Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια καλή Κυριακή!! Να σας πω τα νέα μου... Βγήκαν τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις της αιματολογου.. 

Λογικά το βρήκαμε το πρόβλημα!! Το μόνο καλό!! Κάποιοι δείκτες (2 από αυτά που κατάλαβα εγώ) είναι εκτός φυσιολογικων ορίων!! Η μία τιμή είναι αυξημένη που αφορά την πήξη του αίματος.. Και η άλλη είναι για αυτοανοσο νόσημα (έχει η μαμά μου και ξέρει ότι αυτή η τιμή είναι αυξημένη σε αυτοανοσο)... 

Αύριο θα μιλήσω με την αιματολογο θα με κατευθύνει... Είπε θα μου πει τι χρειάζεται να κάνουμε αν δούμε ότι κάτι είναι που χρειάζεται αντιμετώπιση και θα πάνε όλα καλά!!! 

Αγχώθηκα βέβαια αλλά ευχομαι όλα να πάνε καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 θυμάσαι φαντάζομαι τι ταλεπωρια είχα τραβήξει με τις ουρολοιμωξεις!!! Περαστικά σου και πολύ νερό πάρα πολύ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή Κυριακή!! Να σας πω τα νέα μου... Βγήκαν τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις της αιματολογου.. 

Λογικά το βρήκαμε το πρόβλημα!! Το μόνο καλό!! Κάποιοι δείκτες (2 από αυτά που κατάλαβα εγώ) είναι εκτός φυσιολογικων ορίων!! Η μία τιμή είναι αυξημένη που αφορά την πήξη του αίματος.. Και η άλλη είναι για αυτοανοσο νόσημα (έχει η μαμά μου και ξέρει ότι αυτή η τιμή είναι αυξημένη σε αυτοανοσο)... 

Αύριο θα μιλήσω με την αιματολογο θα με κατευθύνει... Είπε θα μου πει τι χρειάζεται να κάνουμε αν δούμε ότι κάτι είναι που χρειάζεται αντιμετώπιση και θα πάνε όλα καλά!!! 

Αγχώθηκα βέβαια αλλά ευχομαι όλα να πάνε καλά!! 

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου από τη στιγμή που μάλλον ισως αυτά είναι τα προβλήματα είσαι σε καλό δρόμο!!! Τίποτα άμα δε βρεις εκεί είναι που τρελενεσαι…

θυμάμαι ναι!! Άσε τώρα πινω πιο πολύ νερό, αντιβίωση προβιοτικό d mannose που σ ελεγα + όλα τα αλλά που παιρνω για την εγκυμοσύνη!! Έγινα σαν τη γιαγιά μου με τα χάπια χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή Κυριακή.

@marinamanoulitsa όλα θα πάνε καλά με τις οδηγίες του αιματολογου και σύντομα θα έχεις μωράκι στην κοιλίτσα.

@Raf123 περαστικά και γρήγορα. 

@Nandia- εσύ πως είσαι κορίτσι μου?

Κορίτσια εγώ αύριο θα πάω από μόνη μου να κάνω μια χοριακή για να μου φύγει το άγχος. Είδα ένα όνειρο περίεργο Παρασκευή προς Σάββατο και ταράχτηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

κορίτσια χρέος μόνο στη τράπεζα παρά από εδώ κ εκεί κ να μας βγαίνει το όνομα!!!! Ούτε εμένα μαρεσει να χρωστώ κ ακόμα κ στη τράπεζα πρώτα πληρώνομαι κρατάω τα λεφτά της δόσης κ ότι μείνει μετά…αν δεν μπορώ να πάω για καφέ κτλ θα πιω σπίτι μου!!! 

Και εγώ μόνο στην τράπεζα.. η δόση κόβεται με το που μπαίνει ο μισθός και μετά πληρώνω τα ιδιαίτερα των παιδιών τις υποχρεώσεις και ότι μείνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλή Κυριακή.

@marinamanoulitsa όλα θα πάνε καλά με τις οδηγίες του αιματολογου και σύντομα θα έχεις μωράκι στην κοιλίτσα.

@Raf123 περαστικά και γρήγορα. 

@Nandia- εσύ πως είσαι κορίτσι μου?

Κορίτσια εγώ αύριο θα πάω από μόνη μου να κάνω μια χοριακή για να μου φύγει το άγχος. Είδα ένα όνειρο περίεργο Παρασκευή προς Σάββατο και ταράχτηκα.

Πιο ήρεμη.. εχω πιο πολλές αναγούλες και ηρέμησα κάπως

Αν θα σε ηρεμήσει κάνε.. εξάλλου νομίζω η τελευταία χοριακή ήταν σε άλλο χημείο σωστά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Πιο ήρεμη.. εχω πιο πολλές αναγούλες και ηρέμησα κάπως

Αν θα σε ηρεμήσει κάνε.. εξάλλου νομίζω η τελευταία χοριακή ήταν σε άλλο χημείο σωστά; 

Όχι στο ίδιο ήταν. Είχα κάνει Δευτέρα την πρώτη και πήγα Τρίτη πάλι σε άλλο για να μπορώ να κάνω στο 2 κέντρο την επαναληπτική. Την πρώτη δεν την μετράω καν.

Θα σας πω το όνειρο που είδα , δεν ξέρω πόσο πιστεύετε αλλά με έκανε να νιώσω περίεργα.

Είδα πως έκανα χοριακή και Τα αποτελέσματα μου τα έδωσε μια μαυροφορεμένη γυναίκα με μαντήλα και μόλις πήρα στα χέρια μου το χαρτί έλεγε πως είναι μόνο 10 μονάδες και πάνω στο χαρτί έγραφε με έντονα μαύρα γράμματα Αγία Παρασκευή και είχε και ένα μικρό μάτι.

Ξύπνησα ταραγμένη, η μαμά μου είπε πως είδα την Αγία Παρασκευή και να μην ανησυχώ πως όλα θα πάνε καλά. 

Χθες το απόγευμα πήγα και άναψα κερί και ακριβώς από πάνω μου εκεί που το άναψα ήταν η αγιογραφία της Αγίας Παρασκευής.

Δεν έχω ξαναδεί ποτέ Άγιο στον ύπνο μου. Μακάρι να είναι σημάδι πως όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Όχι στο ίδιο ήταν. Είχα κάνει Δευτέρα την πρώτη και πήγα Τρίτη πάλι σε άλλο για να μπορώ να κάνω στο 2 κέντρο την επαναληπτική. Την πρώτη δεν την μετράω καν.

Θα σας πω το όνειρο που είδα , δεν ξέρω πόσο πιστεύετε αλλά με έκανε να νιώσω περίεργα.

Είδα πως έκανα χοριακή και Τα αποτελέσματα μου τα έδωσε μια μαυροφορεμένη γυναίκα με μαντήλα και μόλις πήρα στα χέρια μου το χαρτί έλεγε πως είναι μόνο 10 μονάδες και πάνω στο χαρτί έγραφε με έντονα μαύρα γράμματα Αγία Παρασκευή και είχε και ένα μικρό μάτι.

Ξύπνησα ταραγμένη, η μαμά μου είπε πως είδα την Αγία Παρασκευή και να μην ανησυχώ πως όλα θα πάνε καλά. 

Χθες το απόγευμα πήγα και άναψα κερί και ακριβώς από πάνω μου εκεί που το άναψα ήταν η αγιογραφία της Αγίας Παρασκευής.

Δεν έχω ξαναδεί ποτέ Άγιο στον ύπνο μου. Μακάρι να είναι σημάδι πως όλα θα πάνε καλά.

Πωπω εγώ μόνο που το διάβασα ανατρίχιασα όχι να το έβλεπα κιολας 

Όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου καλά εκανες και πηγες  να αναψεις κεράκι ίσως το πολύ άγχος στο προκαλεί όλο αυτό και εγώ ειχα πολύ άγχος στην αρχή φοβόμουν σε σημείο που το βράδυ με έπιανε τρέμουλο όταν ξαπλωνα να κοιμηθώ… όχι ότι τώρα δεν έχω αλλά δεν είναι σε τόσο μεγάλο βαθμό που είχα στην αρχή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Όχι στο ίδιο ήταν. Είχα κάνει Δευτέρα την πρώτη και πήγα Τρίτη πάλι σε άλλο για να μπορώ να κάνω στο 2 κέντρο την επαναληπτική. Την πρώτη δεν την μετράω καν.

Θα σας πω το όνειρο που είδα , δεν ξέρω πόσο πιστεύετε αλλά με έκανε να νιώσω περίεργα.

Είδα πως έκανα χοριακή και Τα αποτελέσματα μου τα έδωσε μια μαυροφορεμένη γυναίκα με μαντήλα και μόλις πήρα στα χέρια μου το χαρτί έλεγε πως είναι μόνο 10 μονάδες και πάνω στο χαρτί έγραφε με έντονα μαύρα γράμματα Αγία Παρασκευή και είχε και ένα μικρό μάτι.

Ξύπνησα ταραγμένη, η μαμά μου είπε πως είδα την Αγία Παρασκευή και να μην ανησυχώ πως όλα θα πάνε καλά. 

Χθες το απόγευμα πήγα και άναψα κερί και ακριβώς από πάνω μου εκεί που το άναψα ήταν η αγιογραφία της Αγίας Παρασκευής.

Δεν έχω ξαναδεί ποτέ Άγιο στον ύπνο μου. Μακάρι να είναι σημάδι πως όλα θα πάνε καλά.

Καλημέρα κορίτσι μου... σίγουρα το άγχος σου σε έχει επηρεάσει πάρα πολύ γι'αυτό βάζεις το κακό με τη σκέψη σου, δεν σημαίνει πως προμηνύει κάτι κακό το όνειρο σου! Πάντως η Αγία Παρασκευή απεικονίζεται συνήθως μαυροφορεμένη και μου κάνει εντύπωση που λες ότι είχε κ ένα μάτι, είναι προστάτιδα των ματιών, δεν ξέρω αν το γνωρίζεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου... σίγουρα το άγχος σου σε έχει επηρεάσει πάρα πολύ γι'αυτό βάζεις το κακό με τη σκέψη σου, δεν σημαίνει πως προμηνύει κάτι κακό το όνειρο σου! Πάντως η Αγία Παρασκευή απεικονίζεται συνήθως μαυροφορεμένη και μου κάνει εντύπωση που λες ότι είχε κ ένα μάτι, είναι προστάτιδα των ματιών, δεν ξέρω αν το γνωρίζεις

Ναι το γνωρίζω. Και έχουμε και ένα ξωκλήσι εδώ σε εμένα αλλά δεν είναι ανοιχτό. Μακάρι να με προστατεύει κορίτσια. Δεν είμαι η απόλυτη θρήσκα αλλά πιστεύω και νομίζω πως κάτι σήμαινε για να έρθει στο όνειρο μου. 

Γενικά πριν από κάθε αναποδια που θα μου συμβεί συνήθως βλέπω τον μπαμπά μου. Τώρα δεν το είδα. Δεν ξέρω αλλά ειλικρινά με επηρέασε πολύ το συγκεκριμένο όνειρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Όχι στο ίδιο ήταν. Είχα κάνει Δευτέρα την πρώτη και πήγα Τρίτη πάλι σε άλλο για να μπορώ να κάνω στο 2 κέντρο την επαναληπτική. Την πρώτη δεν την μετράω καν.

Θα σας πω το όνειρο που είδα , δεν ξέρω πόσο πιστεύετε αλλά με έκανε να νιώσω περίεργα.

Είδα πως έκανα χοριακή και Τα αποτελέσματα μου τα έδωσε μια μαυροφορεμένη γυναίκα με μαντήλα και μόλις πήρα στα χέρια μου το χαρτί έλεγε πως είναι μόνο 10 μονάδες και πάνω στο χαρτί έγραφε με έντονα μαύρα γράμματα Αγία Παρασκευή και είχε και ένα μικρό μάτι.

Ξύπνησα ταραγμένη, η μαμά μου είπε πως είδα την Αγία Παρασκευή και να μην ανησυχώ πως όλα θα πάνε καλά. 

Χθες το απόγευμα πήγα και άναψα κερί και ακριβώς από πάνω μου εκεί που το άναψα ήταν η αγιογραφία της Αγίας Παρασκευής.

Δεν έχω ξαναδεί ποτέ Άγιο στον ύπνο μου. Μακάρι να είναι σημάδι πως όλα θα πάνε καλά.

Η Αγία Παρασκευή ήταν.. Είναι προστάτιδα των ματιών!! Φοβερό όνειρο.. Δεν είναι τίποτα κακό.. Έχεις την προστασία της και όλα θα πάνε καλά!!! ❤️ Για εμένα λόγος για άλλη χοριακη δεν υπάρχει!!! Εσένα πενταπλασιαστηκε σε 2 ημέρες!!! Τι άλλο να δεις;;; τζάμπα θα αγχώνεσαι!! Εγώ πιστεύω όλα θα πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου από τη στιγμή που μάλλον ισως αυτά είναι τα προβλήματα είσαι σε καλό δρόμο!!! Τίποτα άμα δε βρεις εκεί είναι που τρελενεσαι…

θυμάμαι ναι!! Άσε τώρα πινω πιο πολύ νερό, αντιβίωση προβιοτικό d mannose που σ ελεγα + όλα τα αλλά που παιρνω για την εγκυμοσύνη!! Έγινα σαν τη γιαγιά μου με τα χάπια χαχαχα

Ναι και εγώ το πιστεύω εφόσον βρήκα το πρόβλημα θα τα καταφέρω με την Βοήθεια της αιματολογου και θα έχω μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Το πιστεύω πολύ!!! 😁 

Ναι και θυμάμαι και για την Μανοζη, αλλά κάνει στην εγκυμοσύνη;;; ρώτησες;;; μην παίρνεις μόνη σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλή Κυριακή.

@marinamanoulitsa όλα θα πάνε καλά με τις οδηγίες του αιματολογου και σύντομα θα έχεις μωράκι στην κοιλίτσα.

@Raf123 περαστικά και γρήγορα. 

@Nandia- εσύ πως είσαι κορίτσι μου?

Κορίτσια εγώ αύριο θα πάω από μόνη μου να κάνω μια χοριακή για να μου φύγει το άγχος. Είδα ένα όνειρο περίεργο Παρασκευή προς Σάββατο και ταράχτηκα.

Και εγώ το πιστεύω κοπέλα μου τώρα θα πάνε όλα καλά εφόσον βρήκα το θέμα μου!!! Και εσύ να το πιστέψεις ότι όλα θα πάνε περίφημα αντε!!!!και της @Nandia-θα πάει πολύ καλά και σε λίγο καιρό θα έχετε τα μωράκια σας αγκαλίτσα @Nandia-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Όχι στο ίδιο ήταν. Είχα κάνει Δευτέρα την πρώτη και πήγα Τρίτη πάλι σε άλλο για να μπορώ να κάνω στο 2 κέντρο την επαναληπτική. Την πρώτη δεν την μετράω καν.

Θα σας πω το όνειρο που είδα , δεν ξέρω πόσο πιστεύετε αλλά με έκανε να νιώσω περίεργα.

Είδα πως έκανα χοριακή και Τα αποτελέσματα μου τα έδωσε μια μαυροφορεμένη γυναίκα με μαντήλα και μόλις πήρα στα χέρια μου το χαρτί έλεγε πως είναι μόνο 10 μονάδες και πάνω στο χαρτί έγραφε με έντονα μαύρα γράμματα Αγία Παρασκευή και είχε και ένα μικρό μάτι.

Ξύπνησα ταραγμένη, η μαμά μου είπε πως είδα την Αγία Παρασκευή και να μην ανησυχώ πως όλα θα πάνε καλά. 

Χθες το απόγευμα πήγα και άναψα κερί και ακριβώς από πάνω μου εκεί που το άναψα ήταν η αγιογραφία της Αγίας Παρασκευής.

Δεν έχω ξαναδεί ποτέ Άγιο στον ύπνο μου. Μακάρι να είναι σημάδι πως όλα θα πάνε καλά.

Ανατρίχιασα μόνο που το διάβασα!! Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε! Θα σε προσέχει όλους τους μηνες μέχρι την γέννηση του παιδιού!! Ήταν η γιορτή της πρόσφατα ή θα είναι; Επειδή ξέρω ότι είναι τέτοιο καιρό…

εγω θα σου ελεγα να κανεις αυτό που νιωθεις εσυ άνετα δλδ αν νομιζεις  ότι δε θα εχεις άγχος να την κανεις να μην εχεις έγνοια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι και εγώ το πιστεύω εφόσον βρήκα το πρόβλημα θα τα καταφέρω με την Βοήθεια της αιματολογου και θα έχω μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Το πιστεύω πολύ!!! 😁 

Ναι και θυμάμαι και για την Μανοζη, αλλά κάνει στην εγκυμοσύνη;;; ρώτησες;;; μην παίρνεις μόνη σου 

Ναι βρε κάνει…άμα δεν έκανε δε θα το έπαιρνα!! Ξερεις πόσες έγκυες βοηθήσαμε που για λόγους αλλεργίας δεν μπορούσαν να πάρουν αντιβίωση;; Είναι πολύ καλό! Θα περιμένουμε τα νέα σου τη Δευτέρα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ανατρίχιασα μόνο που το διάβασα!! Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε! Θα σε προσέχει όλους τους μηνες μέχρι την γέννηση του παιδιού!! Ήταν η γιορτή της πρόσφατα ή θα είναι; Επειδή ξέρω ότι είναι τέτοιο καιρό…

εγω θα σου ελεγα να κανεις αυτό που νιωθεις εσυ άνετα δλδ αν νομιζεις  ότι δε θα εχεις άγχος να την κανεις να μην εχεις έγνοια! 

Θα κάνω καθαρά και μόνο να μου φύγει το άγχος.

26/7 είναι της Αγίας Παρασκευής. Έχουμε ξωκλήσι στην περιοχή μου και κάνει λειτουργία εκείνη τη μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Όχι στο ίδιο ήταν. Είχα κάνει Δευτέρα την πρώτη και πήγα Τρίτη πάλι σε άλλο για να μπορώ να κάνω στο 2 κέντρο την επαναληπτική. Την πρώτη δεν την μετράω καν.

Θα σας πω το όνειρο που είδα , δεν ξέρω πόσο πιστεύετε αλλά με έκανε να νιώσω περίεργα.

Είδα πως έκανα χοριακή και Τα αποτελέσματα μου τα έδωσε μια μαυροφορεμένη γυναίκα με μαντήλα και μόλις πήρα στα χέρια μου το χαρτί έλεγε πως είναι μόνο 10 μονάδες και πάνω στο χαρτί έγραφε με έντονα μαύρα γράμματα Αγία Παρασκευή και είχε και ένα μικρό μάτι.

Ξύπνησα ταραγμένη, η μαμά μου είπε πως είδα την Αγία Παρασκευή και να μην ανησυχώ πως όλα θα πάνε καλά. 

Χθες το απόγευμα πήγα και άναψα κερί και ακριβώς από πάνω μου εκεί που το άναψα ήταν η αγιογραφία της Αγίας Παρασκευής.

Δεν έχω ξαναδεί ποτέ Άγιο στον ύπνο μου. Μακάρι να είναι σημάδι πως όλα θα πάνε καλά.

Έχω το όνομα της Αγίας αλλά δεν είχα την τύχη να την δω ποτέ στον υπνο μου !!!!! Υπέροχο όνειρο !!!! Έχεις την προστασία της !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

7 ημέρες κορίτσια για να μου έρθει περίοδος … κανενα σύμπτωμα ούτε στήθος , ούτε υγρά ίσα ίσα είμαι πολύ στεγνή … σήμερα νιώθω κιόλας και εντελώς ξεφούσκωτη …. Ρε την άτιμη βλέπω να μου έρχεται πάλι αυτό το μήνα …

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

7 ημέρες κορίτσια για να μου έρθει περίοδος … κανενα σύμπτωμα ούτε στήθος , ούτε υγρά ίσα ίσα είμαι πολύ στεγνή … σήμερα νιώθω κιόλας και εντελώς ξεφούσκωτη …. Ρε την άτιμη βλέπω να μου έρχεται πάλι αυτό το μήνα …

 

Καλά μην το λες, εγώ αυτή τη φορά ένιωθα πονακια διάσπαρτα και δεν είχα ούτε στήθος πρησμένο,ούτε πονούσε και καθόλου υγρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλά μην το λες, εγώ αυτή τη φορά ένιωθα πονακια διάσπαρτα και δεν είχα ούτε στήθος πρησμένο,ούτε πονούσε και καθόλου υγρά.

Μια ελπίδα την κρατάω μέχρι την ημέρα που περιμένω αλλά δ ξέρω …. Απογοητευμένη μόνο νιώθω βέβαια αλλά ποτέ δ ξέρεις …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η SUNY είπε:

7 ημέρες κορίτσια για να μου έρθει περίοδος … κανενα σύμπτωμα ούτε στήθος , ούτε υγρά ίσα ίσα είμαι πολύ στεγνή … σήμερα νιώθω κιόλας και εντελώς ξεφούσκωτη …. Ρε την άτιμη βλέπω να μου έρχεται πάλι αυτό το μήνα …

 

Μη το λες κορίτσι μου εγώ αν δεν είχα κάνει τεστ ακόμα θα ελεγα λόγο κοβιντ άλλαξε η περίοδος 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Θα κάνω καθαρά και μόνο να μου φύγει το άγχος.

26/7 είναι της Αγίας Παρασκευής. Έχουμε ξωκλήσι στην περιοχή μου και κάνει λειτουργία εκείνη τη μέρα!

Ναι ναι θυμάμαι ότι είναι μέσα στο καλοκαίρι αλλά όχι την ημερομηνία ακριβώς…να κανεις για σένα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Μια ελπίδα την κρατάω μέχρι την ημέρα που περιμένω αλλά δ ξέρω …. Απογοητευμένη μόνο νιώθω βέβαια αλλά ποτέ δ ξέρεις …

Βρε και εγώ αυτό το μήνα έτσι έλεγα ότι τίποτα δεν έγινε. Τελικά δεν είναι να ψάχνουμε συμπτώματα. Κάθε μήνα είχα συμπτώματα και δεν ήμουν. Τώρα αν δεν μου έλεγαν μας κάνω τεστ γιατί ξεκίνησα νωρίς εμετούς πριν καν την καθυστέρηση δεν θα ήξερα ότι ήμουν έγκυος. Νόμιζα πως είχα πάθει δηλητηρίαση ή γαστρεντερίτιδα 🤣🤣🤣 ήταν ο μόνος μήνας που δεν το περίμενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι ναι θυμάμαι ότι είναι μέσα στο καλοκαίρι αλλά όχι την ημερομηνία ακριβώς…να κανεις για σένα ❤️

Κρατάω μια ελπίδα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Βρε και εγώ αυτό το μήνα έτσι έλεγα ότι τίποτα δεν έγινε. Τελικά δεν είναι να ψάχνουμε συμπτώματα. Κάθε μήνα είχα συμπτώματα και δεν ήμουν. Τώρα αν δεν μου έλεγαν μας κάνω τεστ γιατί ξεκίνησα νωρίς εμετούς πριν καν την καθυστέρηση δεν θα ήξερα ότι ήμουν έγκυος. Νόμιζα πως είχα πάθει δηλητηρίαση ή γαστρεντερίτιδα 🤣🤣🤣 ήταν ο μόνος μήνας που δεν το περίμενα.

Αυτά τα συμπτώματα κάθε μήνα και εγώ τα ψάχνω … σε σημείο πως ήμουν πολύ σίγουρη κάθε φορά πως είμαι έγκυος !!! Μακάρι βρε κορίτσι μου δίνετε μια ελπίδα … αν δεν είμαι βέβαια  δεν πειραζει έχει ο θεός ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...