Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα. βγηκε η βιοψια του μπαμπα μου χθες και δυστυχως ειναι θετικη. θα πανε αυριο οι γονεις μου στον ωρλ και θα προχωρησουμε ειτε με χορδεκτομη ειτε με ακτινοβολιες. λογικα το πρωτο θα κανουμε αλλα σε αλλο γιατρο (πιο εξειδικευμενο). αν ξερετε καποιον εξειδικευμενο σε καρκινο λαρυγγα πειτε μου. σας φιλω ολες και ΥΓΕΙΑ!🙏

Όχι ρε κοπέλα μου πολύ στεναχωρεθηκα!!! Περαστικά εύχομαι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Πωπω σου τα έλεγε όλα αυτά;;; Μολις έκλεισα το τηλ αυτό σκέφτηκα αν είμαι εγκυος δλδ τι θα γίνει; Εννοείται δεν θέλω να έχω κανένα πρόβλημα στην κύηση και να πηγαίνω κανονικά δουλεια! Από την άλλη δε θέλω να το σκέφτομαι γιατί είναι καλος ανθρωπος και πάντα υποστηρικτικός απλα δεν ξέρω τι είχε σήμερα ήταν αρκετά νευριασμένος νομίζω με την άλλην συνάδελφο που μπήκε ξανά καραντίνα λόγο επαφής! Τώρα εσυ δε πας δουλεια;

Όχι μόλις ακούσαμε καρδούλα αρχές Γενάρη μου έγραψε αναρρωτική. Μια τα 50000 κρουσματα τότε, είχα και μια ελαφριά αιμορραγία και έκατσα σπίτι.  Βρε μακάρι να θέλεις να πηγαίνεις διότι μόλις αρχίσεις να αντιλαμβάνεσαι τη χαρά που θα έρθει ένα νέο μέλος στο σπίτι δε θα θέλεις να τους βλέπεις στη δουλειά 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 καλή δύναμη σε εσένα και την οικογένειά σου. Ο Άγιος Παρθένιος προστάτης των καρκινοπαθων να σας δώσει δύναμη και υγεία στον μπαμπά σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα. βγηκε η βιοψια του μπαμπα μου χθες και δυστυχως ειναι θετικη. θα πανε αυριο οι γονεις μου στον ωρλ και θα προχωρησουμε ειτε με χορδεκτομη ειτε με ακτινοβολιες. λογικα το πρωτο θα κανουμε αλλα σε αλλο γιατρο (πιο εξειδικευμενο). αν ξερετε καποιον εξειδικευμενο σε καρκινο λαρυγγα πειτε μου. σας φιλω ολες και ΥΓΕΙΑ!🙏

Καλησπέρα Τόνια μου.... Ειλικρινα στενοχωρεθηκα παρα πολυ....☹️. Σου ευχομαι απο καρδιας  να ειναι περαστικα του, ευχομαι να ειναι πολυ αρχικο σταδιο και να περασει πολυ ευκολα. Να προσπαθησεις να εισαι δυνατη οσο γινεται για να του δωσεις και κουραγιο. Δυστυχως δεν ξερω κανενα γιατρο εξειδικευμενο....😌 Και παλι περαστικα κοριτσι μου💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα. βγηκε η βιοψια του μπαμπα μου χθες και δυστυχως ειναι θετικη. θα πανε αυριο οι γονεις μου στον ωρλ και θα προχωρησουμε ειτε με χορδεκτομη ειτε με ακτινοβολιες. λογικα το πρωτο θα κανουμε αλλα σε αλλο γιατρο (πιο εξειδικευμενο). αν ξερετε καποιον εξειδικευμενο σε καρκινο λαρυγγα πειτε μου. σας φιλω ολες και ΥΓΕΙΑ!🙏

Περαστικά κορίτσι μου! 

Εύχομαι την καλύτερη δυνατή έκβαση με γρήγορη ανάρρωση! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ρε κορίτσια δεν έχω πρόβλημα εγώ με τους ανεμβολιαστους δικαίωμα τους να κάνουν ότι θέλουν! Το θέμα μου είναι ότι ρώτησα για τις διακοπες του Πάσχα για να ξέρω για τα ραντεβού που βάζω και άρχισε να μου λέει ο μάνατζερ μου να προσέχω τις επαφές μου για να μην ξανά κολλήσω κορονοιο κ χρειαστεί να κάτσω σπίτι γιατί τώρα στην ομάδα έχουμε ήδη ένα κρουσμα η οποία ξανα κόλλησε το Πάσχα πέρσι, και μια επαφή που η επαφή πριν λιγες ημερες ξανά βγήκε από την καραντίνα κ ξανά μπαίνει καραντίνα σήμερα γιατί είναι επαφή! Και ένιωσα καπως δλδ απαγορεύεται να αρρωστήσω; Που στην τελική αν δεν ήταν κορονιοσ Θα πήγαινα κανονικά δουλεια! Απαγορεύεται να πηγαίνω γυμναστήριο που είναι η ψυχοθεραπεία μου; Δεν βλέπω κανένα δεν πάμε πουθενά!! Η ζωή μας δεν είναι μόνο δουλεια μηπως κ κολλήσουμε κορονοιο κ κάτσουμε! Και σορρυ κιολας να τα ακούω εγώ κ να νιώθω κ άσχημα επειδή έλλειψα 10 μερες για την άλλη συνάδελφο που μέσα σε 2 μηνες εχει μπει 3 φορες καραντίνα; Να το δουνε μαζί της γιατί να τα ακούω εγώ; Όταν βλέπω τα στορις να είναι τόσο πολλοί μαζεμένοι στην Λεμεσό για τα καρναβάλια κ εγώ να μην είχα πάει πουθενά και να προσέχω δίπλα γιατί ο παππούς τ άντρα μου είναι πολύ σοβαρά με την υγεία του θυμώνω παρά πολύ να μου λένε να προσέχω κτλ την στιγμή που προσέχω, κ η συγκεκριμένη από κάπου εκεί θα ήταν επαφή!! Και εμεις δεν μπορούμε να δουλέψουμε από το σπίτι δυστυχως όποτε είναι σαν να έχουμε άδεια! 

Βασικά δεν είναι θέμα κορονοιου.. η κοπέλα απλα είναι ανευθυνη συγνώμη κιόλας..  μην σου πω εκμεταλλευεται την κατάσταση αλλά ο προϊστάμενος σου είναι απαράδεκτος..δεν θα σου ζητήσει να μην έχεις εσύ ζωή..  να της πει αυτής 2 κουβέντες.. δεν είναι λογικό να είναι συνέχεια επαφή.. 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Ναι την άλλη εβδομάδα περιμένω! Αχ δεν ξέρω ρε συ δεν νομίζω! 

Σαν εμφύτευση μου ακούγεται.. και εγώ είχα μια;σταγόνα αίμα 2-3 μέρες Μέτα την ωορρηξια και ειμουν έγκυος τελικά.. περσι τέτοιο μήνα.. ελπίζω να τα καταφέρω και φέτος 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα. βγηκε η βιοψια του μπαμπα μου χθες και δυστυχως ειναι θετικη. θα πανε αυριο οι γονεις μου στον ωρλ και θα προχωρησουμε ειτε με χορδεκτομη ειτε με ακτινοβολιες. λογικα το πρωτο θα κανουμε αλλα σε αλλο γιατρο (πιο εξειδικευμενο). αν ξερετε καποιον εξειδικευμενο σε καρκινο λαρυγγα πειτε μου. σας φιλω ολες και ΥΓΕΙΑ!🙏

Λυπάμαι πολύ για το θετικό αποτέλεσμα.. είχε και ο αντρας μιας φίλης μου στον ρινοφσρυγγα και με χημείο θεραπεία και ακτινοβολία το ξεπέρασε..  δεν μπορούσε να γίνει αφαίρεση.. εύχομαι να πάνε όλα καλά.. ο Άγιος Εφραίμ να είναι μαζί του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα. βγηκε η βιοψια του μπαμπα μου χθες και δυστυχως ειναι θετικη. θα πανε αυριο οι γονεις μου στον ωρλ και θα προχωρησουμε ειτε με χορδεκτομη ειτε με ακτινοβολιες. λογικα το πρωτο θα κανουμε αλλα σε αλλο γιατρο (πιο εξειδικευμενο). αν ξερετε καποιον εξειδικευμενο σε καρκινο λαρυγγα πειτε μου. σας φιλω ολες και ΥΓΕΙΑ!🙏

Περαστικά του κορίτσι μου!!Από καρδιάς εύχομαι να πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Δεν είναι οι επίσημες οδηγίες αυτό. Δεν ξέρω ποιος του είπε τι και τι είπε ο ίδιος κλπ. Οι επίσημες οδηγίες του εοδυ, σύμφωνα με τις οποίες είσαι νόμιμος, είναι καραντίνα 5 μέρες με ή χωρίς συμπτώματα από το 1ο θετικό τεστ. 

Καλημέρα κι όμως είναι οι επίσημες οδηγίες έχουν βγει τις τελευταίες 10-15 μέρες έχουν τοίχο κολλήσει και επίσημο έγγραφο στη δουλειά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, είπα να κάνω τεστ 9 μέρες μετά την ωορηξία, δηλαδή 5 μέρες πριν περίοδο,  έκανα 2.30 το πρωί που έτυχε να ξυπνήσω. Ήθελα έτσι να το κάνω για να μην περιμ΄ρνω. Προφανώς βλ΄έπβ ότι είναι αρνητικό αλλά υπάρχει περίπτωση να βλεπέτε μια απειροελάχιστα μικρή σκιά στο θετικό; (κάθετη γραμμή). Ξέρω ότι μπορεί είτε και άν φαίνεται να μη φαίνεται είτε να μην σημαίνει και τίποτα αλλά ξέρετε τώρα η ελπίδα. αχαχα Αν δεν βλέπετε πείτε το μου άνετα μη σκεφτειτε οτι  θα στενοχωρηθώ, π΄΄λέον το έχω πάρει απόφαση, δηλαδ'ή όταν κάνω τεστ δεν πηγαίνω με προσδοκία θετικοcleablue.thumb.jpg.463ac01b3e331ff854d34c01419cc1c9.jpg

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια, είπα να κάνω τεστ 9 μέρες μετά την ωορηξία, δηλαδή 5 μέρες πριν περίοδο,  έκανα 2.30 το πρωί που έτυχε να ξυπνήσω. Ήθελα έτσι να το κάνω για να μην περιμ΄ρνω. Προφανώς βλ΄έπβ ότι είναι αρνητικό αλλά υπάρχει περίπτωση να βλεπέτε μια απειροελάχιστα μικρή σκιά στο θετικό; (κάθετη γραμμή). Ξέρω ότι μπορεί είτε και άν φαίνεται να μη φαίνεται είτε να μην σημαίνει και τίποτα αλλά ξέρετε τώρα η ελπίδα. αχαχα Αν δεν βλέπετε πείτε το μου άνετα μη σκεφτειτε οτι  θα στενοχωρηθώ, π΄΄λέον το έχω πάρει απόφαση, δηλαδ'ή όταν κάνω τεστ δεν πηγαίνω με προσδοκία θετικοcleablue.thumb.jpg.463ac01b3e331ff854d34c01419cc1c9.jpg

 

Καλημερααααα πως είσαι;;; 
 

Εγω βλέπω μια σκιά πάντως!! Ελπίζω να είναι γραμμουλα οντως ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Βασικά δεν είναι θέμα κορονοιου.. η κοπέλα απλα είναι ανευθυνη συγνώμη κιόλας..  μην σου πω εκμεταλλευεται την κατάσταση αλλά ο προϊστάμενος σου είναι απαράδεκτος..δεν θα σου ζητήσει να μην έχεις εσύ ζωή..  να της πει αυτής 2 κουβέντες.. δεν είναι λογικό να είναι συνέχεια επαφή.. 

 

Καλημέρααα ❤️❤️❤️

Αυτό λεω και εγώ…εντάξει μου το είπε Ότι στην προσωπική ζωή ο κάθε ένας κάνει ότι θέλει αλλά είπε κ ένα προσέχετε τις επαφές σας! Τεσπα σήμερα που θα έχω μίτινγκ θα του το πω ότι εμένα αυτό δε μου άρεσε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Όχι μόλις ακούσαμε καρδούλα αρχές Γενάρη μου έγραψε αναρρωτική. Μια τα 50000 κρουσματα τότε, είχα και μια ελαφριά αιμορραγία και έκατσα σπίτι.  Βρε μακάρι να θέλεις να πηγαίνεις διότι μόλις αρχίσεις να αντιλαμβάνεσαι τη χαρά που θα έρθει ένα νέο μέλος στο σπίτι δε θα θέλεις να τους βλέπεις στη δουλειά 😋

Λες;;; Να μην θέλω;; Χαχαχα να δούμε πως θα μου χτυπήσουν οι ορμόνες!! 
 

Μια χαρά καλά έκανες κ σου εγραψε άδεια! Και η νύφη μου λόγο αποκόλλησης έκατσε σίγουρα 3-4 μηνες και μετά ανά διαστήματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Επιτελους Παρασκευή 💖💖

πηγα πρωί πρωί στην οικοδομή να δω το σπιτάκι μου τελειώνουν τα τούβλα σήμερα κ ήθελα να δω τα παράθυρα!! Πωπω κορίτσια τρελάθηκα ήδη το φαντάστηκα κ με τα έπιπλα κ με όλα χαχαχα!!! Και από την άλλη αγχώθηκα πρέπει να τρέξω να κλείσω ότι εκκρεμεί και πρέπει να βρω στοκ που υπάρχει στην Κύπρο γιατί τώρα ότι έρχεται θα είναι πανάκριβο 😔😔😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααααα πως είσαι;;; 
 

Εγω βλέπω μια σκιά πάντως!! Ελπίζω να είναι γραμμουλα οντως ❤️❤️❤️

Κι εγω ειδα κατι με πολυ παρατηρηση και θα ξανακαω ενα Κυριακη η Δευτερα πρωι να δω μηπως υπαρχει καμια αλλαγη. Απτη μια καλυτερα να μη το χα κανει γτ μου μπηκαν ιδεες εκει που δεν το περιμενα. Καλά είμαι κορίτσι μου αλλά  εχω κουραστεί πολύ με θέμα εγκυμοσύνης κλπ και δεν μπορω να το διαχειριστω πλεον τοσο καλα.   Με τον άνδρα μου είμαστε καλύτερα αλλά γενικά δεν ειμαστε οπως παλια, μας εχει επηρεασει πολυ ολο αυτο. μακαρι να γινει ενα θαυμα τι να πω αλλιως περιμενω πως και πως εξετασεις του τελος Μαρτιου ναδουμε πως θα συνεχισουμε.. Γενικα και ολο αυτο με πολεμο με εχει επισης ριξει αρκετα. Εσυ πως εισαι κοριτσι μου? Ποτε δεν περιμενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια, είπα να κάνω τεστ 9 μέρες μετά την ωορηξία, δηλαδή 5 μέρες πριν περίοδο,  έκανα 2.30 το πρωί που έτυχε να ξυπνήσω. Ήθελα έτσι να το κάνω για να μην περιμ΄ρνω. Προφανώς βλ΄έπβ ότι είναι αρνητικό αλλά υπάρχει περίπτωση να βλεπέτε μια απειροελάχιστα μικρή σκιά στο θετικό; (κάθετη γραμμή). Ξέρω ότι μπορεί είτε και άν φαίνεται να μη φαίνεται είτε να μην σημαίνει και τίποτα αλλά ξέρετε τώρα η ελπίδα. αχαχα Αν δεν βλέπετε πείτε το μου άνετα μη σκεφτειτε οτι  θα στενοχωρηθώ, π΄΄λέον το έχω πάρει απόφαση, δηλαδ'ή όταν κάνω τεστ δεν πηγαίνω με προσδοκία θετικοcleablue.thumb.jpg.463ac01b3e331ff854d34c01419cc1c9.jpg

 

Είναι θετικοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hope19 είπε:

Είναι θετικοοοοοοο

Εγώ δεν βλέπω μια σκιά απλά. Όταν έγραψες ότι είναι αρνητικο και είδα την φωτό εγώ κατευθείαν την είδα τη γραμμή και λέω το λέει; Είναι θετικό χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κι εγω ειδα κατι με πολυ παρατηρηση και θα ξανακαω ενα Κυριακη η Δευτερα πρωι να δω μηπως υπαρχει καμια αλλαγη. Απτη μια καλυτερα να μη το χα κανει γτ μου μπηκαν ιδεες εκει που δεν το περιμενα. Καλά είμαι κορίτσι μου αλλά  εχω κουραστεί πολύ με θέμα εγκυμοσύνης κλπ και δεν μπορω να το διαχειριστω πλεον τοσο καλα.   Με τον άνδρα μου είμαστε καλύτερα αλλά γενικά δεν ειμαστε οπως παλια, μας εχει επηρεασει πολυ ολο αυτο. μακαρι να γινει ενα θαυμα τι να πω αλλιως περιμενω πως και πως εξετασεις του τελος Μαρτιου ναδουμε πως θα συνεχισουμε.. Γενικα και ολο αυτο με πολεμο με εχει επισης ριξει αρκετα. Εσυ πως εισαι κοριτσι μου? Ποτε δεν περιμενεις?

Μακάρι να έγινε το θαύμα αλήθεια θα σε κάνει πολύ χαρούμενη ❤️❤️❤️ Εγώ λεω να κανεις κ ένα αύριο ή σήμερα αν εχεις τεστ!! Χαίρομαι που είσαι καλύτερα με τον άντρα σου εντάξει θέλετε χρόνο αλλά πιστεύω ότι θα υποχωρήσει δεν γίνεται να το τραβάει το σκοινί, σε μια σχέση πρέπει να υπάρχει η υποχώρηση κ από τις δυο πλευρές! Μακάρι να έγινε το θαύμα θα χαρώ παρά πολύ για σένα να το ξερεις ❣️❣️❣️
 

ο πόλεμος μας έχει ρίξει όλους δεν ξέρουμε τι να περιμένουμε δεν μπορούμε πλέον να προγραμματίζουμε ξυπνάμε κάθε μέρα και είμαστε ευγνώμων που έχουμε υγεία πάνω από όλα και δουλεια! 

εγω δεν περιμένω το άλλο Σάββατο αλλά για να είμαι ειλικρινής αυτή τη φορά είχαμε πολύ καλές επαφές αλλά πάλι με έπιασε η απογοητευση, θα πάω στη καινούργια γιατρο στις 15/3 απλά υπέρηχο για τις ωοθήκες και θα τις πάρω κ τις εξετάσεις να τις δει
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123@Lacostaki@Nandia-μακαρι , αν και δεν ελπιζω. Πιο πολυ θελω να μην χασω παλι το ραντεβου με τον γιατρο! Αλλα ελπιζω να μην ερθει νωριτερα. Εμφυτευση μπααα δεν νομιζω βρε κοριτσια. Σιγα μην εγινε το θαυμα και μαλιστα τωρα που δεν ξερω και αν ειχα σωστες επαφες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια, είπα να κάνω τεστ 9 μέρες μετά την ωορηξία, δηλαδή 5 μέρες πριν περίοδο,  έκανα 2.30 το πρωί που έτυχε να ξυπνήσω. Ήθελα έτσι να το κάνω για να μην περιμ΄ρνω. Προφανώς βλ΄έπβ ότι είναι αρνητικό αλλά υπάρχει περίπτωση να βλεπέτε μια απειροελάχιστα μικρή σκιά στο θετικό; (κάθετη γραμμή). Ξέρω ότι μπορεί είτε και άν φαίνεται να μη φαίνεται είτε να μην σημαίνει και τίποτα αλλά ξέρετε τώρα η ελπίδα. αχαχα Αν δεν βλέπετε πείτε το μου άνετα μη σκεφτειτε οτι  θα στενοχωρηθώ, π΄΄λέον το έχω πάρει απόφαση, δηλαδ'ή όταν κάνω τεστ δεν πηγαίνω με προσδοκία θετικοcleablue.thumb.jpg.463ac01b3e331ff854d34c01419cc1c9.jpg

 

Εχεις τίποτα διαφορετικό σαν σύμπτωμα? Εγω λεω να ξανα κανεις αυριο ενα αλλης μαρκας. Παρε predictor early η self clear. Μακαρι να ειναι οντως θετικο. Εγω παντως σου ειπα θετικο το βλεπω.. Θα χαρω παρα πολύ ειδικά για σένα κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα. βγηκε η βιοψια του μπαμπα μου χθες και δυστυχως ειναι θετικη. θα πανε αυριο οι γονεις μου στον ωρλ και θα προχωρησουμε ειτε με χορδεκτομη ειτε με ακτινοβολιες. λογικα το πρωτο θα κανουμε αλλα σε αλλο γιατρο (πιο εξειδικευμενο). αν ξερετε καποιον εξειδικευμενο σε καρκινο λαρυγγα πειτε μου. σας φιλω ολες και ΥΓΕΙΑ!🙏

Κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ! Εύχομαι να το ξεπεράσει γρήγορα και να πάνε όλα καλά! Περαστικά του και αρκετό κουράγιο σε εσάς για να δίνεται και σε εκείνον 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρααα ❤️❤️❤️

Αυτό λεω και εγώ…εντάξει μου το είπε Ότι στην προσωπική ζωή ο κάθε ένας κάνει ότι θέλει αλλά είπε κ ένα προσέχετε τις επαφές σας! Τεσπα σήμερα που θα έχω μίτινγκ θα του το πω ότι εμένα αυτό δε μου άρεσε!! 

καλημερα πολυ καλα θα κανεις.. αλλου τον τρώει και αλλου κνίθεται που λεμε και στα χωρια χαχαχαχαχαχαχαχ

οσο για το σπιτι τρεξε γιατι συνεχεια πανε οι τιμες.. εμεις πηραμε προσφορα τον δεκεμβριο για την κουζινα και οταν ηρθε να μετρησει πριν 1μιση βδομαδα μας ειπε οτι πηγαν 10% πανω οι τιμες και θα πανε κιαλλο.. ευτυχως προλαβαμε εμεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια, είπα να κάνω τεστ 9 μέρες μετά την ωορηξία, δηλαδή 5 μέρες πριν περίοδο,  έκανα 2.30 το πρωί που έτυχε να ξυπνήσω. Ήθελα έτσι να το κάνω για να μην περιμ΄ρνω. Προφανώς βλ΄έπβ ότι είναι αρνητικό αλλά υπάρχει περίπτωση να βλεπέτε μια απειροελάχιστα μικρή σκιά στο θετικό; (κάθετη γραμμή). Ξέρω ότι μπορεί είτε και άν φαίνεται να μη φαίνεται είτε να μην σημαίνει και τίποτα αλλά ξέρετε τώρα η ελπίδα. αχαχα Αν δεν βλέπετε πείτε το μου άνετα μη σκεφτειτε οτι  θα στενοχωρηθώ, π΄΄λέον το έχω πάρει απόφαση, δηλαδ'ή όταν κάνω τεστ δεν πηγαίνω με προσδοκία θετικοcleablue.thumb.jpg.463ac01b3e331ff854d34c01419cc1c9.jpg

 

Γλυκούλα μου και εγώ βλέπω γραμμή 🥰 Έτσι ήταν όταν το έκανα στην μικρούλα μου και το πήγα στον άντρα μου και έτριβε τα μάτια του να δει αν βλέπει σωστά γιατί τον ξύπνησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα πολυ καλα θα κανεις.. αλλου τον τρώει και αλλου κνίθεται που λεμε και στα χωρια χαχαχαχαχαχαχαχ

οσο για το σπιτι τρεξε γιατι συνεχεια πανε οι τιμες.. εμεις πηραμε προσφορα τον δεκεμβριο για την κουζινα και οταν ηρθε να μετρησει πριν 1μιση βδομαδα μας ειπε οτι πηγαν 10% πανω οι τιμες και θα πανε κιαλλο.. ευτυχως προλαβαμε εμεις

Εμεις δώσαμε προκαταβολή για τη κουζίνα και την παραγγείλαμε, το ίδιο και την υπόλοιπη ξυλεία και τα κεραμίδια κ τα ξύλα για τη στέγη κ τα κεραμικά, τώρα πρέπει να πάω να παραγγείλω είδη υγιεινής τουαλέτα κ νιπτήρα, τώρα που έγιναν οι τοίχοι να μετρήσουμε να παραγγείλουμε την πολυστερίνη γιατί κ αυτή ακριβωσε ευτυχως για την στέγη την παραγγείλαμε ήδη την πήραμε πιο φτηνά…τα αλουμίνια ομως δυστυχως θα τα χρυσοπληρώσουμε αν κ τώρα αυτα που έγιναν τα παράθυρα θα πάνε για προσφορά…! Ήδη με έπιασε η καρδιά μου χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

@Raf123@Lacostaki@Nandia-μακαρι , αν και δεν ελπιζω. Πιο πολυ θελω να μην χασω παλι το ραντεβου με τον γιατρο! Αλλα ελπιζω να μην ερθει νωριτερα. Εμφυτευση μπααα δεν νομιζω βρε κοριτσια. Σιγα μην εγινε το θαυμα και μαλιστα τωρα που δεν ξερω και αν ειχα σωστες επαφες.

εγω δεν το αποκλειω παντως.. 3ς εγκυμοσυνες πρωτη φορα μου ετυχε περσι αυτο με την εμφυτευση

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κι εγω ειδα κατι με πολυ παρατηρηση και θα ξανακαω ενα Κυριακη η Δευτερα πρωι να δω μηπως υπαρχει καμια αλλαγη. Απτη μια καλυτερα να μη το χα κανει γτ μου μπηκαν ιδεες εκει που δεν το περιμενα. Καλά είμαι κορίτσι μου αλλά  εχω κουραστεί πολύ με θέμα εγκυμοσύνης κλπ και δεν μπορω να το διαχειριστω πλεον τοσο καλα.   Με τον άνδρα μου είμαστε καλύτερα αλλά γενικά δεν ειμαστε οπως παλια, μας εχει επηρεασει πολυ ολο αυτο. μακαρι να γινει ενα θαυμα τι να πω αλλιως περιμενω πως και πως εξετασεις του τελος Μαρτιου ναδουμε πως θα συνεχισουμε.. Γενικα και ολο αυτο με πολεμο με εχει επισης ριξει αρκετα. Εσυ πως εισαι κοριτσι μου? Ποτε δεν περιμενεις?

και εγω βλεπω γραμμουλα.. αντε αν αρχισουν παλι τα θετικα μπας  και δουμε και εμεις θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια, είπα να κάνω τεστ 9 μέρες μετά την ωορηξία, δηλαδή 5 μέρες πριν περίοδο,  έκανα 2.30 το πρωί που έτυχε να ξυπνήσω. Ήθελα έτσι να το κάνω για να μην περιμ΄ρνω. Προφανώς βλ΄έπβ ότι είναι αρνητικό αλλά υπάρχει περίπτωση να βλεπέτε μια απειροελάχιστα μικρή σκιά στο θετικό; (κάθετη γραμμή). Ξέρω ότι μπορεί είτε και άν φαίνεται να μη φαίνεται είτε να μην σημαίνει και τίποτα αλλά ξέρετε τώρα η ελπίδα. αχαχα Αν δεν βλέπετε πείτε το μου άνετα μη σκεφτειτε οτι  θα στενοχωρηθώ, π΄΄λέον το έχω πάρει απόφαση, δηλαδ'ή όταν κάνω τεστ δεν πηγαίνω με προσδοκία θετικοcleablue.thumb.jpg.463ac01b3e331ff854d34c01419cc1c9.jpg

 

Καλε και εγώ βλέπω μια πολύ άχνη γραμμουλαα!! Μακάρι να είναι θετικό όντως! Ξανά κάνε ένα τεστακι κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...