Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

Καλημέρα ρε κορίτσια μου....να ρωτήσω κάτι υπάρχει στάνταρ νούμερο για το πόσο πρέπει να είναι το ενδομήτριο πριν την περίοδο κ πριν να έχεις ένα θετικό τέστ;; Δεν ξέρω αν καταλάβατε τι εννοω🥰

Όταν είμαι στον γυναικολόγο παθαίνω κοκομπλοκο μετά μου έρχονται όλες οι ερωτήσεις αλλά είναι αργά 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τα μηνύματα και την συμπαράσταση! Θέλω να είμαι αισιόδοξη! Εξάλλου δεν μπορώ να κάνω τίποτα παραπάνω. Θα προσέξω και θα ξεκουράζομαι όσο περισσότερο γίνεται.

Το αίμα δεν ήταν πολύ που είχα. Ήταν στο σκούπισμα μόνο. Τώρα έχω λίγα καφέ. Είμαι στην 6η εβδομάδα. Προχθές που το είδαμε το μικρουλι μου ήταν 3χιλιοστα. Μακάρι να τα καταφέρει το νινακι μου και να πάνε όλα καλά!

@Raf123 πόσο όμορφα νέα κορίτσι μου. Και την άλλη εβδομάδα που θα ακούσεις την καρδούλα του θα μαγευτείς! 

 

Καλημέρα κορίτσια μου

@Ευαγγελοςτ κορίτσι μου κι εγώ είχα ροζ την περασμένη Παρασκευή για μισή μέρα, σταμάτησε και από την Τετάρτη έχω καφέ υγρά. Τον γιατρό τον έχω πριξει αλλά μου λέει να μην ανησυχώ και ότι αν όχι σε όλες στις περισσότερες εγκυμοσύνες συμβαίνει αυτό. Κι εγώ 6+1 είμαι. Έχω κάνει ένα υπέρηχο 4+6 που είδαμε σάκο με εμβρυϊκά στοιχεία και τώρα έχω την Τετάρτη για καρδούλα και δεν σου κρύβω πως αν και αυτά τα είχα πάλι στο γιό μου ,εγώ πολύ ανησυχώ! Πάντως δεν είναι τίποτα είναι πολύ συνηθισμένο αλλά δεν παύεις να ανησυχείς όταν τα βλέπεις , σε καταλαβαίνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Είδες πως τίποτα δεν είναι τυχαίο;;; Εκεί που πας να σκεφτείς αρνητικά κ σε βάζει σε πειρασμό μπορεί από το πουθενά να έρθει ένας άνθρωπος κ να ακούσεις αυτό που πρέπει... 

Χαίρομαι που σήμερα για σένα ήμουν εγώ αυτός ο άνθρωπος.💗

Να ξέρεις πως σίγουρα θα σε βοηθήσει🙏 κ θα σου δώσει αυτό που λαχταρας τόσο πολύ.💗

Είναι ολοφάνερη και είναι δίπλα μας.

Μου έχει δώσει άπειρα σημάδια και η κόρη μου η μεγάλη έχει το όνομα Της!!! 💗

Πόσο με συγκίνησες.. μου έδωσες δύναμη.. δεν χάνω την πίστη μου απλα είναι αυτα τα μικρά τσιγκλισματα από τον έξω από δω.. να χαίρεσαι την κούκλα σου και όλα τα παιδιά σου.. να έχετε πάντα την ευλογία της αγιας ειρήνης μαζί σας❤️

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ 
 

παρασκευη σήμερα τέλεια!!! 
 

Να ρωτήσω κάτι τις εγκυουλες ή της μανούλες…είχατε κ εσείς εξάψεις το βράδυ;; Έχει 2 βραδιά ξυπνάω από τον ιδρώτα 

Ένα θα σου πω..στις εγκυμοσύνες μου ήταν οι μόνες περίοδοι που κρυωνε ο πρώην άντρας μου από το κλιματιστικό και εγώ ειμουν άνετη 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melikara86 είπε:

Καλημέρα ρε κορίτσια μου....να ρωτήσω κάτι υπάρχει στάνταρ νούμερο για το πόσο πρέπει να είναι το ενδομήτριο πριν την περίοδο κ πριν να έχεις ένα θετικό τέστ;; Δεν ξέρω αν καταλάβατε τι εννοω🥰

Όταν είμαι στον γυναικολόγο παθαίνω κοκομπλοκο μετά μου έρχονται όλες οι ερωτήσεις αλλά είναι αργά 🤣🤣🤣🤣

Γενικά εγώ ξέρω ότι στις γόνιμες πρέπει να είναι πάνω από 7 το ενδομήτριο για να θεωρείται καλό και να κρατήσει ένα γονιμοποιημένο έμβρυο έτσι μου είχε πει ο γιατρός μου 

Εμένα τον μήνα που έπιασα είχα Δευτέρα 5.80

Τετάρτη 6.20. και Σάββατο θετικό τεστ ωορρηξίας. Άρα μάλλον είχε φτάσει 7 και έτσι και συνέβη. 

Αν είναι πολύ μικρό είχε πει ο γιατρός ότι και να πιάσει το αποβάλει έτσι μου είχε εξηγήσει τοτε

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Γενικά εγώ ξέρω ότι στις γόνιμες πρέπει να είναι πάνω από 7 το ενδομήτριο για να θεωρείται καλό και να κρατήσει ένα γονιμοποιημένο έμβρυο έτσι μου είχε πει ο γιατρός μου 

Εμένα τον μήνα που έπιασα είχα Δευτέρα 5.80

Τετάρτη 6.20. και Σάββατο θετικό τεστ ωορρηξίας. Άρα μάλλον είχε φτάσει 7 και έτσι και συνέβη. 

Αν είναι πολύ μικρό είχε πει ο γιατρός ότι και να πιάσει το αποβάλει έτσι μου είχε εξηγήσει τοτε

 

 

Σε εμένα μου είπε ότι είναι πολύ καλό το ενδομήτριο μου ...αλλά δεν τον ρώτησα πόσο...κ μετά είδα στον υπέρηχο που μου έδωσε και έγραφε ολικό πάχος ενδομητρίου : 11,80 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Πόσο με συγκίνησες.. μου έδωσες δύναμη.. δεν χάνω την πίστη μου απλα είναι αυτα τα μικρά τσιγκλισματα από τον έξω από δω.. να χαίρεσαι την κούκλα σου και όλα τα παιδιά σου.. να έχετε πάντα την ευλογία της αγιας ειρήνης μαζί σας❤️

 

Ένα θα σου πω..στις εγκυμοσύνες μου ήταν οι μόνες περίοδοι που κρυωνε ο πρώην άντρας μου από το κλιματιστικό και εγώ ειμουν άνετη 🤣🤣🤣

😂😂😂 δε το μπορώ καθόλου το κλιματιστικό αλλά μου φαίνεται θα είναι ο καλύτερος μου φιλος χαχαχα έχω βάλει ήδη καλοκαιρινά σεντόνια αλλά μου φαίνεται θα βγάλω το quilt 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Πόσο με συγκίνησες.. μου έδωσες δύναμη.. δεν χάνω την πίστη μου απλα είναι αυτα τα μικρά τσιγκλισματα από τον έξω από δω.. να χαίρεσαι την κούκλα σου και όλα τα παιδιά σου.. να έχετε πάντα την ευλογία της αγιας ειρήνης μαζί σας❤️

 

Ένα θα σου πω..στις εγκυμοσύνες μου ήταν οι μόνες περίοδοι που κρυωνε ο πρώην άντρας μου από το κλιματιστικό και εγώ ειμουν άνετη 🤣🤣🤣

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου @Nandia-...

Και εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κ με το καλό να έρθει κ το τρίτο σου...στον δρόμο είναι να το ξέρεις 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

😂😂😂 δε το μπορώ καθόλου το κλιματιστικό αλλά μου φαίνεται θα είναι ο καλύτερος μου φιλος χαχαχα έχω βάλει ήδη καλοκαιρινά σεντόνια αλλά μου φαίνεται θα βγάλω το quilt 

Εγώ να δέις στις εγκυμοσύνες μου...αν μπορούσα να το πάρω αγκαλιά το κλιματιστικό θα το έπαιρνα....χαχαχσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Εγώ να δέις στις εγκυμοσύνες μου...αν μπορούσα να το πάρω αγκαλιά το κλιματιστικό θα το έπαιρνα....χαχαχσ

Ωχ θα είμαι σαν την μάνα μου που έχει χρόνια που σταμάτησε η περίοδος της αλλά είναι μόνιμα με ένα φανελακι κ ένα χαρτί κ σκορπίζεται χαχαχαχα κ όλο το χειμώνα είχε τον μπαμπά μου με καλοκαιρινά σεντόνια χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ωχ θα είμαι σαν την μάνα μου που έχει χρόνια που σταμάτησε η περίοδος της αλλά είναι μόνιμα με ένα φανελακι κ ένα χαρτί κ σκορπίζεται χαχαχαχα κ όλο το χειμώνα είχε τον μπαμπά μου με καλοκαιρινά σεντόνια χαχαχαχα 

Έτσι έτσι...χαχαχαχ θα νιώθεις σαν να περνάς εμμηνόπαυση 🤣🤣 την μια θα ιδρώνεις κ την άλλη θα κρυώνεις...

Υπομονή ,μετά δεν θα θυμάσαι τπτ μόνο τα καλά κ θα νοσταλγείς τις στιγμές ακόμη κ αυτές 🥰💗🥰💗🥰💗🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Flora38 είπε:

Τέλεια! Σε ποια ομάδα εννοείς; Είμαι καινούργια και λίγο άσχετη όπως καταλαβαίνεις!

Εχουμε αυτη την ομαδα κ καθε μηνα αλλαζουμε θεματακι!! Μιλαμε αρκετο καιρο με τα κοριτσια και σιγα σιγα γνωριζομαστε καλυτερα! Μας ενωνει ο ιδιος στοχος!!

Τα κυρια θεματα του φορουμ ειναι η ομαδα της εξωσωματικης, η ομαδα η δικη μας (με διαφορετικο θεμα καθε μηνα) και επειτα οι ομαδες με την πητ των εγκυων!! Ευτυχως πολλα κοριτσια ειναι ηδη εγκυες η/και μανουλες εδω στη συζητηση και παμε κι εμεις δυναμικα να μπουμε σε ομαδουλα με μωρακια!!!😘😀🥳🤰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ααα νόμιζα ότι όταν γίνει η αυχενική μετά πας με εκείνο το νούμερο !! Άντε τέλεια ελπίζω σήμερα να σας επιβεβαιώσει το φύλο να μπορείς να κανεις το πάρτυ 🥰🥳🥳🥳

Ναι έτσι ειναι Ραφαέλα μου!! Τώρα πας βάσει περιόδου ή βάσει σύλληψης αν τη γνωρίζεις, και όταν κάνεις αυχενική θα σου πουν ακριβώς πόσο είσαι και μετά θα έχεις αυτή την ΠΗΤ!! Άσχετα με το πόσο σε βγάζει κάθε φορά ο υπέρηχος…

Ο υπέρηχος θα διαφέρει κάθε φορά κ θα σε βγάζει μικρότερη ή μεγαλύτερη ανάλογα με το βάρος του μωρού, αλλά δεν έχει κ πολύ σημασία γιατί δε γεννιούνται όλα τα μωρά με το ίδιο βάρος ούτε έχουν την ίδια ανάπτυξη κάθε μήνα..δηλαδή άλλο γεννιέται 3 κιλά κ άλλο μπορεί να γεννηθεί κ 4 κιλά..κ αν είναι σε καποια εβδομάδα μικρότερο ή μεγαλύτερο του μέσου όρου θα σε βγάζει μικρότερη ή μεγαλύτερη, αλλά δεν έχει σημασία αυτό θα αλλάζει σε κάθε υπέρηχο..εσύ θα πηγαίνεις βάσει της αυχενικής όταν με το καλό την κάνετε! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ναι έτσι ειναι Ραφαέλα μου!! Τώρα πας βάσει περιόδου ή βάσει σύλληψης αν τη γνωρίζεις, και όταν κάνεις αυχενική θα σου πουν ακριβώς πόσο είσαι και μετά θα έχεις αυτή την ΠΗΤ!! Άσχετα με το πόσο σε βγάζει κάθε φορά ο υπέρηχος…

Ο υπέρηχος θα διαφέρει κάθε φορά κ θα σε βγάζει μικρότερη ή μεγαλύτερη ανάλογα με το βάρος του μωρού, αλλά δεν έχει κ πολύ σημασία γιατί δε γεννιούνται όλα τα μωρά με το ίδιο βάρος ούτε έχουν την ίδια ανάπτυξη κάθε μήνα..δηλαδή άλλο γεννιέται 3 κιλά κ άλλο μπορεί να γεννηθεί κ 4 κιλά..κ αν είναι σε καποια εβδομάδα μικρότερο ή μεγαλύτερο του μέσου όρου θα σε βγάζει μικρότερη ή μεγαλύτερη, αλλά δεν έχει σημασία αυτό θα αλλάζει σε κάθε υπέρηχο..εσύ θα πηγαίνεις βάσει της αυχενικής όταν με το καλό την κάνετε! 🥰

Εμένα η αυχενική βγήκε ακριβώς όπως με την περίοδο.  Ενώ προφορικά με έβγαζαν -5 πάνω στο χαρτί Πητ αναφέρει αυτό που είναι βάση περιόδου .

Ξέρω βέβαια πότε είχα σύλληψη οπότε μάλλον το έχω πετύχει ακριβώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Ήταν πολύ καλό κορίτσι!!! Έκλαψε μόνο όταν την βγάλαμε από το νερό γιατί της αρέσει πολύ το μπανάκι 😄

Αύριο θα κάνουμε ταξιδάκι... θα πάμε στη Σύμη να προσκυνήσουμε στον Πανορμίτη! ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ ότι θα ανάψω κεράκι και για τα κορίτσια μου εδώ! ❤

Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!! 💕 Καλοφώτιστη!! 🌈💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εμένα η αυχενική βγήκε ακριβώς όπως με την περίοδο.  Ενώ προφορικά με έβγαζαν -5 πάνω στο χαρτί Πητ αναφέρει αυτό που είναι βάση περιόδου .

Ξέρω βέβαια πότε είχα σύλληψη οπότε μάλλον το έχω πετύχει ακριβώς 

Ναι κι εμένα σε αυτή την εγκυμοσύνη δεν άλλαξε η ΠΗΤ στην αυχενική! Ενώ στον μικρό μου είχε βγει 6 μέρες μεγαλύτερο!☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!!! ❤ φιλια απο Σαλονικα!!!! 😘😘😘💋💋💋💋🥰 full in love μ αυτη την πολη αφου!!!

Από Θεσσαλονίκη είμαι εγώ!!! Καλωσηρθες στην πόλη μας 😘😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/4/2022 at 1:43 ΜΜ, ο/η Antonia2 είπε:

για μαζι εννοουσα.. γτ καπου ειπες μηπως τρεξεις και τα δυο και καταλαβα οτι υπαρχει το ενδεχομενο να κανετε και τα 2 μυστηρια μαζι φετος...🙄 σε τρελανα ε;;🤪

Χαχα όχι καλέ..με βοηθάς😄

Είχαμε κλείσει να κάνουμε και τα δύο μαζί φέτος στις 24 Ιουλίου, αλλά το ακυρώσαμε που σας είπα..τώρα το δίλημμα είναι αν θα τα κάνουμε μαζί του χρόνου ή φέτος τη βάφτιση και του χρόνου το γάμο;..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Ναι έτσι ειναι Ραφαέλα μου!! Τώρα πας βάσει περιόδου ή βάσει σύλληψης αν τη γνωρίζεις, και όταν κάνεις αυχενική θα σου πουν ακριβώς πόσο είσαι και μετά θα έχεις αυτή την ΠΗΤ!! Άσχετα με το πόσο σε βγάζει κάθε φορά ο υπέρηχος…

Ο υπέρηχος θα διαφέρει κάθε φορά κ θα σε βγάζει μικρότερη ή μεγαλύτερη ανάλογα με το βάρος του μωρού, αλλά δεν έχει κ πολύ σημασία γιατί δε γεννιούνται όλα τα μωρά με το ίδιο βάρος ούτε έχουν την ίδια ανάπτυξη κάθε μήνα..δηλαδή άλλο γεννιέται 3 κιλά κ άλλο μπορεί να γεννηθεί κ 4 κιλά..κ αν είναι σε καποια εβδομάδα μικρότερο ή μεγαλύτερο του μέσου όρου θα σε βγάζει μικρότερη ή μεγαλύτερη, αλλά δεν έχει σημασία αυτό θα αλλάζει σε κάθε υπέρηχο..εσύ θα πηγαίνεις βάσει της αυχενικής όταν με το καλό την κάνετε! 🥰

Ναι ναι κατάλαβα τώρα!! Εντάξει υγιές να είναι και όποτε θέλουν αυτά θα βγουν ότι ΠΗΤ γράψει εκεί το μηχάνημα χαχαχα😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!!! ❤ φιλια απο Σαλονικα!!!! 😘😘😘💋💋💋💋🥰 full in love μ αυτη την πολη αφου!!!

Κορίτσι μου καλή ξεκούραση!! Να περάσετε τέλεια όμορφα και να χαλαρώσετε!! 
 

ξεχασα να σου πω μερικά σποτ στα στέλνω σε λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Εχουμε αυτη την ομαδα κ καθε μηνα αλλαζουμε θεματακι!! Μιλαμε αρκετο καιρο με τα κοριτσια και σιγα σιγα γνωριζομαστε καλυτερα! Μας ενωνει ο ιδιος στοχος!!

Τα κυρια θεματα του φορουμ ειναι η ομαδα της εξωσωματικης, η ομαδα η δικη μας (με διαφορετικο θεμα καθε μηνα) και επειτα οι ομαδες με την πητ των εγκυων!! Ευτυχως πολλα κοριτσια ειναι ηδη εγκυες η/και μανουλες εδω στη συζητηση και παμε κι εμεις δυναμικα να μπουμε σε ομαδουλα με μωρακια!!!😘😀🥳🤰🙏

Υπέροχα!!! Άρα είμαι στη σωστή ομάδα! Σας διαβάζω λίγο καιρό τώρα και βλέπω ποσό καλές κοπέλες είσαστε! Θα τα λέμε!!! Με το καλό και άμεσα σου εύχομαι θετικό τεστ!!! ❤️😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Από Θεσσαλονίκη είμαι εγώ!!! Καλωσηρθες στην πόλη μας 😘😘 

Εγω σπουδασα στην πολη σας!!! Στο πα.μακ!!!!!! Αγαπω σαλονικα!!!!❤🥰🥰🥰❤ εχουμε βαφτιση αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου καλή ξεκούραση!! Να περάσετε τέλεια όμορφα και να χαλαρώσετε!! 
 

ξεχασα να σου πω μερικά σποτ στα στέλνω σε λίγο 

Ευχαριστουμε πολυ ραφαελα μου!!!!!! Ηδη καναμε βολτα διαρκειας στην παραλια κ τρωμε στην αγιου μηνα!!! Κ μετα απεναντι ποτακι!!!! Αυτη η πολη δεν κοιμαται ποτε!!!! Την αγαπω!!! Σας το ειπα;;;;😝😝😝😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Flora38 είπε:

Υπέροχα!!! Άρα είμαι στη σωστή ομάδα! Σας διαβάζω λίγο καιρό τώρα και βλέπω ποσό καλές κοπέλες είσαστε! Θα τα λέμε!!! Με το καλό και άμεσα σου εύχομαι θετικό τεστ!!! ❤️😍

Ευχαριστω κοριτσι μου!!! Ο Απριλιος εφερε πολλα θετικα τεστακια!!! Μακαρι να ειμαστε απ τις τυχερες του Μαιου!!😉🥰🤰🤰🤰🎈🎈🎈🎈🎉🎉🎉🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου!!! Ο Απριλιος εφερε πολλα θετικα τεστακια!!! Μακαρι να ειμαστε απ τις τυχερες του Μαιου!!😉🥰🤰🤰🤰🎈🎈🎈🎈🎉🎉🎉🙏🙏🙏🙏

Μακάρι να ειμαστε!!! Και στα υπόλοιπα κορίτσια που προσπαθούν! Να περάσετε τέλεια αυτές τις μέρες! 😍❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...