Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Εχω κ για αυτη την περιπτωση παντοφλα στην Σαλονικια μας που ειναι εγκυουλα εχω ειδικη παντοφλα παραθετω λοιπον κ ενημερωνω οτι υπαρχουν κ αλλα χρωματα😉

A81E2DB3-C2F3-4003-B776-D7536EE69BAA.jpeg

Αχ πόσο γέλασα βρε κορίτσι μου! Αυτή είναι παντόφλα μιας χρήσης που στην δίνουν στο πεντικιούρ!!! 😅🤣😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Εχω κ για αυτη την περιπτωση παντοφλα στην Σαλονικια μας που ειναι εγκυουλα εχω ειδικη παντοφλα παραθετω λοιπον κ ενημερωνω οτι υπαρχουν κ αλλα χρωματα😉

A81E2DB3-C2F3-4003-B776-D7536EE69BAA.jpeg

Χαχχαχχαχχαχαχ ρε φιλε δεν υπαρχεις....λες οτι δν εφαγα στην εξωσωματικη να το φαω σε φλατ μορφη στην εγκυμοσυνη... Κλαιωωωωω ειναι πολυ ωραια...και μιας χρησης βλεπω οποτε μπορει ναφευγει και πιο ευκολα σαν τις χαρτοπετσετες στο τσιφτετελι σαν τα γαριφαλα σταμπουζουκια σαν τα πιατα στα κωλομπαρα!!! Τετοιους συνειρμους κανω βλεποντας τες!!!! Αιντε να σας δω εσας τι θα σας πεταξω απο εδω που θα σας περιμενωωωωω !! Ευχαριστω για τις ευχες μακαρι να λεμε συντομα και τα δικα σου νουμερα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Εχω κ για αυτη την περιπτωση παντοφλα στην Σαλονικια μας που ειναι εγκυουλα εχω ειδικη παντοφλα παραθετω λοιπον κ ενημερωνω οτι υπαρχουν κ αλλα χρωματα😉

A81E2DB3-C2F3-4003-B776-D7536EE69BAA.jpeg

Αχ πόσο γέλασα βρε κορίτσι μου! Αυτή είναι παντόφλα μιας χρήσης που στην δίνουν στο πεντικιούρ!!! 😅🤣😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Θέλω να σε συγχαρώ για την εγκυμοσύνη σου και τη στάση σου, όπως και τη @hope501 που είναι πάντα δίπλα σε όλες και με όποιο τρόπο μπορεί  το Καλοκαρδο πλάσμα μας

Καλή συνέχεια κορίτσι μου

Καλη μου Σωτηρια ευχαριστω πολυ!!!! Να εισαι καλα και ευχομαι και σε σενα οτι καλυτερο!!!  Ναι η χοπ ειναι γαματος χαρακτηρας και πολυ καλο παιδι... Επειδη την ξερω πολυ καλα η ψυχουλα της ειναι ετσι με ολους και γι αυτο ευχομαι συντομα ο Θεος να της χαρισει τη χαρα αυτη! Αρκει να τ παρει αποφαση!!! Και οχι μονο βεβαια .. ολες οι γυναικες να πετυχουν γιατι δν ειναι καθολου ευκολη διαδικασια ...παιρνω μαζι με την υπολοιπη αγωγη πλεον και ενεσιμη προγεστερονη και η κοιλια μου εχει γινει τουμπανο και ολο σημαδια αλλα δεν με νοιαζει αξιζει πολυ τον κοπο και ακομα δεν εχω δει τιποτα.... Μακαρι ο Θεος να με αξιωσει να τα δω ολα! Του εχω απλετη εμπιστοσυνη και το απεδειξα στον εαυτο μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Αχ πόσο γέλασα βρε κορίτσι μου! Αυτή είναι παντόφλα μιας χρήσης που στην δίνουν στο πεντικιούρ!!! 😅🤣😅

Μα το ξερω αλλα την σχω για τις εγκυουλες αυτη τη σειρα εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια  καλησπέρα. 

Ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με την κοπελα που σας έλεγα. Επειδή έχετε κάνει εξωσωματική και ξέρετε από αυτά. 

έδωσε ωάρια και έχει 3  γονιμοποιημενα 3 ων ημερών..ωστόσο το ενδομήτριο της δεν ήταν καλό και δεν μπόρεσαν να τα βάλουν και έτσι τα έβαλαν κατάψυξη.  Αυτό τον μήνα ασχολήθηκαν στον να φτιάξουν το ενδομήτριο για να καταφέρουν να τα βάλουν.  Της έδωσε από όταν της ήρθε περίοδος χάπια σικλακουρ και τα αυξανανε σταδιακα και μετά της έδωσε και αυτοκόλλητα στην κοιλιά και παρακολουθούσαν πόσο μεγαλώνει. Πήγε την μια και ήταν 6.30 και της αύξησε την δόση. Και πήγε σήμερα 17 η μέρα του κύκλου και είχε μικρυνει αντί να μεγαλώνει. Είναι 45 ετών . Γενικά έχει ξανά κανει 3 εξωσωματικές. Την μια πέτυχε. Τις άλλες δύο δεν είχε επιτυχία η χοριακη της δεν έβγαινε υψηλή. 

Λένε μήπως τελικά έφταιγε ότι το ενδομήτριο της της μίκραινε. Όλες τις άλλες φορές. Ήταν πάνω από 8 όταν τα έβαζε. Αλλά δεν έχει ξανά κάνει με κατεψυγμένο κύκλο.και πρώτη φορά λέει δεν ανταποκρίνεται το ενδομήτριο της 

Εσείς τι κάνετε ; Κάτι παρόμοιο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας γράφω μέσα από το μαιευτήριο για να σας δώσω δύναμη και να σας πω να μην σταματήσετε να προσπαθείτε για να έρθουν τα μωράκια σας!!!!! Γέννησα χθες με καισαρική δύο υπέροχα κορίτσια....η μία 2810 και η αλλη 2170....από τη στιγμή που τις άκουσα να κλαίνε δεν έχω σταματήσει να κλαίω.....να μη σας πω για τον πατέρα τους που όταν του τις έδειξαν έτρεχε στους διαδρόμους και χορπηδαγε και έκλαιγε και μαζί του έκλαιγαν και κάποιες άγνωστες 😂😂😂...η μία μπήκε θερμοκοιτίδα λόγω κιλών και βάση πρωτοκόλλου!!!!! Σας εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να νιώσετε αυτή την ευτυχία και ακόμα μεγαλύτερη όπως αυτή που νιώθω εγώ...είστε μαχητριες μη τα παρατάτε θα έρθουν τα μωράκια σας!!!!!

Αρχηγαρα μου και τα άλλα κορίτσια σας παρακολουθώ και θα συνεχίσω να σας παρακολουθώ διακριτικά και να μαθαίνω τα νέα σας!!!! Καλή επιτυχία σε όλες σας🙏🙏🙏🙏🙏

Hope το κουσουρι με το πρωινό ξύπνημα μάλλον δεν θα φύγει ποτέ... βέβαια τώρα θα έχω και 2 λόγους να είμαι ξύπνια....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου σας γράφω μέσα από το μαιευτήριο για να σας δώσω δύναμη και να σας πω να μην σταματήσετε να προσπαθείτε για να έρθουν τα μωράκια σας!!!!! Γέννησα χθες με καισαρική δύο υπέροχα κορίτσια....η μία 2810 και η αλλη 2170....από τη στιγμή που τις άκουσα να κλαίνε δεν έχω σταματήσει να κλαίω.....να μη σας πω για τον πατέρα τους που όταν του τις έδειξαν έτρεχε στους διαδρόμους και χορπηδαγε και έκλαιγε και μαζί του έκλαιγαν και κάποιες άγνωστες 😂😂😂...η μία μπήκε θερμοκοιτίδα λόγω κιλών και βάση πρωτοκόλλου!!!!! Σας εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να νιώσετε αυτή την ευτυχία και ακόμα μεγαλύτερη όπως αυτή που νιώθω εγώ...είστε μαχητριες μη τα παρατάτε θα έρθουν τα μωράκια σας!!!!!

Αρχηγαρα μου και τα άλλα κορίτσια σας παρακολουθώ και θα συνεχίσω να σας παρακολουθώ διακριτικά και να μαθαίνω τα νέα σας!!!! Καλή επιτυχία σε όλες σας🙏🙏🙏🙏🙏

Hope το κουσουρι με το πρωινό ξύπνημα μάλλον δεν θα φύγει ποτέ... βέβαια τώρα θα έχω και 2 λόγους να είμαι ξύπνια....

 

Να σου ζήσουν τα αγγελούδια σου κορίτσι μου!! Κι εγω γι αυτη τη στιγμη ζω που θα πάρω αγκαλιά τα δικά μου αγγελούδια! Και τις οποιες ταλαιπωριες λυπες αποτυχιες τις ξεχνώ όλες μπροστά σε αυτό! Να τις χαιρεσαι! Να ναι καλά και τυχερές στη ζωή τους!

Κορίτσια μου καλή επιτυχία σε όλες! Εγκυμοσύνη τελειόμηνη σε όσες ειναι στη προσπάθεια και υγιεστατα μωράκια σε σε όσες είναι εγκυούλες! Και οτι κι αν γίνει δε ξεχναμε ποτε οτι είμαστε μαχήτριες και όλα θα τα καταφέρουμε!!

Μια μεγάλη αγκαλιά σε όλες κ στέλνω και μπόλικη μπεμπεδόσκονη από την κοιλίτσα μου!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου σας γράφω μέσα από το μαιευτήριο για να σας δώσω δύναμη και να σας πω να μην σταματήσετε να προσπαθείτε για να έρθουν τα μωράκια σας!!!!! Γέννησα χθες με καισαρική δύο υπέροχα κορίτσια....η μία 2810 και η αλλη 2170....από τη στιγμή που τις άκουσα να κλαίνε δεν έχω σταματήσει να κλαίω.....να μη σας πω για τον πατέρα τους που όταν του τις έδειξαν έτρεχε στους διαδρόμους και χορπηδαγε και έκλαιγε και μαζί του έκλαιγαν και κάποιες άγνωστες 😂😂😂...η μία μπήκε θερμοκοιτίδα λόγω κιλών και βάση πρωτοκόλλου!!!!! Σας εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να νιώσετε αυτή την ευτυχία και ακόμα μεγαλύτερη όπως αυτή που νιώθω εγώ...είστε μαχητριες μη τα παρατάτε θα έρθουν τα μωράκια σας!!!!!

Αρχηγαρα μου και τα άλλα κορίτσια σας παρακολουθώ και θα συνεχίσω να σας παρακολουθώ διακριτικά και να μαθαίνω τα νέα σας!!!! Καλή επιτυχία σε όλες σας🙏🙏🙏🙏🙏

Hope το κουσουρι με το πρωινό ξύπνημα μάλλον δεν θα φύγει ποτέ... βέβαια τώρα θα έχω και 2 λόγους να είμαι ξύπνια....

 

Καλημερα κορίτσια μου σήμερα πηγαινω λογικά για τον τελευταίο υπέρηχο και Δευτέρα λογικά ωοληψια στον τελευταίο υπέρηχο είχα 6 ωοριακια ευχομαι να έχουν κρατηθει, μια προσεχουλα να πανε ολα καλα!!! Ο Θεός μαζί μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου σας γράφω μέσα από το μαιευτήριο για να σας δώσω δύναμη και να σας πω να μην σταματήσετε να προσπαθείτε για να έρθουν τα μωράκια σας!!!!! Γέννησα χθες με καισαρική δύο υπέροχα κορίτσια....η μία 2810 και η αλλη 2170....από τη στιγμή που τις άκουσα να κλαίνε δεν έχω σταματήσει να κλαίω.....να μη σας πω για τον πατέρα τους που όταν του τις έδειξαν έτρεχε στους διαδρόμους και χορπηδαγε και έκλαιγε και μαζί του έκλαιγαν και κάποιες άγνωστες 😂😂😂...η μία μπήκε θερμοκοιτίδα λόγω κιλών και βάση πρωτοκόλλου!!!!! Σας εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να νιώσετε αυτή την ευτυχία και ακόμα μεγαλύτερη όπως αυτή που νιώθω εγώ...είστε μαχητριες μη τα παρατάτε θα έρθουν τα μωράκια σας!!!!!

Αρχηγαρα μου και τα άλλα κορίτσια σας παρακολουθώ και θα συνεχίσω να σας παρακολουθώ διακριτικά και να μαθαίνω τα νέα σας!!!! Καλή επιτυχία σε όλες σας🙏🙏🙏🙏🙏

Hope το κουσουρι με το πρωινό ξύπνημα μάλλον δεν θα φύγει ποτέ... βέβαια τώρα θα έχω και 2 λόγους να είμαι ξύπνια....

 

Δεν εχω καρδουλες , οποτε θα σου γραψω!!!! Δεν ετυχε να μιλησουμε αλλα σε εχω διαβασει παρα πολυ και εισαι το παραδειγμα μου!!! ( Με αγγιξε το πλοιο που αργει ... Που καποτε ειχες γραψει.... και ευτυχως που αργησε μαλλον γιατι σου εφερε τελικσ τωρα αυτα τα δυο κοριτσακια!!!) Να σου ζησουν τα κοριτσακια σου να ειναι γερα ευτυχισμενα και εσεις να τα καμαρωνετε μονιμα με χαμογελο απο εδω και περα!!!! Τετοια να μας λες να ανυπομονουμε κι αλλο ...γιατι εχεις δικιο ...ολα γινονται!!!!!καλη αρχη μανουλα με τα νινακια σου!!!!🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Δεν εχω καρδουλες , οποτε θα σου γραψω!!!! Δεν ετυχε να μιλησουμε αλλα σε εχω διαβασει παρα πολυ και εισαι το παραδειγμα μου!!! ( Με αγγιξε το πλοιο που αργει ... Που καποτε ειχες γραψει.... και ευτυχως που αργησε μαλλον γιατι σου εφερε τελικσ τωρα αυτα τα δυο κοριτσακια!!!) Να σου ζησουν τα κοριτσακια σου να ειναι γερα ευτυχισμενα και εσεις να τα καμαρωνετε μονιμα με χαμογελο απο εδω και περα!!!! Τετοια να μας λες να ανυπομονουμε κι αλλο ...γιατι εχεις δικιο ...ολα γινονται!!!!!καλη αρχη μανουλα με τα νινακια σου!!!!🍼🍼

Να σας ζήσουν, γερές, ευτυχισμένες και καλοτυχες να είναι♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου σας γράφω μέσα από το μαιευτήριο για να σας δώσω δύναμη και να σας πω να μην σταματήσετε να προσπαθείτε για να έρθουν τα μωράκια σας!!!!! Γέννησα χθες με καισαρική δύο υπέροχα κορίτσια....η μία 2810 και η αλλη 2170....από τη στιγμή που τις άκουσα να κλαίνε δεν έχω σταματήσει να κλαίω.....να μη σας πω για τον πατέρα τους που όταν του τις έδειξαν έτρεχε στους διαδρόμους και χορπηδαγε και έκλαιγε και μαζί του έκλαιγαν και κάποιες άγνωστες 😂😂😂...η μία μπήκε θερμοκοιτίδα λόγω κιλών και βάση πρωτοκόλλου!!!!! Σας εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να νιώσετε αυτή την ευτυχία και ακόμα μεγαλύτερη όπως αυτή που νιώθω εγώ...είστε μαχητριες μη τα παρατάτε θα έρθουν τα μωράκια σας!!!!!

Αρχηγαρα μου και τα άλλα κορίτσια σας παρακολουθώ και θα συνεχίσω να σας παρακολουθώ διακριτικά και να μαθαίνω τα νέα σας!!!! Καλή επιτυχία σε όλες σας🙏🙏🙏🙏🙏

Hope το κουσουρι με το πρωινό ξύπνημα μάλλον δεν θα φύγει ποτέ... βέβαια τώρα θα έχω και 2 λόγους να είμαι ξύπνια....

 

Να σας ζήσουν καλή μου @kk88 οι κούκλες σου, να είναι η ζωή τους γεμάτη τύχη και χαμόγελα!!

Καλή ανάρρωση σε σένα , με το καλό να τις πάρετε σπίτι σας και μπράβο στον μπαμπά σας που ήταν βράχος για τα κορίτσια του μικρά και μεγάλα!!🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Γεια σας κορίτσια  καλησπέρα. 

Ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με την κοπελα που σας έλεγα. Επειδή έχετε κάνει εξωσωματική και ξέρετε από αυτά. 

έδωσε ωάρια και έχει 3  γονιμοποιημενα 3 ων ημερών..ωστόσο το ενδομήτριο της δεν ήταν καλό και δεν μπόρεσαν να τα βάλουν και έτσι τα έβαλαν κατάψυξη.  Αυτό τον μήνα ασχολήθηκαν στον να φτιάξουν το ενδομήτριο για να καταφέρουν να τα βάλουν.  Της έδωσε από όταν της ήρθε περίοδος χάπια σικλακουρ και τα αυξανανε σταδιακα και μετά της έδωσε και αυτοκόλλητα στην κοιλιά και παρακολουθούσαν πόσο μεγαλώνει. Πήγε την μια και ήταν 6.30 και της αύξησε την δόση. Και πήγε σήμερα 17 η μέρα του κύκλου και είχε μικρυνει αντί να μεγαλώνει. Είναι 45 ετών . Γενικά έχει ξανά κανει 3 εξωσωματικές. Την μια πέτυχε. Τις άλλες δύο δεν είχε επιτυχία η χοριακη της δεν έβγαινε υψηλή. 

Λένε μήπως τελικά έφταιγε ότι το ενδομήτριο της της μίκραινε. Όλες τις άλλες φορές. Ήταν πάνω από 8 όταν τα έβαζε. Αλλά δεν έχει ξανά κάνει με κατεψυγμένο κύκλο.και πρώτη φορά λέει δεν ανταποκρίνεται το ενδομήτριο της 

Εσείς τι κάνετε ; Κάτι παρόμοιο; 

Μου έχει συμβεί να μην παχαίνει το ενδομήτριο και να μην είναι και τριζωνικό και μου ακύρωσαν την εμβρυομεταφορά. Την έκανα τον επόμενο μήνα δεν πε΄τυχε και πάλι αλλά ήταν λόγω εμβρύων οχι ενδομητρίου.

Γενικά όμως είναι κάτι που συμβαίνει , όσο στενάχωρο και απογοητευτικό να είναι για μένα καλύτερα να προχωράς με τις καλύτερες προυποθέσεις ακόμα και αν χρειαστεί να πας λίγο πιο πίσω.

Να κάνει λίγο υπομονή και να προχωρήσει όταν είναι όλα ρυθμισμένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Μου έχει συμβεί να μην παχαίνει το ενδομήτριο και να μην είναι και τριζωνικό και μου ακύρωσαν την εμβρυομεταφορά. Την έκανα τον επόμενο μήνα δεν πε΄τυχε και πάλι αλλά ήταν λόγω εμβρύων οχι ενδομητρίου.

Γενικά όμως είναι κάτι που συμβαίνει , όσο στενάχωρο και απογοητευτικό να είναι για μένα καλύτερα να προχωράς με τις καλύτερες προυποθέσεις ακόμα και αν χρειαστεί να πας λίγο πιο πίσω.

Να κάνει λίγο υπομονή και να προχωρήσει όταν είναι όλα ρυθμισμένα

Πιστεύεις όμως ότι έτσι είναι σωστό με τα χάπια σικλακουρ ;

Υπάρχει άλλος τρόπος να το παχύνει ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα δικά μου νέα σήμερα πήγα για υπέρηχο 9η μέρα του κύκλου και θα κάνω ετ σε φυσικό κύκλο με κατεψυγμένα.

Μέχρι τώρα έκανα σε τεχνητό. @troia & @Nefeliap θυμάμαι καλά, εσείς κάνατε ετ σε φυσικό κύκλο?

Θυμάστε να μου πείτε πως πάει αυτό στο περίπου? Ή οποιο άλλο κορίτσι το έχει δοκιμάσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Πιστεύεις όμως ότι έτσι είναι σωστό με τα χάπια σικλακουρ ;

Υπάρχει άλλος τρόπος να το παχύνει ;

Τεχνητά, ο πιο δυνατός συνδυασμος είναι αυτός που της έχει δώσει δηλαδή χάπια ciclacur + αυτοκόλλητα.

Μάλιστα τα αυτοκόλλητα είναι τρομερά αποτελεσματικά πολλές κοπέλες που με τα χάπια δεν πετυχαίνουν ικανοποιητικό πάχος όταν ενισχυθεί με αυτοκόλλητα το πετυχαίνουν.

Θεωρώ οτι απλά έπεσε σε κακό κύκλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι υπέροχα νέα διαβάζω σήμερα! 

@Kateriniwk είσαι μεγάλη δύναμη! Μπράβο κοριτσάρα! Με το καλό, να συνεχίσετε έτσι και μόνο χαμόγελα αποδώ και πέρα 💗💗💗

@kk88 πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου! Να σας ζήσουν οι κουκλίτσες σας! Μεγάλη συγκίνηση έτσι οπως τα περιγράφεις. Μακάρι όλα τα κορίτσια να έχουμε την τύχη σας! Γρήγορη ανάρρωση και με το καλό να τις πάρετε σπίτι 💗💗💗

@hope501 @BlackCat ευχαριστώ κορίτσια μου, είμαι καλύτερα τώρα. Ήταν μεγάλη ατυχία. Τόσες εβδομάδες δεν πάω πουθενά λόγω τρομερής ναγτίας και κόλλησα τελικά από την αδερφή μου που ήρθε μια μέρα να με βοηθήσει. Τελοσπάντων, με τα μωράκια όλα καλά! Είμαι 14η εβδομάδα. Μαυρογατάκι καλή αρχή να έχεις!!! Και ας πας και σαν ασβός και σαν κουνάβι (τα οποία είναι απίστευτες γλύκες παρεμπιπτόντως) Τα παγωτινάκια είναι πανέτοιμα!!! 💗 🙏 🍀 Hope μου περιμένουμε και τη δική σου αρχή!!!

@Karmeliet εχεις δικιο κορίτσι μου. Μάλλον αυτό εφταιξε. Διότι παλιότερα είχα πάρει το solumag  και δεν με είχε πειράξει καθόλου. Τωρα δεν το χρειάζομαι, αλλα θα το έχω υπόψιν μου για το μέλλον. Σε ευχαριστώ! 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Πιστεύεις όμως ότι έτσι είναι σωστό με τα χάπια σικλακουρ ;

Υπάρχει άλλος τρόπος να το παχύνει ;

Οχι κορίτσι μου! Οιστραδιόλη δίνουν για να παχύνει το ενδομήτριο! Δεν υπάρχει αλλος τρόπος!! Με την επόμενη θα πάει καλλιτερα! Θεωρώ οτί απλά έτυχε τώρα αυτό!! Κι εμενα ειχε γινει να μη μεγαλώσει όσο θέλαμε (δεν είχε μειωθεί βέβαια) και ξεκινήσαμε επόμενο κύκλο που πήγαν όλα καλά με το ενδομήτριο άσχετα αν τότε είχα πάρει αρνητική χοριακή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

@BlackCatνυφη μας επεστρεψα να ξυρισουμε το γαμπρο οπως υποσχεθηκα... χοριακη 10η μερα 589 και χοριακη σημερα 12η μερα 2156..βαλε στο πινακακι οποια τιμη θες... η κανονικη θα ηταν η σημερινη απλα ειδαμε την δευτερα το βραδυ λιγο αιματακι και με εστειλαν για χοριακη οποτε σημερα καναμε την επαναληπτικη... 

Συγχαρητήρια, να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη από δω και πέρα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

 

 @BlackCat πάρε και ένα κουναβάκι αφιερωμένο για να δεις οτι δεν λέω βλακείες. Έτσι θα κρατάς τα μωράκια σου σύντομα!!! 😍

 

FB_IMG_1656053744313.jpg

Αχ ρε @Luna777 τι γλυκό παιδί είσαι..🥰🥰

Μαλλιαρη ήμουν και εγώ σαν μωρό και όρθιο μπόλικο κατάμαυρο μαλλί καρφάκια οταν γεννήθηκα, μια ομορφιά.

Η μανούλα μου είπε στον γιατρό μόλις με έδωσαν σε εκείνη "Δεν μπορεί γιατρέ,  κα΄ποιο λάθος έχει γίνει"

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Γύρω στα 2,5 όμως ομόρφυνα κατά γενική ομολογία 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου σας γράφω μέσα από το μαιευτήριο για να σας δώσω δύναμη και να σας πω να μην σταματήσετε να προσπαθείτε για να έρθουν τα μωράκια σας!!!!! Γέννησα χθες με καισαρική δύο υπέροχα κορίτσια....η μία 2810 και η αλλη 2170....από τη στιγμή που τις άκουσα να κλαίνε δεν έχω σταματήσει να κλαίω.....να μη σας πω για τον πατέρα τους που όταν του τις έδειξαν έτρεχε στους διαδρόμους και χορπηδαγε και έκλαιγε και μαζί του έκλαιγαν και κάποιες άγνωστες 😂😂😂...η μία μπήκε θερμοκοιτίδα λόγω κιλών και βάση πρωτοκόλλου!!!!! Σας εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να νιώσετε αυτή την ευτυχία και ακόμα μεγαλύτερη όπως αυτή που νιώθω εγώ...είστε μαχητριες μη τα παρατάτε θα έρθουν τα μωράκια σας!!!!!

Αρχηγαρα μου και τα άλλα κορίτσια σας παρακολουθώ και θα συνεχίσω να σας παρακολουθώ διακριτικά και να μαθαίνω τα νέα σας!!!! Καλή επιτυχία σε όλες σας🙏🙏🙏🙏🙏

Hope το κουσουρι με το πρωινό ξύπνημα μάλλον δεν θα φύγει ποτέ... βέβαια τώρα θα έχω και 2 λόγους να είμαι ξύπνια....

 

Να είναι καλότυχα τα κορίτσια σας και εσεις υγειείς να τις καμαρώνετε! Να σας ζήσουν! Πόση δύναμη μας δίνεις, ανησυχούμε για τόσα μέσα σε αυτή τη διαδικασία που ξεχνάμε το πού καταλήγει! Μακάρι σε μερικούς μήνες όλες εδώ να μπούμε να γράψουμε τέτοια όμορφα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι υπέροχα νέα διαβάζω σήμερα! 

@Kateriniwk είσαι μεγάλη δύναμη! Μπράβο κοριτσάρα! Με το καλό, να συνεχίσετε έτσι και μόνο χαμόγελα αποδώ και πέρα 💗💗💗

@kk88 πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου! Να σας ζήσουν οι κουκλίτσες σας! Μεγάλη συγκίνηση έτσι οπως τα περιγράφεις. Μακάρι όλα τα κορίτσια να έχουμε την τύχη σας! Γρήγορη ανάρρωση και με το καλό να τις πάρετε σπίτι 💗💗💗

@hope501 @BlackCat ευχαριστώ κορίτσια μου, είμαι καλύτερα τώρα. Ήταν μεγάλη ατυχία. Τόσες εβδομάδες δεν πάω πουθενά λόγω τρομερής ναγτίας και κόλλησα τελικά από την αδερφή μου που ήρθε μια μέρα να με βοηθήσει. Τελοσπάντων, με τα μωράκια όλα καλά! Είμαι 14η εβδομάδα. Μαυρογατάκι καλή αρχή να έχεις!!! Και ας πας και σαν ασβός και σαν κουνάβι (τα οποία είναι απίστευτες γλύκες παρεμπιπτόντως) Τα παγωτινάκια είναι πανέτοιμα!!! 💗 🙏 🍀 Hope μου περιμένουμε και τη δική σου αρχή!!!

@Karmeliet εχεις δικιο κορίτσι μου. Μάλλον αυτό εφταιξε. Διότι παλιότερα είχα πάρει το solumag  και δεν με είχε πειράξει καθόλου. Τωρα δεν το χρειάζομαι, αλλα θα το έχω υπόψιν μου για το μέλλον. Σε ευχαριστώ! 💜

Περαστικά μικρό μου! Ε ναι πολύ μεγάλη ατυχία με τόση προσοχή να κολλήσεις. Εκανες πολύ πυρετό, πως το περνάς? Κατά τα άλλα με τις ναυτίες πως πας? Εγώ αυτή τη βδομάδα χειροτέρεψα, έχω και πόνο στο στομάχι και οι αϋπνίες Βαράνε κόκκινο. Η μαία βέβαια όλα φυσιολογικά τα βρίσκει. Έχω κάνει και ένα καρο εξετάσεις και ξαναπάω στις 4 Ιουλίου. Καπου 11-15 Ιουλίου θα είναι και η αυχενική, η αγωνία κορυφώνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Και πολύ καλά έκανες και πηγές στολισμένη κούκλα και τσαχπίνα να παραλάβεις τα μωρα σου!!

Εμένα πρέπει να δεις που πάω σαν διασταύρωση ασβού με ΚΟΥΝΑΒΙ από τον φόβο μου!!

Λες τώρα που θα πάω να πάρω τα 4δυμα να ντυθώ γκράντε να αλλάξει το γούρι;;Θα μπουκάρω κ με γυαλί ηλίου κ καπέλο κ θα βαλω τον γάτο να με τραβάει με κάμερα. Ε θα πουν ήρθε η Κιμ η Καρντασιαν!!

Το χρωμα το έχω, στον κωλο τα χαλάμε λίγο αλλά πελουσια είμαι ότι θέλω κάνω με τον κωλο μου τον μεγαλώνω τον μικραίνω ότι γουστάρω 

Κοιτα, ξέρω ότι σε χαλάει που στη μεταφορά δε θα σε δει ο καρδιολόγος κι ο τραυματιοφορέας αλλά αυτό δεν είναι λόγος να πας και όπως ναναι. Τελευταία φορά θα πας κοπελιά σ αυτό το μέρος, μετά θα σε παρακολουθεί ο γιατρός στο ιατρείο του, οποτε δώσε λιγη χαρά! Τα καλύτερα έρχονται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...