Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Πες στην φίλη σου ότι η άσπρη πέτρα ξεξασπρη δεν δηλώνει και απουσία εγκυμοσύνης!! Είναι νωρίς ακόμη και νομίζω ότι η @Elli13 το είχε κάνει όχι 6 μέρες μετά την επαφή αλλά περίπου 8! Δεν παίρνω και όρκο!! Εγώ ακολούθησα την συμβουλή σου και τα έκλεισα όλα εχθές (σολιαλ κινητά τηλεόραση κτλ) και έγινε η δουλειά!! @marinaP πως πάει? Δεν πιστεύω να ήρθε?? Αύριο θα κάνεις ξανά τέστ??

Καλημέρα, Ήρθε κορίτσι μου χθές και ευτυχώς οχι με ιδιαίτερο πόνο 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα, Ήρθε κορίτσι μου χθές και ευτυχώς οχι με ιδιαίτερο πόνο 🙏🏻

Δεν πειράζει κορίτσι μου.. την επόμενη φορά θα τα καταφέρουμε!! Μην απογοητεύσε καθόλου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

 καλησπέρα σας κορίτσια και καλή Σαρακοστή!!!

 

εύχομαι από καρδιάς πολλά θετικά τεστ και χαρούμενες εγκυμοσύνες!!!

 

ήθελα να ρωτήσω αν θυμάται κάποια φυσικά 

 

έχει ακολουθήσει πρωτόκολλο ανταγωνιστή?κάποια menopur cetrodite?

καλημερα! εγω εβαζα ενεσεις menopur k omnidrop και χαπια ovamit 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπέλες!! θελω αν έχει κάποια απο εσας που μετά απο τοποθέτηση ή γενικα στην προσπαθεια εγκυμοσυνης της έδωσε ο γιατρός προγεστερονι, εμενα μου έδωσε DUPHASTON...είχε καθόλου παρενέρειες που έμιαζαν με εγκυμοσυνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Δεν πειράζει κορίτσι μου.. την επόμενη φορά θα τα καταφέρουμε!! Μην απογοητεύσε καθόλου!! 

Ναι είπα θα προσπαθήσω και αυτό τον μήνα,πριν προχωρήσω με εξωσωματική. Στο προηγούμενο κύκλο έγινε ωορρηξία από την ωοθήκη π είναι η ενδομητριωση ( πρόσεξα οτι οπότε κάνω ωορρηξία από αυτήν την ωοθήκη ο κύκλος μου είναι πολύ μεγάλος για αυτό και οι 42 μέρες).. Αυτον τον κύκλο περιμένω με το καλό ωορρηξία από την καλή ωοθήκη. Οπότε έχω περισσότερες ελπίδες 🙏🏻 και περιμένω και τα τεστακια της home test

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα αυτο ειναι απο σημερα το πρωι...βεβαια τα καφε υγρα ειναι πιο πολλα και νιωθω πως ονωτς θυα κατεβει η περιοδος.....εγω βλεπω μια πολυ πολυ αχνη γραμμη που κανει τον σταυρο.τι λετε?

thumbnail_IMG_1534.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Girly είπε:

@Elli13 ξεκίνησες τεστ 6 μέρες πριν την περίοδο σωστά? Πόσο νωρίτερα είχες νιώσει εμφύτευση? Και αν θυμάμαι καλά από το πρώτο τεστ είχαμε δει πολύ πολύ άχνη γραμμή? Δε ρωτάω για μένα φυσικά! Για μια φίλη από το χωριό εννοείται που αύριο ξημερώνει η 6η μέρα before  και θέλει σαν παλαβή να δει μια αναιπαισθητη δεύτερη γραμμή...

Κορίτσια κραχτε ελεύθερα την φίλη από το χωριό που θέλει να ξεκινήσει από αύριο τα τεστ...δε θα το δει άλλωστε 🤪

🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴😵😵😵😵😵😵😵😵😵🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐 Ασε κατω τα τεστ!!! Πολύ νωρίς είναι ακόμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η efakii είπε:

κοριτσια καλημερα αυτο ειναι απο σημερα το πρωι...βεβαια τα καφε υγρα ειναι πιο πολλα και νιωθω πως ονωτς θυα κατεβει η περιοδος.....εγω βλεπω μια πολυ πολυ αχνη γραμμη που κανει τον σταυρο.τι λετε?

thumbnail_IMG_1534.jpg

Φίλη αυτή τη γραμμή στα clear blue την βγάζει πάντα αν το αφήσεις πολύ ώρα.. Έχω χαρεί τζάμπα πολλές φορές με δαύτα!!!!! 😢😢 Αλλά αν βγήκε αμέσως!!!!!!!!! Είναι θετικό!!!!!!!!! Πότε βγήκε;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η efakii είπε:

κοριτσια καλημερα αυτο ειναι απο σημερα το πρωι...βεβαια τα καφε υγρα ειναι πιο πολλα και νιωθω πως ονωτς θυα κατεβει η περιοδος.....εγω βλεπω μια πολυ πολυ αχνη γραμμη που κανει τον σταυρο.τι λετε?

thumbnail_IMG_1534.jpg

Καλημέρα!! Δυστυχώς την έχω πατήσει και με αυτό το τεστ! Είχε βγει μετά το μισάωρο σε μένα βέβαια. Μπορείς νομίζω να το ανοίξεις να δεις μέσα την ταινία! Εγώ δεν το είχα κάνει και έτρεξα για χοριακη, αλλά μετά το διάβασα κάπου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Γκουντμορνινγκκκκκκ 

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε?! Η φίλη από το χωριό το έκανε στο τεστ αλλά βγήκε σαν άσπρη πέτρα ξεξασπρη..δεύτερη γραμμουλα γιοκ. Θα επανέλθει με τεστ σε καμία 3-4 μέρες..

 

Καλημέρα!! Περιμένεις το Σάββατο νομίζω Ε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλημέραααααααα

Νωρίς νωρίς η φίλη απ' το χωριό 🤣 πότε (δεν) περιμένει  περίοδο είπαμε η φίλη;

Είναι ανυπόμονη! Αυτο της λέω και γω αλλά δεν ακούει!! Χαχαχα σε 6 μέρες 6 Μαρτίου..

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

@Girly επανέρχομαι με στοιχεία!!! Λοιπόν έψαξα τις αναρτήσεις της @Elli13 και έχουμε και λέμε ότι είχε θετικό τέστ ωορρηξίας στο πικ στις 28 Ιαν και στις 29 είχε θετικό αλλά δεν ήταν το πικ! Πρώτο τέστ εγκυμοσύνης στις 7 φεβρ το οποίο ελάχιστα κάτι έδειχνε 2 τέστ εγκυμοσύνης 8 φεβρ το οποίο ήταν ποιο ξεκάθαρο το αποτέλεσμα!! Άρα 6 μέρες μετά είναι πολύ νωρίς να πεις στην φίλη σου από το χωριό!!!

Και η. 8 μέρες μετά την τελευταία επαφή το έκανα αλλά γιοκ γραμμή..ρεε όχι εγώ καλέ η άλλη,μα τι λέω!!🤪

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα, Ήρθε κορίτσι μου χθές και ευτυχώς οχι με ιδιαίτερο πόνο 🙏🏻

Ήρθε η άτιμη ε? Άι στο καλό με τους ακάλεστος! Άλλη φορά μην ανοίγεις και κατέβασε το ακουστικό να μη παίρνει! ..κορίτσι μου πάμε δυνατά για τον επόμενο μήνα ❤️ ..θα έρθουν και τα τυχερά τεστακια και θα το τσακωσετε το μπεμπακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η efakii είπε:

κοριτσια καλημερα αυτο ειναι απο σημερα το πρωι...βεβαια τα καφε υγρα ειναι πιο πολλα και νιωθω πως ονωτς θυα κατεβει η περιοδος.....εγω βλεπω μια πολυ πολυ αχνη γραμμη που κανει τον σταυρο.τι λετε?

thumbnail_IMG_1534.jpg

Εγώ την βλέπω ξεκάθαρα την δεύτερη γραμμή αλλά αν είναι το χθεσινό μη δίνεις βάση. αν είναι πρωινό πες το μας να ξεκινήσει το πάρτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴😵😵😵😵😵😵😵😵😵🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐 Ασε κατω τα τεστ!!! Πολύ νωρίς είναι ακόμα... 

Χαχαχαχα την ;νυπομονησια μου μέσα!!! Τα αφήνω προς το παρόν και με το καλό κάνα δυο μέρες πριν θα ξανακάνω! 

 

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα!! Περιμένεις το Σάββατο νομίζω Ε;; 

Περιμένω την τρίτη 6 Μαρτίου..

Εε εντάξει λιιγο νωρίς ήταν δε λέω αλλά είπα να κοντραρω στα ίσα την φίλη μου την @Elli13... Τελικά έφαγα τη σκόνη της!( Ελπίζω την μπεμπεδοσκονη!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...πάντως για να μην έχω και παράπονο την γραμμή εξάτμισης της είδα! Γιατί μια γραμμή έπρεπε να δω ρε παιδιά πως να γίνει! Παράπονο το είχα! Χαχαχ άντε καλή μας μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχα την ;νυπομονησια μου μέσα!!! Τα αφήνω προς το παρόν και με το καλό κάνα δυο μέρες πριν θα ξανακάνω! 

 

Περιμένω την τρίτη 6 Μαρτίου..

Εε εντάξει λιιγο νωρίς ήταν δε λέω αλλά είπα να κοντραρω στα ίσα την φίλη μου την @Elli13... Τελικά έφαγα τη σκόνη της!( Ελπίζω την μπεμπεδοσκονη!)

Χαχα Εσυ ξεπέρασες και εμένα! Ελπίζουμε σε δεύτερη γραμμουλα μέχρι τότε!! 🤞🏼 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

...πάντως για να μην έχω και παράπονο την γραμμή εξάτμισης της είδα! Γιατί μια γραμμή έπρεπε να δω ρε παιδιά πως να γίνει! Παράπονο το είχα! Χαχαχ άντε καλή μας μέρα!!!

Υπάρχει γραμμή εξάτμισης και στις ταινίες;;; Ε θα τρελαθώ μη μου λες τέτοια! Αν δω κ άλλο ψευδώς θετικό θα τα πετάξω όλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena92 είπε:

Χαχα Εσυ ξεπέρασες και εμένα! Ελπίζουμε σε δεύτερη γραμμουλα μέχρι τότε!! 🤞🏼 

Όπως είχε πει και η Έλλη κάποια στιγμή και ταυτιστηκα...εγώ ξεκινάω τα τεστ πριν καν την σύλληψη!! Χαχαχαχχαχα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena92 είπε:

Υπάρχει γραμμή εξάτμισης και στις ταινίες;;; Ε θα τρελαθώ μη μου λες τέτοια! Αν δω κ άλλο ψευδώς θετικό θα τα πετάξω όλα!! 

Εγώ την βλέπω τώρα καθαρά. Είναι διάφανη και χοντρή όσο η γραμμή ελέγχου. Αλλά δεν έχει χρώμα .απλά ένα πιο μπεζ ας πούμε αντί για ολόλευκο χωρίς να φαίνεται τίποτα. Είμαι στο μπαλκόνι τώρα και την είδα με το φως του ανύπαρκτου ηλίου σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια καλη σαρακοστή, κ εγώ 7 μέρες πριν είμαι, έκανα ένα το πρωί της hometest αλλά εννοείται ότι ήταν αρνητικό😅 εχθές είχα έντονο πόνο στη μέση κάποιες στιγμές μέσα στη μετά που δεν το θυμάμαι να το είχα ξανά δλδ κ στην περίοδο η μέση μου δεν πονάει! Τι να πω δεν ξέρω αν ήταν κάτι ή ψάχνω εγώ ντε κ καλά συμπτώματα🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

καλημέρα κορίτσια καλη σαρακοστή, κ εγώ 7 μέρες πριν είμαι, έκανα ένα το πρωί της hometest αλλά εννοείται ότι ήταν αρνητικό😅 εχθές είχα έντονο πόνο στη μέση κάποιες στιγμές μέσα στη μετά που δεν το θυμάμαι να το είχα ξανά δλδ κ στην περίοδο η μέση μου δεν πονάει! Τι να πω δεν ξέρω αν ήταν κάτι ή ψάχνω εγώ ντε κ καλά συμπτώματα🤪

Καλημέρα! Αχα! Ελπίζω να είναι εγκυμοσύνη και όχι αρχή λουμπαγκου! Βρε ψάξε ψάξε όλο και κάτι θα βρούμε!!! Έτσι χωρίς νοστιμαδα θα το πάμε μέχρι την αναμενόμενη ημερομηνία?! Εύχομαι σήμερα να έχεις κάτι ακόμη πιο έντονο όπως πχ καμία ωραία σταγονιτσα αιματακι! Περιμένουμε να ακούσουμε και άλλα! Σε λίγο θα αρχίσω και γω τα ωραία μου συμπτώματα..που θα πάει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vou.95 είπε:

Αααα εχω γενεθλια εκεινη την μερα... ευχομαι ναναι να φερουν γουριιιιιι και να σου στειλουν λιγο απο τις κλωτσιες που δινει ο μπεμπης μουυυυ ❤️ 

Αχουυυυ τι ωραία αίσθηση είναι εκείνες οι κλωτσιές!! Προς το τέλος βέβαια όλο και θα λες,κάτσε μωρέ λίγο φρόνιμα με σαπισες στο ξύλο πια! Αλλά θα το χαίρεσαι και λιγοοο!!

Εύχομαι να έχω όμορφα νέα εκείνη τη μέρα! Και να σου ευχηθούμε 2 εκείνη τη μέρα για χρόνια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

κοριτσια καλημερα αυτο ειναι απο σημερα το πρωι...βεβαια τα καφε υγρα ειναι πιο πολλα και νιωθω πως ονωτς θυα κατεβει η περιοδος.....εγω βλεπω μια πολυ πολυ αχνη γραμμη που κανει τον σταυρο.τι λετε?

thumbnail_IMG_1534.jpg

Καλημέρα!! Το εννοείς μια άχνη γραμμή?? Εγώ την βλέπω ξεκάθαρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Girly είπε:

...πάντως για να μην έχω και παράπονο την γραμμή εξάτμισης της είδα! Γιατί μια γραμμή έπρεπε να δω ρε παιδιά πως να γίνει! Παράπονο το είχα! Χαχαχ άντε καλή μας μέρα!!!

Χαχαχχα νομιζα μονο εγώ είμαι η τρελή που περιμένω εστω την γραμμή εξάτμισης να παρω μια χαρά 🤣 γιατί προς το παρόν αυτην έχω για δεύτερη γραμμή...🤣

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

κοριτσια καλημερα αυτο ειναι απο σημερα το πρωι...βεβαια τα καφε υγρα ειναι πιο πολλα και νιωθω πως ονωτς θυα κατεβει η περιοδος.....εγω βλεπω μια πολυ πολυ αχνη γραμμη που κανει τον σταυρο.τι λετε?

thumbnail_IMG_1534.jpg

Κορίτσι μου και εγώ βλέπω την δεύτερη,αλλά όπως σ ειπαν και τα κορίτσια και εγώ με αυτό το τεστ την έχω πάθει πολλές φορές. Εγώ θα πήγαινα για μια χοριακη στα σίγουρα για να μου φύγει το άγχος. Αλλά όπως νιώθεις εσύ εννοείται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα! Αχα! Ελπίζω να είναι εγκυμοσύνη και όχι αρχή λουμπαγκου! Βρε ψάξε ψάξε όλο και κάτι θα βρούμε!!! Έτσι χωρίς νοστιμαδα θα το πάμε μέχρι την αναμενόμενη ημερομηνία?! Εύχομαι σήμερα να έχεις κάτι ακόμη πιο έντονο όπως πχ καμία ωραία σταγονιτσα αιματακι! Περιμένουμε να ακούσουμε και άλλα! Σε λίγο θα αρχίσω και γω τα ωραία μου συμπτώματα..που θα πάει!!

Αχαχχα αν είναι αρχή λουμπαγκου καθόλου καλά δεν με βλέπω🤣 σήμερα δεν έχω τπτ προς στιγμήν! τα υγρά σε αυτή τη φάση πως θα πρέπει να είναι; εγώ ακόμα δεν έχω τπτ πολύ στεγνά πέρασε αυτός ο κυκλος😅 εσύ δεν έχεις κανένα συμπτωματακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αχαχχα αν είναι αρχή λουμπαγκου καθόλου καλά δεν με βλέπω🤣 σήμερα δεν έχω τπτ προς στιγμήν! τα υγρά σε αυτή τη φάση πως θα πρέπει να είναι; εγώ ακόμα δεν έχω τπτ πολύ στεγνά πέρασε αυτός ο κυκλος😅 εσύ δεν έχεις κανένα συμπτωματακι;

Αχ και εγώ από υγρά δεν έχω σχεδόν τιποτα. Μόνο στο σκούπισμα κάτι διάφανα αλλά και ;υτα έρχονται και φεύγουν..έχω φούσκωμα πολύ στην κοιλιά αλλά πολύ πιθανόν να είναι ο συνδιασμός της σοκολατόπιτας που έχω τσακίσει με την αναμονή της ακατανομαστης. 

@marinaP εμπρός τρελοί του κόσμου ενωθείτε είμαστε!! Χαχαχ ε ναι μωρέ ας χαρούμε και εμείς με τις γραμμες μας! Και ας είναι και εξάτμισης! Είναι όμορφες και παραπέμπουν αλλού! Γιατί όχι?!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...