Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

Κορίτσια μουνδυστυχως δε φταίω εγώ για το χαρτί.κ από μόνο του δε φαίνεται.ειναι πολύ αχνό.ναι έτσι τις έγραψε LA Kai APCR.δεν ξέρω τι σημαίνει απλά να τσ δείξω μου είπε στη γραμματεία όταν πάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Όχι εκεί δεν μιλάει.η διαδικασία είναι το θεμα μας!πρέπει να σας φέρω σε επαφή.θα στε ωραιο διδυμο.εμας πάντως μας έχουν μάθει τα νοσοκομεία.ενα θα σου πω τι ρώτησε το χειρουργό πριν μπει για τη χολη.......(όλοι οι νορμαλ άνθρωποι αυτά έχουν αποριες) λέει γιατρέ με τι ρούχα θα με βάλετε στο χειρουργείο?κ λέει ο γιατρός με κοστούμι καλε τι νόμιζες!χαχαχαχαα και συνεχίζει οδικός μου κ αυτο το φως από πάνω μου θα το βλέπω?χαχαχαχαχαχα.......ο άνθρωπος θα νόμιζε ότι ξαφνικά βρέθηκε στο παιδων  από τον ευαγγελισμο!

Πωωωω ρε λες να εχει η μανα μου και αλλο γιο????? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kateriniwk είπε:

Πωωωω ρε λες να εχει η μανα μου και αλλο γιο????? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Λες????να με ενημερώσεις να ξέρω γιατί θα χω δώσει λάθος στοιχεία στην οικονομοπουλου για την καταγωγή.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kateriniwk είπε:

Πωωωω ρε λες να εχει η μανα μου και αλλο γιο????? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Παρεπιπτοντως αυτη τη στιγμη και εδω και μια ωρα καθομαι ακινητη γιατι πηγα να φτυσω πριν και παλι ειδα λιγο ροζ απ το φρονιμητη... Φοβαμαι μην παθω τιποτα που εχασα αιμα.. και πηρα τον οδοντιατρο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια μουνδυστυχως δε φταίω εγώ για το χαρτί.κ από μόνο του δε φαίνεται.ειναι πολύ αχνό.ναι έτσι τις έγραψε LA Kai APCR.δεν ξέρω τι σημαίνει απλά να τσ δείξω μου είπε στη γραμματεία όταν πάω.

Α Ενταξει αντισταση στη πρωτεΐνη ειναι γιατι πριν εγραψες arcp κ αντιπηκτικό λυκου εξτρα δηλ το αυτοανοσα  συν τα αλλα για την αποβολη να δουνε τι παιζει αν επαιξε δηλαδη  κατι εκει κ χρόνοι προθρομβινης  κλπ  τωρα που ειναι προσφατο..μια χαρα ! Ποτε θα βγουνε αυτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Α Ενταξει αντισταση στη πρωτεΐνη ειναι γιατι πριν εγραψες arcp κ αντιπηκτικό λυκου εξτρα δηλ το αυτοανοσα  συν τα αλλα για την αποβολη να δουνε τι παιζει αν επαιξε δηλαδη  κατι εκει κ χρόνοι προθρομβινης  κλπ  τωρα που ειναι προσφατο..μια χαρα ! Ποτε θα βγουνε αυτα;

Αυτά θα τα κάνω 3 Μαΐου. Τότε μου το βάλε.ειπε χρειάζονται 2 με 3 βδομάδες μετά.πιστρυω μέσα στο Μάιο θα τις έχω όλες τις εξετασεις εκτός της κυστική ινωσης.θα χει βγει κ η βιοψια.ολο κ κάποιες πληροφορίες θ χουμε.εμενα μόνο το σπέρμα με αγχώνει γιατί έχουμε την κιρσοκιλη .μικρή μεν αλλά την έχουμε.κ τι κάνουμε μετα......δεν ξέρω αν διορθώνεται κάτι με pics.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κι εγώ λευκό πύργο έως Μέγαρο! Με την ελπίδα να πάω και με κανένα καρότσι κάποια στιγμή ☺️

We ❤️ salonica! 

Θα συναντιομαστε με τα καροτσια μας στη γυρα.... Θα εχουμε και φραπε πανω στο καροτσι στη θηκουλα @twinkletwinlkle εστω να πινουμε δυο τρεις γουλιες στα γρηγορα!!!! Ερε σεργιανι που θα πεφτει με τα μωρα!!! Μερακλιδικα και ωραια!!!!!! Αρκει να ερθουν βεβαια και να μην γυρναμε βολτες στο θερμαικο με τις σερβιετες στα βρακια οπως τωρα.... Ουφ! Ελα βρε καλο μου στη μαμα λεω παντα μεσα μου ...ελα και δεν λες να ξεκολλησεις απ το @@ ...σε μενα πιο καλα θα εισαι ....🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Σταματαω γιατι ξεσηκωνομαι....😒😒😒🙄🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αλήθεια? Δεν το ήξερα. Γιατί και εγώ έχω τρελαθεί με τους εφιάλτες. Ασε που ξυπνάω κάθε ξημέρωμα κατά τις 5 και με πιανει ανακατωσουρα και καμία στάση δεν με βολεύει και γυρνάω γύρω γυρω σαν την άδικη κατάρα μέχρι τις 7, 730 περίπου που με ξαναπαιρνει ο ύπνος. 

Αλλά εγω τους εφιάλτες τους είχα αποδώσει στο άγχος.

Ναι ευθύνεται για εφιάλτες φαντάσου έχεις τη φυσιολογική προγεστερονη, έχεις κ τα χαπια.  

Κ την νύχτα μα ντύνεσαι πιο ελαφριά.  Φέρνει εξάψεις

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου , θα σκάσω αυτό το μήνα. Όπως σας είπα περιμένω να αδιαθετησω για να κάνω αυτό το μήνα καταστολή με arvekap και να πάω Μάιο για εμβρυομεταφορα. Εγώ είδα οωρρηξια με υπέρηχο τυχαία είχε πάει γιατρό εκείνη τη μέρα. Πάντα μα πάντα όμως η περίοδος έρχεται 11 το πάρα πολύ 12 μέρες μετά την οωρρηξια. Έχω μικρή ωχρονικη. Προχθές το πρωί μέχρι το μεσημέρι έβγαζα ροζ υγρά τα οποία από προχθές το μεσημέρι σταμάτησαν. Βάση οωρρηξιας έπρεπε χθες να έχω δει περίοδο. Αντί αυτού δεν είχα ούτε ροζ υγρά ούτε τίποτα α, ούτε καν αυτά δηλαδή. Έχω όμως ο προχθές πόνους περιόδου. Δεν έχω τεστ εγκυμοσύνης κ έχω σκάσει. Δεν ήθελα με τίποτα να πάρω. Άλλωστε ποτέ δεν έμεινε έγκυος δίχως εξωσωματική.. τώρα να έγινε το θαύμα λέω; Και ένιωθα ότι τωρωαθα έρθει τώρα θα έρθει και θα έχω πάρει τεστ πετώντας δεκα ευρώ τσάμπα και τσουπ λέω θα δεις θα αδιαθετησω. Πήγα τώρα τουαλέτα και ανακάλυψα ένα τεστ οωρρηξιας!! 🤣 Τι το θελα; Το έκανα γτ θυμάμαι κ στο γιο μου είχε βγει θετικό πριν το εγκυμοσύνης. Λέω θα το κάνω για πλάκα να έχω μια εικόνα να βγει αρνητικο να σταματήσω να το σκέφτομαι. Αν δε...  Βγήκε θετικό κορίτσια .

Αύριο λέω να το πρωί δεν δω αιμα να πάω να κάνω μια χοριακη. Αχ φοβάμαι κορίτσια ότι τρέφω φρούδες ελπίδες. Σιγά μην έγινε το θαύμα βρε κορίτσια.

Συγγνώμη για το σεντόνι κορίτσια μου από θα εσκαγα. Ήθελε να το πω. Στον άντρα μου δεν έχω πει τίποτα. Για δείτε κ το τεστ οωρρηξιας. Πάντα ήταν αρνητικό εντελώς όταν είχα ξανά κάνει για πλάκα.

 

Σας στέλνω φωτό σκατα είναι αλλά είμαι σκοτεινά και προσπαθώ να τη βγάλω χαχαχα

IMG20220413021938.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ναι ευθύνεται για εφιάλτες φαντάσου έχεις τη φυσιολογική προγεστερονη, έχεις κ τα χαπια.  

Κ την νύχτα μα ντύνεσαι πιο ελαφριά.  Φέρνει εξάψεις

 

Πωπω αλήθεια? 

Πολλές φορές ξυπαω μούσκεμα στον ύπνο 

Αλλά ολη τη μέρα γιατί εν έχω εξάψεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου , θα σκάσω αυτό το μήνα. Όπως σας είπα περιμένω να αδιαθετησω για να κάνω αυτό το μήνα καταστολή με arvekap και να πάω Μάιο για εμβρυομεταφορα. Εγώ είδα οωρρηξια με υπέρηχο τυχαία είχε πάει γιατρό εκείνη τη μέρα. Πάντα μα πάντα όμως η περίοδος έρχεται 11 το πάρα πολύ 12 μέρες μετά την οωρρηξια. Έχω μικρή ωχρονικη. Προχθές το πρωί μέχρι το μεσημέρι έβγαζα ροζ υγρά τα οποία από προχθές το μεσημέρι σταμάτησαν. Βάση οωρρηξιας έπρεπε χθες να έχω δει περίοδο. Αντί αυτού δεν είχα ούτε ροζ υγρά ούτε τίποτα α, ούτε καν αυτά δηλαδή. Έχω όμως ο προχθές πόνους περιόδου. Δεν έχω τεστ εγκυμοσύνης κ έχω σκάσει. Δεν ήθελα με τίποτα να πάρω. Άλλωστε ποτέ δεν έμεινε έγκυος δίχως εξωσωματική.. τώρα να έγινε το θαύμα λέω; Και ένιωθα ότι τωρωαθα έρθει τώρα θα έρθει και θα έχω πάρει τεστ πετώντας δεκα ευρώ τσάμπα και τσουπ λέω θα δεις θα αδιαθετησω. Πήγα τώρα τουαλέτα και ανακάλυψα ένα τεστ οωρρηξιας!! 🤣 Τι το θελα; Το έκανα γτ θυμάμαι κ στο γιο μου είχε βγει θετικό πριν το εγκυμοσύνης. Λέω θα το κάνω για πλάκα να έχω μια εικόνα να βγει αρνητικο να σταματήσω να το σκέφτομαι. Αν δε...  Βγήκε θετικό κορίτσια .

Αύριο λέω να το πρωί δεν δω αιμα να πάω να κάνω μια χοριακη. Αχ φοβάμαι κορίτσια ότι τρέφω φρούδες ελπίδες. Σιγά μην έγινε το θαύμα βρε κορίτσια.

Συγγνώμη για το σεντόνι κορίτσια μου από θα εσκαγα. Ήθελε να το πω. Στον άντρα μου δεν έχω πει τίποτα. Για δείτε κ το τεστ οωρρηξιας. Πάντα ήταν αρνητικό εντελώς όταν είχα ξανά κάνει για πλάκα.

 

Σας στέλνω φωτό σκατα είναι αλλά είμαι σκοτεινά και προσπαθώ να τη βγάλω χαχαχα

IMG20220413021938.jpg

Στο εύχομαι ΟΛΟψυχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια από την ώρα που απαντώ όπως καταλάβατε δεν ξανα κοιμήθηκα.  Τι με έπιασε και μένα βραδιάτικα και έκανα το τεστ οωρρηξιας. Θα σας πω νέα μου σύντομα! Ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια από την ώρα που απαντώ όπως καταλάβατε δεν ξανα κοιμήθηκα.  Τι με έπιασε και μένα βραδιάτικα και έκανα το τεστ οωρρηξιας. Θα σας πω νέα μου σύντομα! Ουφ

Καλημερα κοριτσι μου! Ευχομαι να ειναι θετικη η χοριακη σου!! Ποτε δεν ξερεις ποτε θα συμβει το θαυμα! Μακαρι να ειναι το δικο σου θαυμα κ να μας πεις ευχαριστα!! ❤️ Θα αναμενουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια από την ώρα που απαντώ όπως καταλάβατε δεν ξανα κοιμήθηκα.  Τι με έπιασε και μένα βραδιάτικα και έκανα το τεστ οωρρηξιας. Θα σας πω νέα μου σύντομα! Ουφ

Μακάρι να είναι θετικό .υπομονή.ολα καλά θα ναινειτε τώρα είτε αργότερα.μην φρικαρεις.οπως κ νανχεινσυντομα θα έρθουν τα ευχάριστα νέα!σου στέλνουμε όλη τη θετική μας ενεργεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Καλημερα κοριτσι μου! Ευχομαι να ειναι θετικη η χοριακη σου!! Ποτε δεν ξερεις ποτε θα συμβει το θαυμα! Μακαρι να ειναι το δικο σου θαυμα κ να μας πεις ευχαριστα!! ❤️ Θα αναμενουμε!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Μακάρι να είναι θετικό .υπομονή.ολα καλά θα ναινειτε τώρα είτε αργότερα.μην φρικαρεις.οπως κ νανχεινσυντομα θα έρθουν τα ευχάριστα νέα!σου στέλνουμε όλη τη θετική μας ενεργεια

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου..  μακάρι.. μωρέ δεν ξέρω γιατί φρικαρα έτσι δεν περιμένω με τίποτα να είμαι έγκυος. Δηλαδή κ αυτά που σας έγραψα πιο πάνω και το τεστ οωρρηξιας που με έπιασε τρελα κ έκανα δεν ξέρω εξακολουθώ να μην το πιστεύω. Δεν θέλω να απογοητευτώ. Και όχι ότι θα απογοητευτώ για την εγκυμοσύνη αλίμονο, έχω τα παγωτίνια μου απλά θα απογοητευτώ που έδωσα στον εαυτό μου ψεύτικες ελπίδες ότι μπορεί να έγινε και ένα θαύμα για μένα.  Ποτέ δεν ήμουν τυχερή σε τίποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Πωπω αλήθεια? 

Πολλές φορές ξυπαω μούσκεμα στον ύπνο 

Αλλά ολη τη μέρα γιατί εν έχω εξάψεις? 

Κορίτσια μου ναι έχεις πολλούς εφιάλτες και όχι απλά εφιάλτες θρίλερ κανονικά κ επίσης και εξάψεις ή κρυαδες. Είναι ορμονικό νομίζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα! Χρειάζομαι τη βοηθεια σας! Δεν μπορώ να εχω πρόσβαση στο γιατρό μου…είναι εκτός! Κ απο χτες εχω τρελή ημικρανία με φοβερο πονοκεφαλο εμετους κ ναυτια! Δε μπορω να σταθω! Επειδη εχω χρόνιο προβλημα απο το 1998 με ημικρανιες το χάπι που παίρνω σε τετοιες περιπτώσεις  και το μονο που με ανακουφίζει ειναι το relpax 40 ! Τώρα στην εγκυμοσύνη δε ξέρω αν πρεπει να το παρω!! Έχει καποια κοπελα αμεση προσβαση με το γιατρο της να τον ρωτήσει αν μπορώ να το πάρω; Θα με υποχρεώνατε βρε κορίτσια μου! Υποφέρω φρικτά!!!😵💫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου..  μακάρι.. μωρέ δεν ξέρω γιατί φρικαρα έτσι δεν περιμένω με τίποτα να είμαι έγκυος. Δηλαδή κ αυτά που σας έγραψα πιο πάνω και το τεστ οωρρηξιας που με έπιασε τρελα κ έκανα δεν ξέρω εξακολουθώ να μην το πιστεύω. Δεν θέλω να απογοητευτώ. Και όχι ότι θα απογοητευτώ για την εγκυμοσύνη αλίμονο, έχω τα παγωτίνια μου απλά θα απογοητευτώ που έδωσα στον εαυτό μου ψεύτικες ελπίδες ότι μπορεί να έγινε και ένα θαύμα για μένα.  Ποτέ δεν ήμουν τυχερή σε τίποτα..

Να έχεις πίστη σε σενα.ειτε είσαι έγκυος τώρα είτε με τα παγωτινια σου έχεις προοπτική,στοχο,κίνητρο μην τα βάζεις όλα σε ένα μαύρο τσουβάλι.εχει πάντα σημασία από ποια οπτική γωνία τα βλέπεις. Μακάρι να σαι έγκυος τωρα να κάνουνε ένα τεράστιο παρτυυ .αλλά κ να μην είσαι έχεις λύση κ πλάνο.απλα το παρτυ θα γίνει λίγο πιο μετά.μην χαωνεις τζάμπα το μυαλό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια από την ώρα που απαντώ όπως καταλάβατε δεν ξανα κοιμήθηκα.  Τι με έπιασε και μένα βραδιάτικα και έκανα το τεστ οωρρηξιας. Θα σας πω νέα μου σύντομα! Ουφ

 

Σκεφτόμαστε όλες θετικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Χρειάζομαι τη βοηθεια σας! Δεν μπορώ να εχω πρόσβαση στο γιατρό μου…είναι εκτός! Κ απο χτες εχω τρελή ημικρανία με φοβερο πονοκεφαλο εμετους κ ναυτια! Δε μπορω να σταθω! Επειδη εχω χρόνιο προβλημα απο το 1998 με ημικρανιες το χάπι που παίρνω σε τετοιες περιπτώσεις  και το μονο που με ανακουφίζει ειναι το relpax 40 ! Τώρα στην εγκυμοσύνη δε ξέρω αν πρεπει να το παρω!! Έχει καποια κοπελα αμεση προσβαση με το γιατρο της να τον ρωτήσει αν μπορώ να το πάρω; Θα με υποχρεώνατε βρε κορίτσια μου! Υποφέρω φρικτά!!!😵💫

Μίλα με τη μαία του και θα επικοινωνήσει εκείνη μαζί του η με κάποιο  γυναικολόγο που είχες παλθιοτερα η με τον εξωσωματιστη σου

Μη κάθεσαι να βασανίζεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια , καλημέρα,!! Τα φώτα σας....πήρα το κέντρο και μίλησα με την εμβρυολογο...μου είπε ότι γονιμοποιηθηκαν 4 στα 5...μου είπε ακριβώς ότι εγώ το εκλαμβάνω γονιμοποίηση 4 στα4 γιατί το 5 ήταν μικρό το πήραμε μήπως και....την ρώτησα αν μπορεί να μου πει κάτι πιο συγκεκριμένο για την εξέλιξη από δω και πέρα...και μου είπε ότι ακόμη δεν μπορεί να μου πει ποιότητες κτλ....αύριο τέτοια ώρα πάλι θα μπορεί να μου πει περισσότερα....την ρώτησα δηλαδή να ξεαγχωθω λίγο και μου λέει να ξεαγχωθεις πολύ , τα βλέπω πολύ ζωηρά , όλα θα πάνε καλά....τώρα ρε κορίτσια λυστε μου απορία , εσάς σας είχαν πει τίποτα περισσότερο...;; Έκανα ωοληψια εχθές 8 η ώρα περίπου ....είναι εντάξει όλα αυτά που μου είπε....έχω πιθανότητες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια , καλημέρα,!! Τα φώτα σας....πήρα το κέντρο και μίλησα με την εμβρυολογο...μου είπε ότι γονιμοποιηθηκαν 4 στα 5...μου είπε ακριβώς ότι εγώ το εκλαμβάνω γονιμοποίηση 4 στα4 γιατί το 5 ήταν μικρό το πήραμε μήπως και....την ρώτησα αν μπορεί να μου πει κάτι πιο συγκεκριμένο για την εξέλιξη από δω και πέρα...και μου είπε ότι ακόμη δεν μπορεί να μου πει ποιότητες κτλ....αύριο τέτοια ώρα πάλι θα μπορεί να μου πει περισσότερα....την ρώτησα δηλαδή να ξεαγχωθω λίγο και μου λέει να ξεαγχωθεις πολύ , τα βλέπω πολύ ζωηρά , όλα θα πάνε καλά....τώρα ρε κορίτσια λυστε μου απορία , εσάς σας είχαν πει τίποτα περισσότερο...;; Έκανα ωοληψια εχθές 8 η ώρα περίπου ....είναι εντάξει όλα αυτά που μου είπε....έχω πιθανότητες;

Πολύ καλά τα νέα σου!!! Να την ακούσεις και να ξεαγχωθεις!!! Αφού σου είπε, είναι ζωηρά!! Αύριο το πρωί θα ξέρεις περισσότερα!! Καλημέρα κορίτσι μου!! 💛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Πολύ καλά τα νέα σου!!! Να την ακούσεις και να ξεαγχωθεις!!! Αφού σου είπε, είναι ζωηρά!! Αύριο το πρωί θα ξέρεις περισσότερα!! Καλημέρα κορίτσι μου!! 💛

Σκέφτομαι μήπως έπρεπε να μου πει και κάτι άλλο, ή εγώ να την ρωτήσω....πφφ μακάρι να είναι καλά τα νέα για όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια , καλημέρα,!! Τα φώτα σας....πήρα το κέντρο και μίλησα με την εμβρυολογο...μου είπε ότι γονιμοποιηθηκαν 4 στα 5...μου είπε ακριβώς ότι εγώ το εκλαμβάνω γονιμοποίηση 4 στα4 γιατί το 5 ήταν μικρό το πήραμε μήπως και....την ρώτησα αν μπορεί να μου πει κάτι πιο συγκεκριμένο για την εξέλιξη από δω και πέρα...και μου είπε ότι ακόμη δεν μπορεί να μου πει ποιότητες κτλ....αύριο τέτοια ώρα πάλι θα μπορεί να μου πει περισσότερα....την ρώτησα δηλαδή να ξεαγχωθω λίγο και μου λέει να ξεαγχωθεις πολύ , τα βλέπω πολύ ζωηρά , όλα θα πάνε καλά....τώρα ρε κορίτσια λυστε μου απορία , εσάς σας είχαν πει τίποτα περισσότερο...;; Έκανα ωοληψια εχθές 8 η ώρα περίπου ....είναι εντάξει όλα αυτά που μου είπε....έχω πιθανότητες;

Ακουγονται ολα τελεια κοριτσι μου! Ειχες 100% γονιμοποιηση στην ουσια και μην νομιζεις οτι μπορουσε να σου πει ακομα κατι παραπανω.. Αυριο θα ειναι σε θεση να σου πει περισσοτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...