Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Τελειωσε μου είπε η μαμα μου της πήραν πάνω από 30…(ποσά έκανε;;). Τους είπε ο γιατρος πολύ καλά…Θα πάρω τον αδερφό μου τηλ να τον ρωτήσω μάλλον αύριο θα ξέρουμε τι έμεινε…

Τι φανταστικα νεα Ραφαελα μου!!!!! με το καλο οι γονιμοποιησεις!! να μας στειλεις τα νεα σας!!! ναι ειναι υπεροχο που θα γεμισετε με μωρακια!!!!! τα μωρα ειναι ευλογια και ευτυχια!!!! ❤️❤️❤️

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Antonia2 μου τι κάνεις? Όλα καλά?

γλυκο μου κοριτσι καλημερα!!!!! ειμαι πολυ καλα απλα τρεχω με τις ετοιμασιες του γαμου!!!! πηγαμε το σκ για μπομπονιερες-προσκλητηρια, ποτηρι-καραφα και τα σχετικα και με εκραξε αυτη η κυρια οτι ειμαι πολυ χαλαρη και δεν τα εχω οργανωσει!!! 😇😇 κι οτι δεν θα βρω τιποτα στο τελος!! 😂😂

η αληθεια ειναι οτι ηδη εφαγα ενα ακυρο για το στολισμο γιατι η κοπελα που ηθελα ειναι κλεισμενη τη μερα του γαμου μας για αλλο γαμο!!! 😅 ολα καλα ομως! θα βρουμε αλλου!!😉

κατα τα αλλα χθες αργα μου κατεβηκε η περιοδος και εχω φουλ ροη!!! παμε για τον επομενο μηνα δυναμικα!!! (ευτυχως με τις ετοιμασιες απασχολουμαι συνεχεια και δεν το πηρα τοσο βαρια οσο αλλες φορες..😀 μου δινει δυναμη και υπομονη η Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλαντου🙏)

εσυ τι κανεις κοριτσι μου;;;; η μπουμπουκα η ροζουλα;; δωστης ενα τεραστιο φιλι απο μενα!!!💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Τι φανταστικα νεα Ραφαελα μου!!!!! με το καλο οι γονιμοποιησεις!! να μας στειλεις τα νεα σας!!! ναι ειναι υπεροχο που θα γεμισετε με μωρακια!!!!! τα μωρα ειναι ευλογια και ευτυχια!!!! ❤️❤️❤️

γλυκο μου κοριτσι καλημερα!!!!! ειμαι πολυ καλα απλα τρεχω με τις ετοιμασιες του γαμου!!!! πηγαμε το σκ για μπομπονιερες-προσκλητηρια, ποτηρι-καραφα και τα σχετικα και με εκραξε αυτη η κυρια οτι ειμαι πολυ χαλαρη και δεν τα εχω οργανωσει!!! 😇😇 κι οτι δεν θα βρω τιποτα στο τελος!! 😂😂

η αληθεια ειναι οτι ηδη εφαγα ενα ακυρο για το στολισμο γιατι η κοπελα που ηθελα ειναι κλεισμενη τη μερα του γαμου μας για αλλο γαμο!!! 😅 ολα καλα ομως! θα βρουμε αλλου!!😉

κατα τα αλλα χθες αργα μου κατεβηκε η περιοδος και εχω φουλ ροη!!! παμε για τον επομενο μηνα δυναμικα!!! (ευτυχως με τις ετοιμασιες απασχολουμαι συνεχεια και δεν το πηρα τοσο βαρια οσο αλλες φορες..😀 μου δινει δυναμη και υπομονη η Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλαντου🙏)

εσυ τι κανεις κοριτσι μου;;;; η μπουμπουκα η ροζουλα;; δωστης ενα τεραστιο φιλι απο μενα!!!💋

Εντάξει αν είναι και τρέχεις για αυτά σε συγχωρούμε🥰🥰🥰🥰 Είναι άγχος οι ετοιμασίες, αλλά διασκέδασε το όσο μπορείς! Καλά είμαστε εμείς, το νεραϊδάκι κάνει μπουτάκια κ είναι για δάγκωμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. 

Εγώ κάθε μέρα νιώθω το μωράκι και δεν αγχωνομουν.ξαφνικα χθες το βράδυ ξαπλώνω και δεν νιώθω τίποτα. Όλο το βράδυ δεν κοιμήθηκα. Είχα άγχος.μα γιατί δεν κουνιέται.μα γιατί δεν το νιώθω. 

Την τρίτη έχω β επιπέδου και λέω τι να κάνω να πάω στον γιατρό; .σηκώθηκα το πρωι..έμεινα ακίνητη. Τίποτα. Τελικά μετά από ώρα πήγα στην δουλειά του άντρα μου. Έφαγα δύο παγωτά και αρχισε να κάνει πάρτυ το μωρό τρελάθηκε με την Ζάχαρη. 

Με κοψοχολιασε όμως το άτιμο..

Διάβασα ότι αν έχει πλάτη προς την κοιλιά μας κλωτσαει προς τα μέσα και δεν το καταλαβαίνεις. Πωωω είχα ταραχθεί πολύ σήμερα. Πάλι καλά όλα καλά.χαχαχα

 ❣️❣️

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. 

Εγώ κάθε μέρα νιώθω το μωράκι και δεν αγχωνομουν.ξαφνικα χθες το βράδυ ξαπλώνω και δεν νιώθω τίποτα. Όλο το βράδυ δεν κοιμήθηκα. Είχα άγχος.μα γιατί δεν κουνιέται.μα γιατί δεν το νιώθω. 

Την τρίτη έχω β επιπέδου και λέω τι να κάνω να πάω στον γιατρό; .σηκώθηκα το πρωι..έμεινα ακίνητη. Τίποτα. Τελικά μετά από ώρα πήγα στην δουλειά του άντρα μου. Έφαγα δύο παγωτά και αρχισε να κάνει πάρτυ το μωρό τρελάθηκε με την Ζάχαρη. 

Με κοψοχολιασε όμως το άτιμο..

Διάβασα ότι αν έχει πλάτη προς την κοιλιά μας κλωτσαει προς τα μέσα και δεν το καταλαβαίνεις. Πωωω είχα ταραχθεί πολύ σήμερα. Πάλι καλά όλα καλά.χαχαχα

 ❣️❣️

 

 

 

Ωχ άλλο άγχος κ αυτό χαχαχχαα 🤣🤣🤣🤣 νομίζω να τρως πιο συχνά παγωτο 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/5/2022 at 9:21 ΠΜ, ο/η Tokyo είπε:

  Ραφαέλα συγχαρητήρια! Όλα πάνε τέλεια κ μεγαλώνει ττο μωρό σου ❤️

Λύσε μου μια απορία... Θα έχεις 800 καλεσμένους;;;;; κατάλαβα καλά;;; 800;;;; χαχαχα θα πέσω κάτω! Εμείς θεωρούμε ότι υπερβολή τα 250! Εγώ είχα 90 😁

Με το καλό  όλα! 

@Tokyo κι εγώ την ίδια απορία είχα!! 800 καλεσμένους;;; Και τους ξέρετε όλους @Raf123 ;; Φαντάζομαι να ήμουν στο γάμο μου και να μου ευχόντουσαν άτομα που δεν ήξερα, θα έλεγα σε άλλο γάμο είμαι😆😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Τι φανταστικα νεα Ραφαελα μου!!!!! με το καλο οι γονιμοποιησεις!! να μας στειλεις τα νεα σας!!! ναι ειναι υπεροχο που θα γεμισετε με μωρακια!!!!! τα μωρα ειναι ευλογια και ευτυχια!!!! ❤️❤️❤️

Εννοείται Τονια μου θα σας πω!!! Ευχόμαστε για το καλύτερο!!! Κ εσυ τρέχεις με αυτά του γάμου καλά κανεις να ξεχνιέσαι και ωραία είναι η διαδικασία κ άστην αυτήν χαλαρά μην αγχώνεσαι για αυτά!!!!
 

Εγώ πρέπει να βρω παπούτσια κ έστειλα σε μια κοπέλα στην Θεσσαλονίκη που τα φτιάχνει στο πόδι σου κ δε μου απάντησε ακόμη…για να ξέρω ποτέ να κλείσω ένα τικετ για 2 μέρες! Τώρα η μαμά μ ήταν Θεσσαλονίκη για τη δουλεια με τον μπαμπά μου κ βρήκε ύφασμα για να ράψει κ είπαμε να το συνδιασουμε να πάμε να πάρουμε το ύφασμα κ εγώ τα παπούτσια αλλά αυτή δεν απάντησε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. 

Εγώ κάθε μέρα νιώθω το μωράκι και δεν αγχωνομουν.ξαφνικα χθες το βράδυ ξαπλώνω και δεν νιώθω τίποτα. Όλο το βράδυ δεν κοιμήθηκα. Είχα άγχος.μα γιατί δεν κουνιέται.μα γιατί δεν το νιώθω. 

Την τρίτη έχω β επιπέδου και λέω τι να κάνω να πάω στον γιατρό; .σηκώθηκα το πρωι..έμεινα ακίνητη. Τίποτα. Τελικά μετά από ώρα πήγα στην δουλειά του άντρα μου. Έφαγα δύο παγωτά και αρχισε να κάνει πάρτυ το μωρό τρελάθηκε με την Ζάχαρη. 

Με κοψοχολιασε όμως το άτιμο..

Διάβασα ότι αν έχει πλάτη προς την κοιλιά μας κλωτσαει προς τα μέσα και δεν το καταλαβαίνεις. Πωωω είχα ταραχθεί πολύ σήμερα. Πάλι καλά όλα καλά.χαχαχα

 ❣️❣️

 

 

 

Ναι η ζάχαρη κανει το μωρο να κλωτσάει… το είχε πει ένας γιατρός αυτός που λες σε και γνωστή μου ότι αν έχει αυτήν την στάση το μωρο δεν μπορείς εύκολα να καταλάβεις τις κλωτσιές… το γλυκό βοηθάει 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

@Tokyo κι εγώ την ίδια απορία είχα!! 800 καλεσμένους;;; Και τους ξέρετε όλους @Raf123 ;; Φαντάζομαι να ήμουν στο γάμο μου και να μου ευχόντουσαν άτομα που δεν ήξερα, θα έλεγα σε άλλο γάμο είμαι😆😅😅

Ναι βρε 800 άτομα μόνο οι πολύ στενοί είναι άμα εχεις μεγάλη οικογένεια 😂😂😂 αλλά τους είπα να μη το παρακάνουν με ότι ναναι καλεσμένους 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Ναι η ζάχαρη κανει το μωρο να κλωτσάει… το είχε πει ένας γιατρός αυτός που λες σε και γνωστή μου ότι αν έχει αυτήν την στάση το μωρο δεν μπορείς εύκολα να καταλάβεις τις κλωτσιές… το γλυκό βοηθάει 😁

Good to know 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ωχ άλλο άγχος κ αυτό χαχαχχαα 🤣🤣🤣🤣 νομίζω να τρως πιο συχνά παγωτο 🤣

Ναι εκεί που είχα χαρεί και μου είχε φύγει το άγχος αν είναι καλά το μωράκι επειδή πλέον κουνιόταν και το καταλάβαινα. Ήμουν ήσυχη έχω να το δω ένα μήνα αλλά δεν είχα καθόλου άγχος. Και μου έκανε χθες το βράδυ αυτό . χαχαχαχα. Αλλά εντάξει από την ώρα του παγωτού δεν έχει σταματήσει. Το νιώθω συνέχεια. 

Εντάξει ο άντρας μου εταιρεία με παγωτά έχει. Δεν θα έχουμε θέμα να το ενεργοποιούμαι από εδώ και πέρα. Με το ζόρι θα το ξυπνάμε το κακόμοιρο για να το νιώθω εγώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι εκεί που είχα χαρεί και μου είχε φύγει το άγχος αν είναι καλά το μωράκι επειδή πλέον κουνιόταν και το καταλάβαινα. Ήμουν ήσυχη έχω να το δω ένα μήνα αλλά δεν είχα καθόλου άγχος. Και μου έκανε χθες το βράδυ αυτό . χαχαχαχα. Αλλά εντάξει από την ώρα του παγωτού δεν έχει σταματήσει. Το νιώθω συνέχεια. 

Εντάξει ο άντρας μου εταιρεία με παγωτά έχει. Δεν θα έχουμε θέμα να το ενεργοποιούμαι από εδώ και πέρα. Με το ζόρι θα το ξυπνάμε το κακόμοιρο για να το νιώθω εγώ. 

😆😁😁 αντίποινα γιατί μετα δε θα σας αφήνει να κοιμηθείτε 🤣🤣🤣🤣 ήθελα να σε ρωτήσω έδειξε το παιχνίδι που πηγές κ κέρδισες;;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι εκεί που είχα χαρεί και μου είχε φύγει το άγχος αν είναι καλά το μωράκι επειδή πλέον κουνιόταν και το καταλάβαινα. Ήμουν ήσυχη έχω να το δω ένα μήνα αλλά δεν είχα καθόλου άγχος. Και μου έκανε χθες το βράδυ αυτό . χαχαχαχα. Αλλά εντάξει από την ώρα του παγωτού δεν έχει σταματήσει. Το νιώθω συνέχεια. 

Εντάξει ο άντρας μου εταιρεία με παγωτά έχει. Δεν θα έχουμε θέμα να το ενεργοποιούμαι από εδώ και πέρα. Με το ζόρι θα το ξυπνάμε το κακόμοιρο για να το νιώθω εγώ. 

Τι παγωτά έχετε;; Άμα έρχονται κ Κύπρο να σας υποστηρίζουμε ☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

😆😁😁 αντίποινα γιατί μετα δε θα σας αφήνει να κοιμηθείτε 🤣🤣🤣🤣 ήθελα να σε ρωτήσω έδειξε το παιχνίδι που πηγές κ κέρδισες;;  

Θα σου πω τώρα ποιο ήταν μιας και πλέον ξεκίνησε και παιζει. Ηταν το τι φάση με τις πλάκες στις καφετέριες. 

..δεν έχει παίξει ακόμα.και εγώ κοιτάω τα τρέιλερ να δω πότε θα παίξει.😝

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Θα σου πω τώρα ποιο ήταν μιας και πλέον ξεκίνησε και παιζει. Ηταν το τι φάση με τις πλάκες στις καφετέριες. 

..δεν έχει παίξει ακόμα.και εγώ κοιτάω τα τρέιλερ να δω πότε θα παίξει.😝

 

 

Σε ποιο κανάλι είναι;; Δεν σας είπαν ποτέ θα το δείξει περίπου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Τι παγωτά έχετε;; Άμα έρχονται κ Κύπρο να σας υποστηρίζουμε ☺️☺️☺️

Τα παγωτά μηχανής .  Αυτά που βγαίνουν σε χωνάκι..βέβαια έχουν και τα άλλα με τις μπάλες.. δίνουν πανελλαδικά. Έχουν νομίζω και στην Κύπρο αλλά δεν ξέρω σε ποιο σημείο και ποιο μαγαζί 😌

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Σε ποιο κανάλι είναι;; Δεν σας είπαν ποτέ θα το δείξει περίπου; 

Στον Άλφα είναι. Με τον Τσαλίκη και την νικολιζα τους ρώτησα  αλλά μου είπανε ότι τα βάζουν τυχαια να κοιτάω λέει τα τρέιλερ. Οπότε και εγώ κοιτάω να δω πότε θα παίξει..😝

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Τα παγωτά μηχανής .  Αυτά που βγαίνουν σε χωνάκι..βέβαια έχουν και τα άλλα με τις μπάλες.. δίνουν πανελλαδικά. Έχουν νομίζω και στην Κύπρο αλλά δεν ξέρω σε ποιο σημείο και ποιο μαγαζί 😌

 

 

 

 

Φαντάζομαι το ξέρεις ότι τα παγωτά μηχανής καλό είναι να αποφεύγονται στην εγκυμοσύνη ε;; βεβαια εσύ άμα  το έφαγες απο την πηγή, δε θα έχεις θέμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babyblue94 αν η συχνότητα που ακούς το μωρό μειώνεται πάρε τηλέφωνο τον γιατρό σου.. Μην το αφήνεις ετσι.

Αν δηλαδή το άκουγες όλη την ημέρα και τώρα το ακούς λιγότερο να πάρεις και να σου πει την γνώμη του! Εμένα έτσι μου έλεγε ο γιατρός στις εγκυμοσύνες μου.. Αν δεις ότι κάτι αλλάζει θα μου το λες..

Φιλια πολλά καλό βράδυ 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@babyblue94 αν η συχνότητα που ακούς το μωρό μειώνεται πάρε τηλέφωνο τον γιατρό σου.. Μην το αφήνεις ετσι.

Αν δηλαδή το άκουγες όλη την ημέρα και τώρα το ακούς λιγότερο να πάρεις και να σου πει την γνώμη του! Εμένα έτσι μου έλεγε ο γιατρός στις εγκυμοσύνες μου.. Αν δεις ότι κάτι αλλάζει θα μου το λες..

Φιλια πολλά καλό βράδυ 😘😘😘

 

Ναι κοίτα γενικά εντάξει 21+4 είμαι κινήσεις νιώθω και λίγα χτυπήματα. 

Αλλά τελικά απλά το πρωί δεν ήταν ζωηρό. Μετά έγινε χαμός..χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2022 at 1:39 ΜΜ, ο/η Froufro είπε:

@Hopemumtobe @Mimi26 πως είστε εσείς? 

Γεια σας κορίτσια, έχω να γράψω μέρες, είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη μέχρι την Δευτέρα που μας πέρασε... Νοσηλεύτηκα στο νοσοκομείο γιατί έχω συσπάσεις από τώρα είμαι μόνο 27 βδομάδων... Είμαι κάπως ψυχολογικά 🥺 έχω γράψει το συμβάν χθες σε μια συζήτηση ' συσπάσεις μήτρας πριν τον 7ο". Προσπαθώ να μένω όλη μέρα κρεβάτι κ να παίρνω τα φάρμακα... Φοβάμαι για τα μωρά είναι μόνο 1 κιλό, θα σπάσει η καρδιά μου κορίτσια αν γίνει κάτι 💔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Γεια σας κορίτσια, έχω να γράψω μέρες, είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη μέχρι την Δευτέρα που μας πέρασε... Νοσηλεύτηκα στο νοσοκομείο γιατί έχω συσπάσεις από τώρα είμαι μόνο 27 βδομάδων... Είμαι κάπως ψυχολογικά 🥺 έχω γράψει το συμβάν χθες σε μια συζήτηση ' συσπάσεις μήτρας πριν τον 7ο". Προσπαθώ να μένω όλη μέρα κρεβάτι κ να παίρνω τα φάρμακα... Φοβάμαι για τα μωρά είναι μόνο 1 κιλό, θα σπάσει η καρδιά μου κορίτσια αν γίνει κάτι 💔

Μιμή μου αγάπη μου σε θυμάμαι. 

Εισαι τόσο δυνατή κοπέλα μου, θυμάμαι τι πέρασες μέχρι να πετύχεις εγκυμοσύνη... Κοίτα με θα ακολουθήσεις πίστα τις οδηγίες του γιατρού σου και όλα θα πάνε περίφημα.. Τίποτα δεν θα γίνει!!! Πολύ προσευχή και θετική ενέργεια και θα σε βοηθήσει η Παναγία κορίτσι μου... Φιλιά πολλά και να μας γράφεις 😘💞💕💓💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Γεια σας κορίτσια, έχω να γράψω μέρες, είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη μέχρι την Δευτέρα που μας πέρασε... Νοσηλεύτηκα στο νοσοκομείο γιατί έχω συσπάσεις από τώρα είμαι μόνο 27 βδομάδων... Είμαι κάπως ψυχολογικά 🥺 έχω γράψει το συμβάν χθες σε μια συζήτηση ' συσπάσεις μήτρας πριν τον 7ο". Προσπαθώ να μένω όλη μέρα κρεβάτι κ να παίρνω τα φάρμακα... Φοβάμαι για τα μωρά είναι μόνο 1 κιλό, θα σπάσει η καρδιά μου κορίτσια αν γίνει κάτι 💔

Να σκεφτεσαι οτι ολα θσ πάνε καλά.. η αγία ειρήνη η Χρυσοβαλάντου να είναι δίπλα σου και να σας προσέχει.. κάνε μια προσευχή.. είναι πολύ θαυματουργή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Γεια σας κορίτσια, έχω να γράψω μέρες, είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη μέχρι την Δευτέρα που μας πέρασε... Νοσηλεύτηκα στο νοσοκομείο γιατί έχω συσπάσεις από τώρα είμαι μόνο 27 βδομάδων... Είμαι κάπως ψυχολογικά 🥺 έχω γράψει το συμβάν χθες σε μια συζήτηση ' συσπάσεις μήτρας πριν τον 7ο". Προσπαθώ να μένω όλη μέρα κρεβάτι κ να παίρνω τα φάρμακα... Φοβάμαι για τα μωρά είναι μόνο 1 κιλό, θα σπάσει η καρδιά μου κορίτσια αν γίνει κάτι 💔

Καλή σου μέρα δυνατό μου κορίτσι. Δεν θα γίνει τιποτα άσχημο.Θα κάνεις ότι σου λένε όπως και κάνεις και η Παναγίτσα θα σου φέρει τα δωράκια σου υγιή στην αγκαλιά σου.Να προσέχετε τα 3 σας.Μια μεγααααλη αγκαλια από εμένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...