιστον....άντε να δούμε ... Στο google που το εγραψα κλασσικά τα χειρότερα ξέρεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Eir_ma είπε:

Αααχ κορίτσι μου είδα και τις ευχές σου. Σε ευχαριστώ πολύ πολυ...

Μια παιδική αρρώστια με εξανθήματα και πυρετό άστα να δω τι άλλο θα μας βρει!!!! Ευτυχώς μίλησα με τον γιατρό μου είπε να προσπαθήσω να μην κολλήσω , αλλά ήταν καθυσηχαστικος τουλάχιστον....άντε να δούμε ... Στο google που το εγραψα κλασσικά τα χειρότερα ξέρεις....

Αν πρεπει να μην κολλησεις, το ξερεις το μυστικό, μασκες και ντετολ... δεν γινεται αλλιως, μας εκπαιδευσε ο κοβιντ :( Μακαρι να μη κολλησες και να μην κολλήσεις κοριτσάρα ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mummy2be είπε:

Αν πρεπει να μην κολλησεις, το ξερεις το μυστικό, μασκες και ντετολ... δεν γινεται αλλιως, μας εκπαιδευσε ο κοβιντ :( Μακαρι να μη κολλησες και να μην κολλήσεις κοριτσάρα ❤️ 

Μακάρι άστο αλλά δεν γίνεται κοιμάμαι στο ίδιο κρεβάτι με την μια, φτερνιζονται πάνω μου, η μόνη ελπίδα είναι να το έχω ξαναπεράσει μικρή.... Σε ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου να είσαι πάντα καλά, θα σας κρατάω ενήμερες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...