Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 19 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πήρα τα νέα και είναι όλα πολύ καλά η γυναικολόγος μου έχει ένα θεματακι να λέει νούμερα κτλ και εγώ είμαι τρελή και με ξέρει... μου λέει είναι πολύ καλή η χοριακή, προγεστερονη δεν χρειάζεσαι είναι και αυτή καλή.. σε περιμένω στις 19.09 για τον υπερηχο πάρε φολικο και μαγνήσιο... 

Την είδα εγώ την μαγική μου σφαίρα και αυτό το μωρό ήρθε για να μείνει γεμάτο καλοκαιρινά αρώματα..Θα είναι σαν Καρπουζάκι ροδαλό ροδαλό ,τσάμπα τόσα φρούτα έφαγες νομίζεις;; Πάμε δυνατά Ελπιδαρα το τυχερό σου αστερι σου εστειλε το καλύτερο δώρο 🫶

στις πριν 18 ώρες, ο/η condios είπε:

Νομίζω τα σκέφτεσαι απολύτως φυσιογικά στο να την κανεις καλοκακομαθημενη,,,,εδω εγω που δεν εχω ακομα μωρό,,,στην ιδεα οτι θα εχω ενα αυτοκολλητακι αγκαλια και λιωνωωωωωωωω σκεψου εσυ μανουλα ηρωίδα!!!!!!!!!!! Εξάλλου με αγκαλιά μεγαλώνουν και αγάπη τα μωρά όλου του κόσμου!!!!!!! Να τη μυριζεις , να τη ρουφας σα να ειναι το πιο πολυτιμο λουλουδι που θα ειναι παντα ανθισμενο για σενα,,,να της λες ποσο την αγαπας και ποσο την περιμενεις σπιτακι σας,,,και θα ξερει οτι εκει που θα ερθει θα σας κανει οτι θελει και θα ερθει μια ωρα αρχυτερα γιατι ειναι μαχητρια η κουκλιτσα σας!!!!!!!! συγκινουμαι και μονο που τα γραφω και σας κανω εικονα,,,η πιο ομορφη εικονα στο μυαλο μου ειστε εσεις!!!!

Εγώ είμαι καλά,,,,μετριέμαι ξαναμετριέμαι για να δω οτι ολα ειναι καλα,,,εχω κανει τονους αρβεκαπ των 3,75 κιολας παρακαλω΄ γιατί αν υπολείπεσαι ωοθηκών και σαλπιγγών οι ορμόνες χορεύουν μαζί με τις εξάψεις τανγκό και κάνουν ότι γουστάρουν ,,,, και οπως αντιλαμβάνεσαι δεν είμαι εύκολη περίπτωση για κανέναν γιατρό (γιατί άλλο δεν εχω περίοδο αλλά εχω ωοθήκες και σαλπιγγες,,,,και άλλο δεν έχω τίποτα εκεί μέσα περα ευτυχώς από μια πεντακάθαρη μήτρα),,,οπότε όλα θα είναι καλό να είναι σε αρμονία για να ξεκινήσω κάποια στιγμή προετοιμασία μέσα στο φθινόπωρο ή χειμώνα. Εχω γινει ιπταμενος ινδος απο το οοοοοοομμμμμμμ και τις ανασες υπομονης οπως αντιλαμβανεσαι ως οτου ερθει αυτη η στιγμή. Ψυχραιμη το παιζω,,,δεν ειμαι παντα,,,,,,γιατι σωστα η παραμικρή ερωτηση καθε ασχετης, κουτσομπολας,ενδιαφερομενης ξαφνικα ή γενικα για το αν θα κανω παιδι και ποτε και πως απλα με κανει και γελαω και απανταω "το οτι δε ντρεπεσαι εσυ και ρωτας με διευκολυνει στο να σου απαντησω και εγω "να μη σε νοιαζει"" και πουλαω τρελα και κοβω χαμογελα και σχεσεις απλα και ομορφα. Αυτοι που πραγματικα με στηριζουν και με αγαπουν οπως ειμαι και οχι γιατι θα κανω και αν και πως θα κανω παιδια,,,, ειναι στρειδια στο να με ρωτησουν το οτιδηποτε σχετιζεται με κατι που δεν κανω εγω αναφορα,,,αρα και αυτοι που πραγματικα αξιζει να γνωριζουν,,,νομιζω καταλαβαινεις απολυτα τι λεω. και επειδη εγω ειμαι γατάκι μπροστα σε σενα ,,,απλα θα πω,,,δοξα το Θεό που εχουμε την υγεια μας, εχω εναν υπεροχο συζυγο συντροφο ζωης που με στηριζει και ολα θα ερθουν ,,,ευλογημενα να'ναι και με υγεια!!!!!!!!!! 

Κοκτειλ και ποτα και "Χειλια χείλια" δεν ηπια πολλά και δεν προβλεπεται με την κρισαρα ακριβεια που ερχεται ,,,, δοξα το Θεο και να λεμε που εχουμε και σπιτι να μεινουμε και οριακα να ζουμε αξιοπρεπως,,,,αλλά το ΄ότι ξερεις το μαγαζί αυτο μαρτυρά πολλά για το ιστορικό παρελθόν σου/μου. Καποτε στο Τεξας αυτα,,αχαχαχαχα 

Παλι εγραψα πολλά,,,αλλά μου λειπετε ολες,,,αλλα ειμαστε και πολλες ζωη να εχουμε και εχω χαθει στην πολλη πληροφόρηση. Ειστε ομως ολες υπεροχες κοριτσια,,,η καθεμια για τους λογους της!!!!!!

Αχ εσυ με τις καταθεσεις καρδιας που κανεις, πάω να πάρω βεγγαλικά να έχω καβα!! Όταν μας ανακοινώσεις τα καταπληκτικά σου νέα θα σου πω να ανέβεις ταρατσα να δεις προς Νότια μεριά τι έχει να γίνει!! Θα νομίζουν οι γείτονες οτι κάνω γάμο ξανά 😂😂 Θα στείλω αεροπλάνο με πανό στον κάμπο να βουλώσουμε όλα τα στόματα!! Μέχρι τότε βουλώνουμε τα αυτιά μας και κοιτάμε τον στόχο ❤️
 

@twinkletwinlkle κρέμασε την στον λαιμό σου σαν το πιο πολύτιμο φυλαχτό σου γιατί αυτό είναι η μπεμπαρα σου!! Αμαζόνα από την κοιλιά!! Ρουφα λαιμουδακι μπουτακια χεράκια τα πάντα όλα ,ζήσε όσα στερηθήκατε και οι δυο τόσους μήνες! Αν κάτι αναγνωρίζει η Μπέμπα είναι η μυρωδιά σου και η φωνή σου 🫶🫶

@nikol88 μπράβο στο φασολάκι σου και σε σένα!! Με το καλό η αυχενική σας όλα θα είναι τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 5/9/2022 at 2:04 ΜΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λοιπόν κορίτσια περιμένω περίοδο την Τετάρτη.  .. 

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ελάχιστο αιμα στο σκούπισμα  κάτι τα υγρά κάτι ότι είμαι τρελή λέω δεν κάνω ένα τεστ (πέτατε παντοφλες; σας βλεπω;) έλα όμως που θα σας το χαλάσω και θα τις πάρετε πίσω... 

Κορίτσια απ το Σάββατο τα τεστ βγαίνουν θετικά πολύ αχνά αλλά θετικά.  Και μέχρι χθες το βράδυ που έκανα έβλεπα τις γραμμές πως αυξάνονται.  

Όσες λέτε για το σπερμα έχουμε πολύ κακό σπερμα αλλά υπάρχει και αυτό το 1% για αυτό όσο τρέχετε για διαδικασίες κτλ να κάνετε επαφές!!!!! Είχα ραντεβού τον Οκτώβριο στα κέντρα.και το μυαλό ήταν εκεί να ετοιμάσω τα χαρτιά και τις εξετάσεις 😉

20220905_070140.jpg

Picsart_22-09-05_13-03-32-351.jpg

Αγάπη συγχαρητήρια!!!!! Πόσο μα πόσο χαίρομαι!!!! Όλα να πάνε καλά κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι!!! Εγώ και οι μπεμπουλες σου στέλνουμε την αγάπη μας!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/9/2022 at 10:52 ΠΜ, ο/η Lucia79 είπε:

Ευχαριστώ καλή μου. Θα αρχίσω να ασχολούμαι σήμερα, το μόνο που φοβάμαι είναι μη τυχόν μέσα στο χαμό που γίνεται εδώ μέσα από αποδείξεις εξωσωματικών και εξετάσεις, έχω χάσει κανενα σημαντικό χαρτί!!! Πρέπει να πέσει συμμάζεμα γιατί έχω και απ το προηγούμενο κέντρο χαρτιά και αποδείξεις αλλά τότε δεν είχαμε περάσει επιτροπή, τα πληρώναμε όλα επειδή ο γιατρός ήθελε να παίρνω μενοπουρ που δεν θα μου το έδινε έτσι κι αλλιώς η επιστροφή. Φαντάζομαι τις αποδείξεις από εκεί τις πετάω, δεν πρόκειται να φανούν πουθενά χρήσιμες;

Εσυ πως είσαι; Έχω καιρό να διαβάσω νέα σου. 

Αγαπη εγω ξεκινησα διεγερση Ιουλιο αλλα δεν ειδαμε φως δεν μεγαλωναν σωστα κ απο ορμονες κ απο υπερηχο κ στενατησαμε τωρα περιμενω αυτο το μηνα κ βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/9/2022 at 5:58 ΜΜ, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Παρασκευαιδου τα είπαμε εμεις μεταξύ μας αλλά θέλησα να σου ευχηθώ και από εδώ..

Ναι μωρη τρέλα,  πάμε δυνατά!!! Πάμε να ξεκινήσουμε τη νέα σεζόν δυναμικά μόνο με ευχάριστα! Όλα θα πάνε τέλεια αυτή τη φορά. Περιμένουμε την Τετάρτη να δούμε τη νουμεραρα!

Εγω κορίτσια πήγα σήμερα να δω την τσουπρα μου και την κράτησα για πρώτη φορά!. Περιττό να σας πω ότι την ερωτεύτηκα! Αν και φοβόμουν βέβαια αλλά την κράτησα κανένα 20λεπτο. Όταν πήγαμε χτυπούσε το μηχάνημα και ήταν ανεβασμενοι οι σφυγμοί της γιατί λέει ο γιατρός είχε νεύρα. Την προηγούμενη είχε βγάλει το ρινογαστρικο σωληνακι μόνη της. Μετα την πήρα και ηρέμησε το ψυχουλακι μου. Νομίζω ότι με αναγνώρισε! Και ήταν συγκινητική στιγμή γιατί μαζεύτηκαν όλες οι νοσοκόμες από πάνω μας γιατί ήθελαν να τη δουν και αυτές που ήταν στην αγκαλιά μου και είχαν συγκινηθεί και αυτές! Δεν έχω λόγια για αυτούς τους ανθρώπους. Αντιμετωπίζουν τα μωρά μας σαν να ήταν δικά τους. 

Α τι ομορφη στιγμη να την παρεις αγκαλιτσα φυσικα ξ σε αναγνωρισε η μυρωδια σου ακομα υπαρχει για αυτην 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@twinkletwinlkle και @Παρασκευαιδου συγχαρητήρια και στις δύο σας! Είναι τόσο συγκινητικα αυτά που σας συμβαίνουν! Θα πάνε όλα τέλεια κ για τις δύο σας!

Επίσης... Οι αγκαλιές δεν τα κακομαθαινουν αντίθετα τους δίνουν ασφάλεια και αυτοπεποίθηση! Αλλα πράγματα κάνουν ζημιά. Κ ναι να βάλουμε όρια αλλά όχι στο νεογέννητο με την αγκαλιά! Σας φιλώ κ να ξέρετε χάρηκα σαν να σας γνωρίζω!

Ευχαριστούμε πολύ Τόκιο. Σε λιγάκι και η μικρούλα σου γίνεται 1 😉 δεν ξεχνάω ημερομηνία 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Αγάπη συγχαρητήρια!!!!! Πόσο μα πόσο χαίρομαι!!!! Όλα να πάνε καλά κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι!!! Εγώ και οι μπεμπουλες σου στέλνουμε την αγάπη μας!!!❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ.. μπεμπούλες φιλάκια... έχω ένα παλικάρι για γαμπρό ας σας ενδιαφέρει..  🤣 ακούγομαι σαν το μια νύφη για το γιο μου χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Αγαπη εγω ξεκινησα διεγερση Ιουλιο αλλα δεν ειδαμε φως δεν μεγαλωναν σωστα κ απο ορμονες κ απο υπερηχο κ στενατησαμε τωρα περιμενω αυτο το μηνα κ βλεπουμε

Έχω ακούσει όμως από πολλές κοπέλες αλλάζοντας αγωγή είχανε θετικά αποτελέσματα πχ αύξηση της δόσης ή αλλαγή των φαρμάκων. Δεν πάνε τα φάρμακα σε όλες.  Στην πρώτη εξωσωματικη είχαμε αλλάξει τις δόσεις αρκετές φορές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευχαριστούμε πολύ Τόκιο. Σε λιγάκι και η μικρούλα σου γίνεται 1 😉 δεν ξεχνάω ημερομηνία 🥰

Αγαπημένη είναι ήδη 1.5! Με το καλό σου εύχομαι κ σε λίγο να κρατάς το μωρό σας αγκαλιά! 

Έχω καταλάβει καλά ότι τελικά παρά τις εξωσωματικες κ οι 2 εγκυμοσύνες ήταν φυσική σύλληψη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου ελπιδαρα ερχεται η μωρακλα σου....ποσο χαιρομαι δεν περιγραφεται.ασε παιρνω κουραγιο απο σενα!!!!ολα τελεια θα πανε.....απολαυση απο δω και περα...

@twinkletwinlkleμαρακι μου εμεις τς εχουμε πει.η μικρη ειναι  power ranger.δεν μασαει τπτ.....λιγο υπομονη και ερχεται σπιτι να την κανεις οσες αγκαλιες θες και να την κακομαθεις οσο θες!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

@Παρασκευαιδου ελπιδαρα ερχεται η μωρακλα σου....ποσο χαιρομαι δεν περιγραφεται.ασε παιρνω κουραγιο απο σενα!!!!ολα τελεια θα πανε.....απολαυση απο δω και περα...

@twinkletwinlkleμαρακι μου εμεις τς εχουμε πει.η μικρη ειναι  power ranger.δεν μασαει τπτ.....λιγο υπομονη και ερχεται σπιτι να την κανεις οσες αγκαλιες θες και να την κακομαθεις οσο θες!!!

 

Ως γνωστον παταω οπου να ναι και μετα δεν μπορω να κανω πισω... Ελεος! Ψυχολογε συγνωμη που επεσε στο μηνυμα σου η απαντηση! @Παρασκευαιδου χιλια συγχαρητηρια , φιλε αυτα ειναι τα πιο ωραια.... Ερχεται απο εκει που δεν το περιμενεις!!!! Γερο μωρακι και καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι Ελπιδακι μου μεσα απ τη καρδια μου! @twinkletwinlkle νταξει τι να πω εδω... Εκλαιγα μολις τα διαβασα( ειμαι που ειμαι μαρθα βουρτση απ τις ορμονες ,διαβαζω κι αυτα...) Οχι μονο να την κακομαθεις , οχι μονο να την πνιξεις στα φιλια και στις αγκαλιες , οχι μονο να καθεσαι μερα νυχτα να τη μυριζεις..Γινε αυτοκολλητο με ολη τη σημασια της λεξης.... Ολες στη θεση σου αυτο θα καναμε!!! Το μωρο αυτο δικαιουται ολα αυτα αλλα και εσυ για την υπομονη σου , την δυναμη σου το ιδιο.. πραγματικα σαν " μανουλα" που νιωθω πλεον και εγω σε καταλαβαινω απολυτα! Καλη συνεχεια και καλο κουραγιο για λιγο ακομα..

 Τι εχεις να θυμασαι ρε και τι εχεις να μας περιγραφεις οταν με το καλο τελειωσει ολο αυτο και ειστε αγκαλια με ασφαλεια.στο σπιτι σας!!!  

@BlackCat μας λειπεις.....!!!!! 

@condios προσκυνω οπως καθε φορα, δεν ξερω γιατι αλλα καθε φορα που γραφεις χτυπας καρδια ρε φιλε! Εχω και αγαπη για λαρισα οποτε ενα παραπανω... Ευχομαι απ τη καρδια μου γρηγορα να πετυχεις και εννοειται συμφωνω πως απαντας σε οσους μας αγχωνουν ακομα παραπανω λες και δεν  μας φτανουν οσα περναμε! 

Νικολ δεν σε βρισκω για ταγκ αλλα θα το δεις εσυ το μηνυμα! Μπραβο κοριτσι , προχωρα γερα στο ειχαμε πει οτι η σειρα σου εφτασε!!!! 

Κοριτσια υπολοιπες που προσπαθειτε μη σταματησετε ποτε, καπου παρακατω περιμενουν τα δικα σας νινακια!!!!!! Ο Θεος εχει για ολους ... Εκεινος ξερει ποτε!!!! Φιλια πολλα σε ολες και καλο φθινοπωρο να εχουμε ( δεν ειχα προλαβει να σας στειλω)

Για τελος τα δικα μου νεα ειναι οτι μαλλον αγορακι κοριτσακι εχουμε ετσι ειχε δειξει και η αυχενικη κια ετσι σχεδον δειχνει και ο υπερηχος... Δεν μας κανουν τη χαρη τα καρντασια ...ο ενας μας βγηκε χαλαρος σταυροποδι και δαχτυλο στο στομα μονιμα... Και η "αλλη" βγηκε νουμερο καθεται μπρουμητα μς τον κωλαρικο στο Θεο! 😋😋😋😋 Κατα τ αλλα ησυχια και αναμονη με προσευχη! 🙏🙏🙏 !!!!SOS!! Δεν ξερω για εσας αλλα αρχισα να νιωθω ανθρωπος που φευγει η ζεστη... 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας στην όμορφη ομάδα ελπίζω να είστε όλοι καλά.Να κάνω μια ερώτηση είναι καμιά σας που πηγαίνει στο Έλενα????? Γιατί μόλις έμαθα ότι σταμάτησε ο γιατρός μου και με ενημερώσε μια πολύ καλή μου φίλη.Γνωριζετε κάτι?? Πήγε καινούργιος γιατρός στη θέση του.

Θα ξεκινήσω προσπάθειες τον Νοέμβριο πρώτα ο Θεός.🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Ως γνωστον παταω οπου να ναι και μετα δεν μπορω να κανω πισω... Ελεος! Ψυχολογε συγνωμη που επεσε στο μηνυμα σου η απαντηση! @Παρασκευαιδου χιλια συγχαρητηρια , φιλε αυτα ειναι τα πιο ωραια.... Ερχεται απο εκει που δεν το περιμενεις!!!! Γερο μωρακι και καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι Ελπιδακι μου μεσα απ τη καρδια μου! @twinkletwinlkle νταξει τι να πω εδω... Εκλαιγα μολις τα διαβασα( ειμαι που ειμαι μαρθα βουρτση απ τις ορμονες ,διαβαζω κι αυτα...) Οχι μονο να την κακομαθεις , οχι μονο να την πνιξεις στα φιλια και στις αγκαλιες , οχι μονο να καθεσαι μερα νυχτα να τη μυριζεις..Γινε αυτοκολλητο με ολη τη σημασια της λεξης.... Ολες στη θεση σου αυτο θα καναμε!!! Το μωρο αυτο δικαιουται ολα αυτα αλλα και εσυ για την υπομονη σου , την δυναμη σου το ιδιο.. πραγματικα σαν " μανουλα" που νιωθω πλεον και εγω σε καταλαβαινω απολυτα! Καλη συνεχεια και καλο κουραγιο για λιγο ακομα..

 Τι εχεις να θυμασαι ρε και τι εχεις να μας περιγραφεις οταν με το καλο τελειωσει ολο αυτο και ειστε αγκαλια με ασφαλεια.στο σπιτι σας!!!  

@BlackCat μας λειπεις.....!!!!! 

@condios προσκυνω οπως καθε φορα, δεν ξερω γιατι αλλα καθε φορα που γραφεις χτυπας καρδια ρε φιλε! Εχω και αγαπη για λαρισα οποτε ενα παραπανω... Ευχομαι απ τη καρδια μου γρηγορα να πετυχεις και εννοειται συμφωνω πως απαντας σε οσους μας αγχωνουν ακομα παραπανω λες και δεν  μας φτανουν οσα περναμε! 

Νικολ δεν σε βρισκω για ταγκ αλλα θα το δεις εσυ το μηνυμα! Μπραβο κοριτσι , προχωρα γερα στο ειχαμε πει οτι η σειρα σου εφτασε!!!! 

Κοριτσια υπολοιπες που προσπαθειτε μη σταματησετε ποτε, καπου παρακατω περιμενουν τα δικα σας νινακια!!!!!! Ο Θεος εχει για ολους ... Εκεινος ξερει ποτε!!!! Φιλια πολλα σε ολες και καλο φθινοπωρο να εχουμε ( δεν ειχα προλαβει να σας στειλω)

Για τελος τα δικα μου νεα ειναι οτι μαλλον αγορακι κοριτσακι εχουμε ετσι ειχε δειξει και η αυχενικη κια ετσι σχεδον δειχνει και ο υπερηχος... Δεν μας κανουν τη χαρη τα καρντασια ...ο ενας μας βγηκε χαλαρος σταυροποδι και δαχτυλο στο στομα μονιμα... Και η "αλλη" βγηκε νουμερο καθεται μπρουμητα μς τον κωλαρικο στο Θεο! 😋😋😋😋 Κατα τ αλλα ησυχια και αναμονη με προσευχη! 🙏🙏🙏 !!!!SOS!! Δεν ξερω για εσας αλλα αρχισα να νιωθω ανθρωπος που φευγει η ζεστη... 

 

 

 

Και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο,,,,ενα αγορακι και ενα κοριτσακι τι χαραααααααααααααααα και ας ειναι και ας καθονται οπως θελουν τα μαναρακια,,,,καλα να περνανε εκει μεσα και ολα εξελίσσονται όπως χρειάζεται!!!!!!!!! Κλαιω για την περιγραφη σου ομως,,,,αχαχαχαχα ,,,,ψυχουλακια,,,

Σαββατο θα ειμαι ΔΕΘ με την εταιρια,,,,Σαλονικαρα μουυυυυυυυυυυυυυυ,,,,δυστυχως ομως αστραπη αυθημερον αλλα εστω και αυτο καλο θα ειναι εφοσον θα εχει υπεροχο καιρο!! 

Σήμερα το γενεθλιο της Παναγιας μας,,,,εφοσον γεννήθηκε αυτή όλες θα μας κάνει μανούλες,,,και το ελπιζω και το πιστευω και το περιμενω!!!!!!!!🙏💖👶

@BlackCat κανα καφε να πιουμε οταν κατεβω αν δε φυγω αστραπη και ασε τα βεγγαλικα για τα βαφτισια,,,γιατι μετα τα γμσια ερχονται και αυτα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αμήν

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η condios είπε:

Και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο,,,,ενα αγορακι και ενα κοριτσακι τι χαραααααααααααααααα και ας ειναι και ας καθονται οπως θελουν τα μαναρακια,,,,καλα να περνανε εκει μεσα και ολα εξελίσσονται όπως χρειάζεται!!!!!!!!! Κλαιω για την περιγραφη σου ομως,,,,αχαχαχαχα ,,,,ψυχουλακια,,,

Σαββατο θα ειμαι ΔΕΘ με την εταιρια,,,,Σαλονικαρα μουυυυυυυυυυυυυυυ,,,,δυστυχως ομως αστραπη αυθημερον αλλα εστω και αυτο καλο θα ειναι εφοσον θα εχει υπεροχο καιρο!! 

Σήμερα το γενεθλιο της Παναγιας μας,,,,εφοσον γεννήθηκε αυτή όλες θα μας κάνει μανούλες,,,και το ελπιζω και το πιστευω και το περιμενω!!!!!!!!🙏💖👶

@BlackCat κανα καφε να πιουμε οταν κατεβω αν δε φυγω αστραπη και ασε τα βεγγαλικα για τα βαφτισια,,,γιατι μετα τα γμσια ερχονται και αυτα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αμήν

 

Σφύριξε κλέφτικα όταν κατέβεις …😉😉😉😉

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έχω ακούσει όμως από πολλές κοπέλες αλλάζοντας αγωγή είχανε θετικά αποτελέσματα πχ αύξηση της δόσης ή αλλαγή των φαρμάκων. Δεν πάνε τα φάρμακα σε όλες.  Στην πρώτη εξωσωματικη είχαμε αλλάξει τις δόσεις αρκετές φορές. 

Ναι γλυκο μου Ελπιδακι κ εγω τωρα ειπα να παρω menopur αλλα… δεν ειχα ξαναπαρει μονο gonal

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ναι γλυκο μου Ελπιδακι κ εγω τωρα ειπα να παρω menopur αλλα… δεν ειχα ξαναπαρει μονο gonal

Αγαπημένη πρότεινε στον γιατρό σου κ το Meriofert αν δεν το έχεις δοκιμάσει το συνιστούν σε μεγαλύτερα κορίτσια συνήθως.

Επισης υπάρχει κ το Elonva (αν το λέω σωστα) μου το είχαν προτείνει (το προτιμούν σε χαμηλές ανταποκρίτριες)  αλλά δεν συνέχισα με τον γιατρό όποτε δεν το δοκίμασα. Νομίζω είναι μόνο μια ένεση κ συνδυάζεται με κλομιφαινη ή femara.

Προσωπικά με ότι φάρμακο δοκίμασα ίδια ανταπόκριση είχα αλλά τα ρίχνω στο τραπέζι ως εναλλακτικές 

Αν κ είμαι σίγουρη ότι ήταν απλά ένας κακός κύκλος και ο επόμενος θα πάει τέλεια 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όμορφα, συναγωνίστριες σε όλη την πορεία θέλω δειλά να σας πω τα νέα μου, κάτι απρόσμενο που ήρθε. 10η μέρα καθυστέρησης κάνω τεστ θετικό, κάνω δεύτερο θετικό και αυτό λέω αμάν κάτι γίνεται!!! Κάνω χθες χοριακή την πήρα σήμερα, είναι 832,8 και μιλάω με το γιατρό αλλά δε θέλει άλλη χοριακή θέλει να με δει Δευτέρα για υπέρηχο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kaounmar είπε:

Κορίτσια μου όμορφα, συναγωνίστριες σε όλη την πορεία θέλω δειλά να σας πω τα νέα μου, κάτι απρόσμενο που ήρθε. 10η μέρα καθυστέρησης κάνω τεστ θετικό, κάνω δεύτερο θετικό και αυτό λέω αμάν κάτι γίνεται!!! Κάνω χθες χοριακή την πήρα σήμερα, είναι 832,8 και μιλάω με το γιατρό αλλά δε θέλει άλλη χοριακή θέλει να με δει Δευτέρα για υπέρηχο! 

Ρεεεε τι Αύγουστος ήταν αυτός Παναγία μου!!!! Γόνιμος γόνιμος 😍😍😍

Μπραβοοοοο ρε τι υπέροχα νέα είναι αυτά;;;

Με το καλό να πάνε όλα μέσα από την καρδιά μου!! Συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:
στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Ρεεεε τι Αύγουστος ήταν αυτός Παναγία μου!!!! Γόνιμος γόνιμος 😍😍😍

Μπραβοοοοο ρε τι υπέροχα νέα είναι αυτά;;;

Με το καλό να πάνε όλα μέσα από την καρδιά μου!! Συγχαρητήρια!!!

Φίλη μου δεν το έχω πιστέψει ακόμη χθες ήταν 10 μέρες η καθυστέρηση και λέω κάτσε να μάθω γιατί πρέπει να πάμε για ετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ρεεεε τι Αύγουστος ήταν αυτός Παναγία μου!!!! Γόνιμος γόνιμος 😍😍😍

Μπραβοοοοο ρε τι υπέροχα νέα είναι αυτά;;;

Με το καλό να πάνε όλα μέσα από την καρδιά μου!! Συγχαρητήρια!!!

Φίλη μου δεν το έχω πιστέψει ακόμη χθες ήταν 10 μέρες η καθυστέρηση και λέω κάτσε να μάθω γιατί πρέπει να πάμε για ετ, αχ μακάρι να πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kaounmar είπε:

Φίλη μου δεν το έχω πιστέψει ακόμη χθες ήταν 10 μέρες η καθυστέρηση και λέω κάτσε να μάθω γιατί πρέπει να πάμε για ετ, αχ μακάρι να πάνε καλά!!!

Πω πω εγκυμοσυνες απροβλεπτες πριν απο εξωσωματικες!!!  Χαμος!!! Μπραβο κοριτσι μου! Συγχαρητηρια και με το καλο ολα!!!!! 🍼🍼🍼 Το πινακακι παιρνει φωτιαααα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kateriniwk είπε:

Πω πω εγκυμοσυνες απροβλεπτες πριν απο εξωσωματικες!!!  Χαμος!!! Μπραβο κοριτσι μου! Συγχαρητηρια και με το καλο ολα!!!!! 🍼🍼🍼 Το πινακακι παιρνει φωτιαααα!!!!! 

Αχ μακάρι να πάει καλά, έχω 4 αποβολές 2 από φυσική και 2 με εξωσωματική οπότε φοβάμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kaounmar είπε:

Αχ μακάρι να πάει καλά, έχω 4 αποβολές 2 από φυσική και 2 με εξωσωματική οπότε φοβάμαι!!!

Το ξερω δυστυχως , αλλα καθε φορα δεν ειναι ιδια και με τη προηγουμενη...σταυρωσε την κοιλιτσα και ολα θα πανε καλα!!!! Και μην νομιζεις δεν φοβασαι μονο εσυ , φοβομαστε ολες το ιδιο ποσο μαλλον εσυ... Μια φορα που συζητουσαμε με τη μαια οταν εκανα την εξωσωμ της ειχα πει , δεν.αγχωνομαι απλα φοβαμαι λιγο και λεει το ξερω και δεν εισαι η μονη , ολες οσες ειχατε αποβολες και μπλεξατε με την υπογονιμοτητα θα ηρεμησετε μονο οταν πιασετε μωρο στην αγκαλια σας ...οποτε μην νιωθεις οτι εισαι η μονη .. ποσο δικιο εχεις! Φοβασαι να πιστεψεις γιατι συνηθιζεις καποια στιγμη στην αποτυχια... Ομως ξανα λεω! Καθε φορα δε ειναι ιδια και οντως καποια ειναι και η τυχερη μας, οποτε χαλαρωσε και περιμενε!!!!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Κορίτσια μου όμορφα, συναγωνίστριες σε όλη την πορεία θέλω δειλά να σας πω τα νέα μου, κάτι απρόσμενο που ήρθε. 10η μέρα καθυστέρησης κάνω τεστ θετικό, κάνω δεύτερο θετικό και αυτό λέω αμάν κάτι γίνεται!!! Κάνω χθες χοριακή την πήρα σήμερα, είναι 832,8 και μιλάω με το γιατρό αλλά δε θέλει άλλη χοριακή θέλει να με δει Δευτέρα για υπέρηχο! 

Μα τι υπέροχα νέα είναι αυτά!!! Μπράβο κοριτσάκι μου! Όλα σου εύχομαι να πάνε κατ ευχήν! Σήμερα είναι η γενέθλιος μέρα της Θεοτόκου και γιορτάζει η Παναγια Τσαμπικα. Θα στο προσέχει το μωράκι σου η Παναγια, θα δεις. Το ξέρω ότι φοβάσαι και θα φοβάσαι. Για όλες εμάς που έχουμε ζήσει αποβολές, παλινδρομες κτλ δεν είναι εύκολη μια εγκυμοσύνη. Πόσο μάλλον εσύ που πραγματικα έχεις ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ. Εμείς λοιπόν κρατάμε το θετικό και λιθαράκι λιθαράκι, μαξιλαράκι μαξιλαράκι θα κατακτήσουμε τον στόχο μας. Προς το παρόν κρατάμε το θετικό και χαιρόμαστε για αυτό. Μετά πάμε στο επόμενο μαξιλαράκι που θα είναι ο υπέρηχος. Εδώ θα είμαστε ολες μας να μοιράζεσαι τις ανησυχίες σου μαζί μας. Κάνε όμως την χάρη στον εαυτό σου και να απολαύσεις τα υπέροχα νέα και άσε το αγχος για αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μα τι υπέροχα νέα είναι αυτά!!! Μπράβο κοριτσάκι μου! Όλα σου εύχομαι να πάνε κατ ευχήν! Σήμερα είναι η γενέθλιος μέρα της Θεοτόκου και γιορτάζει η Παναγια Τσαμπικα. Θα στο προσέχει το μωράκι σου η Παναγια, θα δεις. Το ξέρω ότι φοβάσαι και θα φοβάσαι. Για όλες εμάς που έχουμε ζήσει αποβολές, παλινδρομες κτλ δεν είναι εύκολη μια εγκυμοσύνη. Πόσο μάλλον εσύ που πραγματικα έχεις ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ. Εμείς λοιπόν κρατάμε το θετικό και λιθαράκι λιθαράκι, μαξιλαράκι μαξιλαράκι θα κατακτήσουμε τον στόχο μας. Προς το παρόν κρατάμε το θετικό και χαιρόμαστε για αυτό. Μετά πάμε στο επόμενο μαξιλαράκι που θα είναι ο υπέρηχος. Εδώ θα είμαστε ολες μας να μοιράζεσαι τις ανησυχίες σου μαζί μας. Κάνε όμως την χάρη στον εαυτό σου και να απολαύσεις τα υπέροχα νέα και άσε το αγχος για αύριο.

Όχι με ηρέμησε και ο γιατρός! Νόμιζα ότι θα ήθελα και άλλη μέτρηση αλλά μου λέει καλύτερα υπέρηχος και μακάρι να είναι όλα καλά!!! Σε ευχαριστώ για τα καλά λόγια, εσύ είσαι μεγαλύτερη μαχήτρια και το μικρό σου θαύμα!!! Πως είναι; ελπίζω όλα να είναι καλά και σύντομα σπίτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Όχι με ηρέμησε και ο γιατρός! Νόμιζα ότι θα ήθελα και άλλη μέτρηση αλλά μου λέει καλύτερα υπέρηχος και μακάρι να είναι όλα καλά!!! Σε ευχαριστώ για τα καλά λόγια, εσύ είσαι μεγαλύτερη μαχήτρια και το μικρό σου θαύμα!!! Πως είναι; ελπίζω όλα να είναι καλά και σύντομα σπίτι!!!

Όλες  μα όλες μας ειμαστε μαχήτριες ανεξαρτήτως ποια έχει ζήσει "μεγαλυτερες" δυσκολίες. Και η δική σου ιστορία με έχει συγκλονίσει. Και πόσο γρήγορα ξανασταθηκες στα πόδια σου. Είσαι πραγματικά αξιοθαύμαστη! Δόξα τω Θεω, προς το παρόν, όλα πάνε καλά. Μεγαλώνει μέρα με τη μέρα και είναι πλέον ένα κανονικό λιλιπούτειο μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...