Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική-Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα, θα σας ήμουν ευγνώμων αν μοιραζόσασταν καλές εμπειρίες από κέντρα και γιατρούς στην Θεσσαλονίκη, ή είστε ευχαριστημένες από αντιμετώπιση κλπ. Είμαι στη φάση που σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό μετά από 3 αποτυχημένες εξωσωμ, χωρίς να έχει βρεθεί προς το παρόν κάποιο πρόβλημα ούτε σε με΄να ούτε στον συζυγό μου. Αν δε θέλετε να αναφέρετε ονόματα μπορείτε να επικοινωνήσετε και inbox. Eυχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Alexia23 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, θα σας ήμουν ευγνώμων αν μοιραζόσασταν καλές εμπειρίες από κέντρα και γιατρούς στην Θεσσαλονίκη, ή είστε ευχαριστημένες από αντιμετώπιση κλπ. Είμαι στη φάση που σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό μετά από 3 αποτυχημένες εξωσωμ, χωρίς να έχει βρεθεί προς το παρόν κάποιο πρόβλημα ούτε σε με΄να ούτε στον συζυγό μου. Αν δε θέλετε να αναφέρετε ονόματα μπορείτε να επικοινωνήσετε και inbox. Eυχαριστώ πολύ!

Καλησπέρα! Εγώ έχω μία αποτυχία αλλά θα με ενδιέφεραν γνώμες για τα κέντρα της Θεσσαλονίκης.. Τώρα είμαι στο embryolab αλλά ακούω για επιτυχίες στο assisting nature με τον Παπανικολάου.. Κ μπαίνω σε δίλημμα ☺️

Εσύ που έκανες τις προσπάθειες? 

Υπόψιν κάτι τραγικό ούτε σε εμάς έχει βρεθεί πέρα από την μεγάλη πλέον αναπαραγωγικη ηλικία.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλησπέρα! Εγώ έχω μία αποτυχία αλλά θα με ενδιέφεραν γνώμες για τα κέντρα της Θεσσαλονίκης.. Τώρα είμαι στο embryolab αλλά ακούω για επιτυχίες στο assisting nature με τον Παπανικολάου.. Κ μπαίνω σε δίλημμα ☺️

Εσύ που έκανες τις προσπάθειες? 

Υπόψιν κάτι τραγικό ούτε σε εμάς έχει βρεθεί πέρα από την μεγάλη πλέον αναπαραγωγικη ηλικία.... 

Καλησπέρα, το assisting nature δεν το γνωρίζω. Εκεί είδα είναι κάποιος Ευάγγελος Παπανικολάου. Εντούτοις, έχω ακούσει καλά λόγια για τον Κυριάκο Παπανικολάου ο οποιος συνεργάζεται το embryolab? είναι σωστή η πληροφορία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο embryolab δεν τον έχω ακούσει αυτόν.. Μόνο τον Χριστοφοριδη κι Ανεσιδη έχω δει, και τη γυναίκα τη Δημητράκη. 

Κι ο παππάς ήταν καλός αλλά δεν είναι πλέον στο embryolab. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ακούσει για δυο γιατρούς τα καλύτερα και με την πρώτη ευκαιρία θα επισκεφτώ τον ένα ο ένας είναι Σταυράκης στο γένεσης Θεσσαλονίκης και Τραϊάνος είναι σε διαφορά κέντρα αλλά είναι και στο embryolab 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Alexia23 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, θα σας ήμουν ευγνώμων αν μοιραζόσασταν καλές εμπειρίες από κέντρα και γιατρούς στην Θεσσαλονίκη, ή είστε ευχαριστημένες από αντιμετώπιση κλπ. Είμαι στη φάση που σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό μετά από 3 αποτυχημένες εξωσωμ, χωρίς να έχει βρεθεί προς το παρόν κάποιο πρόβλημα ούτε σε με΄να ούτε στον συζυγό μου. Αν δε θέλετε να αναφέρετε ονόματα μπορείτε να επικοινωνήσετε και inbox. Eυχαριστώ πολύ!

Γεια σου Αλεξια! Κ εγω Θεσσαλονικη εκανα την πρωτη μου εξωσωματικη στο Em….lab με τον Χριστοφοριδη. Εμεινα πολυ ικανοποιημενη ασχετως με το αποτελεσμα που εμεινα εγκυος κ τελικα απεβαλα. Με ολο το προσωπικο εχω μεινει ευχαριστημενη, ειναι ευγενικοι, ανθρωποι κ επαγγελματιες. Κ θεωρω πως εχουν καλα οργανωμενο κεντρο. Εκει εκανα κ καταψυξη ωαριων κ αν ξαναπροσπαθησω εκει θα συνεχισω. Εσυ σε ποιο εκανες αν επιτρεπεται; 
Επισης ειχα παει για μια επισκεψη στο γενεσις με τον Σταυρακη κ τον Μαστρομηνα που πηγαινει μια δυο φορες τον μηνα, αλλα για αλλο λογο μετα την αποβολη μου. Καλη εντυπωση μου αφησαν. Βεβαια πιο προσιτοι μου φανηκαν ολοι στο κεντρο που ημουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλησπέρα! Εγώ έχω μία αποτυχία αλλά θα με ενδιέφεραν γνώμες για τα κέντρα της Θεσσαλονίκης.. Τώρα είμαι στο embryolab αλλά ακούω για επιτυχίες στο assisting nature με τον Παπανικολάου.. Κ μπαίνω σε δίλημμα ☺️

Εσύ που έκανες τις προσπάθειες? 

Υπόψιν κάτι τραγικό ούτε σε εμάς έχει βρεθεί πέρα από την μεγάλη πλέον αναπαραγωγικη ηλικία.... 

Με ποιος γιατρο εισαι; Πως ειναι η εμπειρια σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Με ποιος γιατρο εισαι; Πως ειναι η εμπειρια σου;

Με τον Χριστοφοριδη. Όλοι στη μονάδα είναι ευγενικοί κι οργανωμένοι, αλλά θα ήθελα κάποια στιγμή για λόγους ψυχολογικούς να δοκιμάσω κι αλλού, αν, ο μη γενοιτο, αποτυχω ξανά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Με τον Χριστοφοριδη. Όλοι στη μονάδα είναι ευγενικοί κι οργανωμένοι, αλλά θα ήθελα κάποια στιγμή για λόγους ψυχολογικούς να δοκιμάσω κι αλλού, αν, ο μη γενοιτο, αποτυχω ξανά. 

Κ εγω αν αποτυχω για δευτερη φορα το ιδιο σκεφτομουν..λες μπας κ αλλαξει κατι! Καλημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία σου εύχομαι 

Έχω ακούσει πολύ καλά για τον Κυριάκο Παπανικολάου ( εάν θυμάμαι καλά το επίθετο) και ο Τραιανος λένε"" δυνατός" στο χώρο, επίσης λένε μακριά από Σιδηρόπουλο 

Καλή επιτυχία και πάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sunset13 είπε:

Καλή επιτυχία σου εύχομαι 

Έχω ακούσει πολύ καλά για τον Κυριάκο Παπανικολάου ( εάν θυμάμαι καλά το επίθετο) και ο Τραιανος λένε"" δυνατός" στο χώρο, επίσης λένε μακριά από Σιδηρόπουλο 

Καλή επιτυχία και πάλι 

Ακούω τελικά καλά λόγια για τους Παπανικολάου ο ε΄μας είναι στο assisting nature και άλλος ο Κυριάκος παρακολουθεί στενά σε συνεργασία με το embryolab αν δεν κάνω λάθος. @Sunset13Εσύ έκανες κάποια προσπάθεια σε αυτούς ή στη Θεσσαλονίκη?

Καλή επιτυχία και σε σένα!εύχομαι ότι καλύτερο! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Sunset13 είπε:

Καλή επιτυχία σου εύχομαι 

Έχω ακούσει πολύ καλά για τον Κυριάκο Παπανικολάου ( εάν θυμάμαι καλά το επίθετο) και ο Τραιανος λένε"" δυνατός" στο χώρο, επίσης λένε μακριά από Σιδηρόπουλο 

Καλή επιτυχία και πάλι 

Τραϊάνος τοπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου, τον επομενο μηνα θα κανω εξωσωματικη στο GENESIS  με γιατρο το κυριο Ραβανο στη Θεσσαλονικη. Μια επισκεψη εκανα στο κεντρο και στο γιατρο γτ δεν μενω Θεσσαλονικη και θα παω αλλες δυο φορες συνολο τρεις για την ολη διαδικασια. Ο γιατρος μου φανηκε πολυ ηρεμος και επεξηγηματικος, πολυ ευγενικος, μας τα εξηγησε ολα, ακουσε και τις δικες μας αποριες, ειδες τις εξετασεις, μας εξετασε κ ολας. Τωρα κυριως με τη γιατρο μου θα κανω υπερηχους οποτε θα συνεργαζονται μεταξυ τους για το σχημα των φαρμακων κτλ, οταν τελειωσω με τη διαδικασια θα σας πω και τα υπολοιπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...