Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕΠTEMΡΙΟΥ 2022 <3


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Εννοείται όπως νιώθεις αν έχεις την ανάγκη να βάλεις και τα δυο ονόματα δεν είναι κακο😊

καλα ναι πολλά ζευγάρια περιμένουν να δουν το μωρακι για να αποφασίσουν το όνομα του μωρού τους αυτό ειναι αλήθεια 

Και εγω παραδοσιακή, αλλά θέλω κιολας να βγάλω της πεθεράς μου.. έχω καλή πεθερά  ☺️  Θωμαΐς θα την πουμε…  δεν της το έχουμε πει ακομα της πεθεράς μου 

@babyblue94 ωραίο όνομα το Λυδία το επιλέξατε εσεις ; Ή το έχει καποια στην οικογένεια μαμα πεθερά ; Στο βραχιολάκι μόνο το επώνυμο δεν βάζουν ; Θέλουν να βάλουμε και το όνομα μαζί του μωρού ;

Όχι είναι άκυρο όνομα δεν τον έχει κάποιος στην οικογένεια. Δεν ζητάνε. Μόνο επιθετο γράφεις. Αλλά αν κάποιος το έχει αποφασίσει και θέλει μπορείς να το γράψεις. 

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Ζητάνε όνομα για το βραχιολακι???? Κ όσοι δεν έχουν αποφασίσει? Φαντάζομαι δεν είναι υποχρεωτικό! 🤣 Πολύ ωραίο όνομα το Λύδια!!!!! Με το καλό να έρθει! 

Ναι δεν ζητάνε. Μόνο το επίθετο μπαίνει 

Εμείς είπαμε να γράψουμε και το όνομα.και έτσι να το αποκαλύψουμε 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Α ωραία οπότε τα δύο κορίτσια είστε τώρα αρχές του μήνα. Άντε να πάνε όλα καλά❤️❤️ 

Εμείς θα την πούμε Λυδία. Το έχουμε αποφασίσει καιρό τώρα αλλά θα το αποκαλύψουμε στο μαιευτήριο με το βραχιολακι της. 

Πολύ ωραίο το Λύδια !!!με το καλό !!!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Εννοείται όπως νιώθεις αν έχεις την ανάγκη να βάλεις και τα δυο ονόματα δεν είναι κακο😊

καλα ναι πολλά ζευγάρια περιμένουν να δουν το μωρακι για να αποφασίσουν το όνομα του μωρού τους αυτό ειναι αλήθεια 

Και εγω παραδοσιακή, αλλά θέλω κιολας να βγάλω της πεθεράς μου.. έχω καλή πεθερά  ☺️  Θωμαΐς θα την πουμε…  δεν της το έχουμε πει ακομα της πεθεράς μου 

@babyblue94 ωραίο όνομα το Λυδία το επιλέξατε εσεις ; Ή το έχει καποια στην οικογένεια μαμα πεθερά ; Στο βραχιολάκι μόνο το επώνυμο δεν βάζουν ; Θέλουν να βάλουμε και το όνομα μαζί του μωρού ;

Αν έχεις και καλή πεθερά ακόμα καλύτερα !!να την τιμήσεις...εγω του πεθερου μου έλεγα αλλά δεν πολύ θέλει ο άντρας μου..

στις πριν 1 ώρα, ο/η evaioan είπε:

Συγγνώμη που πετάγομαι αλλά μπορείτε να το βγάλετε Μαριάννα από την Αγία Μαριάννα που γιορτάζει στις 28 Φεβρουαρίου. Εμείς θα δώσουμε αυτό και θα προσθέσουμε το Ανθή σαν δεύτερο. Και εμείς λόγω πεθερικων η ονομασία αλλά το Μαριάννα θεωρείται και ένα όνομα. Παπά δεν έχω ρωτήσει βέβαια το ξεκαθαρίζω. 

Α δε το ήξερα ότι υπάρχει Αγία !!νόμιζα ότι ήταν δύο ονόματα μόνο !!σ ευχαριστώ για την πληροφόρηση !!με το καλό και το δικό σου το μωράκι !!εύχομαι τα καλύτερα !

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Katerina. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, 

@babyblue94πολύχρονη να είσαι με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά. 

Εγώ έχω ραντεβού  3 Αυγούστου κα εμείς λέμε να βγάλουμε το όνομα του μπαμπά μου στο αγοράκι μας αλλά θα το επιβεβαιώσουμε μόλις το δούμε το μωράκι μας.

Α εσύ είσαι η καλύτερη με το όνομα δικών σου γονιών χαχχαχα !!

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Όπως νιώθετε! Αν το νιώθεις να δώσεις το όνομα της Παναγίας να το δώσεις! Έστω κ σαν δεύτερο! Ειδικά αν πιστεύεις ότι σας έχει βοηθήσει ! Πάντως να ξέρεις η Άννα ήταν η μητέρα της Παναγίας...(εμείς αν είχαμε κοριτσάκι το δεύτερο θα ήταν Άννα )  Κ εμείς λέμε να γεννηθεί πρώτα με το καλό! 

Με το καλό βρε κορίτσια !!ναι θα ήθελα ..Δέσποινα ιδανικά αλλά εντάξει !!καλότυχα να είναι !κ εμείς έτσι έχουμε καταλήξει σε 4επιλογες με επικρατέστερες τις δύο χαχαχχ !!δημοψήφισμα θα κάνουμε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Πολύ ωραίο το Λύδια !!!με το καλό !!!!

 

Αν έχεις και καλή πεθερά ακόμα καλύτερα !!να την τιμήσεις...εγω του πεθερου μου έλεγα αλλά δεν πολύ θέλει ο άντρας μου..

Α δε το ήξερα ότι υπάρχει Αγία !!νόμιζα ότι ήταν δύο ονόματα μόνο !!σ ευχαριστώ για την πληροφόρηση !!με το καλό και το δικό σου το μωράκι !!εύχομαι τα καλύτερα !

Α εσύ είσαι η καλύτερη με το όνομα δικών σου γονιών χαχχαχα !!

Με το καλό βρε κορίτσια !!ναι θα ήθελα ..Δέσποινα ιδανικά αλλά εντάξει !!καλότυχα να είναι !κ εμείς έτσι έχουμε καταλήξει σε 4επιλογες με επικρατέστερες τις δύο χαχαχχ !!δημοψήφισμα θα κάνουμε !

Δέσποινα είναι ένα από τα ονόματα της Παναγίας οπότε αν αυτό νιώθεις ότι πρέπει να κάνεις γιατί όχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Olia4 είπε:

Κορίτσι μου θέλει τρέξιμο κ να τους πρήξεις για να βγάλεις άκρη! Κ να πέσεις σε υπάλληλο είτε από το τηλέφωνο είτε από το κατάστημα που θέλει να βοηθήσει! Να στείλεις ένα mail για παράπονα στην εταιρία μαζί με όλες τις αποδείξεις κ τους λογαριασμούς που έχεις! Να πάτε κ από το κατάστημα να κάνετε αίτημα παραπόνων. Κ στην ανάγκη να του πείτε ότι αν δεν λυθεί θα φύγουμε οικογενειακώς από την εταιρία (μπας κ φοβηθούν) όμως πρέπει να τα στείλεις αυτά να τα δουν μήπως βγάλεις άκρη! Συνήθως όταν κάνεις ανανέωση συμβολαίου η σου αλλάζουν το πρόγραμμα σου έρχεται παραπάνω ο πρώτος λογαριασμός αλλά σε εσας λένε για παλιό ανεξωφλιτο αποτι καταλαβα... Αν είσαι σπίτι κάθε μέρα (κ δεν δουλεύεις εννοώ) να τους πρήζεις κάθε μέρα! 

Επιτελους σήμερα κατάφερα και έβγαλα άκρη μίλησα βέβαια με 6 διαφορετικά άτομα μέχρι να φτάσω στο άτομο που θα μου εξηγήσει τι στο καλό ήταν αυτά τα λεφτά… τώρα δεν ξέρω αν με κοροϊδεύουν αλλά είχε λογική έτσι όπως μου τα είπε τώρα θα ξανά ρωτήσω βεβαια και σε ενα καστημα ακόμα και να πάω να τα πληρώσω να τελειώνω και οταν θα σταματήσει να ισχύει το συμβόλαιο μου πολύ που θα με ξανα δουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irini5 είπε:

Πολύ ωραίο το Λύδια !!!με το καλό !!!!

 

Αν έχεις και καλή πεθερά ακόμα καλύτερα !!να την τιμήσεις...εγω του πεθερου μου έλεγα αλλά δεν πολύ θέλει ο άντρας μου..

Α δε το ήξερα ότι υπάρχει Αγία !!νόμιζα ότι ήταν δύο ονόματα μόνο !!σ ευχαριστώ για την πληροφόρηση !!με το καλό και το δικό σου το μωράκι !!εύχομαι τα καλύτερα !

Α εσύ είσαι η καλύτερη με το όνομα δικών σου γονιών χαχχαχα !!

Με το καλό βρε κορίτσια !!ναι θα ήθελα ..Δέσποινα ιδανικά αλλά εντάξει !!καλότυχα να είναι !κ εμείς έτσι έχουμε καταλήξει σε 4επιλογες με επικρατέστερες τις δύο χαχαχχ !!δημοψήφισμα θα κάνουμε !

Τον πεθερό σου πως τον λένε ; Εγώ να πω την αλήθεια δεν πολύ προτιμώ να αλλάζει το όνομα από αντρικό σε γυναικείο ή και το ανάποδο 

Εμείς τα ονόματα τα είχαμε διαλέξει πριν μεινω εγκυος ☺️ Είπαμε αν ήταν κορίτσι θα βγάζαμε την πεθερά μου και αν ήταν αγόρι θα βγάζαμε τον μπαμπά μου… 

αφου δεν έχετε κατάληξη περίμενε να δεις και την μικρή πιστεύω θα βοηθήσει σίγουρα στην επιλογή 😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina. είπε:

Δέσποινα είναι ένα από τα ονόματα της Παναγίας οπότε αν αυτό νιώθεις ότι πρέπει να κάνεις γιατί όχι?

Ε ναι αλλά λέγαμε μήπως το ταιριάζαμε με τις πεθεράς μου..θα δείξει ..

@Elkτελικά πως το δικαιολόγησαν δλδ ;;τον πεθερο μου τον έλεγαν Βασίλη...ναι κ ο άντρας μου αυτό ακριβώς..δε θέλει να αλλάζει το όνομα από αντρικό σε γυναικείο κ το αντίστροφο...

Έλα ρε γλυκούληδες !!τα είχατε σκεφτεί όλα από πριν 😍ναι έτσι λένε θα περιμένουμε να το ξανασυζητήσουμε !!δε βιαζόμαστε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η irini5 είπε:

Ε ναι αλλά λέγαμε μήπως το ταιριάζαμε με τις πεθεράς μου..θα δείξει ..

@Elkτελικά πως το δικαιολόγησαν δλδ ;;τον πεθερο μου τον έλεγαν Βασίλη...ναι κ ο άντρας μου αυτό ακριβώς..δε θέλει να αλλάζει το όνομα από αντρικό σε γυναικείο κ το αντίστροφο...

Έλα ρε γλυκούληδες !!τα είχατε σκεφτεί όλα από πριν 😍ναι έτσι λένε θα περιμένουμε να το ξανασυζητήσουμε !!δε βιαζόμαστε !!

Είναι λίγο μπέρδεμα… είχα καρτο πρόγραμμα πριν και στο καρτο πρόγραμμα πρώτα σου δίνουν τις παροχές και μετά πληρώνεις.. αρα το Μάρτιο πλήρωσα τον μήνα Φεβρουάριο.. 

15 Απριλίου ξεκίνησε το καινούργιο πρόγραμμα που έκανα το οποίο είναι συμβόλαιο.. στο συμβόλαιο πρώτα πληρώνεις τις παροχές και μετά σου τις δίνουν… εγώ πήγα πληρωσα 16 Απριλίου με αποτέλεσμα να πληρώσω το καινούργιο λογαριασμό από 15 Απριλίου έως 15 Μαΐου… οποτε από 1 Μαρτίου έως 14 Απριλίου δεν έχει πληρωθεί… λογικό μου ακούστηκε τώρα αν με κοροϊδεύουν δεν ξέρω το θέμα είναι οτι έπρεπε να μου στείλουν τον λογαριασμό για να το ξερω και εγώ όχι να ψάχνομαι να βρω τι γίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Όχι είναι άκυρο όνομα δεν τον έχει κάποιος στην οικογένεια. Δεν ζητάνε. Μόνο επιθετο γράφεις. Αλλά αν κάποιος το έχει αποφασίσει και θέλει μπορείς να το γράψεις. 

 

Ναι δεν ζητάνε. Μόνο το επίθετο μπαίνει 

Εμείς είπαμε να γράψουμε και το όνομα.και έτσι να το αποκαλύψουμε 🥰🥰

Ωραιο όνομα διαλέξατε τότε 😊

ααα μπορείς να το βάλεις αν το έχεις διαλέξει; Δεν το ήξερα.. θα το βάλω και εγώ αν μπορεσω στο καρτελάκι του και το όνομα μαζί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τον πεθερό σου πως τον λένε ; Εγώ να πω την αλήθεια δεν πολύ προτιμώ να αλλάζει το όνομα από αντρικό σε γυναικείο ή και το ανάποδο 

Εμείς τα ονόματα τα είχαμε διαλέξει πριν μεινω εγκυος ☺️ Είπαμε αν ήταν κορίτσι θα βγάζαμε την πεθερά μου και αν ήταν αγόρι θα βγάζαμε τον μπαμπά μου… 

αφου δεν έχετε κατάληξη περίμενε να δεις και την μικρή πιστεύω θα βοηθήσει σίγουρα στην επιλογή 😁

Εμείς είμαστε ακριβώς ίδια περίπτωση.Ειχαμε πει αν ειναι κοριτσι θα πάρει το ονομα της πεθερας μου και αν είναι αγόρι,θα παρει το ονομα του μπαμπα μου.Τελικα κερδισε το σόι μου,χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η do-re-mi-fa-sol-la-si είπε:

Εμείς είμαστε ακριβώς ίδια περίπτωση.Ειχαμε πει αν ειναι κοριτσι θα πάρει το ονομα της πεθερας μου και αν είναι αγόρι,θα παρει το ονομα του μπαμπα μου.Τελικα κερδισε το σόι μου,χαχαχαχ

Καλημέρα κορίτσια 

Χαχαχαχα τι ωραία 😊

εγω τώρα όταν με το καλό θα έρθει το επόμενο μωρακι θα παει από το δικό μου σόι είτε είναι αγορι ειτε ειναι κορίτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Mairy22 είπε:

Καλημέρα κορίστια και εμείς με το παραδοσιακό τρόπο θα πάμε ...το σοι του αντρα  για αρχή ...😅

Οι περισσότερες αν κατάλαβα καλά έτσι θα πάμε 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !!

Ναι οι περισσότερες έτσι χαχαχ !

Ερώτηση ::νιώθετε κ εσείς τα βράδια τις κινήσεις των μωρών σας πιο έντονες κ πιο κάτω ;;όλη ημέρα είναι εντάξει..κινείται αλλά δε είναι ενοχλητικό..το βράδυ βρε κορίτσια να είναι απ' το πρήξιμο, απ' το φούσκωμα την νιώθω πολύ κάτω..σαν να ζοριζει για βγει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!

Ναι οι περισσότερες έτσι χαχαχ !

Ερώτηση ::νιώθετε κ εσείς τα βράδια τις κινήσεις των μωρών σας πιο έντονες κ πιο κάτω ;;όλη ημέρα είναι εντάξει..κινείται αλλά δε είναι ενοχλητικό..το βράδυ βρε κορίτσια να είναι απ' το πρήξιμο, απ' το φούσκωμα την νιώθω πολύ κάτω..σαν να ζοριζει για βγει !

Το βράδυ έχω και εγώ πιο έντονες κινήσεις καμία φορά με κλωτσάει στα πλευρά και με πονάει 

Κατω νιώθω μια πίεση χαμηλά στην κυστη μου αλλά όχι καθε βράδυ 

μια φίλη μου όταν είχε φτάσει στο μήνα της και περίμενε να γεννησει ένιωθε ότι είναι χαμηλά νομίζοντας ότι θα της πέσει, ότι θα βγει… εγώ ακόμα αυτό δεν το έχω νιώσει 

απλα το βράδυ όταν ξαπλώνω και προσπαθώ να βρω την θέση μου εκεί με πονάει η κοιλιά αλλά στο κέντρο εκεί στον αφαλο και λίγο πιο πάνω  νιώθω πίεση, ζορίζομαι αρκετά αλλά μόλις βολευτω τότε με περνάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irini5 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!

Ναι οι περισσότερες έτσι χαχαχ !

Ερώτηση ::νιώθετε κ εσείς τα βράδια τις κινήσεις των μωρών σας πιο έντονες κ πιο κάτω ;;όλη ημέρα είναι εντάξει..κινείται αλλά δε είναι ενοχλητικό..το βράδυ βρε κορίτσια να είναι απ' το πρήξιμο, απ' το φούσκωμα την νιώθω πολύ κάτω..σαν να ζοριζει για βγει !

Καλημέρα σε όλες 

Και εγώ το ίδιο το βραδυ νομιζω ότι κάνει πάρτι. Κουνιέται συνέχεια αφού απορώ αν κοιμάται. Ειδικά αν κάτσω στο πλάι εκεί δίνει ρεσιτάλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κορίτσια! Πήγα τλκ στον γιατρό. Μεγάλωσε ευτυχώς το μωρό! 2250 περίπου! Ολα καλά τα είδε! Επίσης εκεί στον πλακούντα έγραφε 1. Α... Και θα το πούμε Πηνελόπη από την πεθερά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babyblue94   ΠΗΤ 30/09  κοριτσάκι 😻

@Elk     ΠΗΤ 28/08 κοριτσακι 😻

@Olia4     ΠΗΤ 23/09 αγορακι😎

@Mairy22. ΠΗΤ  24/09 αγορακι 😎

@irini5   ΠΗΤ 11/09 κοριτσακι 😻

@blueheart γέννησε 25/06 30η εβδομάδα αγορακι 😎

@mariakater  24/09 αγορακι😎

@Μαργαρίτσ. 31/08 κοριτσακι 😻

@Katerina. 26/09 αγοράκι 😎

@tina21.  20/10   αγοράκια 😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε ξέρω βρε κορίτσια..το νιώθω πολύ κάτω....κ είναι ενόχληση όταν είναι τόσο κάτω..κάθε βράδυ τα ίδια.καπως καλύτερα μετά τις ενέσεις βέβαια από θέμα πόνου αλλά κ πάλι..σκεφτείτε ότι είναι στο μήκος του εσώρουχου...κούνησα το εσώρουχο χθες βράδυ απ' το πλαι κ αυτό κουνήθηκε όλο εκεί μπροστα..στο τριχωτό σκεφτείτε..όλη την υπόλοιπη ημέρα το νιώθω κ κάτω απ' το ένα στήθος κυριως κ κάτω απ' τον ομφαλό αλλά τόσο κατω το βράδυ.

..εμένα στο πλαι ηρεμεί είναι η αλήθεια..αρκεί να μη το πιέζω..αν το πιέζω κλωτσαει κ εμένα..Μ έχει σώσει το μαξιλάρακι όμως ..

@Μαργαρίτσολα τέλεια !!έχει μεγαλώσει !!τι ωραία !!

Κι ωραίο όνομα ,επικό !τώρα πότε θα ξαναπάς ;;

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Δε ξέρω βρε κορίτσια..το νιώθω πολύ κάτω....κ είναι ενόχληση όταν είναι τόσο κάτω..κάθε βράδυ τα ίδια.καπως καλύτερα μετά τις ενέσεις βέβαια από θέμα πόνου αλλά κ πάλι..σκεφτείτε ότι είναι στο μήκος του εσώρουχου...κούνησα το εσώρουχο χθες βράδυ απ' το πλαι κ αυτό κουνήθηκε όλο εκεί μπροστα..στο τριχωτό σκεφτείτε..όλη την υπόλοιπη ημέρα το νιώθω κ κάτω απ' το ένα στήθος κυριως κ κάτω απ' τον ομφαλό αλλά τόσο κατω το βράδυ.

..εμένα στο πλαι ηρεμεί είναι η αλήθεια..αρκεί να μη το πιέζω..αν το πιέζω κλωτσαει κ εμένα..Μ έχει σώσει το μαξιλάρακι όμως ..

@Μαργαρίτσολα τέλεια !!έχει μεγαλώσει !!τι ωραία !!

Κι ωραίο όνομα ,επικό !τώρα πότε θα ξαναπάς ;;

 

 

 

Από βδομάδα θα ξαναπάω! Και στο εξής κάθε βδομάδα. Καταλαβαίνω την αίσθηση που λες. Την έχω και εγώ αλλά σπάνια. Εμένα συνήθως με πιέζει στο ύψος του αφαλού ή και πιο πάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Καλημέρα, κορίτσια! Πήγα τλκ στον γιατρό. Μεγάλωσε ευτυχώς το μωρό! 2250 περίπου! Ολα καλά τα είδε! Επίσης εκεί στον πλακούντα έγραφε 1. Α... Και θα το πούμε Πηνελόπη από την πεθερά μου.

Μπράβο κορίτσι μου. Πολύ όμορφα νέα με το μωράκι σου!μπήκες στο μήνα σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerina. είπε:

Μπράβο κορίτσι μου. Πολύ όμορφα νέα με το μωράκι σου!μπήκες στο μήνα σου ?

Από Δευτέρα μπαίνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Καλημέρα, κορίτσια! Πήγα τλκ στον γιατρό. Μεγάλωσε ευτυχώς το μωρό! 2250 περίπου! Ολα καλά τα είδε! Επίσης εκεί στον πλακούντα έγραφε 1. Α... Και θα το πούμε Πηνελόπη από την πεθερά μου.

Άντε ωραία κοπέλα μου μεγάλωσε εμείς στα ίδια είμαστε περίπου και σε γραμμάρια και σε ΠΗΤ 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irini5 είπε:

Δε ξέρω βρε κορίτσια..το νιώθω πολύ κάτω....κ είναι ενόχληση όταν είναι τόσο κάτω..κάθε βράδυ τα ίδια.καπως καλύτερα μετά τις ενέσεις βέβαια από θέμα πόνου αλλά κ πάλι..σκεφτείτε ότι είναι στο μήκος του εσώρουχου...κούνησα το εσώρουχο χθες βράδυ απ' το πλαι κ αυτό κουνήθηκε όλο εκεί μπροστα..στο τριχωτό σκεφτείτε..όλη την υπόλοιπη ημέρα το νιώθω κ κάτω απ' το ένα στήθος κυριως κ κάτω απ' τον ομφαλό αλλά τόσο κατω το βράδυ.

..εμένα στο πλαι ηρεμεί είναι η αλήθεια..αρκεί να μη το πιέζω..αν το πιέζω κλωτσαει κ εμένα..Μ έχει σώσει το μαξιλάρακι όμως ..

@Μαργαρίτσολα τέλεια !!έχει μεγαλώσει !!τι ωραία !!

Κι ωραίο όνομα ,επικό !τώρα πότε θα ξαναπάς ;;

 

 

 

Ίσως επειδή σε κανα 2 βδομαδες μπαίνεις στο μήνα σου ίσως λογικά είναι να το νιώθεις χαμηλά αλλά αν σε προβληματίζει ρώτησε τον γιατρό σου να σου φύγει και να μην το σκέφτεσαι 

Είναι με το κεφάλι κάτω ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ίσως επειδή σε κανα 2 βδομαδες μπαίνεις στο μήνα σου ίσως λογικά είναι να το νιώθεις χαμηλά αλλά αν σε προβληματίζει ρώτησε τον γιατρό σου να σου φύγει και να μην το σκέφτεσαι 

Είναι με το κεφάλι κάτω ; 

Ναι θα τον ρωτήσω από βδομάδα..μου είχε πει ότι τα ποδαράκια του είναι πολύ κάτω...όχι κεφάλι πάνω πόδια κάτω ήταν...θα δείξει..ίσως επειδή δεν έχει κ τόσο χώρο ;;δε ξέρω !

Απλώς το νιώθω πολύ κάτω τα βράδια..ναι πλησιάζω κ εγώ να μπω στον μήνα μου..ναι μαζί είστε εσείς οι δύο !!

Α κορίτσια γενικά σήμερα σ ένα σεμινάριο είπε μια μαία πως με τα ασπράδια αυγού παίρνει πιο εύκολα βάρος το νινακι..τώρα δε ξέρω !!απλώς το ανακοινωνω.

Κ δε τρώω καθόλου αυγά !!όλο βλακείες όλη ημέρα πια...

@Μαργαρίτστι ωραία μπαίνεις κ εσύ στο μήνα σου !

@babyblue94νομίζω είσαι κάνα δυο βδομάδες πιο πίσω από εμένα !!αλλά κ εγώ αυτό σκέφτομαι πόσο βάρος να έχει τώρα το μωράκι μου..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...