Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακη <0.100


Recommended Posts

Καλησπερα σας. Θα ήθελα γνώμες γιατί έχω αγχωθεί και στεναχωρεθεί πολυ. Τον Αύγουστο ήμουν έγκυος και είχα αποβολή. Προσπαθούμε βέβαια να κάνουμε παιδάκι. Αυτό τον μήνα έχω καθυστέρηση 7 ημέρες   Έκανα τρία τεστ τα οποία βγήκαν αρνητικά και χοριακη η οποία βγήκε <0.100.  Αλλά περίοδος πουθενά. Είχα περίοδο στις 16 Νοέμβρη.  Και ο κύκλος μου είναι κάθε 28 μέρες. Κανονικά θα μου ερχόταν 13/12 αλλά τίποτα. Μονο αναγούλες καούρες και πολλά υγρά έχω αλλά αρνητικά ότι και να έχω κάνει  Έχει τύχει σε κάποια κοπέλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κορίτσι! Δεν έχω παρόμοια εμπειρία. Δεν ξέρω πότε έγραψες το μήνυμα γιατί δεν μου βγάζει ημερομηνία. Έχεις αδιαθετισει τώρα ή ακόμα περιμένεις;

Μπορεί από κάτι να επηρεάστηκε ο κύκλος σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/12/2022 at 2:06 ΜΜ, ο/η Persefonidmpl είπε:

Καλησπερα σας. Θα ήθελα γνώμες γιατί έχω αγχωθεί και στεναχωρεθεί πολυ. Τον Αύγουστο ήμουν έγκυος και είχα αποβολή. Προσπαθούμε βέβαια να κάνουμε παιδάκι. Αυτό τον μήνα έχω καθυστέρηση 7 ημέρες   Έκανα τρία τεστ τα οποία βγήκαν αρνητικά και χοριακη η οποία βγήκε <0.100.  Αλλά περίοδος πουθενά. Είχα περίοδο στις 16 Νοέμβρη.  Και ο κύκλος μου είναι κάθε 28 μέρες. Κανονικά θα μου ερχόταν 13/12 αλλά τίποτα. Μονο αναγούλες καούρες και πολλά υγρά έχω αλλά αρνητικά ότι και να έχω κάνει  Έχει τύχει σε κάποια κοπέλα. 

Καλησπέρα!!! Επειδή είμαι της γνώμης ότι μόνο ο Θεός δεν κάνει λάθος (που και γιαυτό διατηρώ τις επιφυλάξεις μου)  θα σε συμβούλευα να επαναλάβεις τη χοριακη και αν βγει πάλι αρνητική να επικοινωνήσεις με τον γιατρό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...