Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μου φαινετε περίεργο ότι έχεις τώρα αυτή την ευαισθησία στο στήθος 🤞αχ μακάρι να είσαι εγκυουλααα❤️ αντε να κανεις την αρχή μετά την εγκυουλα μας @Elli13αντεεεε για να περνούμε και εμείς σειραααααα💕

Αμήν!!! Τι να πω. Προς το παρόν μουτζωνομαι που τελείωσα τόσο νωρίς τα τεστακια μου...και μιας και μιλάμε για εγκυμοσύνη.. @marinamanoulitsaπου είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Αμήν!!! Τι να πω. Προς το παρόν μουτζωνομαι που τελείωσα τόσο νωρίς τα τεστακια μου...και μιας και μιλάμε για εγκυμοσύνη.. @marinamanoulitsaπου είσαι???

Χαχαχα έπρεπε να προμηθευτείς παραπάνω τεστακια αλλά δεν πειράζει κοντα σημα είναι τα Γιάννενα όπως λέμε και στο χωριό μου 😂 όπου να ναι θα μάθουμε τι συμβαινειιι🤞🥰              Όντως η @marinamanoulitsa που βρίσκεται; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!! Εδώ είμαι 😊😊😊 έδινα εχθές εξετάσεις Ασεπ στο γραπτό διαγωνισμό και σήμερα θα κάνω πάρτυ για τα γενέθλια μου που είναι αύριο!!! 😊😊

@Girly@Girly να πάρεις ξανά τεστ... Θα πάρω και εγώ ξανά να δω θα βγει έντονη γραμμούλα;;; ή αυτά τα αχνά τελικά είναι αρνητικά;;; και εσύ σου είχε βγει αχνο θετικο και τα άλλα αρνητικά.. Μην γίνει και σε εμένα έτσι και κλαίμε μαζί μετά 😅😅😅 ελπίζω αύριο να σου βγει θετικότατο και εσένα και εμένα και να γελάμε μαζί ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Εδώ είμαι 😊😊😊 έδινα εχθές εξετάσεις Ασεπ στο γραπτό διαγωνισμό και σήμερα θα κάνω πάρτυ για τα γενέθλια μου που είναι αύριο!!! 😊😊

@Girly@Girly να πάρεις ξανά τεστ... Θα πάρω και εγώ ξανά να δω θα βγει έντονη γραμμούλα;;; ή αυτά τα αχνά τελικά είναι αρνητικά;;; και εσύ σου είχε βγει αχνο θετικο και τα άλλα αρνητικά.. Μην γίνει και σε εμένα έτσι και κλαίμε μαζί μετά 😅😅😅 ελπίζω αύριο να σου βγει θετικότατο και εσένα και εμένα και να γελάμε μαζί ❣️❣️❣️

Κατά αρχήν ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ κορίτσι μου!!! Ελπίζω την επόμενη φορά να λάβω κ γω μέρος..άργησα να αντιληφθω ότι συνέβαινε κάτι τέτοιο τώρα δυστυχώς...θέλω κάποια στιγμή πληροφορίες σχετικά με την προετοιμασία σου κλπ κλπ ...

Τώρα στα άλλα....δεν έχεις κάνει ακόμη επαναληπτικό τεστ???όπως κρατιεσαι άνθρωπε μου??;!! Εφόσον δεν έχεις περίοδο είσαι κ παραεισαι.!! Αύριο εύχομαι μαζί με σένα να έχω κ γω ευχάριστα νέα να ανακοινώσω! Εγώ έχω ήδη το clear blue το απλό τεστ που βγάζει σταυρό... εύχομαι αύριο να τον δω, σαν την ελληνική σημαία! Μπλε και φωτεινό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κατά αρχήν ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ κορίτσι μου!!! Ελπίζω την επόμενη φορά να λάβω κ γω μέρος..άργησα να αντιληφθω ότι συνέβαινε κάτι τέτοιο τώρα δυστυχώς...θέλω κάποια στιγμή πληροφορίες σχετικά με την προετοιμασία σου κλπ κλπ ...

Τώρα στα άλλα....δεν έχεις κάνει ακόμη επαναληπτικό τεστ???όπως κρατιεσαι άνθρωπε μου??;!! Εφόσον δεν έχεις περίοδο είσαι κ παραεισαι.!! Αύριο εύχομαι μαζί με σένα να έχω κ γω ευχάριστα νέα να ανακοινώσω! Εγώ έχω ήδη το clear blue το απλό τεστ που βγάζει σταυρό... εύχομαι αύριο να τον δω, σαν την ελληνική σημαία! Μπλε και φωτεινό!

Πήρα και εγώ clear blue γιατί το βρήκα προσφορά χαχαχα και το self clear που με έβγαλε την αχνή γραμμούλα!!!!κρατιέμαι γιατί περιμένω έστω μια ημέρα καθυστέρησης.. Αύριο περιμένω κανονικά.. Από Τρίτη έχω καθυστέρηση 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πήρα και εγώ clear blue γιατί το βρήκα προσφορά χαχαχα και το self clear που με έβγαλε την αχνή γραμμούλα!!!!κρατιέμαι γιατί περιμένω έστω μια ημέρα καθυστέρησης.. Αύριο περιμένω κανονικά.. Από Τρίτη έχω καθυστέρηση 😊

Και γω αύριο!!!!αύριο πρωί θα κάνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Εδώ είμαι 😊😊😊 έδινα εχθές εξετάσεις Ασεπ στο γραπτό διαγωνισμό και σήμερα θα κάνω πάρτυ για τα γενέθλια μου που είναι αύριο!!! 😊😊

@Girly@Girly να πάρεις ξανά τεστ... Θα πάρω και εγώ ξανά να δω θα βγει έντονη γραμμούλα;;; ή αυτά τα αχνά τελικά είναι αρνητικά;;; και εσύ σου είχε βγει αχνο θετικο και τα άλλα αρνητικά.. Μην γίνει και σε εμένα έτσι και κλαίμε μαζί μετά 😅😅😅 ελπίζω αύριο να σου βγει θετικότατο και εσένα και εμένα και να γελάμε μαζί ❣️❣️❣️

Καλή επιτυχιααα κορίτσι μου από ολες τις απόψεις ❤️χρόνια πολλα προκαταβολικά για να μην το ξεχασωωωω 1000χρονη με υγειααα και ένα μωράκι στην κοιλιτσα σου και επομένως και στην αγκαλίτσα σου❤️ αντε αντε κάντε την αρχή με την @Girlyγια να πάρουνε σειρά και οι υπόλοιπες😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 @Antonia2 @Hopemumtobe @babyblue94  κορίτσια μου τι κανετε? Πως είστε? 

Καλησπέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια εύχομαι να είστε ολες καλά και γρήγορα με γεμάτες κοιλιτσες!!

Εγώ χάθηκα με τα τρεξίματα του γάμου μετα απο 1 μήνα είχαμε οικογενειακή απώλεια και μετά απο 1 μηνα φυτεύτηκε στη κοιλιτσα μου ένας μπόμπιρας, ο Θεός μου χάρισε το θαυματακι μου μετα απο τόσο κοπο και αγωνία, αυτό να το βλέπουν τα νέα κορίτσια που προσπαθούν και να παίρνουν δύναμη να συνεχίσουν, η εξωσωματική κορίτσια μου (Στη δικιά μου περίπτωσή) δεν μου έδωσε καρδούλα, ο Θεός μου εδωσε ζωή στη κοιλίτσα μου... είναι στον 5ο και δόξα το Θεό όλα καλά!! Ανυπομωνω για τα νέα σας 💗💗💗 φαντάζομαι οι περισσότερες γεννησατε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Και γω αύριο!!!!αύριο πρωί θα κάνω!!!

Τι ώρα να ξυπνήσω αυριο;;; σε παρακολουθώ μαντάμ 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι ώρα να ξυπνήσω αυριο;;; σε παρακολουθώ μαντάμ 😅

Χαχαχαχχα εσένα θα στο έστελνα πριβέ μαντάμ!!!χαχαχχα κορίτσια άνοιξα το clear blue και είδα ότι αχνοφαινεται μια αρνητική μπλε γραμμή οριζόντια χωρίς να το έχω χρησιμοποιήσει! Είναι ελλατωματικο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχχα εσένα θα στο έστελνα πριβέ μαντάμ!!!χαχαχχα κορίτσια άνοιξα το clear blue και είδα ότι αχνοφαινεται μια αρνητική μπλε γραμμή οριζόντια χωρίς να το έχω χρησιμοποιήσει! Είναι ελλατωματικο????

Τι;;; στειλς πριβε. Φωτο αλλά αν είναι έτσι τότε δεν το βλέπω καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

@Raf123 @Antonia2 @Hopemumtobe @babyblue94  κορίτσια μου τι κανετε? Πως είστε? 

Καλησπέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια εύχομαι να είστε ολες καλά και γρήγορα με γεμάτες κοιλιτσες!!

Εγώ χάθηκα με τα τρεξίματα του γάμου μετα απο 1 μήνα είχαμε οικογενειακή απώλεια και μετά απο 1 μηνα φυτεύτηκε στη κοιλιτσα μου ένας μπόμπιρας, ο Θεός μου χάρισε το θαυματακι μου μετα απο τόσο κοπο και αγωνία, αυτό να το βλέπουν τα νέα κορίτσια που προσπαθούν και να παίρνουν δύναμη να συνεχίσουν, η εξωσωματική κορίτσια μου (Στη δικιά μου περίπτωσή) δεν μου έδωσε καρδούλα, ο Θεός μου εδωσε ζωή στη κοιλίτσα μου... είναι στον 5ο και δόξα το Θεό όλα καλά!! Ανυπομωνω για τα νέα σας 💗💗💗 φαντάζομαι οι περισσότερες γεννησατε!!

Μπράβο Κατερινάκι που θυμήθηκες όλα αυτά τα κορίτσια που άνοιγαν πέρυσι τα θεματάκια…Χαίρομαι πολύ για εσένα…θυμάμαι που λέγαμε ότι θα κάνεις τον γάμο και μετά θα ξεκινούσες εξωσωματική….είδες;…όλα καλά τελικά….Συγχαρητήρια…🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχχα εσένα θα στο έστελνα πριβέ μαντάμ!!!χαχαχχα κορίτσια άνοιξα το clear blue και είδα ότι αχνοφαινεται μια αρνητική μπλε γραμμή οριζόντια χωρίς να το έχω χρησιμοποιήσει! Είναι ελλατωματικο????

Αχ δεν έχω ιδέα 🙄 μόνο αυτό έχεις για να κανεις; Μήπως να πας να πάρεις άλλο ένα λέω εγώ καλύτερα ; Ποτέ λήγει αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

@Froufroμου τί κάνετε? Μητέρα και παιδιά?? Πως είστε? Το μικρό σας φαντάζομαι θα είναι μία γλυκά 💗💗

@Froufro πως είσαι κοπέλα μου καιρό έχω να σε ακούσω τρέχεις και δε φτάνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Μπράβο Κατερινάκι που θυμήθηκες όλα αυτά τα κορίτσια που άνοιγαν πέρυσι τα θεματάκια…Χαίρομαι πολύ για εσένα…θυμάμαι που λέγαμε ότι θα κάνεις τον γάμο και μετά θα ξεκινούσες εξωσωματική….είδες;…όλα καλά τελικά….Συγχαρητήρια…🥰

Φυσικά και δεν μπορώ και δεν θέλω να ξεχάσω ποτέ κάθε συναίσθημα πίκρας και στεναχώριας εδώ τα μοιράζομουν ολα!  Ναι έτσι ακριβώς, μα είχα πάει στον εξωσωματιστη για την επόμενη προσπάθεια μου έγραψε τα φάρμακα αλλά ο θεούλης μου χάρισε το θαυματακι μου στον ίδιο κύκλο που είχα επισκεφτεί τον εξωσωματιστη,  οπότε δεν πρόλαβα να αδιαθετησω και να ξεκινήσω τα φάρμακα.. να έχουμε πίστη και ολα θα γίνουν, όπως όλα γίνονται για κάποιο λόγο.. 

Εσύ κορίτσι μου πως είσαι? Πες μου νεα σου 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλή επιτυχιααα κορίτσι μου από ολες τις απόψεις ❤️χρόνια πολλα προκαταβολικά για να μην το ξεχασωωωω 1000χρονη με υγειααα και ένα μωράκι στην κοιλιτσα σου και επομένως και στην αγκαλίτσα σου❤️ αντε αντε κάντε την αρχή με την @Girlyγια να πάρουνε σειρά και οι υπόλοιπες😘😘😘😘

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου!!!! Να είσαι καλά!! Και εσύ γρήγορα εγκυουλα εύχομαι ❣️❣️❣️ μακάρι μακάρι να είμαστε θετικές σε εγκυμοσύνη και οι δύο 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Φυσικά και δεν μπορώ και δεν θέλω να ξεχάσω ποτέ κάθε συναίσθημα πίκρας και στεναχώριας εδώ τα μοιράζομουν ολα!  Ναι έτσι ακριβώς, μα είχα πάει στον εξωσωματιστη για την επόμενη προσπάθεια μου έγραψε τα φάρμακα αλλά ο θεούλης μου χάρισε το θαυματακι μου στον ίδιο κύκλο που είχα επισκεφτεί τον εξωσωματιστη,  οπότε δεν πρόλαβα να αδιαθετησω και να ξεκινήσω τα φάρμακα.. να έχουμε πίστη και ολα θα γίνουν, όπως όλα γίνονται για κάποιο λόγο.. 

Εσύ κορίτσι μου πως είσαι? Πες μου νεα σου 💗

Εγώ πέρυσι ακριβώς τέτοια μέρα είδα το πρώτο θετικό τεστ, το οποίο σε δυο μέρες κατέληξε σε βιοχημική…έναν χρόνο μετά διανύω τον τρίτο μήνα…σε δέκα μέρες έχω αυχενική….Προσεύχομαι αυτή τη φορά να φτάσω μέχρι το τέλος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Εγώ πέρυσι ακριβώς τέτοια μέρα είδα το πρώτο θετικό τεστ, το οποίο σε δυο μέρες κατέληξε σε βιοχημική…έναν χρόνο μετά διανύω τον τρίτο μήνα…σε δέκα μέρες έχω αυχενική….Προσεύχομαι αυτή τη φορά να φτάσω μέχρι το τέλος..

Θα φτάσεις κορίτσι μου ,θα φτάσεις! Έφτασες ως εδώ και το εδώ είναι πολύ μακριά απο ολα τα άσχημα!η αυχενική είναι το πρώτο βασικό "μαξιλαράκι" ασφαλείας! Αφού έφτασες ως εδώ η τελειομηνη εγκυμοσύνη είναι μονόδρομος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχχα εσένα θα στο έστελνα πριβέ μαντάμ!!!χαχαχχα κορίτσια άνοιξα το clear blue και είδα ότι αχνοφαινεται μια αρνητική μπλε γραμμή οριζόντια χωρίς να το έχω χρησιμοποιήσει! Είναι ελλατωματικο????

Μου έχει τύχει και μένα με αυτά τα τεστ να φαίνεται από πριν η γραμμη από κάτω. Αυτά συνήθως έτσι είναι! Εγώ πλέον δεν τα προτιμώ αυτά για αυτόν το λόγο ακριβώς. Κάτι δεν Μ αρέσει, Αλλα αφού το έχεις κανε αυτό, αφού θα κάνεις ακόμη 2-3 ούτως η άλλως μετά 🤣

Επίσης αν διάβασα σωστά και θυμάμαι, αυτό το έχεις μήνες; Μήπως να δεις ημερομηνία; Μήπως και έχει λήξει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή Κυριακή!! @Girly περιμένουμε με ανυπομονησία αύριο το αποτέλεσμα!! @Κατερίνα!!! Εσύ κορίτσι μου ποτέ περιμένεις? @marinaP νέος κύκλος ξεκινάει οπότε σε θέλω με θετική σκέψη!!

Διαβάζω σιγά σιγά τα μηνύματα σας, για αυτό καθυστερώ να σας απαντήσω.😁 

Νέος κύκλος ναι και τώρα αρχίσαμε τις διαδικασίες για τον γάμο,με βοηθάει να ξεφύγω λίγο από αρνητικές σκέψεις. Αύριο έχουμε και το ραντεβού στον γυναικολόγο να δούμε την ενδομητριωση πού εχει φτάσει... Ελπίζω μόνο να μην ακούσω πράγματα που δεν θέλω... Πχ οτι δεν με παίρνει αλλο να προσπαθώ και να πάω αναγκαστικά σε εξωσωματική ή χειρουργείο. Θα σας πω αύριο το βράδυ 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Εγώ πέρυσι ακριβώς τέτοια μέρα είδα το πρώτο θετικό τεστ, το οποίο σε δυο μέρες κατέληξε σε βιοχημική…έναν χρόνο μετά διανύω τον τρίτο μήνα…σε δέκα μέρες έχω αυχενική….Προσεύχομαι αυτή τη φορά να φτάσω μέχρι το τέλος..

Με το καλό κορίτσι μού, όλα καλά θα πανε!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα,  ο θεούλης ακούει τις προσευχές.. και εγώ μέχρι την Αυχενική πολύ Άγχος κάθε βδομάδα πήγαινα στο γιατρό να ακούω το νινί οτι είναι καλά.. βήμα βήμα τη φορά και θα αγκαλιάσουμε τα μωράκια μας, εύχομαι όλες οι κοπέλες! Συγχαρητήρια Κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Μου έχει τύχει και μένα με αυτά τα τεστ να φαίνεται από πριν η γραμμη από κάτω. Αυτά συνήθως έτσι είναι! Εγώ πλέον δεν τα προτιμώ αυτά για αυτόν το λόγο ακριβώς. Κάτι δεν Μ αρέσει, Αλλα αφού το έχεις κανε αυτό, αφού θα κάνεις ακόμη 2-3 ούτως η άλλως μετά 🤣

Επίσης αν διάβασα σωστά και θυμάμαι, αυτό το έχεις μήνες; Μήπως να δεις ημερομηνία; Μήπως και έχει λήξει;

Όχι λήγει το 24..αχ τι να κάνω αυτά τα πήρα πριν 3 μήνες .μετά ανακάλυψα τα one step!! Το χρησιμοποίησα τώρα πριν λίγο πάντως για να δω αν βγάζει γραμμή ελέγχου αφού για μένα είναι αναξιόπιστο πια. Αύριο θα πάρω το πρωί ένα τύπου early (και ακούω γνώμες ποιο να πάρω κορίτσια,πείτε μου!).. το έκανα λοιπόν αφού είχα φάει και πιει και βγήκε αρνητικό. Κανονική γραμμή ελέγχου. Πέρασε η ώρα που έπρεπε και τσουπ βγήκε και μια κάθετη γραμμή μόνο κάτω από την οριζόντια  όμως! Βέβαια εννοείται ότι δεν την λαμβανω υπόψη με τίποτα!! Αύριο θα κρατηθώ να πάω τον μικρό σχολείο να πάω να πάρω ένα τεστ και μετά να έρθω σπίτι να κάνω τέστ. Πείτε πείτε ποιο να πάρωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Όχι λήγει το 24..αχ τι να κάνω αυτά τα πήρα πριν 3 μήνες .μετά ανακάλυψα τα one step!! Το χρησιμοποίησα τώρα πριν λίγο πάντως για να δω αν βγάζει γραμμή ελέγχου αφού για μένα είναι αναξιόπιστο πια. Αύριο θα πάρω το πρωί ένα τύπου early (και ακούω γνώμες ποιο να πάρω κορίτσια,πείτε μου!).. το έκανα λοιπόν αφού είχα φάει και πιει και βγήκε αρνητικό. Κανονική γραμμή ελέγχου. Πέρασε η ώρα που έπρεπε και τσουπ βγήκε και μια κάθετη γραμμή μόνο κάτω από την οριζόντια  όμως! Βέβαια εννοείται ότι δεν την λαμβανω υπόψη με τίποτα!! Αύριο θα κρατηθώ να πάω τον μικρό σχολείο να πάω να πάρω ένα τεστ και μετά να έρθω σπίτι να κάνω τέστ. Πείτε πείτε ποιο να πάρωωωω

Λες να ναι γραμμή εξάτμισης δλδ τελικα; δεν ξέρω για τα early  καθόλου να σου πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Λες να ναι γραμμή εξάτμισης δλδ τελικα; δεν ξέρω για τα early  καθόλου να σου πω!

Ε ναι! Αν ήταν θετικό κανονικό θα έβγαζε μέσα στα πρώτα 3 λεπτά λέει,τον σταυρό. Τώρα εγώ το είδα μετά από μία ώρα και έχει έναν μισό σταυρό μπλε. Έχει την οριζόντια γραμμή και από την κάτω πλευρά έχει μια λεπτή μπλε γραμμή καθετη . Μίσος σταυρος δλδ!! Χαχαχαχ 

Εντάξει για μένα είναι ξεκάθαρα γραμμή εξάτμισης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...