Μετάβαση σε περιεχόμενο

13η μέρα καθυστέρησης


marianoula

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλημέρα βρίσκομαι στη 13η μέρα καθυστέρησης τι μου προτείνετε να κανω;;; να πάρω χαπι για να έρθει η να περιμένω λίγες μέρες ακόμη;;; πρώτη φορά μου συμβαίνει όλο αυτο .θα ήθελα τη γνώμη σας .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marianoula είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα βρίσκομαι στη 13η μέρα καθυστέρησης τι μου προτείνετε να κανω;;; να πάρω χαπι για να έρθει η να περιμένω λίγες μέρες ακόμη;;; πρώτη φορά μου συμβαίνει όλο αυτο .θα ήθελα τη γνώμη σας .

 Μου συνέβη πριν 2-3 χρόνια έχασα απλά ένα κύκλο..ήρθε η περίοδος τον επόμενο μήνα ακριβώς όταν έπρεπε κ από κει κ πέρα η περιοδος μου ήταν κανονική.  Εγώ θα έλεγα να περιμένεις αν δεν έρθει σε 15 μέρες το ξαναβλεπεις. Δεν ξέρω πήγες έκανες υπέρηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, μου έχει συμβεί και εμένα να έχω μεγάλη καθυστερη και μου ήρθε και εμένα τον επόμενο μήνα στην επόμενη ουσιαστικά περίοδο. Βέβαια είχα πάει στη γιατρό για υπέρηχο και όλα ήταν καλά απλά είχε τύχει. Μου είπε ή θα περιμένεις να σου έρθει η θα πάρεις χάπι. Προτίμησα να περιμένω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marianoula είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα βρίσκομαι στη 13η μέρα καθυστέρησης τι μου προτείνετε να κανω;;; να πάρω χαπι για να έρθει η να περιμένω λίγες μέρες ακόμη;;; πρώτη φορά μου συμβαίνει όλο αυτο .θα ήθελα τη γνώμη σας .

Καλησπέρα.

Πάλι τα ίδια μας ρωτάς. Δική σου απόφαση είναι, ρώτα τον γιατρό σου και πράξε. αλλιώς κοίτα τι σου έχουμε γράψει στα προηγούμενα θέματα...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα.

Πάλι τα ίδια μας ρωτάς. Δική σου απόφαση είναι, ρώτα τον γιατρό σου και πράξε. αλλιώς κοίτα τι σου έχουμε γράψει στα προηγούμενα θέματα...  

Αγαπω @misofeggaro γιατι τα λεει εξω απο τα δοντια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...