Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

 

Κοριτσια μου αυτη τη γιατρο την πηρα απο το φλεβαρη για να κλεισω για παρακολουθηση (επειδη ειναι πολυ κοντα στο νεο σπιτι και εχει πολυ καλες αξιολογησεις) και παλι η γραμματεας της μου ειπε οτι εχω σε 3 εβδομαδες. της εξηγησα οτι θελω να με δει για 10 λεπτα κι οτι η επισκεψη εχει νοημα μονο σε συγκεκριμενες μερες του κυκλου οποτε μετα απο 3 εβδομαδες σιγουρα δε με βολευει.

ετσι λοιπον εχοντας στο μυαλο μου οτι η περιοδος ερχεται στις 27-28 ημερες εκλεισα για 8 Μαρτιου αλλα παλι σταθηκα ατυχη και ο κυκλος κρατησε 30 ημερες... μαλλον δε με θελει με αυτη τη γιατρο. θα το ακυρωσω και θα ψαξω για αλλο/η γιατρο...🙄

καθε εμποδιο για καλο.. ολα για καποιο λογο γινονται.. ψαξε και αλλο γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

@Κατεριναπαππως εισαι κοριτσι μου?

@Hopemumtobe ευχομαι να βρειτε κοινη γραμμη και να γινεται συντομα γονεις

Καλά είμαι κοπέλα μου,  σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον,  ξεκίνησε το αιμα σιγά σιγά,  έχω ήπιο πόνο.. προς το παρόν σκέφτομαι θετικά αλλά είναι και φορές που πιάνω πάτωμα, τραμπάλα να συναισθήματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα.. εμενα ηταν και οι δυο εντονες χτες αρα νομιζω εσενα σημερα θα ειναι εντελως θετικο

Καλημέρα Ναντια μου…θα κάνω μετά ένα στη δουλεια και θα κάνω κ ένα όταν πάω σπίτι! Και αν είναι θετικό θα κάνω ατμόσφαιρα κρασάκι θα παραγγείλω τίποτα για φαγητό κάτι ωραίο! Αν δεν είναι πάλι θα έχουμε επαφή αλλά θα παραγγείλουμε σουβλάκια χαχαχαχα 🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου!! Επιτελους έρχεται το τριήμερο να ξεκουραστούμε 💕💕 

@anli1978καλημεραα αχ νόμιζα ότι θα πας και μπηκα να δω αν είχες κάτι νέο να μας πεις!!! Χαράς την υπομονή σου ομως ☺️☺️
 

@Antonia2δε πειράζει, ψάξε για κάποιον άλλον σίγουρα θα βρεις κάποιον που να σε εμπνέει κ να νιωθεις καλά! ❣️❣️ Βγήκανε τα αποτελέσματα του μπαμπά σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλά είμαι κοπέλα μου,  σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον,  ξεκίνησε το αιμα σιγά σιγά,  έχω ήπιο πόνο.. προς το παρόν σκέφτομαι θετικά αλλά είναι και φορές που πιάνω πάτωμα, τραμπάλα να συναισθήματα! 

ειναι πολυ φυσιολογικο αυτο το πανω κατω.. και εγω ειχα ριξει πολλη κλαμα και τις δυο φορες.. να ξεσπας για να μην τα κρατας μεσα σου.. παρε τον χρονο σου και την επομενη φορα ολα θα πανε καλα 💖

φανταζομαι δεν χρειαζεται να περιμενεις ενα τριμηνο για να δοκιμασεις ξανα αλλα αν νοιωθεις οτι το χρειαζεσαι να αφησεις τον χρονο να σε γιατρεψει ψυχικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα Ναντια μου…θα κάνω μετά ένα στη δουλεια και θα κάνω κ ένα όταν πάω σπίτι! Και αν είναι θετικό θα κάνω ατμόσφαιρα κρασάκι θα παραγγείλω τίποτα για φαγητό κάτι ωραίο! Αν δεν είναι πάλι θα έχουμε επαφή αλλά θα παραγγείλουμε σουβλάκια χαχαχαχα 🤪🤪🤪

εκλαψα με τα σουβλακια!!!!! 😂😂

δεν εχουμε νεοτερα με τα αποτελεσματα του μπαμπα μου.. σε αναμμενα καρβουνα ακομα.. βεβαια το θετικο ειναι οτι αν βγει θετικη η βιοψια (ουτε να το σκεφτομαι δε θελω.....), η επομενη κινηση ειναι παρακολουθηση απο το γιατο ανα 3μηνο.. δεν παει για ακτινοβολιες. θελει δλδ στενη παρακολουθηση. ελπιζω για το καλυτερο. εχω πιστη στο θεο και προσπαθω να αντλω δυναμη απο εκει.🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ειναι πολυ φυσιολογικο αυτο το πανω κατω.. και εγω ειχα ριξει πολλη κλαμα και τις δυο φορες.. να ξεσπας για να μην τα κρατας μεσα σου.. παρε τον χρονο σου και την επομενη φορα ολα θα πανε καλα 💖

φανταζομαι δεν χρειαζεται να περιμενεις ενα τριμηνο για να δοκιμασεις ξανα αλλα αν νοιωθεις οτι το χρειαζεσαι να αφησεις τον χρονο να σε γιατρεψει ψυχικα

Ο γιατρός μου είπε με τον επόμενο κύκλο μπορώ να ξεκινήσω, σήμερα σκέφτομαι να κλείσω ραντεβού για τέλη του μήνα στο γιατρό, θα δούμε.. σήμερα γενικά είμαι καλύτερα,  ίσως οι ορμόνες και οι ορμόνες μου σε συνδυασμό με τα γεγονότα να μου δημιουργούν όλα αυτά τα σκαμπανεβάσματα.. 

Επίσης σκέφτομαι οτι η αμη μου είναι 20 σχεδόν μονάδες πάνω απο το ανώτατο όριο,  έχω να δώσω ωάρια, είμαι στα 34, εμφύτευση πέτυχα.. ε δεν μπορεί να μην τα καταφέρω ποτέ! Προσπαθώ να σκέφτομαι αισιόδοξα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλά είμαι κοπέλα μου,  σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον,  ξεκίνησε το αιμα σιγά σιγά,  έχω ήπιο πόνο.. προς το παρόν σκέφτομαι θετικά αλλά είναι και φορές που πιάνω πάτωμα, τραμπάλα να συναισθήματα! 

Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου.Απόλυτα.Αλλά είναι πολύ νωπό ακόμα.Κάθε μέρα θα είσαι και καλύτερα.Δύναμη και πίστη σου εύχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ο γιατρός μου είπε με τον επόμενο κύκλο μπορώ να ξεκινήσω, σήμερα σκέφτομαι να κλείσω ραντεβού για τέλη του μήνα στο γιατρό, θα δούμε.. σήμερα γενικά είμαι καλύτερα,  ίσως οι ορμόνες και οι ορμόνες μου σε συνδυασμό με τα γεγονότα να μου δημιουργούν όλα αυτά τα σκαμπανεβάσματα.. 

Επίσης σκέφτομαι οτι η αμη μου είναι 20 σχεδόν μονάδες πάνω απο το ανώτατο όριο,  έχω να δώσω ωάρια, είμαι στα 34, εμφύτευση πέτυχα.. ε δεν μπορεί να μην τα καταφέρω ποτέ! Προσπαθώ να σκέφτομαι αισιόδοξα! 

Καλέ μικρούλα είσαι.Όλα με το μέρος σου είναι κορίτσι μου. Και όλα καλά θα πάνε θα δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

καλημέρα κορίτσια μου!! Επιτελους έρχεται το τριήμερο να ξεκουραστούμε 💕💕 

@anli1978καλημεραα αχ νόμιζα ότι θα πας και μπηκα να δω αν είχες κάτι νέο να μας πεις!!! Χαράς την υπομονή σου ομως ☺️☺️
 

@Antonia2δε πειράζει, ψάξε για κάποιον άλλον σίγουρα θα βρεις κάποιον που να σε εμπνέει κ να νιωθεις καλά! ❣️❣️ Βγήκανε τα αποτελέσματα του μπαμπά σου;;

Κορίτσι μου εύχομαι να φάτε σήμερα κατι ωραίο κατ'αρχάς.χιχιχι.Δεν είναι θέμα υπομονής το δικό μου είναι θέμα κούρασης.Ψυχολογικής.Τρίτη και έχει ο Θεός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλά είμαι κοπέλα μου,  σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον,  ξεκίνησε το αιμα σιγά σιγά,  έχω ήπιο πόνο.. προς το παρόν σκέφτομαι θετικά αλλά είναι και φορές που πιάνω πάτωμα, τραμπάλα να συναισθήματα! 

Όσο πιο γρήγορα περάσει αυτή η φάση τόσο πιο γρήγορα θα ξεκινήσεις την επόμενη προσπάθειά σου! Άλλωστε έχουμε πει, η πρώτη μέρα του κύκλου είναι η αρχή της εγκυμοσύνης μας (ή κάπως έτσι 😁!!!)

Ας σκεφτόμαστε αισιόδοξα! Θα έρθει και για μας η μαγική στιγμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Καλέ μικρούλα είσαι.Όλα με το μέρος σου είναι κορίτσι μου. Και όλα καλά θα πάνε θα δεις.

Ξανά έκανες τεστ κορίτσι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εκλαψα με τα σουβλακια!!!!! 😂😂

δεν εχουμε νεοτερα με τα αποτελεσματα του μπαμπα μου.. σε αναμμενα καρβουνα ακομα.. βεβαια το θετικο ειναι οτι αν βγει θετικη η βιοψια (ουτε να το σκεφτομαι δε θελω.....), η επομενη κινηση ειναι παρακολουθηση απο το γιατο ανα 3μηνο.. δεν παει για ακτινοβολιες. θελει δλδ στενη παρακολουθηση. ελπιζω για το καλυτερο. εχω πιστη στο θεο και προσπαθω να αντλω δυναμη απο εκει.🙏

να προσευχεσαι στον αγιο εφραιμ.. ειναι ο αγιος εξπρες σε οτι ζητησεις και ειναι για τους καρκινοπαθεις η οπως εσας που ακομα το ψαχνετε

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ο γιατρός μου είπε με τον επόμενο κύκλο μπορώ να ξεκινήσω, σήμερα σκέφτομαι να κλείσω ραντεβού για τέλη του μήνα στο γιατρό, θα δούμε.. σήμερα γενικά είμαι καλύτερα,  ίσως οι ορμόνες και οι ορμόνες μου σε συνδυασμό με τα γεγονότα να μου δημιουργούν όλα αυτά τα σκαμπανεβάσματα.. 

Επίσης σκέφτομαι οτι η αμη μου είναι 20 σχεδόν μονάδες πάνω απο το ανώτατο όριο,  έχω να δώσω ωάρια, είμαι στα 34, εμφύτευση πέτυχα.. ε δεν μπορεί να μην τα καταφέρω ποτέ! Προσπαθώ να σκέφτομαι αισιόδοξα! 

εννοειται θα τα καταφερεις.. εδω εμεινα εγω εγκυος στα 37μιση μου περσι και οποτε ετυχε να δουμε ωορρηξια ειχα ωαρια.. εσυ εισαι πιο μικρη και με πολλα ωαρια αρα σιγουρα ειναι θεμα χρονου.. το μωρακι σου σε περιμενει και θελει να εισαι αισιοδοξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Όσο πιο γρήγορα περάσει αυτή η φάση τόσο πιο γρήγορα θα ξεκινήσεις την επόμενη προσπάθειά σου! Άλλωστε έχουμε πει, η πρώτη μέρα του κύκλου είναι η αρχή της εγκυμοσύνης μας (ή κάπως έτσι 😁!!!)

Ας σκεφτόμαστε αισιόδοξα! Θα έρθει και για μας η μαγική στιγμή!

Αυτό ακριβώς! Και εγώ αφού το πήρα απόφαση πως το εβρυακι μου δεν τα κατάφερε, αυτό θέλω,  να μου έρθει περίοδος και να δω πως όλα είναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα Ναντια μου…θα κάνω μετά ένα στη δουλεια και θα κάνω κ ένα όταν πάω σπίτι! Και αν είναι θετικό θα κάνω ατμόσφαιρα κρασάκι θα παραγγείλω τίποτα για φαγητό κάτι ωραίο! Αν δεν είναι πάλι θα έχουμε επαφή αλλά θα παραγγείλουμε σουβλάκια χαχαχαχα 🤪🤪🤪

το εθνικο μας φαγητο θα του ταϊσεις? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ σιγουρα θα ειναι θετικο και θα περασετε ομορφα αλλα και να μην ειναι παλι αξιζει μια ωραια βραδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ξανά έκανες τεστ κορίτσι μου? 

Την Τρίτη αν υπάρχει ακόμα λόγος θα πάω για επαναληπτική χοριακή κορίτσι.Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

το εθνικο μας φαγητο θα του ταϊσεις? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ σιγουρα θα ειναι θετικο και θα περασετε ομορφα αλλα και να μην ειναι παλι αξιζει μια ωραια βραδια

Χαχαχαχα βασικά προ Κοβιντ πάντα κάθε Παρασκευή βγαίναμε έξω τώρα μετά κοβιντ έχουμε να βγούμε πολύ καιρό παρά πολύ καιρό!! Να σου πω πεθύμησα μια μακαρονάδα από ένα ιταλικό 🍝🍝🍝 κ λεω να παραγγείλω από εκεί…σίγουρα οπως κ να έχει αξίζει να έχουμε μια όμορφη βραδιά γιατί στο τελος της ημέρας αυτά μένουν…τόσο άγχος όλη μερα μας έχει φάει!! 
 

 

στις πριν 32 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι να φάτε σήμερα κατι ωραίο κατ'αρχάς.χιχιχι.Δεν είναι θέμα υπομονής το δικό μου είναι θέμα κούρασης.Ψυχολογικής.Τρίτη και έχει ο Θεός

Καταλαβαίνω το λόγο που δε θες να πας…δεν θες να νιώσεις την απογοήτευση πάλι!! Εύχομαι την Τρίτη για μια τεράστια χοριακη!!!! Θα αναμένουμε μαζί σου!!

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εκλαψα με τα σουβλακια!!!!! 😂😂

δεν εχουμε νεοτερα με τα αποτελεσματα του μπαμπα μου.. σε αναμμενα καρβουνα ακομα.. βεβαια το θετικο ειναι οτι αν βγει θετικη η βιοψια (ουτε να το σκεφτομαι δε θελω.....), η επομενη κινηση ειναι παρακολουθηση απο το γιατο ανα 3μηνο.. δεν παει για ακτινοβολιες. θελει δλδ στενη παρακολουθηση. ελπιζω για το καλυτερο. εχω πιστη στο θεο και προσπαθω να αντλω δυναμη απο εκει.🙏

θα προσευχόμαστε και εμεις για εσας!! Όλα καλά θα πάνε!! Αν πάω στο εκκλησάκι που πάω συχνά θα ανάψω ένα κεράκι κ για τον μπαμπά σου!!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Την Τρίτη αν υπάρχει ακόμα λόγος θα πάω για επαναληπτική χοριακή κορίτσι.Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον

Αχ βρε κορίτσι μου, λογικό να σκέφτεσαι έτσι μετα απο αυτά τα χαστούκια, πλέον χάνεις τις ελπίδες σου,  ΑΛΛΑ καμία φορά δεν είναι σαν την προηγούμενη.. ολα θα πάνε καλά! Και να κάνεις αυτό που νιώθεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχα βασικά προ Κοβιντ πάντα κάθε Παρασκευή βγαίναμε έξω τώρα μετά κοβιντ έχουμε να βγούμε πολύ καιρό παρά πολύ καιρό!! Να σου πω πεθύμησα μια μακαρονάδα από ένα ιταλικό 🍝🍝🍝 κ λεω να παραγγείλω από εκεί…σίγουρα οπως κ να έχει αξίζει να έχουμε μια όμορφη βραδιά γιατί στο τελος της ημέρας αυτά μένουν…τόσο άγχος όλη μερα μας έχει φάει!! 
 

 

Καταλαβαίνω το λόγο που δε θες να πας…δεν θες να νιώσεις την απογοήτευση πάλι!! Εύχομαι την Τρίτη για μια τεράστια χοριακη!!!! Θα αναμένουμε μαζί σου!!

θα προσευχόμαστε και εμεις για εσας!! Όλα καλά θα πάνε!! Αν πάω στο εκκλησάκι που πάω συχνά θα ανάψω ένα κεράκι κ για τον μπαμπά σου!!! 🙏🙏

με συγκινησες ραφαελα μου! μακαρι να πανε ολα καλα!🙏 να εχουμε ολοι υγεια!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου. Εγω εκλεισα για 15 Μαρτη γιατρο να τα πουμε για την εμβρυομεταφορα και να του παω ενα τεστ Παπ που εκανα και τις ορμονολογικες. Λογικα και ενα υπερηχο θα κανουμε. Δεν ξερω τι αλλο. Να συζυτησουμε και τα της εμβρυομεταφορας να ξεμπερδευτω λιγο. Θα ειμαι 1-2 μερες πριν την περιοδο λογικα γτ σημερα βρηκα θετικο τεστ οωρρηξιας οποτε το υπολογισα καπως μην πεσει το ραντεβου με περιοδο. Λογικα θα αφησω τον επομενο κυκλο και στου Μαιου προχωράμε κι εμείς και εύχομαι να τα καταφερουμε ξανά τόσο εύκολα όσο την πρώτη φορά!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αυτό ακριβώς! Και εγώ αφού το πήρα απόφαση πως το εβρυακι μου δεν τα κατάφερε, αυτό θέλω,  να μου έρθει περίοδος και να δω πως όλα είναι καλά!

Κατερινακι μου πως εισαι? Αδιαθετησες? Ναι κοριτσι μου παρε τον χρονο σου, αυτα δεν ξεπερνιουνται ετσι απλα σε μια μερα.. και οταν εισαι ετοιμη ξανα προσπαθεις.. την επομενη φορα ολα να πανε καλα ευχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κατερινακι μου πως εισαι? Αδιαθετησες? Ναι κοριτσι μου παρε τον χρονο σου, αυτα δεν ξεπερνιουνται ετσι απλα σε μια μερα.. και οταν εισαι ετοιμη ξανα προσπαθεις.. την επομενη φορα ολα να πανε καλα ευχομαι! 

Ναι κορίτσι μου σιγά σιγά έχω αίμα και ήπιο πόνο προς το παρόν.. απογοητευτικά είναι η αλήθεια.. 

Αλλά ρε κορίτσια σκέφτομαι τα θετικά.. η αμη μου είναι 20 μονάδες σχεδόν πάνω απο το ανώτατο όριο, έχω ωάρια να δώσω (αυτό δεν σημαίνει?) είμαι στα 34, πέτυχα εμφύτευση... ολες μου οι εξετάσεις καλές.. τι στο καλό? Δεν θα τα καταφέρω κάποια στιγμή ? Πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχα βασικά προ Κοβιντ πάντα κάθε Παρασκευή βγαίναμε έξω τώρα μετά κοβιντ έχουμε να βγούμε πολύ καιρό παρά πολύ καιρό!! Να σου πω πεθύμησα μια μακαρονάδα από ένα ιταλικό 🍝🍝🍝 κ λεω να παραγγείλω από εκεί…σίγουρα οπως κ να έχει αξίζει να έχουμε μια όμορφη βραδιά γιατί στο τελος της ημέρας αυτά μένουν…τόσο άγχος όλη μερα μας έχει φάει!! 
 

 

Καταλαβαίνω το λόγο που δε θες να πας…δεν θες να νιώσεις την απογοήτευση πάλι!! Εύχομαι την Τρίτη για μια τεράστια χοριακη!!!! Θα αναμένουμε μαζί σου!!

θα προσευχόμαστε και εμεις για εσας!! Όλα καλά θα πάνε!! Αν πάω στο εκκλησάκι που πάω συχνά θα ανάψω ένα κεράκι κ για τον μπαμπά σου!!! 🙏🙏

η αληθεια ειναι οτι και εμεις προχτες λεγαμε οτι πεθυμησαμε να παμε για φαγητο.. ελπιζω οτι θα ερθουν καλυτερες μερες.. τωρα δεν μπορουμε λογο κουζινας.. ειμαστε ισια ισια για να βγαινει ο μηνας για εξτρα δεν εχουμε αλλα οκ.. σε ενα μηνα θα στρωσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ναι κορίτσι μου σιγά σιγά έχω αίμα και ήπιο πόνο προς το παρόν.. απογοητευτικά είναι η αλήθεια.. 

Αλλά ρε κορίτσια σκέφτομαι τα θετικά.. η αμη μου είναι 20 μονάδες σχεδόν πάνω απο το ανώτατο όριο, έχω ωάρια να δώσω (αυτό δεν σημαίνει?) είμαι στα 34, πέτυχα εμφύτευση... ολες μου οι εξετάσεις καλές.. τι στο καλό? Δεν θα τα καταφέρω κάποια στιγμή ? Πφφφ

Eννοείτε ότι θα τα καταφέρεις κορίτσι μου! Αρχικά έχεις περάσει όλη την διαδικασία και έχεις εμβρυα που πίστεψε με είναι πολύ σημαντικό.. Σκεφτομαι κι εγω τώρα ευτυχώς που εχω καταψυξη. Φανταζεσαι να επρεπε να ξανα κανεις διεγερση? Πηγες πολυ καλα οπότε δεν εχεις και αυτο μπροστά σου. Πρώτο θετικό! Δευτερον, το ότι είχες βιοχημική δεν σημαινει ότι θα ξανα έχεις το καθε εμβρυο είναι διαφορετικό. Μπορεί τωρα να περασες βιοχημική και την επόμενη φορά να έχεις ΄δίδυμα! Εγω θα σου πρότεινα να κατσεις να ηρεμήσεις τώρα και ίσως αν δεν το έχεις κάνει να έκανες εξετάσεις θρομβοφιλίας σε αιματολόγο να αποκλείσεις και αυτό για αρχή και έπειτα να ξανα προσπαθησεις οταν εισαι ψυχολογικα έτοιμη. Θα πανε ολα καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...