Μετάβαση σε περιεχόμενο

KATHISMA AYTOKINHTOY


Recommended Posts

Εγω γενναω μεχρι 6/5.

Το χουμε αγορασει το καθισματακι και ο αντρας μου δεν δεχεται κουβεντα οτι το μωρο δεν θα μπει εκει για να το μεταφερουμε. Λεει οτι ειναι γι αυτο το σκοπο.Οποτε σκεφτομαι να την βγαλουμε αγκαλια μεχρι το αυτοκινητο και μετα στο καθισματακι με μενα πανω απο το κεφαλι της να βλεπω αν βολευεται ή όχι. Θα δουμε τωρα. Παντως πορτ μπεμπε δεν πηρα ακομα και δεν ξερω αν θα παρω τελικα και αν παρω, αν θα προτιμησω ενα απο τα κλασσικα ή ενα αλλο μιας εταιρειας που στεκεται και σε βαση αργοτερα και το χρησιμοποιεις ως καθισμα φαγητου. Θα δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 8 12 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 10600 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 78 ΥΨΟΣ.ΛΙΓΟ ΘΗΡΙΟ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ:lol: ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ-ΡΗΛΑΞ ΤΗΣ CHICCO ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΕΤ ΜΑΖΙ ΜΕ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΣΙ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ.Α ΤΟ ΕΧΩ ΓΥΡΙΣΜΕΝΟ ΑΝΑΠΟΔΑ.ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΚΤΟΥΣ.ΤΩΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΠΙΑ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ.ΤΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ??ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΗΔΗ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ.ΦΙΛΆΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thouli το κάθισμα που πήρατε είναι καταπληκτικό!!!:laugh: Κι εμείς αυτό έχουμε και μας έχει βολέψει πολύ!!! Από νεογέννητο εκεί τη βάζαμε με τα μαξιλαράκια και το κάθισμα να κοιτάει πίσω και μέχρι τώρα που η μικρή είναι 11,5 κιλά και βγάλαμε φυσικά τα μαξιλαράκια από νωρίς και το κάθισμα κοιτάει μπροστά;)

Είναι σούπερ σου λέω το κάθισμα το προτείνω ανεπιφύλακταB)

Και μη νομίζετε πήραμε κι ένα δεύτερο για το αυτοκίνητο της αδερφής μου και του μπαμπά μου αλλά δεν είναι σαν κι αυτό!

Φιλιά και καλές αγορές:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω το ιδιο καθισμα με την sweetmammy εχω βολικοτατο το εχω λιγο ξαπλωτο και οταν μεγαλωσει το βαζω κανονικα οσο για υπνους δεν το συζηταω απο την στιγμη που καθεται εκει ναρκωνεται χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

k emeis tis chicco to zenith pirame. einai omada 0-18 ews 4 xronwn k einai gia neogennita. to exei h koumpara mou k einai polu eyxaristhmenh.

emeis den to exoume dokimasei akoma:P :P einai nwris otan einai tha sou poume.... filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ η Mothercare εχει πολυ καλο,απο οτι φαινεται δηλαδη, απο 0 μεχρι 4 ετων. Εχει κ ειδικο μαξιλαρακι για νεογεννητα κ κοστιζει 120Ε.

Εμεις μαλλον αυτο θα παρουμε,συμπτωματικα ολα απο κει τα πηραμε απο κρεββατακι μεχρι θηλαστρα κ μπανιερακια,προς το παρον μειναμε ευχαριστημενοι.

Αν γνωριζει καποια για το συγκεκριμενο καθισμα ας μου πει,να ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia exei dokimasei kammia to PROXIMA tis chicco?tora exoume to autofix to opoio einai mapa,apo ti monada tou antra mou mas ekanan doro ena recaro alla einai apo 9 kila -18 opote thelo na allakso afto pou exoume me ena tis katigorias 0-18 ,afto to proxima exei 4 theseis klisis ,einai ston kainourgio katalogo to kserei kammia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα! να ρωτησω βρε κοριτσια. εχω πάρει ένα καθισματάκι αυτοκινήτου για το νεογένητο μου με όλες τις προδιαγραφές μόνο που έχει μόνο μια θέση καθίσματος και όχι τεσσερις οπως πχ το chicoαλλά κάθε φορά που το βάζω μέσα γίνεται σαν ένα κουβάρι..

τι μπορώ να κάνω; δεν θέλω να το βάζω στην καλαθούνα γιατίείναι επικίνδυνο ούτε στα χέρια γιατι και αυτο είναι επικίνδυνο αλλα γιατι εγώ ειμαι η οδηγός άρα είναι ανεφικτο να οδηγώ και να το κρατώ. ξέρει να μου πει καμια σας καμια λύση; και το πορτ μπεμπέ τελικά τι είναι; καλαθούνα; το κάθισμα του αυτοκινήτου ή κάτι ενδιαμεσο;

για το λόγου το αληθές στέλνω και μια φώτο για να δείτε τι εννοω κουβάρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...