Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 
Τέλεια άντε περιμένουμε να μας πεις 🥰 Εγώ καλά κορίτσι μου, μια μόνιμη κούραση νιώθω, αλλά το βράδυ δε μπορώ να κοιμηθώ, σαν βρικόλακας ξυπνάω κατά τις 3 και μέχρι τις 6.30 που σηκώνομαι στριφογυρνάω στο κρεβάτι! 

Τώρα λογικά έτσι θα είσαι γιατί μεγαλώνει το σπορακι κ σου παίρνει όλη την ενέργεια... Κ εγώ για μια εβδομάδα στην αρχή μόνο ύπνο είχα κ το τα ξημερώματα ξυπνούσα κ μετά κούραση πάλι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 25 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Τώρα λογικά έτσι θα είσαι γιατί μεγαλώνει το σπορακι κ σου παίρνει όλη την ενέργεια... Κ εγώ για μια εβδομάδα στην αρχή μόνο ύπνο είχα κ το τα ξημερώματα ξυπνούσα κ μετά κούραση πάλι!!! 

Εγώ ακόμα είμαι έτσι εντωμεταξύ... Μπαίνω στη 12η εβδομάδα αύριο, και κοιμάμαι δίχως αύριο. Βέβαια, εγώ σε αντίθεση με τη @Rena92 κοιμάμαι από το απόγευμα και όοοολη τη νυχτα λες και μου ρίχνουν υπνωτικά κάθε μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ ακόμα είμαι έτσι εντωμεταξύ... Μπαίνω στη 12η εβδομάδα αύριο, και κοιμάμαι δίχως αύριο. Βέβαια, εγώ σε αντίθεση με τη @Rena92 κοιμάμαι από το απόγευμα και όοοολη τη νυχτα λες και μου ρίχνουν υπνωτικά κάθε μέρα.

Συνεχίζει δλδ η υπνηλία μέχρι κ 12? Δουλεύει φουλ ο οργανισμός για το μωράκι...  Εσύ πως είσαι κορίτσι μου? Από ανακατωση? Ηρεμήσε λιγάκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ ακόμα είμαι έτσι εντωμεταξύ... Μπαίνω στη 12η εβδομάδα αύριο, και κοιμάμαι δίχως αύριο. Βέβαια, εγώ σε αντίθεση με τη @Rena92 κοιμάμαι από το απόγευμα και όοοολη τη νυχτα λες και μου ρίχνουν υπνωτικά κάθε μέρα.

Εγώ νομίζω περισσότερο λόγω άγχους κ αναστάτωσης (καλής), αλλά δε πειράζει θα αναπληρώνω τα ΣΚ όλη μέρα σπίτι 😛 

Εσύ κορίτσι μου έκλεισες τελικά για την αυχενική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά! Διαβάζω τα μηνύματα σας απο το πρωί αλλά δεν έχω καθόλου ώρα να απαντήσω στην καθεμιά. Θα τα δω ξανά όταν σχολασω

Εγω έχω κανονική ροη από χθες το βράδυ ξεκινησα τα πρώτα χάπια και περιμένω να με πάρουν για το επόμενο βήμα 🙏🏻

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Και ακόμα δν έχεις κάνει τεστ ;;;;;; 😮😮😮😮😮 αιντε γρηγοραααααα γρηγορααααααα

Κορίτσια την επόμενη Παρασκευή περιμένω περίοδο... Έχω ακόμα μια εβδομάδα αναμονή για τεστ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Χάθηκα και εγώ έχω κάτι δουλειές που  έχω αφήσει εντελώς και πρέπει να γίνουν. Αναμένω τεστακια @marinamanoulitsa ήρθε και η ροζ σταγόνα οπότε απλά περιμένουμε να περάσουν λίγο οι μέρες μέχρι να δείξει το τεστακι σου ! Θα είναι σίγουρα θετικοοοο. Εγώ είμαι σε αναμονή περιόδου. Φυσικά δε μου έκανε τη χάρη να έρθει ακριβώς στις 14 μέρες , αλλά περιμένω καρτερικά να έρθει σύντομα! Σας φιλώ,οπότε προλαβαίνω θα μπαίνω να σας κρυφοκοιταζω 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Συνεχίζει δλδ η υπνηλία μέχρι κ 12? Δουλεύει φουλ ο οργανισμός για το μωράκι...  Εσύ πως είσαι κορίτσι μου? Από ανακατωση? Ηρεμήσε λιγάκι?

Όλα τα συμπτώματά μου συνεχίζουν ακάθεκτα. Από τη μια με κρατάνε λίγο ήρεμη, ότι όλα βαίνουν (μαλλον) καλώς, από την άλλη έχω γονατίσει. 6 εβδομάδες σε αυτό το μαύρο χάλι, έχω ξεχάσει πως είναι να είσαι καλά. Αρχίζω να νιώθω σαν να είναι η φυσική μου κατάσταση έτσι. Αναμένω καρτερικά να περάσει το πρώτο τρίμηνο για να ξεαγχωθώ λίγο και για να ηρεμήσω από τα συμπτώματα.

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Εγώ νομίζω περισσότερο λόγω άγχους κ αναστάτωσης (καλής), αλλά δε πειράζει θα αναπληρώνω τα ΣΚ όλη μέρα σπίτι 😛 

Εσύ κορίτσι μου έκλεισες τελικά για την αυχενική;

Σε καταλαβαίνω, αυτή η γλυκιά αναστάτωση εμένα τις πρώτες πρώτες εβδομάδες δεν με αφηνε να σκεφτώ τίποτα άλλο. Με το ζόρι συγκεντρωνόμουν στη δουλεια.

Τη Δευτέρα εχω ραντεβού στο γιατρό μου, ο οποίος στην αρχή της εγκυμοσύνης κάνει ενα ραντεβού μιας ώρας που ενημερώνει τη μελλοντική μανούλα για τα πάντα. Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου, είχα πάει 8+1 να δει κάτι εξετάσεις. Εκεί μου είπε να κλείσω το ραντεβού της 1 ώρας για το οποίο πήγα 8+4 και μέσα στις 3 αυτές μέρες είχε σταματήσει η καρδούλα. Τώρα ΄οσο και αν το καθυστέρησα το ραντεβού αυτό για ψυχολογικούς λόγους, με πήρε η γραμματέας του να μου το υπενθυμίσει. Συνεπώς, τη Δευτέρα θα τον ρωτήσω και για την αυχενική, και μετά τον υπέρηχο, αφού βεβαιωθώ ότι είναι όλα καλά θα τρέξω να κλείσω.

Εσύ πως είσαι; Θα ξανακάνεις χοριακή ή κάνεις ακόμα τεστάκια; Εγώ έτσι παρακολουθούσα την πορεία και σε αυτήν την εγκυμοσύνη. Έχω κρατη΄σει σε ενα χαρτί όλα τα τεστάκια εγκυμοσύνης, μέχρι που ξεθώριασε η γραμμή ελέγχου από την ένταση της δεύτερης γραμμής 😂 Κ από πάνω έχω κρατήσει το θετικό τεστ ωορρηξίας εκείνου του μήνα 🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέραααα κορίτσιαααα!!! Παρασκευή σήμερααααα😁😁😁😁

Προσθέτονται συμπτώματα 

✔️Ροζ κηλίδα στο εσώρουχο εχθές 

✔️Ξαφνική ζάλη σαν λιποθυμία 

✔️Αναγούλα 

Καλα ε;;; αν βοήθησε το τεστ ωορρηξίας... Θα πάρει βραβείο 😜

Θυμισέ μου πότε ΔΕΝ περιμένεις;

Κοίτα να δεις που θα βγει το όνειρό σου με αυτά που διαβάζω.... 🙏❤️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Έχω δυο τρεις μέρες τώρα που ξυπνάω κάθε πρωί 6 7 η ώρα επειδή μ έρχεται τρομερά γ εμετό !!! 
 

τι φάση;; 🤔🤔🤔

Καλημερα κορίτσι μου σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέραααα κορίτσιαααα!!! Παρασκευή σήμερααααα😁😁😁😁

Προσθέτονται συμπτώματα 

✔️Ροζ κηλίδα στο εσώρουχο εχθές 

✔️Ξαφνική ζάλη σαν λιποθυμία 

✔️Αναγούλα 

Καλα ε;;; αν βοήθησε το τεστ ωορρηξίας... Θα πάρει βραβείο 😜

Καλεεεεεε χαμός από συμπτωματαα😍 κοριτσάκι μου είσαι εγκυος 🙏🙏🙏🙏 είμαι 99% σιγουρη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά! Διαβάζω τα μηνύματα σας απο το πρωί αλλά δεν έχω καθόλου ώρα να απαντήσω στην καθεμιά. Θα τα δω ξανά όταν σχολασω

Εγω έχω κανονική ροη από χθες το βράδυ ξεκινησα τα πρώτα χάπια και περιμένω να με πάρουν για το επόμενο βήμα 🙏🏻

 

 

Αντε κοριτσάκι μουυυυυυυ με το καλοοοο❤️ τι σου έδωσε τώρα; Να φανταστώ σου έδωσε χάπια ή ενέσεις για διέγερση ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

@efakii εγώ θα έκανα ένα τεστακι εγκυμοσύνης σήμερα για σιγουριά. Ειδικά αν δεν ξαναειχες τέτοιο θέμα με την περίοδο.

@cat12 δεν κατάλαβα, σήμερα έκανες και άλλο τέστ και ήταν αρνητικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 
Τέλεια άντε περιμένουμε να μας πεις 🥰 Εγώ καλά κορίτσι μου, μια μόνιμη κούραση νιώθω, αλλά το βράδυ δε μπορώ να κοιμηθώ, σαν βρικόλακας ξυπνάω κατά τις 3 και μέχρι τις 6.30 που σηκώνομαι στριφογυρνάω στο κρεβάτι! 

Ναι ναι θα σας πω ❤️ υπομονή κοριτσάκι μου 🙏 είναι λόγω άγχους χαρααα και ανησυχίας 😍 προσπάθησε να χαλαρώσεις και να σκέφτεσαι θετικα 🙏 αν μπορούσες να παρεις και καμία άδειουλα θα ήταν το ιδανικό για να ξεκουράζεσαι λιγάκι γτ αν μένεις άυπνη το βράδυ πως βγάζεις την μέρα σου στη δουλειά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Όλα τα συμπτώματά μου συνεχίζουν ακάθεκτα. Από τη μια με κρατάνε λίγο ήρεμη, ότι όλα βαίνουν (μαλλον) καλώς, από την άλλη έχω γονατίσει. 6 εβδομάδες σε αυτό το μαύρο χάλι, έχω ξεχάσει πως είναι να είσαι καλά. Αρχίζω να νιώθω σαν να είναι η φυσική μου κατάσταση έτσι. Αναμένω καρτερικά να περάσει το πρώτο τρίμηνο για να ξεαγχωθώ λίγο και για να ηρεμήσω από τα συμπτώματα.

Σε καταλαβαίνω, αυτή η γλυκιά αναστάτωση εμένα τις πρώτες πρώτες εβδομάδες δεν με αφηνε να σκεφτώ τίποτα άλλο. Με το ζόρι συγκεντρωνόμουν στη δουλεια.

Τη Δευτέρα εχω ραντεβού στο γιατρό μου, ο οποίος στην αρχή της εγκυμοσύνης κάνει ενα ραντεβού μιας ώρας που ενημερώνει τη μελλοντική μανούλα για τα πάντα. Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου, είχα πάει 8+1 να δει κάτι εξετάσεις. Εκεί μου είπε να κλείσω το ραντεβού της 1 ώρας για το οποίο πήγα 8+4 και μέσα στις 3 αυτές μέρες είχε σταματήσει η καρδούλα. Τώρα ΄οσο και αν το καθυστέρησα το ραντεβού αυτό για ψυχολογικούς λόγους, με πήρε η γραμματέας του να μου το υπενθυμίσει. Συνεπώς, τη Δευτέρα θα τον ρωτήσω και για την αυχενική, και μετά τον υπέρηχο, αφού βεβαιωθώ ότι είναι όλα καλά θα τρέξω να κλείσω.

Εσύ πως είσαι; Θα ξανακάνεις χοριακή ή κάνεις ακόμα τεστάκια; Εγώ έτσι παρακολουθούσα την πορεία και σε αυτήν την εγκυμοσύνη. Έχω κρατη΄σει σε ενα χαρτί όλα τα τεστάκια εγκυμοσύνης, μέχρι που ξεθώριασε η γραμμή ελέγχου από την ένταση της δεύτερης γραμμής 😂 Κ από πάνω έχω κρατήσει το θετικό τεστ ωορρηξίας εκείνου του μήνα 🌈

Υπομονή λίγο με τα συμπτώματα, τώρα λογικά από βδομάδα θα σου περάσουν ❤️ Κορίτσι μου το δύσκολο πέρασε, εδραιώθηκε το μωράκι σου κ τώρα θα απολαύσεις όλη την διαδικασία χωρίς τόσο άγχος! Ειδικά στην αυχενική θα το χαρείς πολύ νομίζω!! 🥰
Εγώ λέω να μην ξανά κάνω χοριακή, αλλά τεστακια κάνω μέρα παρά μέρα! Τα κρατάω κ εγώ κ τα συγκρίνω 😂 Οπότε λέω να τα συνεχίσω μέχρι να πάω γιατρό την μεθεπόμενη Τετάρτη, γιατί έχω τεράστιο άγχος! Γενικά όμως καλά, μέχρι στιγμής 🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

@efakii εγώ θα έκανα ένα τεστακι εγκυμοσύνης σήμερα για σιγουριά. Ειδικά αν δεν ξαναειχες τέτοιο θέμα με την περίοδο.

@cat12 δεν κατάλαβα, σήμερα έκανες και άλλο τέστ και ήταν αρνητικό;

Έκανα χθες ήταν αρνητικό κ μόλις τώρα επίσημα μου ήρθε η περίοδος με όλα της τα πονακια η γλυκούλα 😂. Ήθελε την ώρα της δουλειάς κ πονάω φουλ... Τελικά όντως είχα ωορηξια 10η μέρα... Ήρθε στις 15 μέρες... Δλδ δύο φορές αυτόν τον μήνα περίοδο καλά πάω 😮💨... Να δω αυτόν τον μήνα πότε θα έρθει ωορηξια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!! Τώρα τα διάβασα όλα τα μηνύματα σας. Χθες είχα πάρα πολύ δουλειά και έπρεπε να βάλω και στο πρόγραμμα το love zone το οποίο θα συνεχιστεί και σήμερα. Τα τεστ σήμερα βγήκαν ποιο έντονα και από χθες οπότε έρχεται η ωορρηξία. 

Τωρα νομίζω πως από τα συμπτώματα που έχω διαβάσει περιμένουμε πολλά κορίτσια για τεστακια..για κάντε για κάντε για χαρούμε λιγάκι να πάρουμε τα πάνω μας 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι θα σας πω ❤️ υπομονή κοριτσάκι μου 🙏 είναι λόγω άγχους χαρααα και ανησυχίας 😍 προσπάθησε να χαλαρώσεις και να σκέφτεσαι θετικα 🙏 αν μπορούσες να παρεις και καμία άδειουλα θα ήταν το ιδανικό για να ξεκουράζεσαι λιγάκι γτ αν μένεις άυπνη το βράδυ πως βγάζεις την μέρα σου στη δουλειά;

Ευτυχώς η δουλειά μου είναι σχετικά ήσυχη, οπότε είμαι σε χαλαρούς ρυθμούς! Αλλά θα δω πως θα εξελιχθεί κ αν χρειαστεί θα πάρω 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Ευτυχώς η δουλειά μου είναι σχετικά ήσυχη, οπότε είμαι σε χαλαρούς ρυθμούς! Αλλά θα δω πως θα εξελιχθεί κ αν χρειαστεί θα πάρω 🥰 

Εντάξει κοριτσάκιμου όπως νοιωθεις εσυ ! Όμως προσπάθησε να χαλαρώσεις 🙏 όλα θα πανε τελειααα με το σπορακι σου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα!! Τώρα τα διάβασα όλα τα μηνύματα σας. Χθες είχα πάρα πολύ δουλειά και έπρεπε να βάλω και στο πρόγραμμα το love zone το οποίο θα συνεχιστεί και σήμερα. Τα τεστ σήμερα βγήκαν ποιο έντονα και από χθες οπότε έρχεται η ωορρηξία. 

Τωρα νομίζω πως από τα συμπτώματα που έχω διαβάσει περιμένουμε πολλά κορίτσια για τεστακια..για κάντε για κάντε για χαρούμε λιγάκι να πάρουμε τα πάνω μας 🥰

Σημεραααα και αυριοοοοο αφού είναι πιο σκουρο το τεστακι 🤞 συνεχισεεεε τις ζουζουνιες🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Έκανα χθες ήταν αρνητικό κ μόλις τώρα επίσημα μου ήρθε η περίοδος με όλα της τα πονακια η γλυκούλα 😂. Ήθελε την ώρα της δουλειάς κ πονάω φουλ... Τελικά όντως είχα ωορηξια 10η μέρα... Ήρθε στις 15 μέρες... Δλδ δύο φορές αυτόν τον μήνα περίοδο καλά πάω 😮💨... Να δω αυτόν τον μήνα πότε θα έρθει ωορηξια?

Να ξεκινήσεις τεστακια μόλις τελειώσει η περίοδος γτ μπορεί πάλι να κανεις νωρίς ωορρηξια ❤️ μπαίνεις στη love zone 😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αντε κοριτσάκι μουυυυυυυ με το καλοοοο❤️ τι σου έδωσε τώρα; Να φανταστώ σου έδωσε χάπια ή ενέσεις για διέγερση ; 

Τωρα περνω αντισυλληπτικά και σε μια βδομάδα ξεκινώ τις ενέσεις για καταστολή, και αργότερα τις ενέσεις για διέγερση. Θα κάνω το μακρύ πρωτόκολλο. Θα είναι μακρύς ο δρόμος 🤣 δεν είναι για να έρθει γρήγορα αυτό το σπορακιιιι μουυυ αλλα ας έρθει και ας περιμένω ακόμη λίγους μήνες. Αν όλα πανε καλά θα γίνει η ωοληψια αρχές Μαίου μου είπαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Τωρα περνω αντισυλληπτικά και σε μια βδομάδα ξεκινώ τις ενέσεις για καταστολή, και αργότερα τις ενέσεις για διέγερση. Θα κάνω το μακρύ πρωτόκολλο. Θα είναι μακρύς ο δρόμος 🤣 δεν είναι για να έρθει γρήγορα αυτό το σπορακιιιι μουυυ αλλα ας έρθει και ας περιμένω ακόμη λίγους μήνες. Αν όλα πανε καλά θα γίνει η ωοληψια αρχές Μαίου μου είπαν.

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου ας αργήσει λιγάκι 🫶 αρχές Μαΐου δεν είναι μακρυά❤️❤️❤️ το καλοκαίρι θα έχεις φουσκωμένη κοιλιτσα ❤️ όλα θα πανε μια χαρα θα το δεις 😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP με το καλό η διαδικασία εξωσωματικής!!! 🙏 Καλή επιτυχία εύχομαι!!!

 

Κορίτσια με έπιασε ένας δυνατός πόνος από κάτω.. Σαν σουβλιες και ξάπλωσα τώρα.. Μακάρι να είναι εμφύτευση και ας πονάω 🙏☺️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Να ξεκινήσεις τεστακια μόλις τελειώσει η περίοδος γτ μπορεί πάλι να κανεις νωρίς ωορρηξια ❤️ μπαίνεις στη love zone 😻

Ναιιιιιιι χαμός θα γίνει τώρα γιατί αλίμονο του😂😅 θα του πω πάρε αναρρωτική μια εβδομάδα δεν με νοιάζει αρκεί να μην φύγει!!! Ο καημένος κ αυτός προσπαθεί να το φτιάξει να είναι εδώ. Δύσκολο αλλά κάπως θα βρούμε την άκρη... Ελπίζω... Μόλις του είπα σήμερα ότι αδιαθετησα μου λέει πες μου γόνιμες μερες 😅... Κ με ενθαρρύνει κ μου λέει αυτός θα είναι ο μήνας μας θα το δεις θα τα καταφέρουμε! Έχει πολύ αισιοδοξία πως με αντέχει εμένα που είμαι εντελώς το αντίθετο απορώ... Βουρ με το καλό στο love zone❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...