Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efakii είπε:

Βρίσκομαι σε σοκ με τις εξελίξεις !!!! Ειναι δυνατόν να εχει κάποια γυναίκα περίοδο και ταυτόχρονα ωορηξια;;; Δηλαδή εσυ θεωρητικά μπορει να κανεις κ 2 φορες στον κύκλο σου ωορηξια και να μην το γνωρίζεις;;;;

Αχ μακάρι ν ήξερα κορίτσια ν σας απαντήσω!!! Όπως είχα πει κ πιο πάνω στον γενικόλογο αυτόν πήγα πρώτη φορά μιας κ αλλάξει γυναικολόγο και δν τ έχω ακόμη το θάρρος για να ρωτούσα πολλά!!! Τ είπε την τιμή κι μ είπε μάλλον φαίνεται ότι έκανες κ δεύτερη φορά ωορρηξία ; Κ λέω γιατρέ στο τέλος τ κύκλου ; Με αίμα; Κ μ λέει συμβαίνει καμία φορά ! Φαίνεται πως είχες έναν παρά πολυ καλο κυκλο αυτή τη φορ α( γιατί τι είπα ότι δν είχα και καθόλου καφέ και αίμα κατακόκκινο) αυτά μ είπε ! 
 

ηθελα ν τον ρωτήσω αν κάνω σεξ τώρα και γονιμοποιηθεί τι γίνεται αλλά όπως είπα ντράπηκα και βασικ τ έχασα όταν μ είπε κατι τέτοιο!!! 
Με συγχωρειτεεεε😇😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια οι εξετάσεις μου βγήκαν! Δν είμαι έγκυος και η προγεστερονη μου έδειξε πως μόλις χθες εκανα ωορρηξία ! Έτσι μ είπε ο γιατρός 

@Mpourmpoulo σε σένα ποντάρουμε τώρα 

Πω πω τρομερό!! Γι αυτό λένε επαφές σε όλη την διάρκεια του κύκλου!! Τουλάχιστον ρε κορίτσι μου εγώ για καλό το βλέπω που γίνεται δυο φορές ωορρηξία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια οι εξετάσεις μου βγήκαν! Δν είμαι έγκυος και η προγεστερονη μου έδειξε πως μόλις χθες εκανα ωορρηξία ! Έτσι μ είπε ο γιατρός 

@Mpourmpoulo σε σένα ποντάρουμε τώρα 

Το έχω ξανά ακούσει αυτό.. είναι σπάνιο αλλά συμβαίνει!! Στο χωριό μου θυμάμαι μια γυναίκα η οποία ο άντρας της ήταν ναυτικός και είχε έρθει για  5 μέρες και αυτή είχε περίοδο αλλά του έκατσε γιατί είχε 3 μήνες να τον δει! Και έμεινε έγκυος.. φίλη της μαμάς μου! Σήμερα αν κάνεις σεξ λες να είναι αργά?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Που ξέρω κ γώ τι γίνεται !!! Εγώ πιστεύω ότι αν όντως εκανα ωορρηξία εκανα το Σάββατο το πρωί που εκανα κ το τεστ!!! Αχχχχχχ με μυρίζει ο αντρουλης μου κ γώ δν του κάθομαι !!! 😂😂😂

παρασκευη βράδυ ήθελε κόκο και γώ τ λεγα όχι μη δν κάνει μπορεί ν μαι έγκυος !!!! Σκατα στα μούτρα μου 😩

Ω θεέ μου! Που να ξέρεις η καψερηηηη.

Καλά ειλικρινά με έχεις χαζεψει! Πάρε τον γιατρό και ζητά λεπτομερειες! Δλδ εσύ σήμερα με περίοδο μπορείς κανονικά να συλλάβεις??! Και μετά ακούμε ιστορίες έκανα σεξ με περίοδο και έμεινα έγκυος και λέμε τι λέει μωρεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Βρίσκομαι σε σοκ με τις εξελίξεις !!!! Ειναι δυνατόν να εχει κάποια γυναίκα περίοδο και ταυτόχρονα ωορηξια;;; Δηλαδή εσυ θεωρητικά μπορει να κανεις κ 2 φορες στον κύκλο σου ωορηξια και να μην το γνωρίζεις;;;;

Κακο αυτό φίλη γιατί φεύγουν τα αυγακια μου σαν καπνός έμενε μετά 😂

τιποτα αυτό ήταν ! Μέρα παρά μέρα σε όλο τον κύκλο μέχρι που να δω αίμα ! Και όποτε θ τ έρχεται τ αντρουλη μου έξτρα θα τ κάθομαι 😂

εντωμεταξυ είχα εγώ πονάκια σαν ωορρηξιας αλλά λέω είναι τραβήγματα, είμαι έγκυος μεγαλώνει η μήτρα! Το μυαλό μου και μια λίρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Εγω πήγα για τεστ παπ και υπέρηχο όλα καλα μου είπε είδε ότι έγινε ωορρηξία και μου ειπε ιδανικά το καλοκαιράκι μπορω να ξεκινήσω προσπαθείες για δεύτερο να κλείσει ένα χρόνο από την καισαρική.. αλλά ότι θέλετε εσεις..

Εγω σκέφτομαι να αρχίσω από τον άλλο μήνα προσπάθειες και βλέπουμε όποτε θα μπω και εγω στα κλαμπ τον προσπαθειών 😊

Να ρωτησω κάτι άσχετο τα τεστ ωορρηξιας που έχω έχουν λήξει  πριν ένα μήνα είναι άχρηστα δηλαδή ; Ξέρετε; 

Κορίτσι μου δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις τα τεστ!! Μπορείς να ξεκινήσεις με αυτά τα ληγμένα αφού οι προσπάθειες θα είναι σχετικά χαλαρές από ότι κατάλαβα!!  Φαντάζομαι ότι η προλακτίνη είναι ανεβασμένη τώρα με τον θηλασμό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ μακάρι ν ήξερα κορίτσια ν σας απαντήσω!!! Όπως είχα πει κ πιο πάνω στον γενικόλογο αυτόν πήγα πρώτη φορά μιας κ αλλάξει γυναικολόγο και δν τ έχω ακόμη το θάρρος για να ρωτούσα πολλά!!! Τ είπε την τιμή κι μ είπε μάλλον φαίνεται ότι έκανες κ δεύτερη φορά ωορρηξία ; Κ λέω γιατρέ στο τέλος τ κύκλου ; Με αίμα; Κ μ λέει συμβαίνει καμία φορά ! Φαίνεται πως είχες έναν παρά πολυ καλο κυκλο αυτή τη φορ α( γιατί τι είπα ότι δν είχα και καθόλου καφέ και αίμα κατακόκκινο) αυτά μ είπε ! 
 

ηθελα ν τον ρωτήσω αν κάνω σεξ τώρα και γονιμοποιηθεί τι γίνεται αλλά όπως είπα ντράπηκα και βασικ τ έχασα όταν μ είπε κατι τέτοιο!!! 
Με συγχωρειτεεεε😇😇

Ο γιατρός και ειδικά ο γυναικολόγος είναι συνηθισμένος να ακούει τέτοιες ερωτήσεις. Εφόσον σου είπε κιόλας ότι είναι ένας πολύ καλός κύκλος θα σου έλεγα να μην έχεις καμία ντροπή! Μπορεί αν είσαι σε φουλ αναπαραγωγική φάση! Μη την αφήσεις να πάει χαμένη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ω θεέ μου! Που να ξέρεις η καψερηηηη.

Καλά ειλικρινά με έχεις χαζεψει! Πάρε τον γιατρό και ζητά λεπτομερειες! Δλδ εσύ σήμερα με περίοδο μπορείς κανονικά να συλλάβεις??! Και μετά ακούμε ιστορίες έκανα σεξ με περίοδο και έμεινα έγκυος και λέμε τι λέει μωρεεε

Δν ξέρω αγάπη! Αν υποθέσουμε πτι εκανα χθες οριακά δν είναι σήμερα ; Και λείπει κ ο άντρας μου γαμωτο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ο γιατρός και ειδικά ο γυναικολόγος είναι συνηθισμένος να ακούει τέτοιες ερωτήσεις. Εφόσον σου είπε κιόλας ότι είναι ένας πολύ καλός κύκλος θα σου έλεγα να μην έχεις καμία ντροπή! Μπορεί αν είσαι σε φουλ αναπαραγωγική φάση! Μη την αφήσεις να πάει χαμένη!!!

Αγκαλιά θα τα έχω τα τεστ ωορρηξιας από έσω κ πέρα!!! Με το που θ νιώθω πόνο θ κάνω τεστ ! Γιατί κ άλλες φορές έχω νιώσει πόνο ωορρηξιας κοντά στη περίοδο αλλά δν δίνω σημασία ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια οι εξετάσεις μου βγήκαν! Δν είμαι έγκυος και η προγεστερονη μου έδειξε πως μόλις χθες εκανα ωορρηξία ! Έτσι μ είπε ο γιατρός 

@Mpourmpoulo σε σένα ποντάρουμε τώρα 

Συγνώμη δεν έχεις περίοδο;;; πως έχεις ωορρηξία;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Δν ξέρω αγάπη! Αν υποθέσουμε πτι εκανα χθες οριακά δν είναι σήμερα ; Και λείπει κ ο άντρας μου γαμωτο! 

Το ωάριο ζει από 12-36 ώρες και είναι σε φάση να δεχτεί σπέρμα ώστε να γονιμοποιηθεί. Το τεστ ανιχνεύει την ορμόνη η οποία είναι στο πικ πριν γίνει η ωορηξια. Μόλις η ορμόνη φτάσει στο πικ της τότε ο οργανισμός δίνει εντολή να απελευθερώσει το ωάριο. Έτσι εκείνο σκάει και βγαίνει βολτιτσα. Για τις επόμενες 12-36 ώρες βολταρει και περιμένει να έρθουν τα σπερματοζωάρια να το γονιμοποιήσουν. Οπότε αν έγινε χθες η ωορηξια είναι μια χαρά να κάνεις σήμερα!!

Εγώ αυτό. Τον μήνα είχα πριν την ωορηξια και τη μέρα της ωορηξιας αφού τα έτοιμασαμς όλα και ξεκινήσαμε ξυονησε ο μικρός....μέχρι να κοιμηθεί ξανά πέρασε και η ώρα και η διάθεση...αλλά την επόμενη το μεσημέρι τον έβαλα κάτω τον άντρα μου! Ποτέ δε ξέρεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Έχω ναι! 

Ε πως γίνεται αυτό ρε κορίτσια;;; πρέπει να έχεις κύκλο 20 ημερών.. Έχεις τόσο μικρό κύκλο;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου η χοριακη είναι αρνητικη! Πήρα τον γιατρό και μου είπε να κόψω τα χάπια και όταν αδιαθετησω να τον παρω τηλ για να μου πει πως θα προχωρήσουμε! Αυταααα τα πολλα🤪 είμαι οκκκ δεν πειράζει πάμε δυναμικα για τον επόμενο μήνα ❤️ το ένστικτο μου δεν με ξεγελάει πάντως 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου η χοριακη είναι αρνητικη! Πήρα τον γιατρό και μου είπε να κόψω τα χάπια και όταν αδιαθετησω να τον παρω τηλ για να μου πει πως θα προχωρήσουμε! Αυταααα τα πολλα🤪 είμαι οκκκ δεν πειράζει πάμε δυναμικα για τον επόμενο μήνα ❤️ το ένστικτο μου δεν με ξεγελάει πάντως 🥰

Πάμε δυναμικά ναι για τον επόμενο. Μήνα.. Τώρα να σου έρθει να βάλεις μπρος για τον επόμενο κύκλο... 🙏❤️😘 Και ο θεός μαζί μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πάμε δυναμικά ναι για τον επόμενο. Μήνα.. Τώρα να σου έρθει να βάλεις μπρος για τον επόμενο κύκλο... 🙏❤️😘 Και ο θεός μαζί μας

Ναι κορίτσι μου θα έρθει το σποράκι που θα πάει❤️🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου η χοριακη είναι αρνητικη! Πήρα τον γιατρό και μου είπε να κόψω τα χάπια και όταν αδιαθετησω να τον παρω τηλ για να μου πει πως θα προχωρήσουμε! Αυταααα τα πολλα🤪 είμαι οκκκ δεν πειράζει πάμε δυναμικα για τον επόμενο μήνα ❤️ το ένστικτο μου δεν με ξεγελάει πάντως 🥰

Έλα ρεεεεεε. Πφφφ τέλος πάντων...ας είναι. 

Πάμε δυναμικά για τη συνέχεια! Σε κάνα δυο τρεις μέρες θα αδιαθετησεις λογικά και μετά κοριτσάκι μου ποιος σε πιάνει!!!!! Ευτυχώς το ένστικτο σου δε σε ξεγέλασε και είσαι οκ τώρα. Και έτσι να παραμείνεις! Σε περιμένουμε στα sexy nights τώρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ε πως γίνεται αυτό ρε κορίτσια;;; πρέπει να έχεις κύκλο 20 ημερών.. Έχεις τόσο μικρό κύκλο;;;; 

Ούτε καν!!! Ο ο κύκλος μου είναι 28 με  30 31 η μερών συνήθως! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου η χοριακη είναι αρνητικη! Πήρα τον γιατρό και μου είπε να κόψω τα χάπια και όταν αδιαθετησω να τον παρω τηλ για να μου πει πως θα προχωρήσουμε! Αυταααα τα πολλα🤪 είμαι οκκκ δεν πειράζει πάμε δυναμικα για τον επόμενο μήνα ❤️ το ένστικτο μου δεν με ξεγελάει πάντως 🥰

Δν πειράζει κορίτσι μου!!! Μαζί θα το πιάσουμε εμείς το σποράκι!!! Πάμε για τον επόμενο μήνα κ οι δυο μαζί 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Έλα ρεεεεεε. Πφφφ τέλος πάντων...ας είναι. 

Πάμε δυναμικά για τη συνέχεια! Σε κάνα δυο τρεις μέρες θα αδιαθετησεις λογικά και μετά κοριτσάκι μου ποιος σε πιάνει!!!!! Ευτυχώς το ένστικτο σου δε σε ξεγέλασε και είσαι οκ τώρα. Και έτσι να παραμείνεις! Σε περιμένουμε στα sexy nights τώρα!!!!

Στην ωορρηξια θα γίνει χαμουλης 🥰 πάμε δυναμικαααα😻 ναι ήμουν σιγουρη 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου η χοριακη είναι αρνητικη! Πήρα τον γιατρό και μου είπε να κόψω τα χάπια και όταν αδιαθετησω να τον παρω τηλ για να μου πει πως θα προχωρήσουμε! Αυταααα τα πολλα🤪 είμαι οκκκ δεν πειράζει πάμε δυναμικα για τον επόμενο μήνα ❤️ το ένστικτο μου δεν με ξεγελάει πάντως 🥰

Κοριτσάκι μου δεν πειράζει!! Στον επόμενο 🤞🏼 θα πάρεις τα χάπια πάλι στον άλλο κύκλο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Δν πειράζει κορίτσι μου!!! Μαζί θα το πιάσουμε εμείς το σποράκι!!! Πάμε για τον επόμενο μήνα κ οι δυο μαζί 😍😍😍

Ναιιιιι πάμε για τον άλλο μήνα❤️❤️🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κοριτσάκι μου δεν πειράζει!! Στον επόμενο 🤞🏼 θα πάρεις τα χάπια πάλι στον άλλο κύκλο; 

Δεν πειράζει από τον επόμενο κύκλο ❤️ μου είπε μόνο να τον παρω τηλ όταν αδιαθετησω και θα μου πει τοτε τι να κάνουμε ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις τα τεστ!! Μπορείς να ξεκινήσεις με αυτά τα ληγμένα αφού οι προσπάθειες θα είναι σχετικά χαλαρές από ότι κατάλαβα!!  Φαντάζομαι ότι η προλακτίνη είναι ανεβασμένη τώρα με τον θηλασμό 

Ναι ναι θα το πάμε χαλαρά για αυτό λέμε να αρχίσω από τον άλλο μήνα 

Καλά λες θα τα κάνω δεν έχω να χάσω κάτι το πολύ πολύ να μην δείξουν θέλω να μάθω λίγο το κύκλο μου μετά την γεννά 

ναι προλακτινη θα είναι στα φουλ της αυτός ήταν και ο λόγος που δεν μπορούσα να μεινω εγκυος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...