Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχχχχ μακαριιιιιιιιιιιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️❤️ όσο περνάει ο καιρός αγχώνομαι γτ ο Δικος μου θα φεύγει συνέχεια το καλοκαίρι και δεν θα μπορούμε να έρθουμε σε επαφές τις γόνιμες κάθε μήνα 🥲

Μάλλον το άγχος σου είναι αυτό που σε επηρεάζει και όπως φαίνεται το έχει καταλάβει και ο γιατρός σου, δεν θα σου πω την γνωστή σαχλαμάρα που λένε θα σου πω μόνο πως όταν πιάνεις τον εαυτό σου να αγχώνεται ή να κάνει άσχημες σκέψεις κατευθείαν να προσπαθείς να σκεφτείς κάτι καλό, ότι σε λίγους μήνες θα έχεις αγκαλιά το μωράκι ας πούμε …. Να μια καλή σκέψη ❤️  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Cat96 είπε:

Μάλλον το άγχος σου είναι αυτό που σε επηρεάζει και όπως φαίνεται το έχει καταλάβει και ο γιατρός σου, δεν θα σου πω την γνωστή σαχλαμάρα που λένε θα σου πω μόνο πως όταν πιάνεις τον εαυτό σου να αγχώνεται ή να κάνει άσχημες σκέψεις κατευθείαν να προσπαθείς να σκεφτείς κάτι καλό, ότι σε λίγους μήνες θα έχεις αγκαλιά το μωράκι ας πούμε …. Να μια καλή σκέψη ❤️  

Αγχώνομαι παρααααα πολυυυυυυ και μάλιστα έκανε και την βλακείουλα ο Δικος μου και είπε στον γιατρό ότι αγχώνομαι και ότι διαβάζω διαφορά στο Ίντερνετ και όπως καταλαβαίνεις ο γιατρός δεν μου λέει πολλα πράγματα για να μη με αγχώσει παραπάνω ! Τον άκουγα που τα έλεγε  μια μέρα όταν εγώ ξεντυνόμουν μεσα στο δωματιάκι ο πονηρός 😂😂😂 κοιτά η αλήθεια είναι ότι ξεκίνησα και το βλέπω λίγο πιο χαλαρά σε  σχέση με τους προηγούμενους μήνες ! Κουραστικά λίγο με όλη αυτή τη διαδικασία και την αναμονή μετά τις επαφές όποτε είπα στοπ θα έρθει που θα πάει! Όποτε είμαι πιο χαλαρή 😍 σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου πάντως για τις συμβουλές σου και τα ενθαρρυντικά σου λόγια ❤️ όπως ευχαριστώ και όλα τα κοριτσια εδώ μέσα❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αγχώνομαι παρααααα πολυυυυυυ και μάλιστα έκανε και την βλακείουλα ο Δικος μου και είπε στον γιατρό ότι αγχώνομαι και ότι διαβάζω διαφορά στο Ίντερνετ και όπως καταλαβαίνεις ο γιατρός δεν μου λέει πολλα πράγματα για να μη με αγχώσει παραπάνω ! Τον άκουγα που τα έλεγε  μια μέρα όταν εγώ ξεντυνόμουν μεσα στο δωματιάκι ο πονηρός 😂😂😂 κοιτά η αλήθεια είναι ότι ξεκίνησα και το βλέπω λίγο πιο χαλαρά σε  σχέση με τους προηγούμενους μήνες ! Κουραστικά λίγο με όλη αυτή τη διαδικασία και την αναμονή μετά τις επαφές όποτε είπα στοπ θα έρθει που θα πάει! Όποτε είμαι πιο χαλαρή 😍 σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου πάντως για τις συμβουλές σου και τα ενθαρρυντικά σου λόγια ❤️ όπως ευχαριστώ και όλα τα κοριτσια εδώ μέσα❤️❤️❤️❤️

Το μόνο που μου επηρεάζει τις σκέψεις μου είναι ότι θα φεύγει ο Δικος μου 🥲 πιστεύω όμως πως  θα έρθει νωρίτερα πι το σπορακι 🙏🤞είμαι αισιόδοξη😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ξέχασα να σου απαντήσω για το ποσό καιρό προσπαθούμε 😂 6 μήνες εντατικά με παρακολούθηση ωορρηξιας και άλλους δυο μήνες πριν μόνοι μας χωρίς να ξερω ποτέ κάνω ωορρηξια! Σύνολο 8 μήνες δλδ 🙄

Κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά θα πηγαίνεις αν κατάλαβα καλά να σε βλέπει αυτό το διάστημα για να δείτε την ωορρηξία από τον υπέρηχο για να κανείς πιο στοχευμένα επαφες; 

γιατί σκέφτεσαι με 8 μήνες προσπάθεια την εξωσωματική ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά θα πηγαίνεις αν κατάλαβα καλά να σε βλέπει αυτό το διάστημα για να δείτε την ωορρηξία από τον υπέρηχο για να κανείς πιο στοχευμένα επαφες; 

γιατί σκέφτεσαι με 8 μήνες προσπάθεια την εξωσωματική ; 

Ναι ναι εδώ και  5μήνες το κάνουμε αυτό και τώρα μπήκαμε στον 6ο μήνα! Δεν σκέφτομαι ακόμη για εξωσωματικη απλά μας το ανέφερε ο γιατρός ότι ακόμη δεν χρειάζεται και μάλλον μας το είπε για να μας ξεαγχωσει 😊 ευχαριστώ κοριτσάκι μου ❤️ και σε εσενα εύχομαι για το δεύτερο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι εδώ και  5μήνες το κάνουμε αυτό και τώρα μπήκαμε στον 6ο μήνα! Δεν σκέφτομαι ακόμη για εξωσωματικη απλά μας το ανέφερε ο γιατρός ότι ακόμη δεν χρειάζεται και μάλλον μας το είπε για να μας ξεαγχωσει 😊 ευχαριστώ κοριτσάκι μου ❤️ και σε εσενα εύχομαι για το δεύτερο 🙏

Νομίζω ότι το ζήτησες και νιωθω (γιατρός δεν είμαι ) ότι είναι νωρίς για να το σκέφτεσαι καλά είπε ο γιατρός σου 😊 

Ειναι καλό που μπορείς και πας να σε βλέπει για την ωορρηξία πιστεύω θα πάει καλά και πριν φύγει ο σύζυγος σου θα έχεις το θετικό τεστακι στα χέρια σου 💕

ευχαριστώ.. περιμένω σε 2-3 μερες να έρθει και εμένα η περιοδος να μπω love zone 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Νομίζω ότι το ζήτησες και νιωθω (γιατρός δεν είμαι ) ότι είναι νωρίς για να το σκέφτεσαι καλά είπε ο γιατρός σου 😊 

Ειναι καλό που μπορείς και πας να σε βλέπει για την ωορρηξία πιστεύω θα πάει καλά και πριν φύγει ο σύζυγος σου θα έχεις το θετικό τεστακι στα χέρια σου 💕

ευχαριστώ.. περιμένω σε 2-3 μερες να έρθει και εμένα η περιοδος να μπω love zone 😊

Όχι όχι δεν το ζήτησα😊μακάρι κοριτσάκι μου σε ευχαριστώ πολυυυ❤️ και εσενα σου εύχομαι να έρθει το δεύτερο σύντομα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Τωρα περνω αντισυλληπτικά και σε μια βδομάδα ξεκινώ τις ενέσεις για καταστολή, και αργότερα τις ενέσεις για διέγερση. Θα κάνω το μακρύ πρωτόκολλο. Θα είναι μακρύς ο δρόμος 🤣 δεν είναι για να έρθει γρήγορα αυτό το σπορακιιιι μουυυ αλλα ας έρθει και ας περιμένω ακόμη λίγους μήνες. Αν όλα πανε καλά θα γίνει η ωοληψια αρχές Μαίου μου είπαν.

Μαρίνα μου καλή αρχή και καλή επιτυχία!! Θα είμαστε εδώ να τα συζητάμε όλα!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι εδώ και  5μήνες το κάνουμε αυτό και τώρα μπήκαμε στον 6ο μήνα! Δεν σκέφτομαι ακόμη για εξωσωματικη απλά μας το ανέφερε ο γιατρός ότι ακόμη δεν χρειάζεται και μάλλον μας το είπε για να μας ξεαγχωσει 😊 ευχαριστώ κοριτσάκι μου ❤️ και σε εσενα εύχομαι για το δεύτερο 🙏

Πολύ ωραία κορίτσι μου!! 🥰🥰 θα έρθει μόνο του το σποράκι σας!! Μην σκέφτεσαι τους μήνες που θα λείπει ο καλός σου… θα έρθει το καλό  ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Πολύ ωραία κορίτσι μου!! 🥰🥰 θα έρθει μόνο του το σποράκι σας!! Μην σκέφτεσαι τους μήνες που θα λείπει ο καλός σου… θα έρθει το καλό  ❤️

Μακαριιιιι κοριτσάκι μου ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αγχώνομαι παρααααα πολυυυυυυ και μάλιστα έκανε και την βλακείουλα ο Δικος μου και είπε στον γιατρό ότι αγχώνομαι και ότι διαβάζω διαφορά στο Ίντερνετ και όπως καταλαβαίνεις ο γιατρός δεν μου λέει πολλα πράγματα για να μη με αγχώσει παραπάνω ! Τον άκουγα που τα έλεγε  μια μέρα όταν εγώ ξεντυνόμουν μεσα στο δωματιάκι ο πονηρός 😂😂😂 κοιτά η αλήθεια είναι ότι ξεκίνησα και το βλέπω λίγο πιο χαλαρά σε  σχέση με τους προηγούμενους μήνες ! Κουραστικά λίγο με όλη αυτή τη διαδικασία και την αναμονή μετά τις επαφές όποτε είπα στοπ θα έρθει που θα πάει! Όποτε είμαι πιο χαλαρή 😍 σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου πάντως για τις συμβουλές σου και τα ενθαρρυντικά σου λόγια ❤️ όπως ευχαριστώ και όλα τα κοριτσια εδώ μέσα❤️❤️❤️❤️

Αχαχαχαχ είναι πολύ πονηρουλης ο δικός σου ! Και εμένα τα ίδια όπου πάμε με όποιον πάω λένε στους γιατρούς ότι γενικά αγχώνομαι για τα πάντα οαι ότι είμαι κατά φαντασίαν ασθενής. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/3/2023 at 10:25 ΠΜ, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου Καλημερα !!! 
εγω τελικα αδιαθέτησα κανονικα στην ωρα μου όπως και το περίμενα … πρώτον ειπα δεν πρόκειται να ξανακάνω τεστ αν δεν εχω καθυστέρηση … και δεύτερον σκέφτομαι πια την εξωσωματική… είχαμε πει πως μετα το καλοκαίρι αν δεν ερθει , θα βάλουμε μπρος. Εχουμε στη τσέπη μας ήδη μια αποτυχημένη σπερματέγχυση και 2 χρόνια προσπάθειας γενικα. 
εσυ μαρινα μου ειδα πηρες τα φάρμακα σου. Ευχομαι για αρχή να μην αδιαθετησεις κ να ερθει το ευχάριστο αλλα και αν δεν ερθει ,θα ξεκινήσεις την όμορφη σου προσπάθεια και θα ερθει το μωράκι σου. Αν επιτρέπεται ποσο καιρό προσπαθείτε ; 
@Girly επειδή σε εχω καταλάβει εσενα ,δεν το βάζεις κατω με τιιιιιιιποτα και σε χαίρομαι απίστευτα … εγω κάθε φορά που νιώθω πως θα αδιαθετησω κατεβάζω ρολά … και λεω δν θελω να ξαναπροσπαθησω με προγραμμα ούτε τεστ ωορηξιας ούτε τιποτα και μετα μου περνάει. 
οποτε ας παμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα !!! Όλες μαζι#girlpower 🥰🥰


Κορίτσια μου καλησπέρα, παρακολουθώ καιρό τη σελίδα και τις ιστορίες σας! Ταυτίζομαι κ εγώ με τις περισσότερες απο εσάς και παιρνω κουράγιο και δυναμη! Συγχαρητήρια σε όσες τα εχουν καταφερειιι μετά απο αυτο το δύσκολο ταξίδι της υπογονιμότητας και κουραγιο και αισιοδοξία σε ολες τις υπολοιπες εύχομαι! Προσπαθούμε 2 χρόνια για παιδάκι με τον άντρα μου (εγω 30 και αυτος 37 ετων) και ενώ όλες οι εξετάσεις μας είναι πολύ καλές ακόμα δεν έχει ερθει... Πλέον έχω σχεδόν στερέψει απο αντοχες, αλλά προσπαθώ να μην τα βάζω κατω!! Έχουμε κάνει ήδη μία σπερματέγχυση (χωρις φαρμακα) που απέτυχε, και σκεφτόμαστε τώρα να κάνουμε ακόμη μία και θέλω να πάω σε άλλον γιατρό αυτή τη φορά. Αλλιως και εγω σκεφτομαι πλέον την εξωσωματική κατα τα Χριστουγεννα... Εχει καμία κοπέλα να μου προτείνει απο δική της εμπειρία καποια/ο γυναικολόγο στη Θεσσαλονίκη που να εξειδικεύεται σε αυτα και να ειναι ανθρωπος πανω απ ολα; Σας ευχαριστω πολυ!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

Αχαχαχαχ είναι πολύ πονηρουλης ο δικός σου ! Και εμένα τα ίδια όπου πάμε με όποιον πάω λένε στους γιατρούς ότι γενικά αγχώνομαι για τα πάντα οαι ότι είμαι κατά φαντασίαν ασθενής. 

Ρε τι εχουμε πάθει 😂😂😂 δεν μας αφήνουν στο άγχος μας 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας διαβάζω όλη μέρα στα κλεφτα.  Επειδή είναι πολλά τα μνμ θα πω εν τάχει υπομονή στις γλυκές μας έγκυουλες να σκέφτεστε ότι σε λίγο καιρό θα έχετε αγκαλιά τα μωράκια σας και τότε δε θα θυμάστε τίποτα πια..όλα μα όλα θα πάνε υπέροχα. Όσες βαλθηκατε στις love zone παρτε φωτια ρεεειιιι!!Μαρινάκι καλή επιτυχία, αργά και σταθερά βήματα και σε λίγο θα έχεις θετικό τεστ και θα τρελκαθουμε από χαρά! Ελπιζω αύριο να προλάβω να σας διαβάσω όλες . Αχ έχω τόσα να πω για όλες αλλά βιάζομαι να πάω για υπνοοοο.

 Εγώ εν συντομία δεν έχω ακόμη περίοδο,θέλει να με πικάρει γιατί λέω γιναυτην πίσω από την πλάτη της μάλλον, ελπίζω να έρθει αύριο να τελειώνουμε με δαυτην!! Η μέση μου με έχει πεθανει και την περιμένω μπας και ξεπρηστω . Αυτααααα. Σήμερα εννοείται δεν έκανα τεστ σε περίπτωση που το σκεφτήκατε! Μου έμεινε μόνο ένα οπότε το βάζω στοκ για τον άλλο μήνα.

 Υγ. Μη διανοηθεί καμία να κάνει καμία πλάκα αύριο θα την τσουρομαδησω. Σας φιλώωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια εύχομαι να αρχίσουν αύριο που μπαίνει ο νέος μήνας και τα νέα τεστάκια…Εγώ πήγα γιατρό..14+3 σήμερα…Από συμπτώματα το μόνο που έχω από την ένατη εβδομάδα είναι διάσπαρτες αναγούλες μέσα στην ημέρα..τίποτα άλλο…σε δυο εβδομάδες θα με ξαναδεί..Μ.Πέμπτη δηλαδή…Ο εμβρυολόγος είχε πει στην αυχενική αγόρι, ο γιατρούλης μου το είδε κορίτσι.…😅..ας είναι ό,τι θέλει λέω…🥰.. 

Μπράβο κορίτσι μου 🤞🙏❣️ Όλα τέλεια πάνε και δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι ❣️❣️ Και εμείς λέμε ας είναι ο,τι θέλει αρκεί να είναι υγιές, αλλά καταβαθως θα θέλαμε σαν τρελοί με τον άντρα μου ένα κοριτσάκι. Όχι ότι θα στεναχωρηθουμε αν είναι αγοράκι, προς Θεού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν μου είπε το γιατί! Θα τον ρωτήσω την Τετάρτη που θα ξαναπάω και  θα μου δώσει οδηγίες ποτέ να τα ξεκινήσω κτλ! Έχω διαβάσει ότι βοηθάει στην υπερινσουλιναιμια που έχω λόγω συνδρόμου πολυκυστικών το οποίο είναι ένα εμπόδιο για συλληψη και επισης βοηθάει στο να μικρύνει ο κύκλος και να σταθεροποιηθεί αλλά και στην ωορρηξια ! Θα ρωτήσω την Τετάρτη και θα σας πω🙏 νομίζω τα έπαιρνε παλια και η @Elli13 αν μπορεί να μας πει πληροφορίες 🙏

Κορίτσι μου ναι εγώ είχα ξεκινήσει glucophase λόγω υπερινσουλιναιμιας αλλά με τσάκισαν και τα έκοψα. 3-4 χρόνια μετά και αφού άλλαξα ενδοκρινολόγο μου έδωσε ένα παρόμοιο που είναι αργής αποδέσμευσης όμως, και δεν είχα καμία ενόχληση. Μου το κόβει μόνο όταν υπάρχει εγκυμοσύνη, αν και υπάρχουν γιατροί που συνεχίζουν να το χορηγούν χωρίς πρόβλημα. Εάν έχεις και πολυκυστικες (εγώ δεν έχω) θα σε βοηθήσει πάρα πολύ το χάπι αυτό, στην ουσία ρυθμίζει όλα αυτά τα θέματα τα ορμονικά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσι μου ναι εγώ είχα ξεκινήσει glucophase λόγω υπερινσουλιναιμιας αλλά με τσάκισαν και τα έκοψα. 3-4 χρόνια μετά και αφού άλλαξα ενδοκρινολόγο μου έδωσε ένα παρόμοιο που είναι αργής αποδέσμευσης όμως, και δεν είχα καμία ενόχληση. Μου το κόβει μόνο όταν υπάρχει εγκυμοσύνη, αν και υπάρχουν γιατροί που συνεχίζουν να το χορηγούν χωρίς πρόβλημα. Εάν έχεις και πολυκυστικες (εγώ δεν έχω) θα σε βοηθήσει πάρα πολύ το χάπι αυτό, στην ουσία ρυθμίζει όλα αυτά τα θέματα τα ορμονικά!! 

Ναι ναι έχω σύνδρομο πολυκυστικών και η καμπύλη ινσουλίνης μου ήταν στο όριο για υπερινσουλιναιμια ! Εντωμεταξύ έχω περίπου δυο μήνες που κάνω διατροφή και έχω χάσει μόνο 500γρ ενώ άλλες φορές δεν μου είχε συμβεί αυτό ! Το είπα στο γιατρό και μου είπε θα μου δώσει το glucofage αλλά μετά τις γιορτές γτ λόγω φαγητού αυτών των ημερών θα με πειράξει! Με αυτό το φάρμακο δεν πρέπει να τρώω γαλακτοκομικά μου είπε ! Ελπιζω να μη μου κάνει παρενέργειες και να με βοηθήσει στη συληψη 🙏 ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ρε τι εχουμε πάθει 😂😂😂 δεν μας αφήνουν στο άγχος μας 😂😂😂

Καλέ άστα όλοι σου λέω! Εδώ είχα πάει με την κουνιαδα μου και στον δικό της γυναικολόγο για μια δεύτερη γνώμη και όταν την εξέταζε μιλούσαν για εμένα και της έλεγε αν δεν αγχωθεί θα ξαναμεινει γρήγορα έγκυος και του απαντάει η Κατερίνα να μην αγχωθείς...πολύ καλό; 

Σωτηρία δεν θα βρούμε πουθενά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα κοριτσιααααα!!!

Τι κάνετε? Εγώ κανένα σημάδι περιόδου ακόμη. Όταν γίνεται αυτό εκνευρίζομαι παααρα πολυυυυ. Δλδ εμ της λέμε άντε έλα ,θα σε υποστούμε,εμ μας κανει τη δύσκολη??!εεεεε παραπαει! Ελπίζω μέσα στη μέρα να έρθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημερααααα κοριτσιααααα!!!

Τι κάνετε? Εγώ κανένα σημάδι περιόδου ακόμη. Όταν γίνεται αυτό εκνευρίζομαι παααρα πολυυυυ. Δλδ εμ της λέμε άντε έλα ,θα σε υποστούμε,εμ μας κανει τη δύσκολη??!εεεεε παραπαει! Ελπίζω μέσα στη μέρα να έρθει 

Καλημέρααα!! Εγώ πάλι ελπίζω να μην έρθει 😛 Γιατί βρε κορίτσι μου το έχεις αποκλείσει; Σήμερα περιμένεις κανονικά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρααα!! Εγώ πάλι ελπίζω να μην έρθει 😛 Γιατί βρε κορίτσι μου το έχεις αποκλείσει; Σήμερα περιμένεις κανονικά;;

Χαχχα θα έρθει αλλά ελπίζω να μη με ταλαιπωρήσει και να έρθει γρήγορα! Το απέκλεισα γιατί τα τεστ μου ήταν άσπρη πέτρα ξεξασπρη!! Εε όλο και κάτι θα φαινόταν...χθες συμπλήρωσα 14 μέρες από το θετικό τεστ. Σήμερα 15η άντε να έρθει αύριο το πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Χαχχα θα έρθει αλλά ελπίζω να μη με ταλαιπωρήσει και να έρθει γρήγορα! Το απέκλεισα γιατί τα τεστ μου ήταν άσπρη πέτρα ξεξασπρη!! Εε όλο και κάτι θα φαινόταν...χθες συμπλήρωσα 14 μέρες από το θετικό τεστ. Σήμερα 15η άντε να έρθει αύριο το πολύ 

Άρα έκανες ωορρηξία πριν 12-13 ημέρες το πολύ. Ας κρατήσουμε μωρε την ελπίδα μας! Κρατά το τεστακι και αν δεις ότι η κοπέλια δεν δίνει σημάδια, το χρησιμοποιείς 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Άρα έκανες ωορρηξία πριν 12-13 ημέρες το πολύ. Ας κρατήσουμε μωρε την ελπίδα μας! Κρατά το τεστακι και αν δεις ότι η κοπέλια δεν δίνει σημάδια, το χρησιμοποιείς 😋

Αυτό το μήνα είχα πολλά υγρά το απόγευμα της 16ης Μαρτίου,πολλά όμως! Και θετικό τεστ εκείνη τη μέρα. Στις 17 είχα πολύ πόνο ωορηξιας και πάλι θετικό τεστ. Οπότε τότε έκανα λογικά ωορηξια. απλά καμιά φορά καθυστερεί όπως και τον πρώτο μήνα που ήρθε την 16η μετά το θετικό τεστ(βέβαια τότε δεν επανέλαβαν και την επόμενη μέρα να δω αν θα ξαναειναι θετικό κλπ). 

Πιστεύω πως αν ήταν κάτι θα φαινόταν έστω άχνα . Έκανα τεστ ωορρηξίας σήμερα με τα πρωινά για να δω αν θα δείξει κάτι αλλά βγήκε αχνό οπότε εννοείται δε σπατάλησα το εγκυμοσύνης! 

Edit. Από συμπτώματα δεν έχω τίποτα εκτός απο λίγο πρήξιμο στην κοιλιά. Το στήθος έχει πολύ καιρό που σταμάτησε να πονάει (βέβαια για μένα το ίδιο έγινε και όταν ήμουν έγκυος,οπότε δε ξέρω να συγκρίνω) .η μόνη διαφορά που έχω αυτόν τον μήνα είναι ότι είχα δυο πολύ δυνατά τσιμπηματα 6 μέρες μετά την ωορρηξία ένα βράδυ και ότι δεν έχω καθόλου πόνου περιόδου ακόμη όπως είχα μια δυο μέρες ελαφρά τους προηγούμενους μήνες που γράφω συμπτώματα για να ξέρω.(και στην εγκυμοσύνη μου δεν είχα πόνο περιόδου παρά μόνο δύο μέρες πριν κάνω χοριακη και βγει 1041, που σημαίνει ότι τις μέρες που θα είχα μικρή χοριακη δεν είχα τίποτα εντελώς) Για αυτό κρατάω 0,01 πιθανότητες (και πολύ λέω ) να άργησε να φανεί κάτι και 99,9 να μου έρθει αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημερααααα κοριτσιααααα!!!

Τι κάνετε? Εγώ κανένα σημάδι περιόδου ακόμη. Όταν γίνεται αυτό εκνευρίζομαι παααρα πολυυυυ. Δλδ εμ της λέμε άντε έλα ,θα σε υποστούμε,εμ μας κανει τη δύσκολη??!εεεεε παραπαει! Ελπίζω μέσα στη μέρα να έρθει 

Και γιατί να έρθει και να μην έρθει μια ωραία εγκυμοσυνη ! Δεν κάνεις ένα τεστακι ;; εμμμ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Και γιατί να έρθει και να μην έρθει μια ωραία εγκυμοσυνη ! Δεν κάνεις ένα τεστακι ;; εμμμ;

Έχω μόνο ένα τυχερό τεστακι! Και τα στοιχήματα δίνουν πολύ χαμηλή απόδοση ,μόλις 0,01 οπότε λέω να περιμένω.. το πιο πιθανό είναι να με πιάσει κανένας πονοκέφαλος το μεσημέρι η το βράδυ ώστε να με ησυχάσει και να ξέρω ότι αύριο θα έρθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...