Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα γτ και εμένα φεύγει όπως σου έχω πει ❤️ όμως θα δεις ποτέ θα κανεις ωορρηξια και αν μπορέσεις να παρεις άδειουλα και να πας εκεί που είναι 🙏 εύχομαι στην ωορρηξια σου να είναι εδώ ή να μπορέσεις να πας🙏

Θα μάθουμε την επόμενη εβδομάδα πότε θα φύγει ακριβώς... Κ δεν ξέρω πότε θα έρθει κ η περίοδος 😅 αν μου έρθει αύριο η μεθαύριο πάμε πιο μετά στις μέρες... Ουφ θα σκάσω πραγματικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Μια χαρά θ είναι!!! Ποσό χρόνων είσαι; Έχεις κάνει κάποιο χειρουργείο στη ζωή σου;έχετε ιστορικό με φραγμένες σάλπιγγες ;  Εγώ σκέψου είχα πάει στο γιατρό και μ μίλαγε μ μίλαγε μ μίλαγε και μετά μ λέει μετά απ όλα αυτά π σ είπα θέλεις ν κανείς ακόμα τη σαλπιγγογραφια; Και τ λέω γιατρέ γ αυτό ήρθα θεσνικη άρα θ την κάνω!!! Κ μ λέει οκ πάμε ν την κάνουμε αν κ είμαι σίγουρος πως θ βγει καθαρή! 

Είμαι 32! Όχι δεν έχω κάνει κανένα χειρουργείο γυναικολογικά και δεν εχουμε ιστορικό με φραγμένες σάλπιγγες στην οικογένεια δλδ και η αδερφη που είχε κάνει σαλπιγγογραφια ήταν καθαρή ! Μακάρι κορίτσι μου να μην είναι φραγμένες 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Θα μάθουμε την επόμενη εβδομάδα πότε θα φύγει ακριβώς... Κ δεν ξέρω πότε θα έρθει κ η περίοδος 😅 αν μου έρθει αύριο η μεθαύριο πάμε πιο μετά στις μέρες... Ουφ θα σκάσω πραγματικά...

Ειμαι και εγώ στη ίδια φάση να ξερεις και το κακό είναι ότι εμείς θα το μάθουμε τελευταία στιγμή αν θα φύγει ή όχι αλλά και ποτέ θα φύγει ! 😞 κάνω αργα ωορρηξια και αν με βάση τους υπολογισμούς μου κάνω ωορρηξια τις μέρες που κανω τους τελευταίους μήνες πέφτει την άλλη Κυριακή μεγάλη Δευτέρα μεγάλη Τρίτη ασταααα 😩 εύχομαι να καταφέρουμε με έρθουμε σε επαφή τις γόνιμες μας μέρες κορίτσι μου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ειμαι και εγώ στη ίδια φάση να ξερεις και το κακό είναι ότι εμείς θα το μάθουμε τελευταία στιγμή αν θα φύγει ή όχι αλλά και ποτέ θα φύγει ! 😞 κάνω αργα ωορρηξια και αν με βάση τους υπολογισμούς μου κάνω ωορρηξια τις μέρες που κανω τους τελευταίους μήνες πέφτει την άλλη Κυριακή μεγάλη Δευτέρα μεγάλη Τρίτη ασταααα 😩 εύχομαι να καταφέρουμε με έρθουμε σε επαφή τις γόνιμες μας μέρες κορίτσι μου🙏

Μακάρι να είμαστε τυχερές να πέσουν στις μέρες που θα είναι εδώ 🙏🙏🙏... Ξανά αναμονή 😮💨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Μακάρι να είμαστε τυχερές να πέσουν στις μέρες που θα είναι εδώ 🙏🙏🙏... Ξανά αναμονή 😮💨

Θετική ενεργειααααα🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

Κοριτσια μου δεν θα πιστέψετε τι έπαθα η δόλια. Έχω στεγνώσει από υγρά κοντεύω να αφυδάτωθω απο τις 12 το πρωί. Λέω ωραία πέρασαν η ώρες πάμε για τεστ πάω βάζω το κυπελάκι στο νεροχύτη δίπλα βάζω πρώτα της  homotest που κάνει 500 ώρες να δείξει και όπως πάω να το βγάλω σπρώχνω το κυπελάκι και χύνεται όλο. Αρχίζω να βρίζω λέω δεν μπορεί δεν με ένοιαζε που έγινε χάλια όλο το μπάνιο όσο ότι έχασα το δείγμα. Κοίτα μέσα στο κυπελάκι έχει μείνει μόνο μία σταγόνα τωρα τι κάνουμε; ;;

Σκέφτομαι και αν χάσω το φατσουλακι και πόσες ώρες δεν θα πιω νερό. Λέω δεν βαριέσαι θα το βάλω και στην σταγόνα βάζω το clear blue το γυρνάω λίγο για να μπορέσει να βραχει ολόκληρο γιατί δεν είχε μείνει τίποτα....και ήταν η πιο σωστή απόφαση που έχω πάρει

20230330_180354.jpg

Αχ Παναγία μου το ίδιο είχα πάθει και εγώ αλλά με τέστ εγκυμοσύνης 🤣🤣 ακόμη χειρότερο 🤣 βέβαια δεν είχα τα δικά σου αποτέλεσματα γιατί μετά από λίγο ήρθε η περίοδος 🤣🤣🤣🤣

 

Μπράβο κορίτσι μου είδες;;;, φαινόταν οτι θα είναι σήμερα! Αντε δωσε πονο σήμερα!!!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εγω κορίτσια προχθές και χθες περίοδος … σημερα τιποτα … κατι άχνα καφέ… περνάω κατι ορμονολογικο άραγε;

Τεστάκι εγκυμοσύνης έχουμε κάνει ;; Λέω εγώ τώρα🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Cat96 είπε:

Κοριτσια μου δεν θα πιστέψετε τι έπαθα η δόλια. Έχω στεγνώσει από υγρά κοντεύω να αφυδάτωθω απο τις 12 το πρωί. Λέω ωραία πέρασαν η ώρες πάμε για τεστ πάω βάζω το κυπελάκι στο νεροχύτη δίπλα βάζω πρώτα της  homotest που κάνει 500 ώρες να δείξει και όπως πάω να το βγάλω σπρώχνω το κυπελάκι και χύνεται όλο. Αρχίζω να βρίζω λέω δεν μπορεί δεν με ένοιαζε που έγινε χάλια όλο το μπάνιο όσο ότι έχασα το δείγμα. Κοίτα μέσα στο κυπελάκι έχει μείνει μόνο μία σταγόνα τωρα τι κάνουμε; ;;

Σκέφτομαι και αν χάσω το φατσουλακι και πόσες ώρες δεν θα πιω νερό. Λέω δεν βαριέσαι θα το βάλω και στην σταγόνα βάζω το clear blue το γυρνάω λίγο για να μπορέσει να βραχει ολόκληρο γιατί δεν είχε μείνει τίποτα....και ήταν η πιο σωστή απόφαση που έχω πάρει

20230330_180354.jpg

Στο είπα ε;;;;; είδες;;; έτσι και εμένα βγήκε απόγευμα θετικό.. Την επόμενη μέρα πάλι θετικό και την μεθεπόμενη αρνητικό!! Οπότε σήμερα και αύριο φουλ επαφές!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εγω κορίτσια προχθές και χθες περίοδος … σημερα τιποτα … κατι άχνα καφέ… περνάω κατι ορμονολογικο άραγε;

Ρε συ είχες κάνει και ήταν αχνο θετικο πριν σου έρθει ε;;; λες να είσαι ρε;;; ξανακάνε ένα τώρα.. 2 ημέρες περίοδο ξαναειχες;;; πόσο σου κρατάει κανονικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo μου σε σκεφτομουν όλη μέρα με τον γιατρό και τώρα που κατάφερα να μπω είδα πως δεν πήγες. Αλλά δεν πειράζει κορίτσι μου, τα έχουν αυτά οι γυναικολόγοι! Ας ελπίσουμε να σε βάλει αύριο για να σου φύγει κ το άγχος! 🥰
 

@cat12 πάμε δυναμικά για το νέο κύκλο κοριτσάκι μου!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Εγω κορίτσια προχθές και χθες περίοδος … σημερα τιποτα … κατι άχνα καφέ… περνάω κατι ορμονολογικο άραγε;

Μωρέ σου έχει ξανά συμβεί; Πάρε ρωτά τον γιατρό σου κορίτσι μου, μήπως σου γράψει ορμονικές ή καμία χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

@Mpourmpoulo μου σε σκεφτομουν όλη μέρα με τον γιατρό και τώρα που κατάφερα να μπω είδα πως δεν πήγες. Αλλά δεν πειράζει κορίτσι μου, τα έχουν αυτά οι γυναικολόγοι! Ας ελπίσουμε να σε βάλει αύριο για να σου φύγει κ το άγχος! 🥰
 

@cat12 πάμε δυναμικά για το νέο κύκλο κοριτσάκι μου!! ❤️❤️

Αστα έφαγα πόρτα🤣 ήταν για καλό όμως ❤️ με πήρε πριν λίγο η γραμματέας του και θα πάω αύριο 6:15 🙏 🙏🙏 εσυ κορίτσι μου πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Εγω κορίτσια προχθές και χθες περίοδος … σημερα τιποτα … κατι άχνα καφέ… περνάω κατι ορμονολογικο άραγε;

Κάλε για κάνε κανένα τεστακι🫶 αν βγει αρνητικο όμως μπορεί να ήταν έτσι ο κύκλος σου! Εμένα ο προηγούμενος κύκλος ήταν μικρός είχα 2 μέρες αίμα  αρκετό ομωσ και μετά άχνα καφέ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Έχω δυο τρεις μέρες τώρα που ξυπνάω κάθε πρωί 6 7 η ώρα επειδή μ έρχεται τρομερά γ εμετό !!! 
 

τι φάση;; 🤔🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα κορίτσιαααα!!! Παρασκευή σήμερααααα😁😁😁😁

Προσθέτονται συμπτώματα 

✔️Ροζ κηλίδα στο εσώρουχο εχθές 

✔️Ξαφνική ζάλη σαν λιποθυμία 

✔️Αναγούλα 

Καλα ε;;; αν βοήθησε το τεστ ωορρηξίας... Θα πάρει βραβείο 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Έχω δυο τρεις μέρες τώρα που ξυπνάω κάθε πρωί 6 7 η ώρα επειδή μ έρχεται τρομερά γ εμετό !!! 
 

τι φάση;; 🤔🤔🤔

Χαχαχαχα και εμένα από εχθές το βράδυ άρχισε αυτό... Να ξες είναι σύμπτωμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η efakii είπε:

Εγω κορίτσια προχθές και χθες περίοδος … σημερα τιποτα … κατι άχνα καφέ… περνάω κατι ορμονολογικο άραγε;

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Το είχα πάθει κ εγώ κάποια στιγμή ακριβώς το ίδιο... Αν είχες κανονικά δύο μέρες λογικά είναι φυσιολογικό... Εγώ φαντάσου είχα δύο πρώτες μέρες λίγο αίμα σε σχέση με άλλες φορές μετά καφέ κ την έκτη μέρα μέρα κόκκινο αίμα... Μετά καφέ κ σταμάτησε.... Εκτός αν θες να ρωτήσεις τον γιατρό σου για να είσαι πιο σίγουρη... Κ εγώ είχα πολύ ελάχιστο ροζ καφέ χθες κ τώρα τίποτα ούτε πόνοι όπως είχα έντονους πριν δύο μέρες... Πρέπει να τα έχει παίξει το σύστημα μου 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αστα έφαγα πόρτα🤣 ήταν για καλό όμως ❤️ με πήρε πριν λίγο η γραμματέας του και θα πάω αύριο 6:15 🙏 🙏🙏 εσυ κορίτσι μου πως είσαι;

Καλημέρα κορίτσια!! 
Τέλεια άντε περιμένουμε να μας πεις 🥰 Εγώ καλά κορίτσι μου, μια μόνιμη κούραση νιώθω, αλλά το βράδυ δε μπορώ να κοιμηθώ, σαν βρικόλακας ξυπνάω κατά τις 3 και μέχρι τις 6.30 που σηκώνομαι στριφογυρνάω στο κρεβάτι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέραααα κορίτσιαααα!!! Παρασκευή σήμερααααα😁😁😁😁

Προσθέτονται συμπτώματα 

✔️Ροζ κηλίδα στο εσώρουχο εχθές 

✔️Ξαφνική ζάλη σαν λιποθυμία 

✔️Αναγούλα 

Καλα ε;;; αν βοήθησε το τεστ ωορρηξίας... Θα πάρει βραβείο 😜

Πότε κάνουμε τεστακι είπαμε;; 🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Χαχαχαχα και εμένα από εχθές το βράδυ άρχισε αυτό... Να ξες είναι σύμπτωμα 

Συμπτώμα ωορρηξιας; 
συμπτωμα εγκυμοσύνης; Ποτέ πρόλαβε ; 12ημερα τ κύκλου είμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Το είχα πάθει κ εγώ κάποια στιγμή ακριβώς το ίδιο... Αν είχες κανονικά δύο μέρες λογικά είναι φυσιολογικό... Εγώ φαντάσου είχα δύο πρώτες μέρες λίγο αίμα σε σχέση με άλλες φορές μετά καφέ κ την έκτη μέρα μέρα κόκκινο αίμα... Μετά καφέ κ σταμάτησε.... Εκτός αν θες να ρωτήσεις τον γιατρό σου για να είσαι πιο σίγουρη... Κ εγώ είχα πολύ ελάχιστο ροζ καφέ χθες κ τώρα τίποτα ούτε πόνοι όπως είχα έντονους πριν δύο μέρες... Πρέπει να τα έχει παίξει το σύστημα μου 😂

Εμφύτευση μ μυρίζει ;;;;; 🤔🤔🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Πότε κάνουμε τεστακι είπαμε;; 🥰🥰 

Και ακόμα δν έχεις κάνει τεστ ;;;;;; 😮😮😮😮😮 αιντε γρηγοραααααα γρηγορααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Εμφύτευση μ μυρίζει ;;;;; 🤔🤔🤔🤔

Δυστυχώς έκανα τεστ χθες κ ήταν αρνητικό... Οπότε αμφιβάλλω... Εκτός αν μου αργήσει γενικά η περίοδος... Χθες περίμενα κανονικά να μου έρθει... Είχα μια μικρή ελπίδα μέχρι που είδα μόνο την μια γραμμή την έφαγα την χυλοπιτα κ συνήλθα σήμερα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...