Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Γνώμη μου πάντα αφού δεν θα βάλεις νυφικό τα νυφικά παπούτσια προς τι; ένα σκασμό λεφτά;; εγώ που φόρεσα νυφικό δεν έβαλα νυφικά παπούτσια ένα ζευγάρι ασημί πέδιλα πήρα εγώ βέβαια το έκανα και επειδή δεν έβρισκα νυφικό παπούτσι με λιγότερο από 10 πόντους τακούνι και με τον άντρα μου είμαστε στο ίδιο ύψος οπότε δεν ήθελα να του ρίχνω ένα κεφάλι

Εννοείται ένα απλό παπούτσι θα βάλω..  ξέρεις λατρεύω το τύπου αρχαίο ελληνικό στυλ στο φόρεμα και στα μαλλιά σκέφτομαι να βάλω αξεσουάρ από ελιά όπως στην φώτο κάτω (ένα από τα δύο δεν εχω αποφασίσει ακόμα ποιο) αρα και ένα σανδάλι να βάλω μια χαρά θα είναι..  θα είμαι σαν αρχαία αρκούδα 5 μηνών εγκυος🤣🤣 

Ετσι και αλλιώς έχω πρόβλημα με τα ψηλά παπούτσια οχι γιατί δεν μου αρέσουν αλλά λόγο ευθιασμου του αυχένα (έχει χάσει την κλήση του..πάει ευθεια) και εχω σε 2 σημεία καθίζηση αρα είμαι δύσκολο να φοράω ώρες ψηλό παπούτσι συν την εγκυμοσύνη 

20210613_220940.jpg

Screenshot_20210613-185127_AliExpress.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κι εγώ Ραφ μου πιστεύω ότι έχεις αγόρι, αλλά θα δούμε!!😇😊

 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Πολύ λυπαμαι που είστε σε τέτοια κατάσταση με τον γάμο!! :( μη φοβάσαι για τον Οκτώβρη νομίζω θα είναι εντάξει ο καιρός! Τουλάχιστον εμας στην Κύπρο ακόμα είναι καλοκαίρι!! Εμένα είναι 22/10…

ειδα ότι διοργανώνετε γάμους;; Έρχεστε κ Κύπρο;;; Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΜαρίαΔημήτρηςκαλημερα Μαρία μου!! Περιμένουμε τα νέα σου!! Όλα καλά θα είναι θα δεις!!! ❤️❤️❤️❤️
 

κοριτσια μου Καλημεραα πως είστε;;;εγώ σήμερα είμαι 10 εβδομαδες είναι φυσιολογικό που δεν έχω καθόλου συμπτώματα εκτός από υπνηλία;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Εννοείται ένα απλό παπούτσι θα βάλω..  ξέρεις λατρεύω το τύπου αρχαίο ελληνικό στυλ στο φόρεμα και στα μαλλιά σκέφτομαι να βάλω αξεσουάρ από ελιά όπως στην φώτο κάτω (ένα από τα δύο δεν εχω αποφασίσει ακόμα ποιο) αρα και ένα σανδάλι να βάλω μια χαρά θα είναι..  θα είμαι σαν αρχαία αρκούδα 5 μηνών εγκυος🤣🤣 

Ετσι και αλλιώς έχω πρόβλημα με τα ψηλά παπούτσια οχι γιατί δεν μου αρέσουν αλλά λόγο ευθιασμου του αυχένα (έχει χάσει την κλήση του..πάει ευθεια) και εχω σε 2 σημεία καθίζηση αρα είμαι δύσκολο να φοράω ώρες ψηλό παπούτσι συν την εγκυμοσύνη 

20210613_220940.jpg

Screenshot_20210613-185127_AliExpress.jpg

Πολύ ωραία αυτά!! Ταιριάζει κ με το φόρεμα που μου έδειξες…! Θέλω κ εγώ να βάλω κάτι στα μαλλιά μου θα τα κάνω πάνω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, πήγα στο μικροβιολογικό της γειτονιάς μου και το απόγευμα θα έχω αποτελέσματα και μου είπε ο γιατρός μου να ξανακάνω Παρασκευή.

Χθες έκανα μια ταινία και δεν έδειξε , έκανα και σήμερα και βγήκε αχνό θετικό δεν το έκανα βέβαια με τα πρώτα πρωινά. Ελπίζω να έχω καλό αποτέλεσμα αλλά είμαι προσγειωμένη.

IMG_20220531_101829.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο περνάνε τα λεπτά σκουραίνει η γραμμή.

 

@Nandia- μου αρέσει πάρα πολύ το δεύτερο για τα μαλλιά. Και εμένα μου αρέσουν τα αρχαία ελληνικά. Στην βάφτιση του γιου λευκό αρχαιοελληνικό φόρεμα είχα πάρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@ΜαρίαΔημήτρηςκαλημερα Μαρία μου!! Περιμένουμε τα νέα σου!! Όλα καλά θα είναι θα δεις!!! ❤️❤️❤️❤️
 

κοριτσια μου Καλημεραα πως είστε;;;εγώ σήμερα είμαι 10 εβδομαδες είναι φυσιολογικό που δεν έχω καθόλου συμπτώματα εκτός από υπνηλία;;;;; 

Καλημέραααα..όσο πλησιάζεις το 3μηνο μειώνονται τα συμπτώματα λένε.. εμένα πάλι στον μεγάλο πήγε μέχρι 6 στον μικρό 3μιση

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Όσο περνάνε τα λεπτά σκουραίνει η γραμμή.

 

@Nandia- μου αρέσει πάρα πολύ το δεύτερο για τα μαλλιά. Και εμένα μου αρέσουν τα αρχαία ελληνικά. Στην βάφτιση του γιου λευκό αρχαιοελληνικό φόρεμα είχα πάρει.

Λατρεύω την Ελλάδα και έτσι και αλλιώς θελω να τιμήσω κσι με κάποιο τρόπο τον άντρα μου αρα είναι συνδυασμός 

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου.. εχω καλό ένστικτο.. κάνε υπομονή και κάνε ξανά χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πήγα στο μικροβιολογικό της γειτονιάς μου και το απόγευμα θα έχω αποτελέσματα και μου είπε ο γιατρός μου να ξανακάνω Παρασκευή.

Χθες έκανα μια ταινία και δεν έδειξε , έκανα και σήμερα και βγήκε αχνό θετικό δεν το έκανα βέβαια με τα πρώτα πρωινά. Ελπίζω να έχω καλό αποτέλεσμα αλλά είμαι προσγειωμένη.

IMG_20220531_101829.jpg

Κ εμένα έτσι ήταν το πρώτο που έκανα αυτά θέλουν πάνω από 25 νομίζω!! Όλα καλά θα πάνε θα δεις!! Νομίζω σήμερα θα εχεις καλύτερη χοριακη!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέραααα..όσο πλησιάζεις το 3μηνο μειώνονται τα συμπτώματα λένε.. εμένα πάλι στον μεγάλο πήγε μέχρι 6 στον μικρό 3μιση

 

Λατρεύω την Ελλάδα και έτσι και αλλιώς θελω να τιμήσω κσι με κάποιο τρόπο τον άντρα μου αρα είναι συνδυασμός 

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου.. εχω καλό ένστικτο.. κάνε υπομονή και κάνε ξανά χοριακη 

Εκτός από υπνηλία όλη μέρα , και καποιες μυρωδιές π με ανακατεύουν δεν έχω τίποτα άλλο… ναι το διάβαζα ότι τώρα που ο πλακούντας γίνεται είναι σχεδόν έτοιμος καποιες ορμόνες τις παράγει ο πλακούντας κ τα συμπτώματα αρχίζουν κ μειώνονται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέραααα..όσο πλησιάζεις το 3μηνο μειώνονται τα συμπτώματα λένε.. εμένα πάλι στον μεγάλο πήγε μέχρι 6 στον μικρό 3μιση

 

Λατρεύω την Ελλάδα και έτσι και αλλιώς θελω να τιμήσω κσι με κάποιο τρόπο τον άντρα μου αρα είναι συνδυασμός 

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου.. εχω καλό ένστικτο.. κάνε υπομονή και κάνε ξανά χοριακη 

Μακάρι κορίτσι μου, αύριο μια φίλη μου έχει αυχενική και αν όλα πάνε καλά θα έρθει να πάμε στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου. Δεν έχω πει σε κανέναν ότι είμαι έγκυος μόνο η μαμά μου που έκανα τα τεστ σπίτι της χθες και αυτή η φίλη μου το ξέρουν και φυσικά εσείς. Ι άντρας μου ακόμα δεν ξέρει τίποτα.

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κ εμένα έτσι ήταν το πρώτο που έκανα αυτά θέλουν πάνω από 25 νομίζω!! Όλα καλά θα πάνε θα δεις!! Νομίζω σήμερα θα εχεις καλύτερη χοριακη!! ❤️❤️

Μακάρι να είναι μεγαλύτερη. Δεν θα έκανα σήμερα αλλά την έκανα μόνο και μόνο για να πάω για επαναληπτική στο ίδιο μικροβιολογικό την Παρασκευή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Μακάρι κορίτσι μου, αύριο μια φίλη μου έχει αυχενική και αν όλα πάνε καλά θα έρθει να πάμε στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου. Δεν έχω πει σε κανέναν ότι είμαι έγκυος μόνο η μαμά μου που έκανα τα τεστ σπίτι της χθες και αυτή η φίλη μου το ξέρουν και φυσικά εσείς. Ι άντρας μου ακόμα δεν ξέρει τίποτα.

 

Μακάρι να είναι μεγαλύτερη. Δεν θα έκανα σήμερα αλλά την έκανα μόνο και μόνο για να πάω για επαναληπτική στο ίδιο μικροβιολογικό την Παρασκευή.

Θα είναι είμαι σίγουρη για σένα!!! Τις αλλες φορες είχες πάρει utrogestan? Από την αρχή; Ή τώρα στο έδωσε ο γιατρος λόγο του ιστορικού;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πήγα στο μικροβιολογικό της γειτονιάς μου και το απόγευμα θα έχω αποτελέσματα και μου είπε ο γιατρός μου να ξανακάνω Παρασκευή.

Χθες έκανα μια ταινία και δεν έδειξε , έκανα και σήμερα και βγήκε αχνό θετικό δεν το έκανα βέβαια με τα πρώτα πρωινά. Ελπίζω να έχω καλό αποτέλεσμα αλλά είμαι προσγειωμένη.

IMG_20220531_101829.jpg

Θέλει πρωινά αλλά αφού σου έδειξε και έτσι δεν πιστεύω ότι δεν είσαι κοπέλα μου … και εγώ αυτές τις ταινιες έκανα αυτές το αποτελέσματα τους ισχύει κανένα μισάωρο αν είχες κάνει και με πρωινά θα ήταν ακόμα καλύτερο… εγώ έκανα ένα κάθε πρωί τότε για δω αν θα γινόταν πιο εντονο… περιμένουμε νέα σου απο την χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Θα είναι είμαι σίγουρη για σένα!!! Τις αλλες φορες είχες πάρει utrogestan? Από την αρχή; Ή τώρα στο έδωσε ο γιατρος λόγο του ιστορικού;; 

Στην τελευταία ξεκίνησα από την αρχή λόγω των δύο προηγούμενων που είχα αίμα όπως και στον γιο μου είχα αίμα από την αρχή, τώρα ξεκινήσαμε προληπτικά πάλι για να το βοηθήσουμε.

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Θέλει πρωινά αλλά αφού σου έδειξε και έτσι δεν πιστεύω ότι δεν είσαι κοπέλα μου … και εγώ αυτές τις ταινιες έκανα αυτές το αποτελέσματα τους ισχύει κανένα μισάωρο αν είχες κάνει και με πρωινά θα ήταν ακόμα καλύτερο… εγώ έκανα ένα κάθε πρωί τότε για δω αν θα γινόταν πιο εντονο… περιμένουμε νέα σου απο την χοριακη 

Θα πάρω το απόγευμα την χοριακή, ο γιατρός μου είπε σαν πρώτη μέρα καθυστέρησης θα θεωρήσουμε την 2/6 ακολουθώντας τους πιο πολλούς κύκλους. Μόνο τον προηγούμενο μήνα είχα 23 μέρες. Άρα θεωρητικά δεν έχω καθυστέρηση ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Στην τελευταία ξεκίνησα από την αρχή λόγω των δύο προηγούμενων που είχα αίμα όπως και στον γιο μου είχα αίμα από την αρχή, τώρα ξεκινήσαμε προληπτικά πάλι για να το βοηθήσουμε.

 

Θα πάρω το απόγευμα την χοριακή, ο γιατρός μου είπε σαν πρώτη μέρα καθυστέρησης θα θεωρήσουμε την 2/6 ακολουθώντας τους πιο πολλούς κύκλους. Μόνο τον προηγούμενο μήνα είχα 23 μέρες. Άρα θεωρητικά δεν έχω καθυστέρηση ακόμα.

Εγώ πιστεύω πολύ σε εσένα!! Για να έδειξε το hometest χωρις καθυστέρηση σημαίνει κάτι λαθος θα έγινε χθες νομίζω!! Καλά έκανες κ δεν το είπες στον άντρα σου να εξσαι σίγουρη γιατί κ αυτοί στεναχωριούνται ☺️🙏🙏 θα περιμένουμε μέχρι το απόγευμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πήγα στο μικροβιολογικό της γειτονιάς μου και το απόγευμα θα έχω αποτελέσματα και μου είπε ο γιατρός μου να ξανακάνω Παρασκευή.

Χθες έκανα μια ταινία και δεν έδειξε , έκανα και σήμερα και βγήκε αχνό θετικό δεν το έκανα βέβαια με τα πρώτα πρωινά. Ελπίζω να έχω καλό αποτέλεσμα αλλά είμαι προσγειωμένη.

IMG_20220531_101829.jpg

Κορίτσι μου αν η ταινία σου βγήκε χθές αρνητική κ σήμερα θετική σημαίνει πως ανεβαίνει η χοριακή. Μακάρι να σου πάνε όλα καλά❤️.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου. Τελειώσαμε. 1 ωρίτσα κάναμε. 

Όλα καλά είναι. χεράκια ποδαράκια πολύ πλάκα..

Έχει μεγαλώσει αρκετά. Χαχαχα 500 γρ έφτασε. ❤️❤️ Σήμερα ήταν πολύ ήρεμο είχε κάτσει σε μια πλευρά. Δεν μου έβγαλε 3d αυτός. 🤨 Λέει ότι είχε τα χέρια στο πρόσωπο και δεν μπορούσε. Να σας πω την αλήθεια στην αρχή δεν τα είχε. Μετά τα έβαλε.αλλα μετά τα ξανά πήρε. Φάνηκε σαν να μην ήθελε να βγάλει αυτός. Σαν να είδε όλη την ανατομία και αφού ήταν καλά σου λέει άσε την φωτογραφία. Δεν ξέρω. Εντάξει το σημαντικό είναι ότι το μωράκι είναι πολύ καλό και όλα ήταν καλά μου λέει. Και τα όργανα και όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είπε η νύφη μου ότι προχώρησαν 12 βλαστοκυστες από τα 19 ❤️❤️❤️❤️!!! Έχει 12 καλά!! Τελειαα θα τα βάλει κατάψυξη κ θα κάνει την εμβρυομεταφορα μάλλον από Σεπτέμβρη…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου. Τελειώσαμε. 1 ωρίτσα κάναμε. 

Όλα καλά είναι. χεράκια ποδαράκια πολύ πλάκα..

Έχει μεγαλώσει αρκετά. Χαχαχα 500 γρ έφτασε. ❤️❤️ Σήμερα ήταν πολύ ήρεμο είχε κάτσει σε μια πλευρά. Δεν μου έβγαλε 3d αυτός. 🤨 Λέει ότι είχε τα χέρια στο πρόσωπο και δεν μπορούσε. Να σας πω την αλήθεια στην αρχή δεν τα είχε. Μετά τα έβαλε.αλλα μετά τα ξανά πήρε. Φάνηκε σαν να μην ήθελε να βγάλει αυτός. Σαν να είδε όλη την ανατομία και αφού ήταν καλά σου λέει άσε την φωτογραφία. Δεν ξέρω. Εντάξει το σημαντικό είναι ότι το μωράκι είναι πολύ καλό και όλα ήταν καλά μου λέει. Και τα όργανα και όλα.

Μπράβοοο τι ωραία νέα!! Σας έδωσε το βίντεο που μας είπες;; Κάλε τι πειράζει να έχει τα χεράκια του;;; Εμας ο ανιψιός μ δεν έχει μια φωτό από το 3Δ που να μην έχει τα χεράκια του! Μια είχε κ είδαμε ότι έμοιαζε του αδερφού μου 🤣🤣 

πως σου φάνηκε αυτή η εμπειρία;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Εκτός από υπνηλία όλη μέρα , και καποιες μυρωδιές π με ανακατεύουν δεν έχω τίποτα άλλο… ναι το διάβαζα ότι τώρα που ο πλακούντας γίνεται είναι σχεδόν έτοιμος καποιες ορμόνες τις παράγει ο πλακούντας κ τα συμπτώματα αρχίζουν κ μειώνονται 

Στο εύχομαι για να απολαύσεις την εγκυμοσύνη.. σιγά σιγά η επικίνδυνη περίοδος φεύγει 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Πολύ ωραία αυτά!! Ταιριάζει κ με το φόρεμα που μου έδειξες…! Θέλω κ εγώ να βάλω κάτι στα μαλλιά μου θα τα κάνω πάνω…

Σε αυτό δεν μπαίνω που να κτυπιεμαι 🤣🤣🤣🤣 μόλις που εμπαινα όταν δεν ειμουν έγκυος.. τώρα θα είμαι 5 μηνών 

Πρέπει να βρω άλλο αλλά θα μείνω Σεπτέμβριο να ψάξω 

Εγω θα τα κάνω χαλαρή μπούκλα και θα βάλω κάποιο από τα δύο ανάλογα τι θα μας αρέσει όπως θα το δούμε πρακτικά 

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Μακάρι κορίτσι μου, αύριο μια φίλη μου έχει αυχενική και αν όλα πάνε καλά θα έρθει να πάμε στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου. Δεν έχω πει σε κανέναν ότι είμαι έγκυος μόνο η μαμά μου που έκανα τα τεστ σπίτι της χθες και αυτή η φίλη μου το ξέρουν και φυσικά εσείς. Ι άντρας μου ακόμα δεν ξέρει τίποτα.

 

Μακάρι να είναι μεγαλύτερη. Δεν θα έκανα σήμερα αλλά την έκανα μόνο και μόνο για να πάω για επαναληπτική στο ίδιο μικροβιολογικό την Παρασκευή.

Η αγια ειρηνη θα σε βοηθήσει.. αναψε ενα κεράκι και για μας.. εγώ θα πάω όταν γεννήσω με το καλό και θα πάρω και το μωρο..τώρα δεν μπορώ να ταξιδέψω 

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πήγα στο μικροβιολογικό της γειτονιάς μου και το απόγευμα θα έχω αποτελέσματα και μου είπε ο γιατρός μου να ξανακάνω Παρασκευή.

Χθες έκανα μια ταινία και δεν έδειξε , έκανα και σήμερα και βγήκε αχνό θετικό δεν το έκανα βέβαια με τα πρώτα πρωινά. Ελπίζω να έχω καλό αποτέλεσμα αλλά είμαι προσγειωμένη.

IMG_20220531_101829.jpg

Ετσι ήταν και εμένα..  όλα καλά θσ πάνε..  μείνε προσγειωμενη και θα απογειωθουμε όλες μαζί μετά τα αποτελεσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου είπε η νύφη μου ότι προχώρησαν 12 βλαστοκυστες από τα 19 ❤️❤️❤️❤️!!! Έχει 12 καλά!! Τελειαα θα τα βάλει κατάψυξη κ θα κάνει την εμβρυομεταφορα μάλλον από Σεπτέμβρη…

Ωωωω τέλεια..  σίγουρα κάποιο είναι το παιδάκι τους.. μπορεί και δύο 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Στο εύχομαι για να απολαύσεις την εγκυμοσύνη.. σιγά σιγά η επικίνδυνη περίοδος φεύγει 

 

Σε αυτό δεν μπαίνω που να κτυπιεμαι 🤣🤣🤣🤣 μόλις που εμπαινα όταν δεν ειμουν έγκυος.. τώρα θα είμαι 5 μηνών 

Πρέπει να βρω άλλο αλλά θα μείνω Σεπτέμβριο να ψάξω 

Εγω θα τα κάνω χαλαρή μπούκλα και θα βάλω κάποιο από τα δύο ανάλογα τι θα μας αρέσει όπως θα το δούμε πρακτικά 

Η αγια ειρηνη θα σε βοηθήσει.. αναψε ενα κεράκι και για μας.. εγώ θα πάω όταν γεννήσω με το καλό και θα πάρω και το μωρο..τώρα δεν μπορώ να ταξιδέψω 

Ετσι ήταν και εμένα..  όλα καλά θσ πάνε..  μείνε προσγειωμενη και θα απογειωθουμε όλες μαζί μετά τα αποτελεσματα 

Δεν θέλει ο κομμωτής να μου τα καμει κάτω 🤣🤣🤣🤣 λέει είμαι πιο ωραία με πάνω μαλλιά 😂😂😂 

μακαρι να σταματήσει κ η υπνηλία γιατί ξυπνώ το πρωί κ νομίζω ότι όλο το βράδυ έσκαβα χαχαχα το ΣΚ τίποτε δεν εκαμα τις πιο πολλες ώρες εξάπλωνα κ κοιμόμουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μπράβοοο τι ωραία νέα!! Σας έδωσε το βίντεο που μας είπες;; Κάλε τι πειράζει να έχει τα χεράκια του;;; Εμας ο ανιψιός μ δεν έχει μια φωτό από το 3Δ που να μην έχει τα χεράκια του! Μια είχε κ είδαμε ότι έμοιαζε του αδερφού μου 🤣🤣 

πως σου φάνηκε αυτή η εμπειρία;;;;

Ήταν πολύ ωραία που ήταν και ο άντρας μου μέσα. Και χαρήκαμε σίγουρα που είναι όλα καλά..

Το μόνο που ξενέρωσα ήταν με αυτόν τον γιατρό ότι φάνηκε σαν να μην προσπάθησε καν να βγάλει..ότι δεν θέλει να βγάλει. Φφφφ τι να κάνουμε..δεν πειράζει. Είναι καλά το νινακι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δεν θέλει ο κομμωτής να μου τα καμει κάτω 🤣🤣🤣🤣 λέει είμαι πιο ωραία με πάνω μαλλιά 😂😂😂 

μακαρι να σταματήσει κ η υπνηλία γιατί ξυπνώ το πρωί κ νομίζω ότι όλο το βράδυ έσκαβα χαχαχα το ΣΚ τίποτε δεν εκαμα τις πιο πολλες ώρες εξάπλωνα κ κοιμόμουν 

Κοιμήσου τώρα που μπορείς..απόλαυσε το..μετά θα έχει ξενύχτια.. και εγώ όπου με αφήσεις κοιμάμαι αλλά ξέρω τι με περιμένει και το απολαμβάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nandia- θα ανάψω για όλες αν τελικά πάω αύριο γτ έχει ακυρωθεί πολλές φορές. Έχω σημειώσει τα ονόματα και με μήνυμα που μου είχαν στείλει κάποια  κορίτσια. Θα πάρω και λαδακι και ζώνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσια μου!!! Σήμερα έδωσα αίμα.. Πήγα αιματολογο μου έγραψε έναν πλήρη έλεγχο... Σε μια εβδομάδα θα ξέρω 😁 χάρηκα πολύ που επιτέλους τις έκανα τις εξετάσεις.. Αυτή μου λέει τόσο νωρίς που έγιναν οι αποβολές εγώ δίνω μόνο ένα 10% να οφείλεται σε θρομβοφιλια αλλά ας κάνουμε έναν έλεγχο να είμαστε ήσυχες.. Εγώ λέει σε χρωμοσομικες αιτίες το αποδίδω.. Οπότε λέει αν είναι όλα καλά κανονικότατα προχωράς..που εγώ λέει τυχαία τα βλέπω.. 

@ΜαρίαΔημήτρης περιμένουμε αποτελέσματα!!! Με το καλό!!! Άναψε και για εμένα ένα κεράκι κοπέλα μου... Μην με ξεχάσεις!!!

@Raf123 τέλεια νέα με το καλό το ανηψακι σου να ερθει!! 

@babyblue94 ωραία πάει και αυτό το άγχος της αυχενικής.... Και εγώ και στα δύο μου παιδιά είχα πολύ αγωνία να πάνε όλα καλά!!! Αντε τώρα χαλάρωσε με το καλό!!!! 

@Antonia2 τι κάνει η μπουμπού σας;;;; 💞💞💕 φαντάζομαι έχεις τρελαθεί ε;;; 

@Nandia- μια χαρά ετσι αφρατουλα αρχαία Ελληνίδα θα είσαι 😜😂🤣  άλλωστε τότε τα προτυπα δεν ήταν σαν τώρα.. Ήταν πιο τζουσι... 💕

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...