Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αχ και εγώ από υγρά δεν έχω σχεδόν τιποτα. Μόνο στο σκούπισμα κάτι διάφανα αλλά και ;υτα έρχονται και φεύγουν..έχω φούσκωμα πολύ στην κοιλιά αλλά πολύ πιθανόν να είναι ο συνδιασμός της σοκολατόπιτας που έχω τσακίσει με την αναμονή της ακατανομαστης. 

@marinaP εμπρός τρελοί του κόσμου ενωθείτε είμαστε!! Χαχαχ ε ναι μωρέ ας χαρούμε και εμείς με τις γραμμες μας! Και ας είναι και εξάτμισης! Είναι όμορφες και παραπέμπουν αλλού! Γιατί όχι?!!!!!!!

Αχαχχαχ ε μα ναι! 

Να ρωτήσω τώρα όσες χρησιμοποιείται τις home για ωορρηξία επειδή πρώτη φορά θα τα χρησιμοποιήσω. Εγώ που δεν έχω σταθερό κύκλο πότε να τα αρχίσω; Μόλις τελειώσει η περίοδος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αχ και εγώ από υγρά δεν έχω σχεδόν τιποτα. Μόνο στο σκούπισμα κάτι διάφανα αλλά και ;υτα έρχονται και φεύγουν..έχω φούσκωμα πολύ στην κοιλιά αλλά πολύ πιθανόν να είναι ο συνδιασμός της σοκολατόπιτας που έχω τσακίσει με την αναμονή της ακατανομαστης. 

@marinaP εμπρός τρελοί του κόσμου ενωθείτε είμαστε!! Χαχαχ ε ναι μωρέ ας χαρούμε και εμείς με τις γραμμες μας! Και ας είναι και εξάτμισης! Είναι όμορφες και παραπέμπουν αλλού! Γιατί όχι?!!!!!!!

Κ εγώ μία από τα ίδια για τα υγρά🤨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αχαχχαχ ε μα ναι! 

Να ρωτήσω τώρα όσες χρησιμοποιείται τις home για ωορρηξία επειδή πρώτη φορά θα τα χρησιμοποιήσω. Εγώ που δεν έχω σταθερό κύκλο πότε να τα αρχίσω; Μόλις τελειώσει η περίοδος;

Εγώ θα σου έλεγα εφόσον δεν έχεις και σταθερό κύκλο να τα ξεκινήσεις την 10η μέρα. αν είχες σταθερό θα σου έλεγα αμέσως μετά την περίοδο ..

Καλέ που είναι η θεματοθετρια μας?! @Elli13 κοριτσι μου που είσαι σήμερα? Ελπίζω να μην σε έχουν τεντώσει οι εμμετοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/2/2023 at 10:06 ΠΜ, ο/η Elli13 είπε:

Τώρα είμαι 5 εβδομάδων και μου είπε δεν υπάρχει λόγος να πάω τώρα, θα δούμε απλά μια κουκκίδα. Να πάω την επόμενη μου είπε.. Χοριακή μου είχε πει να κανω αν θέλω γιατί τον είχα ενημερώσει για το άγχος που μου προκαλεί, μετά την παλίνδρομη ειδικά.

Καλησπέρα.  Κανονικά έτσι γίνεται πας στην 6 εβδομάδα και ακούς καρδούλα και ήρεμες να φανταστείς έκανα μια χοριακή η οποία ήταν καλή και δεν ξανά έκανα. Επίσης θέλουμε αύξηση 70% και όχι 100% 😁 λογικά αυτές τις μέρες θα πας στον γιατρό σου

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Girly είπε:

@Elli13 ξεκίνησες τεστ 6 μέρες πριν την περίοδο σωστά? Πόσο νωρίτερα είχες νιώσει εμφύτευση? Και αν θυμάμαι καλά από το πρώτο τεστ είχαμε δει πολύ πολύ άχνη γραμμή? Δε ρωτάω για μένα φυσικά! Για μια φίλη από το χωριό εννοείται που αύριο ξημερώνει η 6η μέρα before  και θέλει σαν παλαβή να δει μια αναιπαισθητη δεύτερη γραμμή...

Κορίτσια κραχτε ελεύθερα την φίλη από το χωριό που θέλει να ξεκινήσει από αύριο τα τεστ...δε θα το δει άλλωστε 🤪

Εσένα θα σε δείρω.. σου λέει ματσε δεν παρακολουθεί η Παρασκευαιδου ας ξεκινήσουμε τα τεστ μαρη έσπασες κάθε ρεκόρ ακόμα και το δικό μου. 

Να σε πω δες αυτά τα τεστ που είχα εγώ με 3€ τα 20 τεστ 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εσένα θα σε δείρω.. σου λέει ματσε δεν παρακολουθεί η Παρασκευαιδου ας ξεκινήσουμε τα τεστ μαρη έσπασες κάθε ρεκόρ ακόμα και το δικό μου. 

Να σε πω δες αυτά τα τεστ που είχα εγώ με 3€ τα 20 τεστ 😁

Χαχαχαχχαχαχαχ  χαχαχαχαχαχχαχα με τσακωσεεες!!! 

Εγώ αυτά τα one step έχω και φυσικά σαν γνωστή ανυπόμονη έκανα το πρώτο σήμερα!! Εγώ πάντως μια χαρά ευχαριστημένη είμαι με τη δεύτερη γραμμουλα μου! Ελπίζω από σκια διάφανη μπεζ να γίνει ροζ και κατακκονικη και να τη βλέπω να χαίρομαι!! Θα σας την ανέβαζα εδώ αλλά πραγματικά δε την πιάνει το κινητό μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αχαχχαχ ε μα ναι! 

Να ρωτήσω τώρα όσες χρησιμοποιείται τις home για ωορρηξία επειδή πρώτη φορά θα τα χρησιμοποιήσω. Εγώ που δεν έχω σταθερό κύκλο πότε να τα αρχίσω; Μόλις τελειώσει η περίοδος;

Εγώ που δεν έχω σταθερό κύκλο είδες ποσα έκανα!! Ξεκίνησα από την 10 μέρα γιατί έτυχε τον προηγούμενο μήνα να κάνω ωορρηξία την 14!! Οπότε για να μην το χάσω έκανα από πολύ νωρίς και τελικά την 20η μέρα βγήκε το θετικό! Άρα και εσύ μάλλον θα ξεκινήσεις νωρίς για να είσαι σίγουρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ που δεν έχω σταθερό κύκλο είδες ποσα έκανα!! Ξεκίνησα από την 10 μέρα γιατί έτυχε τον προηγούμενο μήνα να κάνω ωορρηξία την 14!! Οπότε για να μην το χάσω έκανα από πολύ νωρίς και τελικά την 20η μέρα βγήκε το θετικό! Άρα και εσύ μάλλον θα ξεκινήσεις νωρίς για να είσαι σίγουρη 

Θα τα ξεκινήσω την 10-11η μέρα και στις 17 θα κλεισω ραντεβού στο γυναικολόγο ούτως η άλλως για να ελέγξουμε που βρίσκεται η ενδομητριωση,άρα θα δούμε και ωορρηξία θελω να πιστεύω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Girly είπε:

Με δυο μέρες καθυστέρηση σίγουρα θα δείξει!! Βέβαια καλύτερα θα έδειχνε μια χοριακη γιατί πάντα υπάρχει πιθανότητα για καθυστερημένη εμφύτευση την οποία δεν ανιχνεύουν τα τέστ..οπότε μια χοριακη αύριο εφόσον δεν έρθει η άτιμη ,οποία ώρα της μέρας θέλεις,θα σου δείξει σίγουρα!! Αναμένουμε αποτελέσματα! Καλή επιτυχία!!!

Εχθές έκανα ένα τεστ yes or no το βράδυ και ήταν αρνητικό! Ακόμα περίοδος δεν έχει έρθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/2/2023 at 12:23 ΜΜ, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και όμορφο τριήμερο σε όλες!! Ας γίνεται δουλίτσα εκεί κάτω, όσο εμείς περνάμε καλά και χαλαρώνουμε! 
@Mpourmpoulo Εσύ κορίτσι μου τι κάνεις; Έχω μέρες να σε διαβάσω νομίζω! 

Καλημερααα κοριτσιαααα❤️❤️❤️ χθες το βρασυ γυρίσαμε από τριήμερο περάσαμε σούπερ όλη την ημέρα έξω όποτε και γ αυτό χάθηκα 😂🥰. Ξεκίνησα να διαβάζω τα νεα σας και αναμένω τα νέα με θετικά τεστακια❤️ όσες αδιαθέτησαν να συνεχίζουν δυναμικά για τον επόμενο κύκλο ❤️ εγώ είμαι 10η μερα του κύκλου και ξεκίνησα σήμερα τεστ ωορρηξιας (νωρισ βέβαια για εμένα γτ αργω να κάνω ωορρηξια) και 02/03 θα πάω στον γιατρό να δούμε πως πήγε η αγωγή με την κλομιφαινη και την κορτιζόνη για να ξεκινήσω επαφές 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Ναι είπα θα προσπαθήσω και αυτό τον μήνα,πριν προχωρήσω με εξωσωματική. Στο προηγούμενο κύκλο έγινε ωορρηξία από την ωοθήκη π είναι η ενδομητριωση ( πρόσεξα οτι οπότε κάνω ωορρηξία από αυτήν την ωοθήκη ο κύκλος μου είναι πολύ μεγάλος για αυτό και οι 42 μέρες).. Αυτον τον κύκλο περιμένω με το καλό ωορρηξία από την καλή ωοθήκη. Οπότε έχω περισσότερες ελπίδες 🙏🏻 και περιμένω και τα τεστακια της home test

Δωσε μια ευκαιρία ακόμη στην καλή ωοθηκη❤️❤️❤️ . Όλα θα πανε καλά κορίτσι μου 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

 καλησπέρα σας κορίτσια και καλή Σαρακοστή!!!

 

εύχομαι από καρδιάς πολλά θετικά τεστ και χαρούμενες εγκυμοσύνες!!!

 

ήθελα να ρωτήσω αν θυμάται κάποια φυσικά 

 

έχει ακολουθήσει πρωτόκολλο ανταγωνιστή?κάποια menopur cetrodite?

Κορίτσι σε θυμάμαι μ νομίζω από άλλο τοπικ τους προηγούμενους μήνες..,μπορεί να κάνω και λάθος..όλα καλά;..Μήπως για την ερώτηση σου πρέπει να απευθυνθείς στις μανούλες εξωσωματικής;πιστεύω θα μπορέσουν να σε βοηθήσουν…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Θα τα ξεκινήσω την 10-11η μέρα και στις 17 θα κλεισω ραντεβού στο γυναικολόγο ούτως η άλλως για να ελέγξουμε που βρίσκεται η ενδομητριωση,άρα θα δούμε και ωορρηξία θελω να πιστεύω. 

10η μέρα να τα ξεκινήσεις αφού δεν έχεις σταθερό κύκλο 😍 σίγουρα θα δει το αυγουλακι αν πας τότε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερααα κοριτσιαααα❤️❤️❤️ χθες το βρασυ γυρίσαμε από τριήμερο περάσαμε σούπερ όλη την ημέρα έξω όποτε και γ αυτό χάθηκα 😂🥰. Ξεκίνησα να διαβάζω τα νεα σας και αναμένω τα νέα με θετικά τεστακια❤️ όσες αδιαθέτησαν να συνεχίζουν δυναμικά για τον επόμενο κύκλο ❤️ εγώ είμαι 10η μερα του κύκλου και ξεκίνησα σήμερα τεστ ωορρηξιας (νωρισ βέβαια για εμένα γτ αργω να κάνω ωορρηξια) και 02/03 θα πάω στον γιατρό να δούμε πως πήγε η αγωγή με την κλομιφαινη και την κορτιζόνη για να ξεκινήσω επαφές 🤞

Τέλεια!! Άντε με το καλό να ξεκινήσετε και επαφές και είμαι σίγουρη ότι θα πάει πολύ πολύ καλά αυτόν το μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχχαχαχαχ  χαχαχαχαχαχχαχα με τσακωσεεες!!! 

Εγώ αυτά τα one step έχω και φυσικά σαν γνωστή ανυπόμονη έκανα το πρώτο σήμερα!! Εγώ πάντως μια χαρά ευχαριστημένη είμαι με τη δεύτερη γραμμουλα μου! Ελπίζω από σκια διάφανη μπεζ να γίνει ροζ και κατακκονικη και να τη βλέπω να χαίρομαι!! Θα σας την ανέβαζα εδώ αλλά πραγματικά δε την πιάνει το κινητό μου!

Αν κατάλαβα καλά είδες 2η γραμμουλα στο τεστ εγκυμοσύνης;;;💕 ανέβασε την μπας και μπορέσουμε να την δουμεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

10η μέρα να τα ξεκινήσεις αφού δεν έχεις σταθερό κύκλο 😍 σίγουρα θα δει το αυγουλακι αν πας τότε ❤️

Ναι τελικά με έβαλε να παω μόλις τελειώσει η περίοδος γιατι για την ενδομητριωση προτιμά να με βλέπει μόλις τελειώσει. Ελπίζω και τότε να δούμε κάτι 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Τέλεια!! Άντε με το καλό να ξεκινήσετε και επαφές και είμαι σίγουρη ότι θα πάει πολύ πολύ καλά αυτόν το μήνα!!!

Αχ μακάριιιιι. Είμαι αισιόδοξη ελπιζω να γίνει πραγματικότητα 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Ναι τελικά με έβαλε να παω μόλις τελειώσει η περίοδος γιατι για την ενδομητριωση προτιμά να με βλέπει μόλις τελειώσει. Ελπίζω και τότε να δούμε κάτι 🙏🏻

Δεν περάζει αφού πρέπει να πας τότε για να έχει καλύτερη εικόνα της ενδομητριωσης. Αν δεν δειξει να κλείσεις ένα ραντεβού για λίγες μέρες αργότερα ❤️ εγώ έχω τρεις μήνες που πάω και βλέπει αν έχω αυγουλακι και ποσό είναι και μου λέει και ποιες μέρες να έρθω σε επαφή ❤️ φυσικά ταυτόχρονα κανω και τεστ ωορρηξιας 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αν κατάλαβα καλά είδες 2η γραμμουλα στο τεστ εγκυμοσύνης;;;💕 ανέβασε την μπας και μπορέσουμε να την δουμεεεεεεεεεε

Όχι όχι δεν είναι δεύτερη γραμμή! Είναι η γραμμή εξάτμισης! Δε μπορεί καν να την πιάσει το κινητο μου... Σας τη στέλνω με επιφύλαξη γιατί δε νομίζω να μπορείτε να τη δείτε IMG_20230228_120848.thumb.jpg.72fe81dff703660ea87bf17c0e4eba20.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Όχι όχι δεν είναι δεύτερη γραμμή! Είναι η γραμμή εξάτμισης! Δε μπορεί καν να την πιάσει το κινητο μου... Σας τη στέλνω με επιφύλαξη γιατί δε νομίζω να μπορείτε να τη δείτε IMG_20230228_120848.thumb.jpg.72fe81dff703660ea87bf17c0e4eba20.jpg

Ρε κορίτσι μου φαίνεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Είσαι έγκυος τέλος... Εμένα ποτέ δεν έβγαζαν αυτά όταν δεν ήμουν έγκυος εξάτμισης!!!!!! Φαίνεται να κάνεις τεστ και αύριο και θα δεις θα σκουραινει σιγά σιγά ❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️ γιουυυυυυχουυυυυυυυυ τελευταία μέρα Φεβρουαρίου κλείνει τέλεια το θεματάκι!!!!!!!!!! Που είναι η @Elli13 να ανοίξει αύριο Μαρτίου;;;; για σε παρακαλώ έλα εδώ.... Δεν την γλιτώνεις θα ανοίγεις θέματα μέχρι να γκάστρωθουμε ολες😂😂😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vou.95 και εγώ 6 Μαρτίου έχω γενέθλια!!!!!!!!!!!! Ψαράκια ❣️❣️❣️❣️❣️ τέλεια αντε να δούμε θετικό τεστ τοτε... Και εγώ 6 Μαρτίου περιμένω περίοδο... Θα είναι τέλειο δώρο!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Όχι όχι δεν είναι δεύτερη γραμμή! Είναι η γραμμή εξάτμισης! Δε μπορεί καν να την πιάσει το κινητο μου... Σας τη στέλνω με επιφύλαξη γιατί δε νομίζω να μπορείτε να τη δείτε IMG_20230228_120848.thumb.jpg.72fe81dff703660ea87bf17c0e4eba20.jpg

Βλέπω και εγώ άχνη γραμμή 🤞 εγώ πάντως δεν έχω δει ποτέ γραμμή εξάτμισης σε αυτά τα τεστ που κάνω 😍 κορίτσι μου μακάρι να μην είναι εξάτμισης ❤️❤️❤️❤️❤️🤞🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ρε κορίτσι μου φαίνεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Είσαι έγκυος τέλος... Εμένα ποτέ δεν έβγαζαν αυτά όταν δεν ήμουν έγκυος εξάτμισης!!!!!! Φαίνεται να κάνεις τεστ και αύριο και θα δεις θα σκουραινει σιγά σιγά ❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️ γιουυυυυυχουυυυυυυυυ τελευταία μέρα Φεβρουαρίου κλείνει τέλεια το θεματάκι!!!!!!!!!! Που είναι η @Elli13 να ανοίξει αύριο Μαρτίου;;;; για σε παρακαλώ έλα εδώ.... Δεν την γλιτώνεις θα ανοίγεις θέματα μέχρι να γκάστρωθουμε ολες😂😂😂😂😂😂😂

Μαρηηηη 😂😂😂 μαρή που την είδες !! Λέτε να έχω iPhone με τέτοια κάμερα και να μη το ξέρω?!! 

Επίσης πριν αρχίσω να τσιριζω και να φωνάζω και κανάλια ώστε να ανακοινώσω την εγκυμοσύνη μου πανελλαδικά να θυμησω πως αυτό φάνηκε ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΗ ΩΡΑ! δλδ ώρα που δε πρέπει να κρυφοκοιτας τα τεστ! Απλά εγώ πήγα να το κολλήσω στο χαρτί με τα τεστ ωορρηξίας και επειδή ήμουν τι μπαλκόνι ( και εντελώς τυχαία βρήκα τη σωστή θέση στο φως και τη σωστή κλίση στο τεστ κλπ κλπ κλπ,εντελώς συμπτωματικά ξαναλέω😅😅) την είδα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Βλέπω και εγώ άχνη γραμμή 🤞 εγώ πάντως δεν έχω δει ποτέ γραμμή εξάτμισης σε αυτά τα τεστ που κάνω 😍 κορίτσι μου μακάρι να μην είναι εξάτμισης ❤️❤️❤️❤️❤️🤞🤞🤞🤞🤞

Ελάτε ελάτε ,ελάτε να γίνουμε πολλές!! 

Τώρα σοβαρά κορίτσια γιατί άρχισα να μιλάω ήδη στην κοιλιά μου, ξετρυπωστε τεστ παλιά αν έχετε και δείτε αν έχουν τέτοιες γραμμές! 

Γιατί αν δεν έχουν θα αρχίσω να τσιριζωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@vou.95 και εγώ 6 Μαρτίου έχω γενέθλια!!!!!!!!!!!! Ψαράκια ❣️❣️❣️❣️❣️ τέλεια αντε να δούμε θετικό τεστ τοτε... Και εγώ 6 Μαρτίου περιμένω περίοδο... Θα είναι τέλειο δώρο!!!!!!!!! 

Σας εύχομαι να έχετε θετικο τεστ που θα είναι το καλύτερο δώρο της ζωή σας ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...