Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου η χοριακη είναι αρνητικη! Πήρα τον γιατρό και μου είπε να κόψω τα χάπια και όταν αδιαθετησω να τον παρω τηλ για να μου πει πως θα προχωρήσουμε! Αυταααα τα πολλα🤪 είμαι οκκκ δεν πειράζει πάμε δυναμικα για τον επόμενο μήνα ❤️ το ένστικτο μου δεν με ξεγελάει πάντως 🥰

Δεν πειραζει κοριτσι μου!!! Ξεκινάς πολυ πολυ δυναμικά για τον κύκλο που θα ερθει και ειμαι σίγουρη πως θα γεμίσουμε θετικά τεστακια σε λιγο καιρό!!! Δν θα προλαβαίνουμε τις φωτογραφίες με τα ++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλες. Διαβάζω τα σχόλια σας εδώ και αρκετό καιρό και εκπέμπεται μια θετική ενέργεια που πραγματικά είναι βάλσαμο. Εύχομαι σε όλες να κρατήσετε τα μπουμπούκια στην αγκαλιά σας. Προσπαθώ και εγώ 3 μήνες τώρα , τον τελευταίο πιο μελετημένα, είχα μια ελπίδα, σήμερα αδιαθετησα κανονικότητα στην ώρα μου και η αλήθεια είναι ότι έχω κυριευτεί από πανικό και απογοήτευση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η efakii είπε:

Δεν πειραζει κοριτσι μου!!! Ξεκινάς πολυ πολυ δυναμικά για τον κύκλο που θα ερθει και ειμαι σίγουρη πως θα γεμίσουμε θετικά τεστακια σε λιγο καιρό!!! Δν θα προλαβαίνουμε τις φωτογραφίες με τα ++++

Χαμουλης θα γινειιιιιιιιι❤️❤️❤️ ολα καλά θα πανε για όλες μας😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια οι εξετάσεις μου βγήκαν! Δν είμαι έγκυος και η προγεστερονη μου έδειξε πως μόλις χθες εκανα ωορρηξία ! Έτσι μ είπε ο γιατρός 

@Mpourmpoulo σε σένα ποντάρουμε τώρα 

Κορίτσια και η κολλητή μου έμεινε έγκυος προτελευταία μέρα περιόδου! Δεν επιθυμούσαν εγκυμοσύνη, οπότε είπαν να μην προσέξουν αφού ήταν με περίοδο και τσουπ! Γεννάει σε δύο μήνες 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν πειράζει από τον επόμενο κύκλο ❤️ μου είπε μόνο να τον παρω τηλ όταν αδιαθετησω και θα μου πει τοτε τι να κάνουμε ❤️ 

Εύχομαι ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός σας κορίτσια να έρθουν τα θετικά τεστακια 

@Kate1992 περίεργο μου φαίνεται να κανείς ωορρηξία και μετά από 2 μερες θα έρχεται περίοδο εγω πχ τον προηγούμενο κύκλο έκανα ωορρηξία 30 μερα του κύκλου το κατάλαβα από τα πολλά υγρά που είχα και λέω σε 14 μερες περιμένω να δω αίμα και όντως μου ήρθε η περιοδος στης 14 μερες τώρα αν είναι κάτι σπάνιο που μπορεί να συμβεί δεν το ξέρω δεν το έχω ξανά ακούσει όπως και να έχει τον άλλο μήνα πάμε δυνατά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια και η κολλητή μου έμεινε έγκυος προτελευταία μέρα περιόδου! Δεν επιθυμούσαν εγκυμοσύνη, οπότε είπαν να μην προσέξουν αφού ήταν με περίοδο και τσουπ! Γεννάει σε δύο μήνες 😁

Μμμ και πάλι αυτό είναι διαφορετικό έτσι όπως το σκέφτομαι γιατί εκείνη μπορεί να έκανε ωορρηξία 5 μερα του κύκλου ; Μπορεί και λίγο αργότερα αν σκεφτείς το σπερμα μπορεί να ζει 2-3 μερες μέσα μας και να έμεινε εγκυος, είναι πιο συχνό κοπέλες να κάνουν ωορρηξία στις πρωτες μερες του κύκλου.. ενώ στην kate1992 έκανα ωορρηξία πχ 28 μέρα του κύκλου και 30 μέρα είχε αίμα δεν είναι πολύ κοντά; Δεν ξέρω και εγω μια σκεψη κανω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Μμμ και πάλι αυτό είναι διαφορετικό έτσι όπως το σκέφτομαι γιατί εκείνη μπορεί να έκανε ωορρηξία 5 μερα του κύκλου ; Μπορεί και λίγο αργότερα αν σκεφτείς το σπερμα μπορεί να ζει 2-3 μερες μέσα μας και να έμεινε εγκυος, είναι πιο συχνό κοπέλες να κάνουν ωορρηξία στις πρωτες μερες του κύκλου.. ενώ στην kate1992 έκανα ωορρηξία πχ 28 μέρα του κύκλου και 30 μέρα είχε αίμα δεν είναι πολύ κοντά; Δεν ξέρω και εγω μια σκεψη κανω 

Ναι σωστά!  το μόνο που σκέφτομαι οτι μπορεί να έγινε είναι να έκανε 2 φορές ωορρηξία σε ένα κύκλο 🤷 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μμμ και πάλι αυτό είναι διαφορετικό έτσι όπως το σκέφτομαι γιατί εκείνη μπορεί να έκανε ωορρηξία 5 μερα του κύκλου ; Μπορεί και λίγο αργότερα αν σκεφτείς το σπερμα μπορεί να ζει 2-3 μερες μέσα μας και να έμεινε εγκυος, είναι πιο συχνό κοπέλες να κάνουν ωορρηξία στις πρωτες μερες του κύκλου.. ενώ στην kate1992 έκανα ωορρηξία πχ 28 μέρα του κύκλου και 30 μέρα είχε αίμα δεν είναι πολύ κοντά; Δεν ξέρω και εγω μια σκεψη κανω 

Ναι έχεις δίκιο. Είναι άλλη περίπτωση να κάνεις σεξ τελευταίες μέρες της περιόδου, γιατί αν έχεις μικρό κύκλο κάνεις ωορρηξία νωρίς. Βάλε και τις μέρες που επιβιώνει το σπέρμα.. Αλλά δεύτερη ωορρηξία με τόσες μέρες διάφορα και μάλιστα πριν την περιοδο πρώτη φορά ακούω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το ξέρω οτι φαντάζομαι τωρα διαφορα αλλα να ρωτησω … ειμαι 8 μέρες πριν τη περίοδο… εχω κράμπες αρκετές… έντονη δυσκοιλιότητα 4 μέρες τωρα (που εγω ειμαι ρολοι κάθε μερα) και εχει γεμίσει και η μούρη μου σπυριά… τι λετε;;; Ε ε έρχεται η σιχαμένη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια το ξέρω οτι φαντάζομαι τωρα διαφορα αλλα να ρωτησω … ειμαι 8 μέρες πριν τη περίοδο… εχω κράμπες αρκετές… έντονη δυσκοιλιότητα 4 μέρες τωρα (που εγω ειμαι ρολοι κάθε μερα) και εχει γεμίσει και η μούρη μου σπυριά… τι λετε;;; Ε ε έρχεται η σιχαμένη;;;

Μήπως ε ε έρχεται το μπεμπακι???? Οι κράμπες είναι ακριβώς την κατάλληλη στιγμή για να προδικάσουν επικείμενη εγκυμοσύνη! Και η δυσκοιλιότητα το ίδιο! Και τα σπυράκια το ίδιο! Άντε να πούμε ότι τα σπυράκια είναι προπεριοδου...τα υπόλοιπα όμως δεν είναι!!!!  Μπορείς να κρατηθείς μια δυο μέρες για να κάνεις τεστακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μήπως ε ε έρχεται το μπεμπακι???? Οι κράμπες είναι ακριβώς την κατάλληλη στιγμή για να προδικάσουν επικείμενη εγκυμοσύνη! Και η δυσκοιλιότητα το ίδιο! Και τα σπυράκια το ίδιο! Άντε να πούμε ότι τα σπυράκια είναι προπεριοδου...τα υπόλοιπα όμως δεν είναι!!!!  Μπορείς να κρατηθείς μια δυο μέρες για να κάνεις τεστακι?

Και βέβαια παράθεση στο μνμ μου🥴🤦 για να πω ότι σήμερα έβλεπα στο YouTube συμπτώματα εμφύτευσης εις την αγγλικην, και έλεγε μια γιατρός ότι οι κράμπες πρέπει να είναι ήπιες και να διαρκούν το πολύ δύο μέρες. Αν συνεχίσουν έρχεται περίοδος αν σταματήσουν ...τα νταααααννννν έρχεται μωράκι!

Πες μου ότι είναι ετσιιι και ταυτιζεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Ναι σωστά!  το μόνο που σκέφτομαι οτι μπορεί να έγινε είναι να έκανε 2 φορές ωορρηξία σε ένα κύκλο 🤷 

Δυο φορές εκανα κορίτσια!!! Γιατί την 15 η μέρα εκανα τεστ ωορρηξιας και βγήκε θετικό και είχα πάει κ γ υπέρηχο κ μ είχε πει ο γιατρός ότι σε 3 4 μέρες θα κάνω ! Όποτε εκανα κ τέλος τ κύκλου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα τι κανετε; έκανα τεστ πριν λίγο πάλι κ εχει πέσει πάρα πολύ η ορμόνη οπότε παίρνω το χθεσινό σαν θετικό, το θέμα είναι ότι μάθαμε σήμερα κάτι κ δεν έχουμε καμία όρεξη για τρελιτσες! Εχθές κ προχθές είχαμε επαφή πιστεύω θα έχουμε κ αύριο! Αλλά σήμερα δεν μας βγαίνει κ δεν θέλω να κάνουμε κάτι καταναγκαστηκα, τώρα ότι είναι να γίνει θα γίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα τι κανετε; έκανα τεστ πριν λίγο πάλι κ εχει πέσει πάρα πολύ η ορμόνη οπότε παίρνω το χθεσινό σαν θετικό, το θέμα είναι ότι μάθαμε σήμερα κάτι κ δεν έχουμε καμία όρεξη για τρελιτσες! Εχθές κ προχθές είχαμε επαφή πιστεύω θα έχουμε κ αύριο! Αλλά σήμερα δεν μας βγαίνει κ δεν θέλω να κάνουμε κάτι καταναγκαστηκα, τώρα ότι είναι να γίνει θα γίνει 

Κορίτσι μου εγώ θα σου πω ότι τα καταναγκαστικά δεν συνάδουν με μια τέτοια προσπάθεια! Οπότε πολύ καλά κάνετε και απεχετε σήμερα. Δεν είστε ρομπότ. Και δε πρέπει να γινόμαστε μόνο και μόνο για να κάνουμε ένα παιδί. Σημασία έχει πίσω από κάθε προσπάθεια να υπάρχει αγάπη και όρεξη για έρωτα. Και αύριο είναι μια καλή μέρα , αν το θέλετε και σας έρθει η όρεξη να το ευχαριστηθειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα τι κανετε; έκανα τεστ πριν λίγο πάλι κ εχει πέσει πάρα πολύ η ορμόνη οπότε παίρνω το χθεσινό σαν θετικό, το θέμα είναι ότι μάθαμε σήμερα κάτι κ δεν έχουμε καμία όρεξη για τρελιτσες! Εχθές κ προχθές είχαμε επαφή πιστεύω θα έχουμε κ αύριο! Αλλά σήμερα δεν μας βγαίνει κ δεν θέλω να κάνουμε κάτι καταναγκαστηκα, τώρα ότι είναι να γίνει θα γίνει 

Καλησπέρα κορίτσι μου! Δεν πειράζει για μια μέρα, δεν θα τρελαθούμε κιόλας. Επίσης, όπως έχω ξανά γράψει, ο γιατρός αναπαραγωγής που πήγα πρόσφατα μου είπε ότι η πιο γόνιμη μέρα είναι 2 μέρες πριν την ωορρηξία. Άρα αν υποθέσουμε ότι θα γίνει σήμερα-αύριο, είσαι φουλ καλυμμένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μου εγώ θα σου πω ότι τα καταναγκαστικά δεν συνάδουν με μια τέτοια προσπάθεια! Οπότε πολύ καλά κάνετε και απεχετε σήμερα. Δεν είστε ρομπότ. Και δε πρέπει να γινόμαστε μόνο και μόνο για να κάνουμε ένα παιδί. Σημασία έχει πίσω από κάθε προσπάθεια να υπάρχει αγάπη και όρεξη για έρωτα. Και αύριο είναι μια καλή μέρα , αν το θέλετε και σας έρθει η όρεξη να το ευχαριστηθειτε!

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Δεν πειράζει για μια μέρα, δεν θα τρελαθούμε κιόλας. Επίσης, όπως έχω ξανά γράψει, ο γιατρός αναπαραγωγής που πήγα πρόσφατα μου είπε ότι η πιο γόνιμη μέρα είναι 2 μέρες πριν την ωορρηξία. Άρα αν υποθέσουμε ότι θα γίνει σήμερα-αύριο, είσαι φουλ καλυμμένη!

Ναι κορίτσια αυτό λεω κ εγώ, στην πρώτη φορά που προσπαθουσαμε είχαμε γίνει όπως το είπες ρομπότ και κάποια στιγμή κουράστηκαμε ψυχικά πολύ, δεν θέλω με τπτ να κάνουμε πάλι τα ίδια οπότε το πάμε με βάση την επιθυμία και ας μην γίνει δε πειράζει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

@Mpourmpoulo χαχαχα έρχομαι διστακτικά και εγω στο love zone αν και πιστεύω αν δεν κοπεί ο θηλασμος δεν έχω πολλες ελπιδες 😊

για τα εγκυμοσυνης ξέρω ότι δεν πρέπει να είναι ληγμένα για τα ωορρηξιας δεν ξέρω και έχω καμία εικοσαριά από αυτά ένα μήνα έχουν που έληξαν 

Έχεις πάρει απόφαση σιγά σιγά να κόψεις το θηλασμό;αν αρχίζεις να τον ελαττώνεις σιγά σιγά από τώρα; Όπως είπαν και τα κοριτσια χρησιμοποιήσετε τώρα και δεν χάνεις τπτ απλά να βλέπεις αν κανεις ωορρηξια🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια το ξέρω οτι φαντάζομαι τωρα διαφορα αλλα να ρωτησω … ειμαι 8 μέρες πριν τη περίοδο… εχω κράμπες αρκετές… έντονη δυσκοιλιότητα 4 μέρες τωρα (που εγω ειμαι ρολοι κάθε μερα) και εχει γεμίσει και η μούρη μου σπυριά… τι λετε;;; Ε ε έρχεται η σιχαμένη;;;

Κορίτσι μου μπορεί να είναι κράμπες εμφυτευσησσσς❤️❤️❤️❤️❤️❤️ κάνε λίγες μέρες υπομονουλα και κάνε ένα τεστακι ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Δυο φορές εκανα κορίτσια!!! Γιατί την 15 η μέρα εκανα τεστ ωορρηξιας και βγήκε θετικό και είχα πάει κ γ υπέρηχο κ μ είχε πει ο γιατρός ότι σε 3 4 μέρες θα κάνω ! Όποτε εκανα κ τέλος τ κύκλου!!! 

Δεν είναι καθόλου απίθανο να έκανες διπλή ωορρηξια το έχω διαβάσει ότι αυτό γινετε☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

 

Ναι κορίτσια αυτό λεω κ εγώ, στην πρώτη φορά που προσπαθουσαμε είχαμε γίνει όπως το είπες ρομπότ και κάποια στιγμή κουράστηκαμε ψυχικά πολύ, δεν θέλω με τπτ να κάνουμε πάλι τα ίδια οπότε το πάμε με βάση την επιθυμία και ας μην γίνει δε πειράζει. 

Όχι κορίτσι να μην πιεστεις και να κανεις με το ζόρι έτσι δεν νομίζω ότι λειτουργεί να έρθει το σποράκι! Αν αύριο είστε ψυχολογικά οκ τοτε ελάτε αύριο σε επαφή🙏☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν είναι καθόλου απίθανο να έκανες διπλή ωορρηξια το έχω διαβάσει ότι αυτό γινετε☺️

Ναι απ ότι φαίνεται εκανα….. εντωμεταξύ τώρα που το ξανασκέφτομαι Παρασκευή βράδυ εγώ είχα κατι πονάκια δεξιά , και σε κάποια φάση στο σκούπισμα έλειψε υγρά μπόλικα! Επίσης είχα ορέξεις τη Παρασκευή το βράδυ!!! Σάββατο πρωί πριν κάνω το τεστ ξυπνήσαμε και είχε ο σύζυγος ορέξεις!!! Αν είχαμε ενδώσει ν οι δυο τότε Παρασκευή και Σάββατο θ χαμέ πιάσει μέρες καλες ! 
σημερα δνννομιζω οτι έχει σημασία ν γίνει ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Ναι απ ότι φαίνεται εκανα….. εντωμεταξύ τώρα που το ξανασκέφτομαι Παρασκευή βράδυ εγώ είχα κατι πονάκια δεξιά , και σε κάποια φάση στο σκούπισμα έλειψε υγρά μπόλικα! Επίσης είχα ορέξεις τη Παρασκευή το βράδυ!!! Σάββατο πρωί πριν κάνω το τεστ ξυπνήσαμε και είχε ο σύζυγος ορέξεις!!! Αν είχαμε ενδώσει ν οι δυο τότε Παρασκευή και Σάββατο θ χαμέ πιάσει μέρες καλες ! 
σημερα δνννομιζω οτι έχει σημασία ν γίνει ! 

Κορίτσι μου, νομίζω ότι δεν θα είχε νόημα να είχατε επαφή το Σάββατο. Αδιαθετησες άρα έπεσε το ενδομήτριο που σημαίνει όχι καλές προϋποθέσεις για εμφύτευση. Δεν αρκεί δηλαδή να γίνει ωορρηξία, χρειαζόμαστε και αντίστοιχη ωχρινικη φάση ώστε να έχουμε κατάλληλο πάχος ενδομητρίου. Οπότε μην το σκέφτεσαι, πάμε δυναμικά για τον επόμενο κύκλο 💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσι μου, νομίζω ότι δεν θα είχε νόημα να είχατε επαφή το Σάββατο. Αδιαθετησες άρα έπεσε το ενδομήτριο που σημαίνει όχι καλές προϋποθέσεις για εμφύτευση. Δεν αρκεί δηλαδή να γίνει ωορρηξία, χρειαζόμαστε και αντίστοιχη ωχρινικη φάση ώστε να έχουμε κατάλληλο πάχος ενδομητρίου. Οπότε μην το σκέφτεσαι, πάμε δυναμικά για τον επόμενο κύκλο 💓💓

Σωστή ναι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η lahesis είπε:

Καλησπέρα σε όλες. Διαβάζω τα σχόλια σας εδώ και αρκετό καιρό και εκπέμπεται μια θετική ενέργεια που πραγματικά είναι βάλσαμο. Εύχομαι σε όλες να κρατήσετε τα μπουμπούκια στην αγκαλιά σας. Προσπαθώ και εγώ 3 μήνες τώρα , τον τελευταίο πιο μελετημένα, είχα μια ελπίδα, σήμερα αδιαθετησα κανονικότητα στην ώρα μου και η αλήθεια είναι ότι έχω κυριευτεί από πανικό και απογοήτευση 

Καλημέρα κορίτσι μου!!  Να μην απογοητεύσε καθόλου γιατί οι 3 μήνες δεν είναι τίποτα και μάλιστα εντατικά μόνο τον τελευταίο μήνα όπως είπες!! Σκέψου ότι ένα ζευγάρι που δεν έχει κανένα αναπαραγωγικό πρόβλημα έχει κάθε μήνα 20% πιθανότητα να πιάσει παιδί!! Γι'αυτό λένε ότι μετά από 1 χρόνο προσπαθειών ανησυχούμε και πάμε σε γιατρό!! Τώρα πάρε λίγο τα πάνω σου προμηθεύσου τέστ ωορρηξίας για να είσαι σίγουρη ότι προσπαθείς της σωστές μέρες και πάμε δυναμικά για τον καινούργιο μήνα!! Και στο κάτω κάτω νομίζω ότι η περίοδος δεν είναι τόσο κακία όσο πιστεύουμε την έχουμε παρεξήγηση! Κάθε μήνα μας λέει ότι είμαστε υγιείς!! Μην σε παίρνει από κάτω γιατί κάθε μήνα είναι νέος κύκλος με νέες πιθανότητες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα εμένα μου τελείωσε η περίοδος χθες και ετοιμάζομαι ψυχολογικά να πάω το απόγευμα στις 6 για σαλπιγγογραφια!! Τόσο άγχος ούτε την πρώτη φορά δεν είχα!! @Girly έρχομαι Θεσσαλονίκη σήμερα ελπίζω να έχει καλό καιρό για να κάνουμε και μια βόλτα με τον σύζυγό 🤣🤣 

@Elk θα πας να ρυθμίσεις την προλακτίνη η θα το αφήσεις λίγο χαλαρά να δεις πως πάει?? Η πρέπει να κόψεις το θηλασμό πρώτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...