Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΙΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΜΟΥ!!!!


Recommended Posts

Να σου ζήσει το υπέροχο πλασματάκι που έφερες στον κόσμο!

Είναι πανέμορφος και τσαχπίνης!

Να είναι πάντα υγιής και χαρούμενος και να σας χαρίζει στιγμές ευτυχίας!!!!

Όλα τα δύσκολα πέρασαν και πλέον είσαι μια ευτυχισμένη μαμά - αυτό άλλωστε είναι έκδηλο σε όλα τα μηνύματά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 144
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΞΕΡΩ ΞΕΡΩ ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΡΙΞΕΙ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ!!!

ΔΕΙΤΕ ΤΟΝ ΑΡΧΟΝΤΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΛΕΟΝ!!! :P :P :P

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!!!:cheer: :cheer: :cheer:

ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΝΕΨΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΠΕΝΕΨΕΙΣ!!!:silly: :P :woohoo:

ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΤΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ "ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΣΤΗ ΝΑΣΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ"! ΧΑ ΧΑ ΧΙ !!!!:lol:

ΔΕΙΤΕ ΠΑΙΔΑΟ ΟΧΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΞΕΡΩ ΞΕΡΩ ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΡΙΞΕΙ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ!!!

ΔΕΙΤΕ ΤΟΝ ΑΡΧΟΝΤΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΛΕΟΝ!!! :P :P :P

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!!!:cheer: :cheer: :cheer:

ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΝΕΨΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΠΕΝΕΨΕΙΣ!!!:silly: :P :woohoo:

ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΤΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ "ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΣΤΗ ΝΑΣΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ"! ΧΑ ΧΑ ΧΙ !!!!:lol:

ΔΕΙΤΕ ΠΑΙΔΑΡΟ ΟΧΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ :angry: ΜΟΝΟΤΕΡΜΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δικιο εχεις!!!!!Που να κλεψεις χρονο απ αυτον τον κουκλο!!!!:woohoo:

Να τον χαιρεσαι!!!!!Μα πιο πολυ με ξετρελανε το λακκακι στο θεληματικο του πηγουνι....χι χι χι!!!!!!:woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι ζουζουνι ειναι αυτο? ειναι για φιλημα κυριολεκτικα και μαλακι μπολικο πωπω να χαρω εγω ομορφιες!!!! να σου ζησει γλυκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mammy έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΞΕΡΩ ΞΕΡΩ ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΡΙΞΕΙ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ!!!

ΔΕΙΤΕ ΤΟΝ ΑΡΧΟΝΤΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΛΕΟΝ!!! :P :P :P

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!!!:cheer: :cheer: :cheer:

ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΝΕΨΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΠΕΝΕΨΕΙΣ!!!:silly: :P :woohoo:

ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΤΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ "ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΣΤΗ ΝΑΣΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ"! ΧΑ ΧΑ ΧΙ !!!!:lol:

ΔΕΙΤΕ ΠΑΙΔΑΡΟ ΟΧΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ!!!!!

a>

Kαλε τι κουκλακι ειναι αυτο??????? να σου ζησει...ουτε καν φαινεται οτι ειναι 1 μηνος...φαινεται πολύ μεγαλύτερος....τελειος..κουκλος...φιλιά πολλά...:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mammy δε σου έχω ευχηθεί...

Να σου ζήσει το μπουμπούκι!!! Είναι υπέροχο πλάσμα! :)

Γερό και τυχερό να είναι το αντράκι σου κι εσείς, οι γονείς του, πάντα καλά, να τον καμαρώνετε να μεγαλώνει και να πετυχαίνει πάντα στη ζωή του!

Σε φιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωστε κοιμαται ολο το βραδυ ε???????? Ο δικος μου την εχει δει και πολυ μπεμπης τοτε και ακομα κανει 2 δυωρα και μετα ανα μια ωρα. Τετοια ακουω και σκανδαλιζομαι!!!χεχε. Γερος να ναι και να μη σε παιδευει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΜΑΣ ΕΥΧΕΣΤΕ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΟΥΜΕ,

THOULI ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ.

ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ PORT BEBE ΚΑΙ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΙΘΙΣΜΕΝΑ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗΣ PEREGO PLIKO 3 ON TRACK.

PAPAKI ΚΑΘΕ ΔΥΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ!!!ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ!!!!ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ!!!!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΤΟΥ ΤΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΥΚΛΟΣ-ΠΑΙΔΑΡΟΣ-ΑΓΟΡΑΡΟΣ!!!!

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ,ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ Κ Ο Υ Κ Λ Ο Σ ΣΑΝ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΠΑΝΤΑ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...