Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΙΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΜΟΥ!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!!

ΣΤΙΣ 04/02/2009 ΣΥΝΑΝΤΗΣΑΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ:

ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ 03/02/2009 ΚΑΤΑ ΤΙΣ 24:30 ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΘΕ 6 ΛΕΠΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ! ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΟΤΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΗ ΣΕ ΑΥΤΑ!!!ΚΑΤΑ ΤΙΣ 02:30 π.μ ΣΤΙΣ 04/02/2009 ΞΥΠΝΑΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ "ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ", ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ (ΜΟΥ ΤΟ ΠΕ ΜΕΤΑ) "ΠΑΛΙ ΑΓΧΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΥΡΝΑΜΕ ΠΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΑΓΡΥΠΝΟΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΙΑ". ΦΤΑΝΩΝΤΑΣ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΞΩ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ "ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ" ΤΟΥ ΕΠΕΣΑΝ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΣΠΡΙΣΕ, ΚΙΤΡΙΝΙΣΕ ΚΟΙΝΩΣ ΤΑ ΠΑΙΞΕ!!!!

ΑΠΟ ΤΙΣ 03:30π.μ ΩΣ ΤΙΣ 09:00π.μ ΑΝΤΕΞΑ ΜΕ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΠΟΝΟΥΣ ΑΝΑ 4 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 3 ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΕΙΠΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!! Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΤΕΒΕΙ ΩΣΤΟΣΟ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΩΣΠΟΥ ΣΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΤΑΙ....Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΧΕ ΕΝΕΡΓΗΘΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΘΩΣ ΤΑ ΝΕΡΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΦΕ ΠΡΑΣΙΝΑ, ΕΙΧΕ ΖΟΡΙΣΤΕΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΒΟΥΤΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΠΑΛΜΟΥΣ Κ ΕΤΣΙ ΣΤΙΣ 11:00π.μ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΛΕΕΙ "ΣΕ ΠΕΡΝΩ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕΝ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ" ΕΚΕΙ ΠΑΓΩΣΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΝΙΚΟΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΛΑΨΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ.

ΜΕΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΟΝΟ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΣΤΙΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ "ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ GREYS ANATOMY Η Π.....Α" ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑΝ "ΤΙ ΤΟ ΘΕΣ???". ΜΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΣΤΙΣ 11:35π.μ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΦΕΡΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΣΑΝ ΜΑΓΙΚΑ ΝΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ!!!!

Ε ΜΕΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣΑ ΛΙΓΟ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΦΕΡΑΝ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΑΣΤΙΣΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΩ ΤΙ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ!!!ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΚΑΤΑΘΛΙΨΟΥΛΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ CELEBRITY ΣΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΕΣ ΠΟΖΕΣ!!!! ΠΟΙΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΔΙΔΥΜΑ!!!:laugh:

post-4592-13873934654083_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 144
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

happy mammy ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ-ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ-ΤΙ ΓΛΥΚΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??? ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ-ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!:woohoo:

παιδαρος ο γυιοκας σου,κουκλος ειναι!!!!Να τον χαιρεσαι!!!!

Μπραβο σου ...εκανες και χιουμορ στο ...χειρουργειο :laugh:

και για την καταθλιψουλα ....συνηθισμενο,εγω να δεις ...κλαμμα;)

ευχες ευχες ευχες!!!!!:woohoo: να τον χαιρεστε μαζι με τον αντρουλη σου!!!!τον μπεμπουλη σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΛΕΩ ΜΕ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 4285 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΚΙΛΑ!!! ΑΜΕΕΕ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ, MARINA PAPPA, ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΞΑΝΑ ΒΡΩ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΗΣΤΕ ΜΟΥ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΟΜΟΡΦΟ!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ HAPPY MAMMY ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ!!!!! ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΣΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΘΛΙΨΟΥΛΕΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thelw na klaaaaaaaapsw!!!

Ti teleia!!!

Ti omorfo paidi?

Ti tairiasto zeugari???

Na sas zisei...... Na ton xairestai ton bebako

kai na einai geros kai xaroumenos...!!!

Sygkinitiki perigrafi,

kai oi photo super...!

Na mas to filiseis to mwraki sou...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy mammy να σου ζησει ο κουκλος σου... πολυ καλος βγηκε και απο κιλακια και απο υψος... μπραβο... και νομιζω οτι σου μοιαζει λιγουλακι... να τον χαιρεστε... καλη λοχεια και καλα ξενυχτια...χιχι:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happymammy μου η συγκινηση μου καθε φορα που διαβαζω τις ιστοριουλες σας δεν περιγραφεται!!!Μπραβο σου!!:-)Να σας ζησει το μπουμπουκακι σου με το υπεροχο μαλακι!!!Και πολυ γοης!!χα χα!!!Παντα γερο και καλοτυχο!!!Σου ευχομαι καθε ευτυχια και αγαπη με τον αντρουλη σου να χαιρεστε την οικογενεια σας!!!Ευχομαι ολα να ναι παντα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζήσει ο κουκλος. Καλά ειναι τελειος, φοβερος ειναι το κατι αλλο. Καλέ τι μαλλι ειναι αυτο????? θα καψει καρδιες. Να στε παντα καλα να χαιρεστε τον αντρακο σας και να ειναι παντα τυχερος στην ζωή του κ εσεις να τον βλεπετε να μεγαλωνει και να ειστε παντα ευτυχισμενοι. Τι αναμνησεις μου ξυπνησαν τα κρεβατια του μητερα παρεπιπτοντως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γλυκο μωρακι?να σου ζησει ο πριγκιπας της ζωης σου!!!εχω την εντυπωση οτι σε σενα μοιαζει...

να τον χαιρεστε τον αντρακο σας,και να ειστε παντα μια ευτυχησμενη οικογενια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα σου ζησει ο μπεμπης σου!!!

Σε σκεφτομουν αυτες τις μερες και περιμενα ποτε θα κανεις εμφανιση στο μαμυ!!!

Να ειναι παντα γερος και να τον καμαρωνετε!!!

Ειναι γλυκας!!!!

Να τον χαιρεστε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happu mummy να σου ζήσει να είναι πάντα ευτυχισμένος και καλότυχος!!!!πολύ παίδαρος ο μικρός...και τι τρυφερός μπαμπάς να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασα το μηνυμα σου και συγκινηθηκα γιατι θυμηθηκα τα δικα μου.Να σου ζησει ο πριγκιπας σου!!!!!!Σκεφτομαι πολυ συχνα τις πρωτες ώρες του γιου μου και ακομα κλαιω..ευχομαι ο,τι καλυτερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...