Μετάβαση σε περιεχόμενο

perierga symptwmata.eimai i oxi???


Recommended Posts

dallia μου με το καλο να τον δεχτεις!!!:-)

Ετσι ειναι τα πραγματα θελει υπομονη και οχι αγχος...απλα απολαυση χα χα!!να σαι καλα και φυσικα δεν κουραζεις κανεναν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dalia σου ευχομαι με το καλο!,Sofοuki κανε το τεστακι επιτελους γιατι με βλεπω να μενω εγκυος εγω:laugh: χαχαχαχ,αντε να μας πεις και να μην εχεις αλλη αγωνια;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω!!!χα χα χα!!!

Περα απ την πλακα τι να σου πω οποτε νομιζεις....εγω δεν θα αντεχα ουτε ωρα παραπανω παντως...χα χα!!:-)Κοιτα τι γραφουν και οι οδηγιες...μπορει να θελει πρωι...μετα πρωτα πρωινα...μαλλον ετσι πρεπει...αλλα αν εισαι θα δειξει κι αποψε...και με την καθυστερηση...αχ δεν ξερω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένε ότι τα πρωινά ούρα είναι τα καλύτερα, επειδή η ορμόνη που ανιχνεύει την εγκυμοσύνη είναι σε μεγαλύτερη ποσότητα! Αλλά εφόσον έχεις 5 μέρες πλέον καθυστέρηση και το βράδυ πιστεύω θα σου δείξει αν είναι! Αν μπορείς να κρατηθείς μέχρι αύριο το πρωί κάντο! Και εγώ έτσι έκανα! Περίμενα και το έκανα πρωί.. Και άξιζε τον κόπο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!! Χαίρομαι που υπάρχει αυτό το forum και έχουμε η μια την άλλη!! Είναι όλα πιο εύκολα και πιο ωραία όταν έχεις μια καλή συντροφιά και συμπαράσταση σε θέματα που μας απασχολούν...

Να 'μαστε πάντα καλά και να τα λέμε συχνά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia ti kanete??? egw molis twra gyrisa apo ti volta k akoma tipota...

to mono pou exw kati ygrakia alla xwris xrwma...den exw idea ti simainei ayto... loipon...epeidi arketi agwnia nomizw exoume oles pia tha kanw ypomoni k ayrio k an pali tipota tha kanw to test.

to kathysterw gamwto giati apo ti mia to niwthw oti erxetai apo wra se wra k apo tin alli fovamai tin apogoiteysi...:(

teleytaia dioria ayrio...

filakia polla!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofouki, καλή επιτυχία λοιπόν... και με το επιθυμητό αποτέλεσμα!!

Να ξέρεις, και εγώ όταν περίμενα, είχα πάρα πολλά υγρά αφού νόμιζα ότι ήταν η περίοδος. Και είχα αυτήν την αίσθηση που έχεις όταν είναι να έρθει. Μπούκωμα, μικροπονάκια στην κοιλιά κι στήθος που δεν αγγιζόταν!! Πήγαινα συνέχεια στην τουαλέτα και χαιρόμουν που δεν το είχα ακόμα!! Μέχρι που περίμενα τις 40 μέρες, όπως σου είπα λόγω μεγάλου κύκλου.. και περιμένω το αγγελουδι μου να έρθει και να μου αλλάξει την ζωή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFOUKIIIIII Καλημερα!!!τι γινεται???τι νεα εχουμε???εγω παντως ομολογω οτι πριν μου ερθει η περιοδος εχω κατι υγρα....αλλα ολα διαφερουν απο γυναικα σε γυναικα!Ευχομαι να εχουμε καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kalispera!! ti kanete?

egw mia apo ta idia... eimai me servietta k apo to prwi niwthw oti einai thema leptwn. enw mexri simera den eixa pono stin koilia simera oli mera niwthw san na einai ayto to lepto pou adiathetw. pira k depon giati pia exw sigoureytei oti erxetai...

opws exete diapistwsei synexizw na apofeygw ti diadikasia tou test xwris na mporw na dieykrinisw tous logous...:S

stin toualeta prin ligo otan skoupistika eida ena elaxisto roz xrwmataki sto xartaki k etsi pia exw sigoureytei oti apo lepto se lepto tha adiathetisw...:(

mi me rwtate pws antexw kai den exw kanei akoma test... mono egw to kserw!!!

sas filw...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω κοριτσι μου εσυ ξερεις...μα κι αυτο συμβαινει πολλες φορες...κοπελες που ειναι εγκυος και νομιζουν οτι θα τους ερθει η περιοδος συνεχως...το ροζ μπορει να σημαινει και εγκυμοσυνη...εκτος κι αν σου συμβαινει και τις αλλες φορες...

Δεν πειραζει φιλακια εσυ να σαι καλα...:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou kala! ti kanete? egw telika xtes to vrady adiathetisa alla edaxei ola kala!! isws einai kalytera apo mia apopsi... na teleiwsoume to spiti pou ftiaxnoume... na organwsoume to gamo mas k ola tha erthoun...:)kathe empodio gia kalo...

parigoria ston arrwsto dld alla telos pantwn!! as eimaste kala k ola tha ginoun!!!

sas eyxaristw paaara poly oles sas gia to endiaferon sas gia ti symparastasi gia tin agwnia ...gia ola!! na eiste oles kala..

oses exete mwrakia na ta xereste k na ta kamarwnete k oses akoma perimenete na ta kratisete stin aggalia sas na sas erthoun to syntomotero!!!

sas filw!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα σκεφτεσαι Σοφακι,οτι ειναι ναρθει...θα ερθει στον καιρο του.

Να εισαι καλα ,να περνας καλα, και το μωρακι θα ερθει αγαπη μου.

φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια μου δεν πειραζει εσεις να ειστε καλα να κανετε οτι θελετε και θα ερθει και το νινακι!!!Ετσι θελω αισιοδοξια θα δεις που ολα θα γινουν....ολα εχουν την χαρη τους και η αγωνια και το περιμενε ,για το θαυμα!!!!Σ ευχαριστουμε για τις ευχες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofouki έτσι σε θέλω!Αισιόδοξη και δυνατή!:cheer: Κι όπως λες παντρέψου πρώτα, βάλε το ωραίο νυφικό σου χωρίς κοιλίτσα :kiss: κι έχεις όλο τον καιρό μπροστά σου για μωράκι ήρεμα, χωρίς ανησυχίες για το πώς θα φτιάξεις το σπίτι, που δεν θα κάνει να σηκώνεις βάρη, κλπ. κλπ.Ξέρεις τι κούραση έχει το τρέξιμο του γάμου και η οργάνωση του σπιτιού;:ohmy: Κάθε εμπόδιο για καλό!Αυτή την παροιμία τη συναντώ πολλές φορές στη ζωή μου!Θα δεις θα έρθουν όλα στη σωστή ώρα!Φιλιά πολλά και καλή δύναμη στις προετοιμασίες!...B);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια καλη σαρακοστη.... θελω να μου λησετε μια απορια σας παρακαλω.... απο εχθες εχω ενα τραβηγμα χαμηλα με ποιανει κ μου περναει... με ενοχλει κ ο καπνος του τσιγαρου.. υπαρχει περιπτωσει να καταλαβαινεις τοσο νωρις την εγκυμοσυνη? σας ευχαριστω...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofouki έγραψε:

ifigeneia makari na ginoun ola opws eginan stin periptwsi sou ti na pw???!!!!! i mpoumpouka sou einai apisteyti!!!

na nai panta gero k kalotyxo!!! ki eseis episis gia na ti megalwnete!!

makari na eimai re gamwto....

Ευχαριστώ sofouki μου, να΄σαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dominique έγραψε:

Κάθε εμπόδιο για καλό!Αυτή την παροιμία τη συναντώ πολλές φορές στη ζωή μου!Θα δεις θα έρθουν όλα στη σωστή ώρα!Φιλιά πολλά και καλή δύναμη στις προετοιμασίες!...B);)

Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω με τη φίλη Dominique...

Μη μου στεναχωριέσαι...

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Episeis Benedikto mou...

Agapi mou oso gia tin aporioulla sou,,,

Nai yparxei periptwsei na katalaveis mia egkumwsini apo nwris...

Kai eidika me ton kapno tou tsiggarou,,,wpos les...

Agapi mou sou euxwme oti epithimeis...

Ola ta kalitera...

kai tha perimenoume oles mas ta nea sou...

Filia...

Sofouki mou agapi mou geia sou...

Den pirazei agapi mou an adiathetises...

To kalo pragma argei na erthei,,,kai mas erxetai ekei pou den to perimenoume PANTA...

Sou euxwme ola ta kalitera...

O Theoullis mazi sas se ola...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...