Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αααα να γειά σου!! Ορίστε 😁 σε ευχαριστώ πάρααα πολυυυυυ❤️❤️❤️ μου έδωσες ελπίδες!! Της ωορρηξίας είναι πιο θετικό από της εγκυμοσύνης εντωμεταξύ 😜 σε ποια ημέρα καθυστέρησης τα έκανες αυτά;;; 

@Girly  τι λεει;;; κάτι για μέρες καθυστερήσεις λέει χαχαχαχα

 

 

το πρώτο θετικό εγκυμοσύνης το είχα ωορηξια και 10 μέρες αλλά μόνο σε αυτά τα τεστ .. το τεστ ωορρηξίας το είχα ωορηξια + 11 μέρες.  😉20220906_171352.thumb.jpg.935bc94981d0fa67e3c492e24abbc3c2.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου, κάπως ηρεμώ με τα λόγια σας 🙏🏼❤️ 

 

Αα θα μπορούσες να πάρεις να τον ρωτήσεις μήπως παρακολουθήσετε την ωορρηξία με υπέρηχο και προτού το καταλάβει, του πετάς και την ερώτηση που σε καίει 😛🫣

Ααα σωστηηηηηη!!! 😜😜😜 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@Girly  τι λεει;;; κάτι για μέρες καθυστερήσεις λέει χαχαχαχα

 

 

το πρώτο θετικό εγκυμοσύνης το είχα ωορηξια και 10 μέρες αλλά μόνο σε αυτά τα τεστ .. το τεστ ωορρηξίας το είχα ωορηξια + 11 μέρες.  😉20220906_171352.thumb.jpg.935bc94981d0fa67e3c492e24abbc3c2.jpg

Ααα πολυ ενδιαφέρον αυτό.. Είδες ανάλογα την ώρα της ημέρας είναι και πιο έντονο...!!εγώ περιμένω την ημέρα αναμονής περιόδου και μετά θα κάνω!! Δεν θέλω ξανά από τόσο νωρίς γιατί με αγχώνει!! Άλλες 3 ημέρες υπομονή θα κάνω... 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια.. ❤️❤️Εχθες ήθελε αγκαλίτσες ο συζυγος και δεν μπόρεσα.. Του λέω "το στήθος μου πονάει φριχτά μην με ακουμπάς φύγε φύγε" ... Αφού ούτε εγώ δεν το ακουμπάω.. Μιλάμε πολυ πόνος...

Χαχαχχαχαχα τι τραβάνε και αυτοί με τις ορμόνες μας.. Μια τους κυνηγάμε και μια τους διώχνουμε 😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρεεεεες μου τι μου κάνετε;!! Δεν σας διάβασα το σκ, ήταν πολύ γεμάτο το Σαββατοκύριακο. Θα αρχισω τώρα να δω τι εχασαααα 😜 

Εγώ σε άλλα νέα συνεχίσω τα αντισυλληπτικά σταθερή, ήρεμη καιιιιιι ανυπομονηηηηηηηη!♥️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elk είπε:

Να σε ρωτήσω κάτι ποσο εβδομάδων θα είσαι όταν θα πας να σε δει ο γιατρός ; 

εγω πχ πρώτη εξέταση ήμουν 5 εβδομάδων και 3 μερες περίπου είδαμε σακο και μετα μου είπε να ξανά πάω σε 3 βδομαδες να ακούσουμε καρδιά και μου είπε να πάω σε 3 βδομαδες γιατί είδαμε 2 σάκους αλλά με διαφορετικό μέγεθος και επειδή υπήρχε ένα ενδεχόμενα να είναι δίδυμα με καθυστέρησε λίγο το ραντεβού για να δώσει χρόνο στον δεύτερο σακο να δούμε πως θα πάει.. όποτε όταν θα πήγαινα 8 εβδομάδων θα μου έδινε σίγουρη απάντηση αν θα είναι δυο τα μωρά ή όχι .. βέβαια μου είπε αν για κάποιο λόγο δεν μπορω να περιμένω τόσο να πάω και πιο μπροστά.. 

Αν νιώθεις λίγο ανασφάλεια με τον γιατρό μην το σκέφτεσαι και πάνε να σε δει κάποιος άλλος πρέπει να νιώθεις άνετα να ξέρεις στους επόμενους 9 μήνες θα εισαι σε στενή επικοινωνία μαζί του αν νιώθεις ότι τον ενοχλείς ίσως να μην κάνει αυτός για εσενα στο λέω επειδή εισαι πολύ αρχή και είναι πιο εύκολο τώρα να αλλαξεις γιατρό 

Απλά ηθελα να πω ότι θα μπορούσε να σε βάλει ένα ραντεβού αυτήν τηβ βδομαδα να σε δει από κοντά να μιλήσετε να σου φύγει και εσενα το πολύ αγχος που ειναι φυσιολογικό να υπάρχει στο λέω γιατί και εγω έτσι ήμουν.. 😊

Καλημέρα!! Όταν θα πάω θα είμαι πρώτα ο Θεός, στην πρώτη μέρα της 7η εβδομάδας. Το σκέφτηκα ότι θα μπορούσα να πάω έτσι απλά, αλλά σκέφτηκα τώρα να περιμένω λίγο κ μετά την πρώτη επίσκεψη να αποφασίσουμε αν θα συνεχίσουμε μαζί του ή όχι. Δεν έχω και κάποιον άλλον στο μυαλό μου, όποια ξέρω έχει πάει τυχαία κάπου, ώστε να μου προτείνει άλλον. Θεσσαλονίκη ακούει; 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Girly είπε:

@efakii μου ήρθε κανονικότητα και με φόρα!! Εγω πάντα την πρώτη μέρα (χθες) έχω λίγο αίμα, τη δεύτερη φουλ ,την τρίτη λιγότερο και μετά αρχίζω να καθαρίζω ως την 6η μέρα..αυτά μετά την γέννα τα απέκτησα. Πιο πριν είχα 5 μέρες το ίδιο και μετά καθάριζα..

@Rena92 ρενακι μου γενικά τώρα που είναι πρώτος καιρός μην πολυκουραζεσαι. Έχεις οοολο τον καιρό μπροστά σου μετά να κουραστεις όσο θέλεις (ειδικά αφότου γεννήσεις) ,τώρα απόλαυσε την ηρεμία σου! 

@cat12 θα σου πρότεινα να δεις ίσως και κανέναν άλλο γιατρό που θα σε κάνει να νιώσεις πως ότι ώρα και μέρα τον πάρεις θα είναι οκ. Η αν είναι εφικτό να στείλεις βαιμπερ. Εγώ στη νέα γιατρό που έχω ότι ήθελα όταν έκανα κάτι εξετάσεις κλπ μου είχε πει να την στέλνω στο ινσταγκραμ.και γενικά με βολεύει πολύ έτσι ώστε ναι μεν να ρωτάω ότι θέλω οπότε θέλω αλλά να μην νιώθω και ότι ενοχλώ και να μου απαντούν οπότε θελήσουν. (Και για τον παιδίατρο ισχύει αυτό!)

@Mpourmpoulo μου φαίνεται και εμένα πολύ πιο σκούρο άρα η ωορηξια σου είναι πολυυυ κοντά. Μην τον αφήσεις να πάρει ανάσα! Τρικλοποδιά και γκολ!

@Cat96 συμφωνω αποοολυτα μαζί σου!! Δε φτάνει που τους καθόμαστε και με δική μας πρωτοβουλία, θα κάνουν και τους δύσκολους?! Ούτε καν! Και εσύ τρικλοποδιά και γκολ! 

 Τον έριξα και χθες, όχι που θα μου γλύτωνε!

Τώρα του έδωσα άδεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια.. ❤️❤️Εχθες ήθελε αγκαλίτσες ο συζυγος και δεν μπόρεσα.. Του λέω "το στήθος μου πονάει φριχτά μην με ακουμπάς φύγε φύγε" ... Αφού ούτε εγώ δεν το ακουμπάω.. Μιλάμε πολυ πόνος...

Χαχαχχαχαχα τι τραβάνε και αυτοί με τις ορμόνες μας.. Μια τους κυνηγάμε και μια τους διώχνουμε 😂😂😂😂😂

Πότε θα κάνεις τεστάκι εσύ ;;; πότε πότε ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Πότε θα κάνεις τεστάκι εσύ ;;; πότε πότε ;;;

Παρασκευή!!!! Αν δεν έρθει έως Παρασκευή είμαστε σε καλό δρόμο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Παρασκευή!!!! Αν δεν έρθει έως Παρασκευή είμαστε σε καλό δρόμο!!! 

Αχχχ θα γεννήσουμε και εμείς μαζί σου αλλά άντε σε καταλαβαίνω ❤️ 

Όπως νιώθεις εσύ καλύτερα κοριτσάκι μου ❤️  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα!! Όταν θα πάω θα είμαι πρώτα ο Θεός, στην πρώτη μέρα της 7η εβδομάδας. Το σκέφτηκα ότι θα μπορούσα να πάω έτσι απλά, αλλά σκέφτηκα τώρα να περιμένω λίγο κ μετά την πρώτη επίσκεψη να αποφασίσουμε αν θα συνεχίσουμε μαζί του ή όχι. Δεν έχω και κάποιον άλλον στο μυαλό μου, όποια ξέρω έχει πάει τυχαία κάπου, ώστε να μου προτείνει άλλον. Θεσσαλονίκη ακούει; 😛

Καλημέρα κορίτσια 

Όταν θα πας 7 εβδομάδων θα ακούσετε και καρδούλα.. 💕 εγω το ειπα πιο πολύ για να φύγει λίγο το άγχος κάθε κοπελα λειτουργεί διαφορετικά 😊

Εμένα με βοήθησε το πρώτο ραντεβού ψυχολογικά τα πράγματα που είδαμε ηταν λίγα απλά έκανα πιο πολλές ερωτήσεις εγω.. 

Πήγαινε την Δευτέρα να δεις τι θα σου πει εσυ οσο μπορείς να ξεκουράζεσαι 🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Όταν θα πας 7 εβδομάδων θα ακούσετε και καρδούλα.. 💕 εγω το ειπα πιο πολύ για να φύγει λίγο το άγχος κάθε κοπελα λειτουργεί διαφορετικά 😊

Εμένα με βοήθησε το πρώτο ραντεβού ψυχολογικά τα πράγματα που είδαμε ηταν λίγα απλά έκανα πιο πολλές ερωτήσεις εγω.. 

Πήγαινε την Δευτέρα να δεις τι θα σου πει εσυ οσο μπορείς να ξεκουράζεσαι 🌸

Αχ μακάρι κορίτσι μου!! Τετάρτη θα πάω, άλλες 9 μερούλες υπομονή 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

Δεν γράφω πολύ γιατί αργούν να εγκριθούν , αλλά σας διαβάζω κάθε μέρα, είστε η παρέα μου.

Εύχομαι ο Απρίλιος να είναι ο τυχερός μήνας για όλες.

Την άλλη Δευτέρα περιμένω περίοδο και είναι και η μέρα των γενεθλίων. Ελπίζω το σύμπαν να μου κάνει δώρο ένα θετικό τεστάκι 🙏

@marinamanoulitsaΘα σκάσω μέχρι να κάνεις το τεστ. Στην θέση σου θα έκανα ένα την Τετάρτη αλλά σε καταλαβαίνω που θέλεις να περιμένεις την Παρασκευή.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Εμένα πάντως σε αυτήν την εγκυμοσύνη μου είπε να πάω κατευθείαν 6η εβδομάδα για να ακούσουμε καρδιά. Πιο πριν μου είπε δεν είχε νόημα δεν θα βλέπαμε και τίποτα. Και παρόλο το τεράστιο άγχος μου λόγω της παλινδρομης ένιωσα καλύτερα να περιμένω και ως τότε απλά ήμουν χαλαρή σε φάση ό,τι είναι να γινει θα γίνει. Άσχετα που από κει και πέρα πηγαίνω κάθε εβδομάδα γιατί από όταν άκουσα καρδιά το άγχος αυξήθηκε κατακορυφα 😂 άβυσσος η ψυχή της γυναίκας 😂

Κάθε κοπέλα είναι και διαφορετική περίπτωση εμένα με έβαλε ραντεβού 3 μερες νωρίτερα πριν κλεισω 6 εβδομάδων αλλά μετα με  αργησε να με βάλει ραντεβού να παω να ακούσω καρδούλα 😅

χαχαχα άβυσσος δεν λες τίποτα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Αχ μακάρι κορίτσι μου!! Τετάρτη θα πάω, άλλες 9 μερούλες υπομονή 😊

Ααα μπερδεύτηκα νόμιζα Δευτέρα υπομονή λίγο ακόμα και  μετά η χαρά θα είναι τεράστια 💕🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bernett είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

Δεν γράφω πολύ γιατί αργούν να εγκριθούν , αλλά σας διαβάζω κάθε μέρα, είστε η παρέα μου.

Εύχομαι ο Απρίλιος να είναι ο τυχερός μήνας για όλες.

Την άλλη Δευτέρα περιμένω περίοδο και είναι και η μέρα των γενεθλίων. Ελπίζω το σύμπαν να μου κάνει δώρο ένα θετικό τεστάκι 🙏

@marinamanoulitsaΘα σκάσω μέχρι να κάνεις το τεστ. Στην θέση σου θα έκανα ένα την Τετάρτη αλλά σε καταλαβαίνω που θέλεις να περιμένεις την Παρασκευή.

 

Αντε βρήκα μία κοπέλα να περιμένουμε σχεδόν μαζι😁😁!!!εσύ τι συμπτώματα έχεις;;;; Εύχομαι την Μεγάλη Δευτέρα αυτή να δεις θετικό τεστακι!! Και να κάνουμε Πάσχα με σποράκι στην κοιλιτσα και οι δύο!!! 💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αντε βρήκα μία κοπέλα να περιμένουμε σχεδόν μαζι😁😁!!!εσύ τι συμπτώματα έχεις;;;; Εύχομαι την Μεγάλη Δευτέρα αυτή να δεις θετικό τεστακι!! Και να κάνουμε Πάσχα με σποράκι στην κοιλιτσα και οι δύο!!! 💞💞

Ναι κι εγώ πολύ χάρηκα που βρήκα κι άλλη κοπέλα να είναι σε αναμονή για θετικό τεστάκι.

Εμένα οι πιθανότητες να έμεινα είναι αρκετά λίγες γιατί η ελεύθερη επαφή ήταν 4 μέρες πριν την ωορρηξία.

Έχω πονάκια κάτω αριστέρα και τσιμπήματα, ειδικά σήμερα το ένιωθα έντονα σαν σουβλιά κάπως. Επίσης το στομάχι μου είναι χάλια και θα το θεωρούσα σύμπτωμα μιας και το είχα και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη πριν την καθυστέρηση , αλλά τώρα το έχω μια εβδομάδα (που είχα και ωορρηξία τότε, άρα σίγουρα δεν είναι σημάδι εγκυμοσύνης 😋).

Το μόνο που δεν έχω, ενώ το έχω πάντα μια εβδομάδα πριν την περίοδο, είναι πόνο στο στήθος.

Απλά η αναμονή μου φαίνεται βουνό 😅

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bernett είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

Δεν γράφω πολύ γιατί αργούν να εγκριθούν , αλλά σας διαβάζω κάθε μέρα, είστε η παρέα μου.

Εύχομαι ο Απρίλιος να είναι ο τυχερός μήνας για όλες.

Την άλλη Δευτέρα περιμένω περίοδο και είναι και η μέρα των γενεθλίων. Ελπίζω το σύμπαν να μου κάνει δώρο ένα θετικό τεστάκι 🙏

@marinamanoulitsaΘα σκάσω μέχρι να κάνεις το τεστ. Στην θέση σου θα έκανα ένα την Τετάρτη αλλά σε καταλαβαίνω που θέλεις να περιμένεις την Παρασκευή.

 

Καλημέρα !! Μέχρι να φτάσεις τα 20 σχόλια, οπότε γράφε αβέρτα 😛

Σου εύχομαι να έρθει το δωράκι γενεθλίων, μέσα απ την καρδιά μου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα !! Μέχρι να φτάσεις τα 20 σχόλια, οπότε γράφε αβέρτα 😛

Σου εύχομαι να έρθει το δωράκι γενεθλίων, μέσα απ την καρδιά μου 😊

Ευχαριστώ πολύ γλυκούλα μου. 

Επίσης να πω ότι χάρηκα πάαααρα πολύ με την εγκυμοσύνη σου ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι κάνετε? Εγώ είχα ρεπό σήμερα και έβαλε και ο άντρας μου άδεια . Έκανε το σπερμοδιαγραμμα πρωί πρωί και είμαστε τώρα για τσίπουρα...αχ και να μην είχα περίοδο..σαν ξερολουκουμο τον βλέπω!! Χαχαχχα λοιπόν στα γρήγορα θα σας πω ότι ο βιολόγος του ειπε ότι σύμφωνα με τις παλιές εξετάσεις κατά λέξη το σπέρμα του ήταν Μερσεντές! Αλλά το επειρεαζε ίσως η κιρσοκήλη και δε γονιμοποιουσε σωστά. Τώρα έκανε ένα πολύ ειδικό σπερμοδιαγραμμα dna  για να δούμε εκτός των γνωστών κινητικότητας κλπ αν είναι οκ το dna. Ώστε να γονιμοποιεί εύκολα! Αυτααααα. Αύριο τα αποτελέσματα. Κάντε όλες 🤞🙏 

Σας φιλώ βγήκα για τσιγάρο ,μπαίνω να συνεχίσω τα τσίπουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κοριτσαρες μου τι κάνετε? Εγώ είχα ρεπό σήμερα και έβαλε και ο άντρας μου άδεια . Έκανε το σπερμοδιαγραμμα πρωί πρωί και είμαστε τώρα για τσίπουρα...αχ και να μην είχα περίοδο..σαν ξερολουκουμο τον βλέπω!! Χαχαχχα λοιπόν στα γρήγορα θα σας πω ότι ο βιολόγος του ειπε ότι σύμφωνα με τις παλιές εξετάσεις κατά λέξη το σπέρμα του ήταν Μερσεντές! Αλλά το επειρεαζε ίσως η κιρσοκήλη και δε γονιμοποιουσε σωστά. Τώρα έκανε ένα πολύ ειδικό σπερμοδιαγραμμα dna  για να δούμε εκτός των γνωστών κινητικότητας κλπ αν είναι οκ το dna. Ώστε να γονιμοποιεί εύκολα! Αυτααααα. Αύριο τα αποτελέσματα. Κάντε όλες 🤞🙏 

Σας φιλώ βγήκα για τσιγάρο ,μπαίνω να συνεχίσω τα τσίπουρα!

Αντε καλά αποτελέσματα να έχετε!!!🙏 Πιειτε τα τσίπουρακια σας τώρα που μπορείς γιατί μετά αν έρθει το μπεμπε.. Πάνε αυτά 😍😘☺️

Εδώ χαμός γίνεται.. Βροχή, αέρας σφροδρος, καταιγίδες, έστειλε μήνυμα και η πολιτική προστασία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κοριτσαρες μου τι κάνετε? Εγώ είχα ρεπό σήμερα και έβαλε και ο άντρας μου άδεια . Έκανε το σπερμοδιαγραμμα πρωί πρωί και είμαστε τώρα για τσίπουρα...αχ και να μην είχα περίοδο..σαν ξερολουκουμο τον βλέπω!! Χαχαχχα λοιπόν στα γρήγορα θα σας πω ότι ο βιολόγος του ειπε ότι σύμφωνα με τις παλιές εξετάσεις κατά λέξη το σπέρμα του ήταν Μερσεντές! Αλλά το επειρεαζε ίσως η κιρσοκήλη και δε γονιμοποιουσε σωστά. Τώρα έκανε ένα πολύ ειδικό σπερμοδιαγραμμα dna  για να δούμε εκτός των γνωστών κινητικότητας κλπ αν είναι οκ το dna. Ώστε να γονιμοποιεί εύκολα! Αυτααααα. Αύριο τα αποτελέσματα. Κάντε όλες 🤞🙏 

Σας φιλώ βγήκα για τσιγάρο ,μπαίνω να συνεχίσω τα τσίπουρα!

Καλα αποτελέσματα κορίτσι μου εύχομαι ♥️🙏🏻όλα να πάνε καλά 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κοριτσαρες μου τι κάνετε? Εγώ είχα ρεπό σήμερα και έβαλε και ο άντρας μου άδεια . Έκανε το σπερμοδιαγραμμα πρωί πρωί και είμαστε τώρα για τσίπουρα...αχ και να μην είχα περίοδο..σαν ξερολουκουμο τον βλέπω!! Χαχαχχα λοιπόν στα γρήγορα θα σας πω ότι ο βιολόγος του ειπε ότι σύμφωνα με τις παλιές εξετάσεις κατά λέξη το σπέρμα του ήταν Μερσεντές! Αλλά το επειρεαζε ίσως η κιρσοκήλη και δε γονιμοποιουσε σωστά. Τώρα έκανε ένα πολύ ειδικό σπερμοδιαγραμμα dna  για να δούμε εκτός των γνωστών κινητικότητας κλπ αν είναι οκ το dna. Ώστε να γονιμοποιεί εύκολα! Αυτααααα. Αύριο τα αποτελέσματα. Κάντε όλες 🤞🙏 

Σας φιλώ βγήκα για τσιγάρο ,μπαίνω να συνεχίσω τα τσίπουρα!

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!! Τι τέλεια καθημερινή άδεια και τσιπουρααα!! Να περάσετε υπέροχα κ τα αποτελέσματα θα βγουνε καλά είμαι σίγουρη! Άντε τελείωνε σε περιμένει η love zone!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια.. ❤️❤️Εχθες ήθελε αγκαλίτσες ο συζυγος και δεν μπόρεσα.. Του λέω "το στήθος μου πονάει φριχτά μην με ακουμπάς φύγε φύγε" ... Αφού ούτε εγώ δεν το ακουμπάω.. Μιλάμε πολυ πόνος...

Χαχαχχαχαχα τι τραβάνε και αυτοί με τις ορμόνες μας.. Μια τους κυνηγάμε και μια τους διώχνουμε 😂😂😂😂😂

Τι τραβάνε και αυτοί 😂😂😂 περιμενουμε τα χαρμόσυνα σε λίγες μέρες🥰🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κοριτσαρες μου τι κάνετε? Εγώ είχα ρεπό σήμερα και έβαλε και ο άντρας μου άδεια . Έκανε το σπερμοδιαγραμμα πρωί πρωί και είμαστε τώρα για τσίπουρα...αχ και να μην είχα περίοδο..σαν ξερολουκουμο τον βλέπω!! Χαχαχχα λοιπόν στα γρήγορα θα σας πω ότι ο βιολόγος του ειπε ότι σύμφωνα με τις παλιές εξετάσεις κατά λέξη το σπέρμα του ήταν Μερσεντές! Αλλά το επειρεαζε ίσως η κιρσοκήλη και δε γονιμοποιουσε σωστά. Τώρα έκανε ένα πολύ ειδικό σπερμοδιαγραμμα dna  για να δούμε εκτός των γνωστών κινητικότητας κλπ αν είναι οκ το dna. Ώστε να γονιμοποιεί εύκολα! Αυτααααα. Αύριο τα αποτελέσματα. Κάντε όλες 🤞🙏 

Σας φιλώ βγήκα για τσιγάρο ,μπαίνω να συνεχίσω τα τσίπουρα!

Όλα θα είναι μια χαρααα περιμενουμε τα νέα σου🫶 καλά τσιπούρα να περάσετε τελειαααα❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...