Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λοιπόν κορίτσια περιμένω περίοδο την Τετάρτη.  .. 

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ελάχιστο αιμα στο σκούπισμα  κάτι τα υγρά κάτι ότι είμαι τρελή λέω δεν κάνω ένα τεστ (πέτατε παντοφλες; σας βλεπω;) έλα όμως που θα σας το χαλάσω και θα τις πάρετε πίσω... 

Κορίτσια απ το Σάββατο τα τεστ βγαίνουν θετικά πολύ αχνά αλλά θετικά.  Και μέχρι χθες το βράδυ που έκανα έβλεπα τις γραμμές πως αυξάνονται.  

Όσες λέτε για το σπερμα έχουμε πολύ κακό σπερμα αλλά υπάρχει και αυτό το 1% για αυτό όσο τρέχετε για διαδικασίες κτλ να κάνετε επαφές!!!!! Είχα ραντεβού τον Οκτώβριο στα κέντρα.και το μυαλό ήταν εκεί να ετοιμάσω τα χαρτιά και τις εξετάσεις 😉

20220905_070140.jpg

Picsart_22-09-05_13-03-32-351.jpg

Δεν έχω λόγια!!! Μακάρι να πάνε όλα τέλεια!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η tina21 είπε:

ΑΑΑΑΑΑ αρχικα φωναζουμε απο ενθουσιασμο!!! και μετα τρεχουμε για χοριακη!!! γρηγορα χοριακη παρακαλω!!! 

αααχχχχ τι καλα!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Τι λες τωρα!!!!!μπραβο ρε συ......αντε και χοριακη τωρα!!!!τελειααααααααα θα ουρλιαξω!!!

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Τι λες ρε τρελλα;;;; 
Παρασκευαιδου ζούμε έγκυο ξανά να σε δούμε!!! 🥰🥰🥰

Με το καλό Ελπιδακι μου!!! Να πάνε όλα κατ ευχήν!!!

Με αυτό το σχόλιο έλιωσα στα γέλια χαχαχαψ

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Ρεεεε συγχαρητήρια!!!!  Να που τα τεστ δεν πάνε ποτέ χαμένα! Να πάνε όλα τέλεια αγαπημένη μου!! Όπως ήρθε ανέλπιστα το πρώτο έτσι και το δεύτερο!! Με το καλό ❤️

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Ελα ρε τρελανε μας!!!!!!!!!!!!

 

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Δεν έχω λόγια!!! Μακάρι να πάνε όλα τέλεια!!!!❤️

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ πραγματικά δεν έχω.. έκανα χοριακη  αλλά αποτελέσματα τώρα την Τετάρτη δε με νοιάζει ελεχνω με τεστ την αύξηση της χαχαχαχα τρελά μιλάμε,

Αυξήστε φρούτα κορίτσια κάνουν θαύματα..  φέτος είχαμε πολλά φρούτα απ την γειτόνισσα και τα έπαιρνε ο άντρας μου στη δουλειά βιολογικά φρούτα..  θα πω.. 

Κλασικά έκανα και αλλο τεστ μόλις έτσι να μην πάνε και χαμένα... 🤣🤣🤣

16623929464702262693072335675140.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

 

Με αυτό το σχόλιο έλιωσα στα γέλια χαχαχαψ

 

 

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ πραγματικά δεν έχω.. έκανα χοριακη  αλλά αποτελέσματα τώρα την Τετάρτη δε με νοιάζει ελεχνω με τεστ την αύξηση της χαχαχαχα τρελά μιλάμε,

Αυξήστε φρούτα κορίτσια κάνουν θαύματα..  φέτος είχαμε πολλά φρούτα απ την γειτόνισσα και τα έπαιρνε ο άντρας μου στη δουλειά βιολογικά φρούτα..  θα πω.. 

Κλασικά έκανα και αλλο τεστ μόλις έτσι να μην πάνε και χαμένα... 🤣🤣🤣

16623929464702262693072335675140.jpg

Αγαπημένη μου, μας έχεις τρελάνει τώρα! Η γραμμή γίνεται όλο και πιο έντονη! Ρε μήπως είσαι έγκυος;;; 😂😂😂

Πόσο συγκινούμαι, εύχομαι μια μεγάλη χοριακη για αρχή! Και τη Δευτέρα που δεν περιμένω εγώ, να σε ακολουθήσω και να πηγαίνουμε βήμα βήμα παρέα 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αγαπημένη μου, μας έχεις τρελάνει τώρα! Η γραμμή γίνεται όλο και πιο έντονη! Ρε μήπως είσαι έγκυος;;; 😂😂😂

Πόσο συγκινούμαι, εύχομαι μια μεγάλη χοριακη για αρχή! Και τη Δευτέρα που δεν περιμένω εγώ, να σε ακολουθήσω και να πηγαίνουμε βήμα βήμα παρέα 😘

Μισοφέγγαρο μου στο εύχομαι τοοοοσοοο πολύ.  Σου το χω ξανά πει είσαι απ τα άτομα που θαυμάζω πολύ. Μέσα απ την καρδούλα μου σου στέλνω όλη μου την μπεμπεδοσκονη.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λοιπόν κορίτσια περιμένω περίοδο την Τετάρτη.  .. 

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ελάχιστο αιμα στο σκούπισμα  κάτι τα υγρά κάτι ότι είμαι τρελή λέω δεν κάνω ένα τεστ (πέτατε παντοφλες; σας βλεπω;) έλα όμως που θα σας το χαλάσω και θα τις πάρετε πίσω... 

Κορίτσια απ το Σάββατο τα τεστ βγαίνουν θετικά πολύ αχνά αλλά θετικά.  Και μέχρι χθες το βράδυ που έκανα έβλεπα τις γραμμές πως αυξάνονται.  

Όσες λέτε για το σπερμα έχουμε πολύ κακό σπερμα αλλά υπάρχει και αυτό το 1% για αυτό όσο τρέχετε για διαδικασίες κτλ να κάνετε επαφές!!!!! Είχα ραντεβού τον Οκτώβριο στα κέντρα.και το μυαλό ήταν εκεί να ετοιμάσω τα χαρτιά και τις εξετάσεις 😉

20220905_070140.jpg

Picsart_22-09-05_13-03-32-351.jpg

Ωωω συγχαρητήρια περιμένουμε την χοριακη σου!!! Πάντως και η αδερφή μου παρόλο που τα τρία της παιδιά τα έπιασε με μια μονο επαφή το τέταρτο το έπιασε όταν αποφάσισε να πάει για εξωσωματική σε λίγες μέρες γεννάει 44 κλεισμένα παρακαλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Ωωω συγχαρητήρια περιμένουμε την χοριακη σου!!! Πάντως και η αδερφή μου παρόλο που τα τρία της παιδιά τα έπιασε με μια μονο επαφή το τέταρτο το έπιασε όταν αποφάσισε να πάει για εξωσωματική σε λίγες μέρες γεννάει 44 κλεισμένα παρακαλω

Ήμαστε απ τα ζευγάρια που έχουν κακό σπερμα .μας δίνουν φυσική σύλληψη 2% εγώ ξέρω με αυτό το 2% έχω ένα παιδάκι ... 

Για αυτό λέω καλά είναι να τρέχουμε για χαρτιά κτλ αλλά να μην χάνουμε τις επαφές μας. Σαν ζευγάρι πέρα ότι μπορεί να μας φέρει μια εγκυμοσύνη, μας ενώνει και σαν ζευγάρι.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα....εχω πηξει λιγο με τη δουλεια,εχω αναλαβει κ ενα πολυ δυσκολο περιστατικο με σχιζοφρενεια και τρεχω λιγο.το σαββατο ξεκινησα τις μικρες αρβεκαπ...περιμενουμε να αδιαθετησω για το επομενο βημα.νεσα στ βδομαδαβθα ξανακανουμε καλλιεργεις κλπ να μαστε σιγουροι οτι δεν υπαρχει πια μικροβιο κ ειμαι κ σε συνενοηση με την οικονομοπουλου για το σιδηρο μου ,ν βαλουνε μπουκαλο,κ με την βενακη γιαβαυτη τ ρημαδα την tsh που ανεβοκατεβαινει εντος οριων βεβαια χωρις λογο!προς το παρον πανε ολα καλα,υπο ελεγχο κ με πολλη ανυπομονησια να ερθει η μερα της εμβρυομεταφορας!!!!σας παρακολουθω ολες απλα δεν εχω παντα χρονο να γραφω.σας στελνω φιλια και αγκαλιες!

Με το καλό να τα υποδεχτείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λοιπόν κορίτσια περιμένω περίοδο την Τετάρτη.  .. 

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ελάχιστο αιμα στο σκούπισμα  κάτι τα υγρά κάτι ότι είμαι τρελή λέω δεν κάνω ένα τεστ (πέτατε παντοφλες; σας βλεπω;) έλα όμως που θα σας το χαλάσω και θα τις πάρετε πίσω... 

Κορίτσια απ το Σάββατο τα τεστ βγαίνουν θετικά πολύ αχνά αλλά θετικά.  Και μέχρι χθες το βράδυ που έκανα έβλεπα τις γραμμές πως αυξάνονται.  

Όσες λέτε για το σπερμα έχουμε πολύ κακό σπερμα αλλά υπάρχει και αυτό το 1% για αυτό όσο τρέχετε για διαδικασίες κτλ να κάνετε επαφές!!!!! Είχα ραντεβού τον Οκτώβριο στα κέντρα.και το μυαλό ήταν εκεί να ετοιμάσω τα χαρτιά και τις εξετάσεις 😉

20220905_070140.jpg

Picsart_22-09-05_13-03-32-351.jpg

Μην μου πεις… είναι αυτό που φαντάζομαι;;; Τι τέλεια βρε κορίτσι… εύχομαι όλα βα πάνε καλά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ήμαστε απ τα ζευγάρια που έχουν κακό σπερμα .μας δίνουν φυσική σύλληψη 2% εγώ ξέρω με αυτό το 2% έχω ένα παιδάκι ... 

Για αυτό λέω καλά είναι να τρέχουμε για χαρτιά κτλ αλλά να μην χάνουμε τις επαφές μας. Σαν ζευγάρι πέρα ότι μπορεί να μας φέρει μια εγκυμοσύνη, μας ενώνει και σαν ζευγάρι.  

Εννοείται καλέ ότι δεν χάνουμε τις επαφές μας και πιστεύω ότι από τη στιγμή που αποφασίζουμε την Εξωσωματικη γίνονται και πιο χαλαρές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα....εχω πηξει λιγο με τη δουλεια,εχω αναλαβει κ ενα πολυ δυσκολο περιστατικο με σχιζοφρενεια και τρεχω λιγο.το σαββατο ξεκινησα τις μικρες αρβεκαπ...περιμενουμε να αδιαθετησω για το επομενο βημα.νεσα στ βδομαδαβθα ξανακανουμε καλλιεργεις κλπ να μαστε σιγουροι οτι δεν υπαρχει πια μικροβιο κ ειμαι κ σε συνενοηση με την οικονομοπουλου για το σιδηρο μου ,ν βαλουνε μπουκαλο,κ με την βενακη γιαβαυτη τ ρημαδα την tsh που ανεβοκατεβαινει εντος οριων βεβαια χωρις λογο!προς το παρον πανε ολα καλα,υπο ελεγχο κ με πολλη ανυπομονησια να ερθει η μερα της εμβρυομεταφορας!!!!σας παρακολουθω ολες απλα δεν εχω παντα χρονο να γραφω.σας στελνω φιλια και αγκαλιες!

Ανθή κρατάω σκυτάλη... ξέρεις ε  είχαμε πολλές πολλές εγκυουλες..  με αυτή την σκυτάλη.  

Για αυτό κορίτσια έτοιμες και δυναμικά για αυτό μήνα σας θέλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

 

Με αυτό το σχόλιο έλιωσα στα γέλια χαχαχαψ

 

 

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ πραγματικά δεν έχω.. έκανα χοριακη  αλλά αποτελέσματα τώρα την Τετάρτη δε με νοιάζει ελεχνω με τεστ την αύξηση της χαχαχαχα τρελά μιλάμε,

Αυξήστε φρούτα κορίτσια κάνουν θαύματα..  φέτος είχαμε πολλά φρούτα απ την γειτόνισσα και τα έπαιρνε ο άντρας μου στη δουλειά βιολογικά φρούτα..  θα πω.. 

Κλασικά έκανα και αλλο τεστ μόλις έτσι να μην πάνε και χαμένα... 🤣🤣🤣

16623929464702262693072335675140.jpg

Ρε βασίλισσα των test κανε κανε καθε μερα ετσι να βγει το αχτι μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η HOPE90 είπε:

@MarGe οι profertil βελτιώνουν την κινητικότητα του σπέρματος,την ποσότητα αλλά και τη μορφολογία.Εμείς τις  ξεκινήσαμε 1 Αυγούστου οπότε ακόμα δε θα κάνουμε σπερμοδιάγραμμα καθώς είναι λίγο νωρίς ωστόσο όταν κάνουμε μπορώ να σας πω αν υπήρξε καμιά διαφορά.Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια μέσα από την καρδιά μου!Ο αγώνας είναι μεγάλος,οι αγωνίες πολλές..Το άγχος τεράστιο αλλά είμαι σίγουρη πως όταν έρθει το θαυματάκι μας θα τα ξεχάσουμε όλα...

@twinkletwinlkle εύχομαι να είσαι σύντομα σπίτι με την αγκαλίτσα σου γεμα΄τη απο το μωράκι σου!

Σε ευχαριστώ πολύ! Εμάς πήρε σερματροπ για 6 βδομάδες που σύστησαν οι εμβρυολόγοι και είδαμε αρκετά μεγάλη βελτίωση στην κινητικότητα αλλά όχι στους υπόλοιπους δείκτες. Έχουμε ραντεβού με τον ουρολόγο σε λίγες μέρες βέβαια γιατί είπε έχει αυτός να μας προτείνει κάποια θεραπεία, και βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

 

Με αυτό το σχόλιο έλιωσα στα γέλια χαχαχαψ

 

 

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ πραγματικά δεν έχω.. έκανα χοριακη  αλλά αποτελέσματα τώρα την Τετάρτη δε με νοιάζει ελεχνω με τεστ την αύξηση της χαχαχαχα τρελά μιλάμε,

Αυξήστε φρούτα κορίτσια κάνουν θαύματα..  φέτος είχαμε πολλά φρούτα απ την γειτόνισσα και τα έπαιρνε ο άντρας μου στη δουλειά βιολογικά φρούτα..  θα πω.. 

Κλασικά έκανα και αλλο τεστ μόλις έτσι να μην πάνε και χαμένα... 🤣🤣🤣

16623929464702262693072335675140.jpg

σου στέλνουμε όλες τις θετικές μας σκέψεις και ευχές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ανθή κρατάω σκυτάλη... ξέρεις ε  είχαμε πολλές πολλές εγκυουλες..  με αυτή την σκυτάλη.  

Για αυτό κορίτσια έτοιμες και δυναμικά για αυτό μήνα σας θέλω.

Αχ κοριτσι μου σευχαριστω παρα πολυ!!!!!ασε που καταχαρηκα και συγκινηθηκα μαζι σου.σαν να συμβαινει σε μενα το νοιωθψ καθε φορα που καποια μενει εγκυος.ειλικρινα χαιρομαι για ολες!!!!μακαρι να μπορουσαμε ολες να συναντηθουμε με καροτσακια καποια στιγμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

 

Με αυτό το σχόλιο έλιωσα στα γέλια χαχαχαψ

 

 

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ πραγματικά δεν έχω.. έκανα χοριακη  αλλά αποτελέσματα τώρα την Τετάρτη δε με νοιάζει ελεχνω με τεστ την αύξηση της χαχαχαχα τρελά μιλάμε,

Αυξήστε φρούτα κορίτσια κάνουν θαύματα..  φέτος είχαμε πολλά φρούτα απ την γειτόνισσα και τα έπαιρνε ο άντρας μου στη δουλειά βιολογικά φρούτα..  θα πω.. 

Κλασικά έκανα και αλλο τεστ μόλις έτσι να μην πάνε και χαμένα... 🤣🤣🤣

16623929464702262693072335675140.jpg

Ρε τρεληηηη! Τι είναι αυτα που βλέπω;;; Με το καλό ρε κορίτσι και αντε να παρεις τη χοριακή να λυσσάξουμε όλες!!! Αντε ο μήνας μπήκε γουρλίδικα οπότε να ετοιμάζεστε οι επόμενες! @misofeggaroγια σένα χτυπάει η καμπάνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Εδώ είμαι.... γιατι ρωτάς εαν θα σε αφήσω? Που να σε αφήσω? Μόνη εδώ εννοείς 😂😂 

Έχω πάρα πολύ δουλειά και δεν προλαβαίνω να μπαίνω συχνά. Επίσης σκέφτηκα και κάτι άλλο....μήπως να καταργήσουμε το πινακάκι?

Εννοω΄ να μην βάζουμε πλεόν τις ημερομηνίες για την επιτροπή και την ωοληψία κτλ, αλλά να κρατήσουμε μόνο το μέρος με τα αποτελέσματα. 
 

Πείτε μου κορίτσια τι θέλετε....????? Να ψηφίσουμε... Μέχρι τέλος τις εβδομάδας. Και αν έχει κάποια κοπέλα καλύτερη ιδέα να μας την πει. 

Κοριτσάρα μου, όπως σου έγραψαν τα κορίτσια θα κάνεις συν το γραπτό κείμενο απο το κέντρο/γιατρό στον μήνα ακριβώς μου τα καταθέσανε. Σε φίλη στην Θεσσαλονίκη σε 15 μέρες.

Πως πας?

Καλά πάω αγάπη, τόσο καλά που ανησυχώ 🤣.. τέτοια τύχη δεν την περίμενα και δε θα σταματήσω να λέω ότι ακόμα δεν το έχω πιστέψει. Ευτυχώς δρόσισε και λίγο ο καιρός γιατί είχα μαρτυρήσει με τη ζέστη, και τώρα περιμένουμε με αγωνία τη β επιπέδου την Παρασκευη στις 16 του μήνα.
Είμαι πάντα εδώ και περιμένω νέα από όλες σας γιατί εμένα αυτή είναι η ομάδα μου, δε φεύγω από δω ούτε θέλω να μπω σε καμία άλλη ομάδα με εγκύους. Οι φίλες από την εξωσωματική είναι εδώ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Αγαπημενη μαμα χρειαζεται φωτοτυπια αποφασης για τα φαρμακα φωτοτυπια ταυτοτητας φωτοτυπια απο το βιβλιαριο τραπεζης κ μια βεβαιωση του κεντρου με αναφορα ποτε εκανες ωοληψια κ ετ κ την αποδειξη του κεντρου. Καταθετεις τα χαρτια στον εοπυ αλλα στο τμημα που ειναι για δαπανες οπως γυαλια μυωπιας φυσικοθεραπειες κτλ. Μπορεις να μπεις στο internet να βρεις που ανηκεις κ να μπεις μετα μεσα απο internet να κλεισεις ραντεβου. Σε 10 μερες μπαινουν τα λεφτα στο λογαριασμο σου

Ευχαριστώ καλή μου. Θα αρχίσω να ασχολούμαι σήμερα, το μόνο που φοβάμαι είναι μη τυχόν μέσα στο χαμό που γίνεται εδώ μέσα από αποδείξεις εξωσωματικών και εξετάσεις, έχω χάσει κανενα σημαντικό χαρτί!!! Πρέπει να πέσει συμμάζεμα γιατί έχω και απ το προηγούμενο κέντρο χαρτιά και αποδείξεις αλλά τότε δεν είχαμε περάσει επιτροπή, τα πληρώναμε όλα επειδή ο γιατρός ήθελε να παίρνω μενοπουρ που δεν θα μου το έδινε έτσι κι αλλιώς η επιστροφή. Φαντάζομαι τις αποδείξεις από εκεί τις πετάω, δεν πρόκειται να φανούν πουθενά χρήσιμες;

Εσυ πως είσαι; Έχω καιρό να διαβάσω νέα σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λοιπόν κορίτσια περιμένω περίοδο την Τετάρτη.  .. 

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ελάχιστο αιμα στο σκούπισμα  κάτι τα υγρά κάτι ότι είμαι τρελή λέω δεν κάνω ένα τεστ (πέτατε παντοφλες; σας βλεπω;) έλα όμως που θα σας το χαλάσω και θα τις πάρετε πίσω... 

Κορίτσια απ το Σάββατο τα τεστ βγαίνουν θετικά πολύ αχνά αλλά θετικά.  Και μέχρι χθες το βράδυ που έκανα έβλεπα τις γραμμές πως αυξάνονται.  

Όσες λέτε για το σπερμα έχουμε πολύ κακό σπερμα αλλά υπάρχει και αυτό το 1% για αυτό όσο τρέχετε για διαδικασίες κτλ να κάνετε επαφές!!!!! Είχα ραντεβού τον Οκτώβριο στα κέντρα.και το μυαλό ήταν εκεί να ετοιμάσω τα χαρτιά και τις εξετάσεις 😉

20220905_070140.jpg

Picsart_22-09-05_13-03-32-351.jpg

Ελπιδαρα μπραβο!!! Με το καλο!!!! Τι σου κανει η ελλαδα και  χαλκιδικαρα μας, ηρθες ανανεωθηκες , εμεινες εγκυος!!!!!! Μπραβο αστερι μου και παλι! Ετσι ευχαριστα να ακουμε συνεχεια! @Ανθη7 καλη επιτυχια και γρηγορα να ακουσουμε και τα δικα σου ευχαριστα!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/9/2022 at 2:04 ΜΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λοιπόν κορίτσια περιμένω περίοδο την Τετάρτη.  .. 

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ελάχιστο αιμα στο σκούπισμα  κάτι τα υγρά κάτι ότι είμαι τρελή λέω δεν κάνω ένα τεστ (πέτατε παντοφλες; σας βλεπω;) έλα όμως που θα σας το χαλάσω και θα τις πάρετε πίσω... 

Κορίτσια απ το Σάββατο τα τεστ βγαίνουν θετικά πολύ αχνά αλλά θετικά.  Και μέχρι χθες το βράδυ που έκανα έβλεπα τις γραμμές πως αυξάνονται.  

Όσες λέτε για το σπερμα έχουμε πολύ κακό σπερμα αλλά υπάρχει και αυτό το 1% για αυτό όσο τρέχετε για διαδικασίες κτλ να κάνετε επαφές!!!!! Είχα ραντεβού τον Οκτώβριο στα κέντρα.και το μυαλό ήταν εκεί να ετοιμάσω τα χαρτιά και τις εξετάσεις 😉

20220905_070140.jpg

Picsart_22-09-05_13-03-32-351.jpg

Κοριτσι μου τρελααααααανε μας τελειως!!!! Ευχομαι οοοολα να πανε καλα και να αποτρελαθούμε!!! Περιμενουμε νεα σου… 🙏🙂🙂❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου τα είπαμε εμεις μεταξύ μας αλλά θέλησα να σου ευχηθώ και από εδώ..

Ναι μωρη τρέλα,  πάμε δυνατά!!! Πάμε να ξεκινήσουμε τη νέα σεζόν δυναμικά μόνο με ευχάριστα! Όλα θα πάνε τέλεια αυτή τη φορά. Περιμένουμε την Τετάρτη να δούμε τη νουμεραρα!

Εγω κορίτσια πήγα σήμερα να δω την τσουπρα μου και την κράτησα για πρώτη φορά!. Περιττό να σας πω ότι την ερωτεύτηκα! Αν και φοβόμουν βέβαια αλλά την κράτησα κανένα 20λεπτο. Όταν πήγαμε χτυπούσε το μηχάνημα και ήταν ανεβασμενοι οι σφυγμοί της γιατί λέει ο γιατρός είχε νεύρα. Την προηγούμενη είχε βγάλει το ρινογαστρικο σωληνακι μόνη της. Μετα την πήρα και ηρέμησε το ψυχουλακι μου. Νομίζω ότι με αναγνώρισε! Και ήταν συγκινητική στιγμή γιατί μαζεύτηκαν όλες οι νοσοκόμες από πάνω μας γιατί ήθελαν να τη δουν και αυτές που ήταν στην αγκαλιά μου και είχαν συγκινηθεί και αυτές! Δεν έχω λόγια για αυτούς τους ανθρώπους. Αντιμετωπίζουν τα μωρά μας σαν να ήταν δικά τους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Παρασκευαιδου τα είπαμε εμεις μεταξύ μας αλλά θέλησα να σου ευχηθώ και από εδώ..

Ναι μωρη τρέλα,  πάμε δυνατά!!! Πάμε να ξεκινήσουμε τη νέα σεζόν δυναμικά μόνο με ευχάριστα! Όλα θα πάνε τέλεια αυτή τη φορά. Περιμένουμε την Τετάρτη να δούμε τη νουμεραρα!

Εγω κορίτσια πήγα σήμερα να δω την τσουπρα μου και την κράτησα για πρώτη φορά!. Περιττό να σας πω ότι την ερωτεύτηκα! Αν και φοβόμουν βέβαια αλλά την κράτησα κανένα 20λεπτο. Όταν πήγαμε χτυπούσε το μηχάνημα και ήταν ανεβασμενοι οι σφυγμοί της γιατί λέει ο γιατρός είχε νεύρα. Την προηγούμενη είχε βγάλει το ρινογαστρικο σωληνακι μόνη της. Μετα την πήρα και ηρέμησε το ψυχουλακι μου. Νομίζω ότι με αναγνώρισε! Και ήταν συγκινητική στιγμή γιατί μαζεύτηκαν όλες οι νοσοκόμες από πάνω μας γιατί ήθελαν να τη δουν και αυτές που ήταν στην αγκαλιά μου και είχαν συγκινηθεί και αυτές! Δεν έχω λόγια για αυτούς τους ανθρώπους. Αντιμετωπίζουν τα μωρά μας σαν να ήταν δικά τους. 

Ποσο ωραίες εικόνες μας μεταφέρεις! Φυσικά και σε αναγνώρισε η κορούλα σου και ηρέμησε! Εύχομαι όσο περνάνε οι μέρες να μειώνεται η αγωνία σου. Και είναι πολύ αισιόδοξο αυτό που μας λες για τους γιατρούς και προσωπικό της ΜΕΝΝ. Τι καλά που την κράτησες επιτέλους αλλά φαντάζομαι τώρα που το έζησες θα σου φανει ατελείωτος ο χρόνος μέχρι την άλλη Τρίτη. Υπομονή ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου Μπράβο βρε τρελιάρα Ελπίδα!!! Διακοπές, Χαλκιδική και φρούτα την εφεραν τη χαλάρωση και εγινε το θαυματάκι! Πολλά συγχαρητήρια! Περιμένω με ανυπομονησία τη χοριακή σου 💜

@twinkletwinlkle Αχ βρε κορίτσι μου, πραγματικά συγκινούμαι πάρα πολύ με αυτά που γράφεις! Σας σκέφτομαι καθε μέρα και ανυπομονώ να διαβάζω νέα σας. Και ο αντρας μου επίσης, συνέχεια με ρωτάει για νέα απο το μωράκι στην Κρήτη. Η διαίσθησή μου λέει πως θα τα πάτε περίφημα! Με το καλό και οι επόμενες αγκαλίτσες με την κουκλίτσα σας 😍

Καλή τύχη και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια που είναι τώρα σε διαδικασία προσπάθειας! Αντε να γεμίσει η ομάδα μας με 3ψηφιες χοριακές 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Ρε βασίλισσα των test κανε κανε καθε μερα ετσι να βγει το αχτι μας

Εμα τι έκανα και σήμερα..  σύνολο 7 τεστ πάει το κουτάκι άδειασε τι θα κάνω τώρα εγω χαχαχαχ

στις πριν 8 ώρες, ο/η MarGe είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Εμάς πήρε σερματροπ για 6 βδομάδες που σύστησαν οι εμβρυολόγοι και είδαμε αρκετά μεγάλη βελτίωση στην κινητικότητα αλλά όχι στους υπόλοιπους δείκτες. Έχουμε ραντεβού με τον ουρολόγο σε λίγες μέρες βέβαια γιατί είπε έχει αυτός να μας προτείνει κάποια θεραπεία, και βλέπουμε.

Να ξέρεις όμως λένε τουλάχιστον 3μηνες θέλει να δεις διαφορά ποσο μάλλον στους άλλους παράγοντες όπως η μορφολογία. Επίσης έχω παρακολουθήσει και ένα live με γιατρούς κτλ και λέγανε ότι το σπερμα αλλάζει και από κακό σε χάλια ή καλό να αλλάζει. Ο λόγος που δεν αποκλείουν και την φυσιολογική σύλληψη αν έχουμε ένα σπέρμα κακό  (βλέπε εμενα) ρώτησε τον ουρολόγο σας και για μποξερακια, τζιν παντελόνια να τα ακούσει και ο άντρας σου γτ ο δικός μου δεν άκουγε  

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Αχ κοριτσι μου σευχαριστω παρα πολυ!!!!!ασε που καταχαρηκα και συγκινηθηκα μαζι σου.σαν να συμβαινει σε μενα το νοιωθψ καθε φορα που καποια μενει εγκυος.ειλικρινα χαιρομαι για ολες!!!!μακαρι να μπορουσαμε ολες να συναντηθουμε με καροτσακια καποια στιγμη!!!

Αντε Ανθή μπήκε το φθινόπωρο με νέα όμορφα οπότε έτσι θέλουμε από εδώ και τώρα:-) 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Ρε τρεληηηη! Τι είναι αυτα που βλέπω;;; Με το καλό ρε κορίτσι και αντε να παρεις τη χοριακή να λυσσάξουμε όλες!!! Αντε ο μήνας μπήκε γουρλίδικα οπότε να ετοιμάζεστε οι επόμενες! @misofeggaroγια σένα χτυπάει η καμπάνα!

Τα έλεγες και εσύ και @twinkletwinlkle και η @BlackCat και να που τελικά είχατε δίκιο.  Δεν κάνετε καο μια προβλέψει αν θα πάνε ολα καλα; 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Ευχαριστώ καλή μου. Θα αρχίσω να ασχολούμαι σήμερα, το μόνο που φοβάμαι είναι μη τυχόν μέσα στο χαμό που γίνεται εδώ μέσα από αποδείξεις εξωσωματικών και εξετάσεις, έχω χάσει κανενα σημαντικό χαρτί!!! Πρέπει να πέσει συμμάζεμα γιατί έχω και απ το προηγούμενο κέντρο χαρτιά και αποδείξεις αλλά τότε δεν είχαμε περάσει επιτροπή, τα πληρώναμε όλα επειδή ο γιατρός ήθελε να παίρνω μενοπουρ που δεν θα μου το έδινε έτσι κι αλλιώς η επιστροφή. Φαντάζομαι τις αποδείξεις από εκεί τις πετάω, δεν πρόκειται να φανούν πουθενά χρήσιμες;

Εσυ πως είσαι; Έχω καιρό να διαβάσω νέα σου. 

Στην Γερμανία τα καταθέτω στην φορολογική δήλωση και δικαιολογούν αρκετά. Λογικά και στην Ελλάδα θα μπορέσεις. 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Ελπιδαρα μπραβο!!! Με το καλο!!!! Τι σου κανει η ελλαδα και  χαλκιδικαρα μας, ηρθες ανανεωθηκες , εμεινες εγκυος!!!!!! Μπραβο αστερι μου και παλι! Ετσι ευχαριστα να ακουμε συνεχεια! @Ανθη7 καλη επιτυχια και γρηγορα να ακουσουμε και τα δικα σου ευχαριστα!!!! 

 

Πήρα θαλασσινό αέρα .. τζάμπα με την άσπρη καπελαρα κυκλοφορουσα; γέμισα και βιταμίνη Β και να σου τη μας έφερε. Αν και θα σας το χαλάσω με την Ελλάδα γτ στη Ζυρίχη που πήγαμε είχα το αιματακι 😉 (τισο δα αλλά μου έφτανε)

στις πριν 3 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσι μου τρελααααααανε μας τελειως!!!! Ευχομαι οοοολα να πανε καλα και να αποτρελαθούμε!!! Περιμενουμε νεα σου… 🙏🙂🙂❤️❤️

Σας ήρθε κεραμίδα ... εμάς να δεις κοιταζομαστε με τον άντρα μου και λέμε τι έγινε;  πως έγινε αυτό. .. 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

@Παρασκευαιδου Μπράβο βρε τρελιάρα Ελπίδα!!! Διακοπές, Χαλκιδική και φρούτα την εφεραν τη χαλάρωση και εγινε το θαυματάκι! Πολλά συγχαρητήρια! Περιμένω με ανυπομονησία τη χοριακή σου 💜

@twinkletwinlkle Αχ βρε κορίτσι μου, πραγματικά συγκινούμαι πάρα πολύ με αυτά που γράφεις! Σας σκέφτομαι καθε μέρα και ανυπομονώ να διαβάζω νέα σας. Και ο αντρας μου επίσης, συνέχεια με ρωτάει για νέα απο το μωράκι στην Κρήτη. Η διαίσθησή μου λέει πως θα τα πάτε περίφημα! Με το καλό και οι επόμενες αγκαλίτσες με την κουκλίτσα σας 😍

Καλή τύχη και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια που είναι τώρα σε διαδικασία προσπάθειας! Αντε να γεμίσει η ομάδα μας με 3ψηφιες χοριακές 🙏

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ.  Δεν ελπίζω και σε μεγάλο νουρο γτ ειμαι πριν την καθυστέρηση αλλά δε με πειράζει. Θετικό ας είναι και είπα θα τη ζήσω τώρα την εγκυμοσύνη.  Τι καταλαβα που ήμουν με στο άγχος τίποτα.  Τώρα πετάω στα σύννεφα  μόνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου Ανοίγω μετά από μέρες και πέφτω πάνω στα τεστακια σου!!!!

Συγχαρητηρια!!! 🥳🥳 Όλα να πάνε κατ’ ευχήν!!! Αναμένουμε τρελό νούμερο χοριακης!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Παρασκευαιδου τα είπαμε εμεις μεταξύ μας αλλά θέλησα να σου ευχηθώ και από εδώ..

Ναι μωρη τρέλα,  πάμε δυνατά!!! Πάμε να ξεκινήσουμε τη νέα σεζόν δυναμικά μόνο με ευχάριστα! Όλα θα πάνε τέλεια αυτή τη φορά. Περιμένουμε την Τετάρτη να δούμε τη νουμεραρα!

Εγω κορίτσια πήγα σήμερα να δω την τσουπρα μου και την κράτησα για πρώτη φορά!. Περιττό να σας πω ότι την ερωτεύτηκα! Αν και φοβόμουν βέβαια αλλά την κράτησα κανένα 20λεπτο. Όταν πήγαμε χτυπούσε το μηχάνημα και ήταν ανεβασμενοι οι σφυγμοί της γιατί λέει ο γιατρός είχε νεύρα. Την προηγούμενη είχε βγάλει το ρινογαστρικο σωληνακι μόνη της. Μετα την πήρα και ηρέμησε το ψυχουλακι μου. Νομίζω ότι με αναγνώρισε! Και ήταν συγκινητική στιγμή γιατί μαζεύτηκαν όλες οι νοσοκόμες από πάνω μας γιατί ήθελαν να τη δουν και αυτές που ήταν στην αγκαλιά μου και είχαν συγκινηθεί και αυτές! Δεν έχω λόγια για αυτούς τους ανθρώπους. Αντιμετωπίζουν τα μωρά μας σαν να ήταν δικά τους. 

Αχ, κι εγώ συγκινήθηκα! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...