Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια αχνή γραμμή-μια αχνή ελπίδα


Recommended Posts

Ευχαριστώ jovanna μου!Αχ το ξέρω βρε κορίτσια ότι εσείς με νιώθετε πιο πολύ από όλους γιατί έχουμε τις ίδιες αγωνίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 85
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Dominique εισαι κουκλα!!! την ιδια αχνη γραμμη ειδα κι εγω στο τεστ και ημουν. καλα αποτελεσματα να εχεις, θετικο θα ειναι. να αναφερεις στο γιατρο σου οτι φαρμακα εχεις παρει αν και συμφωνω με την marouli32. φιλια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DOMINIQUE ΟΛΕΕΕ ΟΛΕΕΕΕ ! ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ! ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΑΓΙΟΒΑΛΕΝΤΙΝΙΚΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΟΤΕΡΑ!!!! ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΤΩΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dominigue μπραβο σου κοριτσι μου ειδες που η γραμμη κατακκοκινησε οχι αν ηθελε ας εκανε κ'αλιως:lol: εκανες κ χοριακη ετσι;καλα αποτελεσματα κ μια ομορφη εγκυμοσηνη κ κατι ακομη προσεχε τον εαυτο σου τωρα οχι βαριες δουλιες κ ξεκουραση φιλακια:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw twra giati sygkinithika toso?

Ai sto kalo mou...

Oute stis dikes mou grammes

den eixa tosi sygkinisi..........!!!!

Dominique mou

mallon esy FTAIS!!!!!!!!!

Tha kaneis mwraki........

Tha gineis manoulaaaaaaaa!!!

Anamenoume tin xoriaki

kai ws tote: me to kalooooooooooooo

to aggelaki tou erwta...!

Aaaaaa, pws ksereis gia tin syllipsi

me tosi akriveia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακού marimari να καταλάβεις το κουλό της υπόθεσης.Εγώ στις 19 Γενάρη έκανα βιοψία τραχήλου και ο γιατρός μου απαγόρευσε επαφές για 20 μέρες.Πήγα ταξίδι Μόναχο, γύρισα κι ακόμα απαγορευόταν. Καταλαβαίνεις ότι όλες οι κρίσιμες γόνιμες μέρες είχαν περάσει.Και φυσικά ούτε μου πέρναγε από το μυαλό ότι αν έκανα σεξ θα έπιανα παιδί.Είχα πειστεί ότι αυτός ο μήνας θα πήγαινε χαμένος και περίμενα πώς και πώς την επόμενη περίοδο (που δεν ήρθε ποτέ). Ήμουν ήδη όταν πια ήταν επιτρεπτό στην 32η μέρα!Δε μου είχε έρθει ακόμα η περίοδος!Από κει και μετά, μια φορά έγινε την 32η και τη δεύτερη φορά έγινε τ'Αη Βαλεντίνου -μεγάλη η χάρη του! - στην 37η μέρα!Καταλάβαινα από τα υγρά μου ότι μπορεί και να είχα ωορρηξία αλλά όπως μου πέρασε από το μυαλό έτσι και μου έφυγε γιατί ήταν αδιανόητο αυτό το πράγμα!Τι στο καλό!37η μέρα!Γιαυτό και αντί να σηκώσω τη λεκάνη μου ή τα πόδια μου όπως έκανα τις περισσότερες φορές, εγώ σήκωσα το στρώμα εκείνη τη μέρα (γιατί έπρεπε να αλλάξω τα σεντόνια-γλεντήσαμε λόγω της ημέρας λίγο παραπάνω :blush::P ) χίλιες δυο δουλειές είχα και το βράδυ μας είχαν τραπέζι κάτι φίλοι που αποδείχτηκαν γουρλήδες!Πού να φανταστώ ρε κορίτσια!Ενα χρόνο και 2 μήνες προσπαθώ και ήταν ίσως η μοναδική φορά που πραγματικά αφέθηκα στον έρωτα και δεν σκεφτόμουν ''θα συλλάβω δε θα συλλάβω;'' Με συγκινείς βρε marimari που συγκινήθηκες!Αυτή είναι η ιστορία μου!Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω!Εχουν αρχίσει κάτι ζαλάδες όμως και θα το συνειδητοποιήσω σιγά-σιγά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ Dominique ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ. ΚΙ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ. ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΤΗΝ14 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ 11Η ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΕΜΕΝΑ ΕΓΚΥΟΣ. ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, ΠΡΟΣΤΑΤΗ ΤΩΝ ΕΓΚΥΩΝ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΕΙ 12 Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ "ΠΕΣΩ" ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ..:blush: ΕΙΧΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΕΙΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΙΑΝΑ ΜΠΕΜΠΕ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΨΙΛΟΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ 2 ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ, ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΞΕΣΑΛΩΝΩ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΟΥΝ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΝΕΥΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΤΟΚΕΤΟ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ... ΚΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπη μου ειδες που γινονται τα θαυματα εκει που δεν τα περιμενεις; κ οτι πολλα πραγματα γινονται οταν παψεις να επιμενεις.....μας συγκινησες κοριτσι μου με το καλο κ απολαυσε το ειναι η πιο ωραια εμπειρια στη ζωη σου:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sinxaritiria dominique !!!!!!!!!!!!!!! mpravo sou ade siga siga na arxisoune pali ta efxarista nea k gia alles kopeles. efxomai ola kala na einai k se ligous mhnes na kratas to ageloudaki sas aggalitsa kali mou .

efxes se oles mas koritsia me to kalo na kratisoume k oi ypoloipes 8etiko testaki !!!!!!!! axxxxxxxxxx kk pali sinxaritiria kopela mou!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dominique ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ!!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Τωρα μαλισταααα!!! Νιωθω μεγαλυτερη ενεργεια για τη συνεχεια...!!!

Ηταν να γινει η αρχη κοριτσια!!!!

Τωρα ποιος μας πιανει...???

Η μια μετα την αλλη θα κανει με επισημο υφος ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη κοριτσακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dominique ola kala tha pane!!! K ego etsi, tin proti fora pou ekana to test i grammoula itan poli axni k ekana alla 3 mexri na pao na kano ti xoriaki! K giata farmaka min anisixeis, einai poli noris k afou ta stamatises de tha exeis kanena apolitos provlima! Ego mexri na matho pos imoun egkios pafa poufa ta tsigara, to ena poto metato allo kgenika ekana oti den prepei na kanei mia egkios!!

Kala apotelesmata na exeis!! Oti kalitero sou euxomai!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Μπραβο Dominique μου!!!Θα πρεπει να πετας στα συννεφα ε?Ειδες και να δουμε κι εμεις ποσο σημαντικο ειναι να ειμαστε χαλαρες ηρεμες και χωρις αγχος?Αυτο ειναι πραγματικα συγκινητικο....προσπαθουσες και καιρο!!!Κοιτα να το χαρεις οσο τιποτα!!!!

Ευχομαι ολα να πανε καλα!!!

....ελα κοριτσια παρτε σειρα οπως λεει και η φιλη scarlet!!!:laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dominique συγχαρητήρια έλεγα ότι πρέπει μία να κάνει την αρχή για να ακολουθήσουμε και οι άλλες πιστεύω ότι οι επόμενοι μήνες θα φέρουν πολύ ευχάριστα νέα για όλες μας. Πραγματικά έχω συγκινηθεί πολύ με αυτά που λες μπράβο σου που μετά από τόσο καιρό προσπάθειας συνεχίζατε με τον άντρα σου και προσπαθούσατε να απολαύσετε τον έρωτα σας. Μπράβο σας τελικά τα καταφέρατε και παίρνουμε κουράγιο και μείς οι νέες στην προσπάθεια γιατί παρόλο που είμαστε στον 2-3 μήνα προσπαθειών κάνουμε λες και προσπαθούμε χρόνια και δεν μας έρχεται και γινόμαστε χάλια όταν αδιαθετούμε. Εύχομαι ο θεός να σου δώσει ένα γερό μωράκι και ότι άλλο επιθυμείς να είστε αγαπημένοι με τον άντρας σου και όλα να σας έρθουν τέλεια ΚΑΛΗ ΑΡΧΉ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dominique ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ :woohoo: :woohoo:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ:P :P

ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΡΩΤΟΥΣΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΑΧΗΛΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ,ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΔΙΑΨΕΥΔΕΙΣ:woohoo: :woohoo:

ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΝΤΑΧΤΟ ΚΑΙ ΔΙΑΨΕΥΔΕΙΣ ΚΑΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΟ ΗΘΕΛΕΣ:P

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ:)

ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aaaaaaaaax vre koritsaki mou....

Polla koina, e???

Kai egw ektos gonimwn imerwn synellava

kai amesws meta tis meres apoxis

((logw xeirourgikis epemvasis stin mitra))!

------- epeidi pisteva pws den tha ta katafername-------

Den kserw ti allo prepei na doume

gia na pistepsoume OLES

pws telika..... ta .... thaumata.....

.......sumvainoun ekei pou DEN ta perimeneis!!!!!!!!!!

Pali sygkinithika!!!!!!!!!!

NEO: molis gurisa apo ton miniaio yperixo!

To paidaki mas einai ygeiestato

kai........ panemorfo!!!!!!!!!

Dominique mou

me to kalooooooooooo...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DOMINIQUE ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ!!!

ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΕΝΣΤΑΣΗ.ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΩΟΡΡΗΞΙΑ.ΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΩΑΡΙΟ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΕΦΤΕΙ ΤΟ ΩΑΡΙΟ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΣΚΕΨΟΥ ΜΕ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ.ΤΙ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ;;ΤΟΝ ΑΕΡΑ;;

ΑΠΛΑ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΑΝΤΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ Η' ΤΟ ΩΑΡΙΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΠΙΟ ΑΡΓΑ Η' ΛΙΓΑΚΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ.ΔΗΛΑΔΗ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ Η'

ΜΕΤΑ.ΡΩΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ.ΣΥΛΛΗΨΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΩΑΡΙΟ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.Α ΞΕΧΑΣΑ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ 2 ΦΟΡΕΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ:ΩΟΡΡΗΞΙΑ=ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ.

ΤΑ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑΤΡΟΥ.ΑΥΤΑ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!!!!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΚΓΥΜΟΣΥΝΗ,ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια dominique!!!

Νομίζω οτι είσαι χαρακτηριστικό παράδειγμα για τις κοπέλες που προσπαθούν με άγχος!

Όσο ήσουν αγχωμένη, δεν έπιανες!

Μόλις χαλάρωσες, γιατί απέκλυες το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης, έπιασες!

Νομίζω οτι το 2009 είναι πολύ γουρλίδικο έτος!

Ακούω συνέχεια για εγκυμοσύνες!!!

& γω με το μπήκε, έμεινα έγκυος:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...