Μετάβαση σε περιεχόμενο

κατα φαντασια ασθενεις????


lilastamou

Recommended Posts

Κοριτσακια μου γεια σας λοιπον την Δευτερα μου ηρθε η ακατανομαστη σημερα φυσικα δεν υπαρχει μαλλον 2 μερες κρατησε .....παντα τοσο κανει.Εδω και 2 μερες αισθανομαι μια αηδια να το πω,καπως ετσι αλλα χωρις εμετο ,οχι το πρωι ομως μια χαρα ξυπναω τετοια ωρα με πιανει απογευμα ουτε καφε δεν πινω ...μηπως βρε κοριτσακια κυκλοφορει καμμια ιωσουλα?μηπως εχω αγχος και μου προκαλει ανακατωσουρα μου μπαινουν τρελες σκεψεις στο μυαλο....Μηπως υπαρχει καμμια που εχει παθει τα ιδια....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω πάθει κάτι τέτοιο το μόνο παρόμοιο είναι στην αρχή και των δυο εγκυμοσύνων μου,μια αναγούλα,δεν ήθελα να φάω,δεν είχα όρεξη κτλ...Βασικά και το άγχος που αισθάνομαι οτι εχεις μπορει να σε επηρεάζει ψυχοσωματικά...

Εύχομαι σύντομα να μείνεις έγκυος!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωσουλα Λιλα μου με αναγουλα δεν ξερω μωρε...μηπως εισαι εγκυουλα?:-)

Καλα 2 μερες περιοδο?φοβερο!!!Οσο για τις αναγουλες κι εμενα με πιανουν που και που αν εχω καποιο αγχος...επισης με πιανουν οταν στενοχωριεμαι πολυ...τι να σου πω...μην δινεις σημασια σ αυτα τα μικρα πραγματα...αν ειναι ιωση θα ερθει και οπως θα ερθει θα φυγει....χα χα!!!Μην ανησυχεις τοσο???ετσι κανεις και οταν προσπαθεις??θα σε μαλωσω!!!οχι αγχος εχουμε πει μωρε!!:-)

Ευχομαι γρηγορα και με το καλο να ρθει η εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΛΑΚΙ,αυτο που λες για τον καφε να μην τον θελω ουτε να τον μυρισω τοχα παθει οταν ημουνα εγκυος,για τα αλλα που αναφερεις διαφορες τρελλες σκεψεις κλπ μαλλον απο το πολυ αγχος σου αγαπη μου,κοιταξε να χαιρεσαι την καθε στιγμη και να το αποβαλλεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...