Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

Κορίτσιαααα μπήκε ο Ιούνης!!!! Καλόοοο μηναααα καλό καλοκαίρι Κορίτσια μου!!!!! Περιμενουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!! @ΜαρίαΔημήτρης  @Nandia- @Raf123  @babyblue94 @misofeggaro @Lacostaki @anli1978 @evaioan  @Antonia2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • marinamanoulitsa changed the title to Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️
στις πριν 21 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιαααα μπήκε ο Ιούνης!!!! Καλόοοο μηναααα καλό καλοκαίρι Κορίτσια μου!!!!! Περιμενουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!! @ΜαρίαΔημήτρης  @Nandia- @Raf123  @babyblue94 @misofeggaro @Lacostaki @anli1978 @evaioan  @Antonia2

Καλό καλοκαίρι και να φέρει κι αλλα σπορακια❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobeκοριτσι μου πως είσαι;; Ήθελα να σε ρωτήσω για τα ινομυωματα σου, τα παρακολουθείτε τώρα στην εγκυμοσύνη; Μεγάλωσαν κ άλλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιαααα μπήκε ο Ιούνης!!!! Καλόοοο μηναααα καλό καλοκαίρι Κορίτσια μου!!!!! Περιμενουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!! @ΜαρίαΔημήτρης  @Nandia- @Raf123  @babyblue94 @misofeggaro @Lacostaki @anli1978 @evaioan  @Antonia2

Καλό μήνα!!!!!!!!! ❤️❤️❤️ Καλό καλοκαιρι να εχουμε!!!!!!!! 🌞🏖️👙🍸🏄‍♀️με το καλό να φουσκωσουν κι άλλες κοιλίτσες και όσα κοριτσια περιμένετε τα μπεμπε σας, το καλοκαίρι του 2022 να σας δωσει το πολυτιμοτερο δωρο της ζωης σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιαααα μπήκε ο Ιούνης!!!! Καλόοοο μηναααα καλό καλοκαίρι Κορίτσια μου!!!!! Περιμενουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!! @ΜαρίαΔημήτρης  @Nandia- @Raf123  @babyblue94 @misofeggaro @Lacostaki @anli1978 @evaioan  @Antonia2

Καλό μήνα!!

Μακάρι να έχουμε ευχάριστες επισκέψεις 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

@Hopemumtobeκοριτσι μου πως είσαι;; Ήθελα να σε ρωτήσω για τα ινομυωματα σου, τα παρακολουθείτε τώρα στην εγκυμοσύνη; Μεγάλωσαν κ άλλο;

Κοριτσι μου ειχα ενα 4.5 και οταν πηγα αυχενικη δηλαδη 3 μηνων ειχε γινει ηδη 6.5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τα υπολοιπα τ απιο μικρα δεν ρωτησα καν. Νομιζω θα φτασει 15 απο αυτα που εχω ακουσει 2 μωρα θα μεγαλωνω, ασε! Εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου ειχα ενα 4.5 και οταν πηγα αυχενικη δηλαδη 3 μηνων ειχε γινει ηδη 6.5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τα υπολοιπα τ απιο μικρα δεν ρωτησα καν. Νομιζω θα φτασει 15 απο αυτα που εχω ακουσει 2 μωρα θα μεγαλωνω, ασε! Εσυ?

Εμένα ήταν κάπου 3.5 μετά πριν μείνω εγκυος 4.5 κ σήμερα 6.5 χαχαχα αλλ νέκρωσε μου είπε δεν θα μεγαλώσει άλλο κ όταν γεννήσω θα εξαφανιστεί σχεδόν…αυτά μου είπε σήμερα! Είχε περιοχές λέει εκφυλισμένες! Τα αλλά τα μικρά είναι στην μήτρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιαααα μπήκε ο Ιούνης!!!! Καλόοοο μηναααα καλό καλοκαίρι Κορίτσια μου!!!!! Περιμενουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!! @ΜαρίαΔημήτρης  @Nandia- @Raf123  @babyblue94 @misofeggaro @Lacostaki @anli1978 @evaioan  @Antonia2

Καλό μήνα κορίτσια μου με πολλά θετικά τεστακια και πολλά χαμόγελα.. Αγαπημένα μου διδυμακια ήρθε ο μήνας μας απολαύστε το γεγονός ότι κανένας άλλος εκτός από εμάς δεν μπορεί να καταλάβει τον τρόπο που σκεφτόμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα ήταν κάπου 3.5 μετά πριν μείνω εγκυος 4.5 κ σήμερα 6.5 χαχαχα αλλ νέκρωσε μου είπε δεν θα μεγαλώσει άλλο κ όταν γεννήσω θα εξαφανιστεί σχεδόν…αυτά μου είπε σήμερα! Είχε περιοχές λέει εκφυλισμένες! Τα αλλά τα μικρά είναι στην μήτρα;

Ναι χωρις να ξερω να σου πω που ακριβως ειναι, ντροπη!!! Θα ρωτησω ομως Παρασκευη που επιτελους θα ξαναπαω στο γιατρο!! Ειδα πολυ γρηγορα οτι πηγε καλα η επισκεψη σου μπραβο❤️❤️❤️ Αντε με το καλο και η αυχενικη🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

 

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

 

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶
 

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

 evaioan:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ 13/08/22 👶

Mimi26:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ 25/08/22

Riaki2022:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:22/08/22

Mary.Ger:ΘΕΤΙΚΟ👶ΠΗΤ:02/09/22

Μαργαριτσ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

babyblue94:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:30/09

Τina21:ΘΕΤΙΚΟ👶

 👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Hopmumtobe:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Raf123:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Skorpina78 : ΘΕΤΙΚΟ👶

Nandia: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Stemi:ΘΕΤΙΚΟ 👶e                            elk:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:28/08/23 

Xristina_B :ΘΕΤΙΚΟ 👶                                  ΜαρίαΔημήτρης:ΘΕΤΙΚΟ 👶

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Froufro:ΓΕΝΝΗΣΕ:18/01/22 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:16/03/22 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:?

Anli1978:23/06

marinamanoulitsa:?

ΜαρίαΔημήτρης:02/06

Lacostaki:21/06                      

Ntinaki83:?

misofeggaro:22/05

Heart:?

Antonia2:?

Sany:12/06

Melikara86:?

JoyCat:24/05

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:?

Anli1978:23/06

marinamanoulitsa:?

ΜαρίαΔημήτρης:02/06

Lacostaki:21/06                      

Ntinaki83:?

misofeggaro:22/05

Heart:?

Antonia2:?

Sany:12/06

Melikara86:?

JoyCat:24/05

Βάλε και εμένα 6/6 😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου με πολλά θετικά τεστακια και πολλά χαμόγελα.. Αγαπημένα μου διδυμακια ήρθε ο μήνας μας απολαύστε το γεγονός ότι κανένας άλλος εκτός από εμάς δεν μπορεί να καταλάβει τον τρόπο που σκεφτόμαστε!!!

Ασε ειμουν παντρεμένη με δίδυμο.. άστα να πάνε..  τώρα με Υδροχόο.. πολύ κρυψινος στα συναισθήματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου με πολλά θετικά τεστακια και πολλά χαμόγελα.. Αγαπημένα μου διδυμακια ήρθε ο μήνας μας απολαύστε το γεγονός ότι κανένας άλλος εκτός από εμάς δεν μπορεί να καταλάβει τον τρόπο που σκεφτόμαστε!!!

Χαχαχα ο πρώην μ ήταν δίδυμος μια χαρά περνούσα μια χαρά καταλάβαινα τον τρόπο σας 😂😂 τσακωνόμασταν βέβαια τις περισσότερες φορες γιατί ζήλευε αλλά μπορώ να πω περασα ωραία!! Τώρα είμαστε φίλοι μιλάμε που και που!! Αλλά έχω κ γνωστές δίδυμους που πραγματικά δεν έχω κανένα πρόβλημα μια χαρά τα βρίσκω με τους δίδυμους 🤣🤣🤣 είστε ένα μοναδικό ζώδιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ναι χωρις να ξερω να σου πω που ακριβως ειναι, ντροπη!!! Θα ρωτησω ομως Παρασκευη που επιτελους θα ξαναπαω στο γιατρο!! Ειδα πολυ γρηγορα οτι πηγε καλα η επισκεψη σου μπραβο❤️❤️❤️ Αντε με το καλο και η αυχενικη🥰

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️❤️❤️ Περιμένουμε με αγωνία τα αποτελέσματα της νιπτ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Καλό μήνα να έχουμε !!! Αμήν με πολλά θετικά τεστ εγκυμοσύνης  ! Δεν περιμένω 12 Ιουνίου ελπίζω να γίνει το θαυματακι !

Καλή επιτυχία να έχεις με ένα θετικό τέστ εγκυμοσύνης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα ο πρώην μ ήταν δίδυμος μια χαρά περνούσα μια χαρά καταλάβαινα τον τρόπο σας 😂😂 τσακωνόμασταν βέβαια τις περισσότερες φορες γιατί ζήλευε αλλά μπορώ να πω περασα ωραία!! Τώρα είμαστε φίλοι μιλάμε που και που!! Αλλά έχω κ γνωστές δίδυμους που πραγματικά δεν έχω κανένα πρόβλημα μια χαρά τα βρίσκω με τους δίδυμους 🤣🤣🤣 είστε ένα μοναδικό ζώδιο 

Επιτέλους ένας άνθρωπος που μας υποστηρίζει η κλασική αντίδραση όταν λέω το ζώδιο μου είναι ωχ παναγια μου βέβαια εγώ εχω και ωροσκόπιο ιχθείς οπότε την έχω τερματίσει την πίστα... Όχι κορίτσι μου εγώ δεν ζηλεύω απλά εάν τολμήσει καμία να πλησιάσει τον άντρα μου θα την θάψω απλά ήρεμα και πολιτισμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια έχω άντρα και γιο Ιχθύες. Τι ψυχαναγκασμός είναι αυτός? Απαπαπα... Εγώ σαν κριάρι είμαι το άκρως αντίθετο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Εγώ κορίτσια έχω άντρα και γιο Ιχθύες. Τι ψυχαναγκασμός είναι αυτός? Απαπαπα... Εγώ σαν κριάρι είμαι το άκρως αντίθετο.

Και εγώ άντρα ιχθύ χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xristina_B είπε:

Καλή επιτυχία να έχεις με ένα θετικό τέστ εγκυμοσύνης 

Αχ τώρα είδα είσαι ήδη έγκυος !!!!!!! Με το καλό !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...