Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Kαλημερα κοριτσια μου.. τι κανετε?

@Antonia2 καλοριζικο το νεο σας σπιτι.. ευχομαι συντομα να γεμισει με παιδικο γελιο

@babyblue94κοριτσι μου σημερα διαβασα τα ευχαριστα... ειμαι στα πολυ κατω μου γιατι εμενα παλι ηρθε η ακατανομαστη αλλα εκλαψα απο χαρα μολις ειδα το δικο σου θαυμα.. σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και να γεμισει η αγκαλια σου με το παιδακι σου 💖💖💖

Ευχαριστω Ναντια μου!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Ξερω πως νιωθεις γτ 11 μηνες τωρα νιωθω αυτη την απογοητευση ξανα και ξανα.... 😔😔😔 Δεν πρεπει ομως να τα παραταμε..... Παρε το χρονο σου αλλα θυμισου οτι 8 φορες πεφτουμε και 9 σηκωνομαστε!!!!! Οτι θες ειμαι εδω!!!! 💋💋💋💋💝💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe μηπως εκανες το τεστ κ λιποθυμισες απ το αποτελεσμα;;; 😂😂😂 Που εισαι;;;

@Κατεριναπαπ εσυ εχεις νεα;;; Εκανες το τεστ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω Ναντια μου!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Ξερω πως νιωθεις γτ 11 μηνες τωρα νιωθω αυτη την απογοητευση ξανα και ξανα.... 😔😔😔 Δεν πρεπει ομως να τα παραταμε..... Παρε το χρονο σου αλλα θυμισου οτι 8 φορες πεφτουμε και 9 σηκωνομαστε!!!!! Οτι θες ειμαι εδω!!!! 💋💋💋💋💝💖

Eιμαστε και σκοτωμενοι με τον αντρα μου.. λιγο το ενα λιγο το αλλο ηρθε και το θεμα μωρου που λεει οτι αυτος δεν μπορει να κανει.. τα πηρα και εγω και του αρχισα για το καπνισμα και γιναμε ακομα παραπανω μπιλιες.. δεν εχω διαθεση ουτε να προσπαθησω.. σκεφτομαι να ακυρωσω και το ραντεβου στην γιατρο.. με κουρασε ολο αυτο κυριως για το πως το αντιμετωπιζει ο αντρας μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια χιονισμενες καλημερες!!!!!! 💋💋💋💋💋 

IMG_20220124_090752.jpg

τι τελεια.. και το τζακι αναμενο.. δεν εχω καλυτερο.. πια περιοχη ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια χιονισμενες καλημερες!!!!!! 💋💋💋💋💋 

IMG_20220124_090752.jpg

Αα τι όμορφα ❤️🙂😍😍😍 από το καινούργιο σπίτι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Eιμαστε και σκοτωμενοι με τον αντρα μου.. λιγο το ενα λιγο το αλλο ηρθε και το θεμα μωρου που λεει οτι αυτος δεν μπορει να κανει.. τα πηρα και εγω και του αρχισα για το καπνισμα και γιναμε ακομα παραπανω μπιλιες.. δεν εχω διαθεση ουτε να προσπαθησω.. σκεφτομαι να ακυρωσω και το ραντεβου στην γιατρο.. με κουρασε ολο αυτο κυριως για το πως το αντιμετωπιζει ο αντρας μου

Είναι η απογογτευση Ναντια μου και βγαίνει έτσι…και εμεις τα έχουμε συζητήσει άπειρες φορες αλλά έτσι είναι αυτά υπάρχουν! Να μην το ακυρώσεις…αν θέλει ο άντρας σου ένα παιδάκι θα συνεργαστείτε μαζί και θα τα καταφέρετε! Να πας στη γιατρό να δεις τι θα σου πει και θα παρεις τα πάνω σου πάλι! Και αυτό με το να ρίχνει ο ενας το φταίξιμο του αλλου δεν είναι σωστό…ένα μωρό για να γίνει θέλει 2! Άρα μαζί είστε άρα ότι είναι μαζί θα το καταπολεμήσετε αν υπάρχει κ πρόβλημα γιατί ήδη πιάσατε ασχετο πως κατέληξε! Και απλά το άγχος να μη σας αφήνει…δες κ το παράδειγμα της @babyblue94 ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είναι η απογογτευση Ναντια μου και βγαίνει έτσι…και εμεις τα έχουμε συζητήσει άπειρες φορες αλλά έτσι είναι αυτά υπάρχουν! Να μην το ακυρώσεις…αν θέλει ο άντρας σου ένα παιδάκι θα συνεργαστείτε μαζί και θα τα καταφέρετε! Να πας στη γιατρό να δεις τι θα σου πει και θα παρεις τα πάνω σου πάλι! Και αυτό με το να ρίχνει ο ενας το φταίξιμο του αλλου δεν είναι σωστό…ένα μωρό για να γίνει θέλει 2! Άρα μαζί είστε άρα ότι είναι μαζί θα το καταπολεμήσετε αν υπάρχει κ πρόβλημα γιατί ήδη πιάσατε ασχετο πως κατέληξε! Και απλά το άγχος να μη σας αφήνει…δες κ το παράδειγμα της @babyblue94 ❤️❤️

μολις μου ειπε οτι ειναι προσωπικο του θεμα και να μην ασχοληθω.. δεν εχω καμια διαθεση να ασχοληθω αλλο.. αφου αυτο θελει αυτο θα γινει.. σιγα μην σκασω.. εγω το προσπαθησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

IMG_20220124_100447.jpg

Καλημέρα ❤️❤️❤️ Ποσό όμορφα!!! Τι τυχερές που είστε να ξυπνάτε και να βλέπετε αυτή τη κάτασπρη θέα!! 
 

Και εμεις έχουμε ξεπαγιάσει γιατί χιόνισε στα ορεινά 🥶🥶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

μολις μου ειπε οτι ειναι προσωπικο του θεμα και να μην ασχοληθω.. δεν εχω καμια διαθεση να ασχοληθω αλλο.. αφου αυτο θελει αυτο θα γινει.. σιγα μην σκασω.. εγω το προσπαθησα

Μην στεναχωριέσαι και θα καταλαβει και από μονος του ισως είναι η πρώτη αντίδραση! Μη το πιέσεις άλλο εσυ ομως να πας στη γιατρο και να συνεχίσετε τις προσπάθειες σας…μη το αφήσεις 🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα ❤️❤️❤️ Ποσό όμορφα!!! Τι τυχερές που είστε να ξυπνάτε και να βλέπετε αυτή τη κάτασπρη θέα!! 
 

Και εμεις έχουμε ξεπαγιάσει γιατί χιόνισε στα ορεινά 🥶🥶

Αυτό που βλέπεις έγινε σε λιγότερο από 2 ώρες στις 7 πιάσαμε δουλειά και στις 9 πάρα μας έδιωξαν γιατί έκλεινε ο δρόμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Αυτό που βλέπεις έγινε σε λιγότερο από 2 ώρες στις 7 πιάσαμε δουλειά και στις 9 πάρα μας έδιωξαν γιατί έκλεινε ο δρόμος

αθηνα αυτο? εμας η ελπις θα δειξει αυριο και μεθαυριο τα δοντια της .. για την ωρα μονο ορεινα χιονισε αλλα επειδη ειναι σχετικα κοντα το χωριο μου ανοιγω το ψυξειο και εχει πιο πολλη ζεστη απο εξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μην στεναχωριέσαι και θα καταλαβει και από μονος του ισως είναι η πρώτη αντίδραση! Μη το πιέσεις άλλο εσυ ομως να πας στη γιατρο και να συνεχίσετε τις προσπάθειες σας…μη το αφήσεις 🙂🙂

εννοειται δεν θα πω τιποτα αλλο.. εξαλλου ειπε δεν με αφορα.. θα κανω και εγω οτι ζητησε.. δεν θα με αφορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ περιμένω να μου έρθει η περίοδος στις 25 αύριο ή 26 αλλά για κάποιο λόγο δεν νιώθω τίποτα δλδ ούτε  να φουσκώσει η κοιλια μου που συνήθως κάνω κοιλιτσα 1-2 μερες πριν ισως κ από τη διατροφή π κάνω να βοήθησε… πάντως δε νιώθω τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω κορίτσια χιονιιιι...

Σηκώθηκα και χαιρομουν σαν παιδάκι. Δεν μπορούσαμε να βγάλουμε το αμάξι για να πάω για χοριακη. Και λέω εγώ θα πάω με τα πόδια. Μου φώναζε ο άντρας μου . Να περιμένουμε αύριο και όχι σήμερα. Αλλά εγώ δεν είχα υπομονή. Πήγαμε σιγά σιγά για να μην γλυστρισουμε. Και την έκανα. Σήμερα θα βγει. Οπότε περιμένουμε.😍😍 

Έχω πολύ άγχος τώρα. 

IMG_20220124_094946.jpg

IMG_20220124_085559.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Πωπω κορίτσια χιονιιιι...

Σηκώθηκα και χαιρομουν σαν παιδάκι. Δεν μπορούσαμε να βγάλουμε το αμάξι για να πάω για χοριακη. Και λέω εγώ θα πάω με τα πόδια. Μου φώναζε ο άντρας μου . Να περιμένουμε αύριο και όχι σήμερα. Αλλά εγώ δεν είχα υπομονή. Πήγαμε σιγά σιγά για να μην γλυστρισουμε. Και την έκανα. Σήμερα θα βγει. Οπότε περιμένουμε.😍😍 

Έχω πολύ άγχος τώρα. 

IMG_20220124_094946.jpg

IMG_20220124_085559.jpg

οχι που θα σε σταματουσε το χιονι χαχαχαχαχαχαχ

τι τελεια... το λατρευω αυτο το σκηνικο.. πια περιοχη ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια εγώ περιμένω να μου έρθει η περίοδος στις 25 αύριο ή 26 αλλά για κάποιο λόγο δεν νιώθω τίποτα δλδ ούτε  να φουσκώσει η κοιλια μου που συνήθως κάνω κοιλιτσα 1-2 μερες πριν ισως κ από τη διατροφή π κάνω να βοήθησε… πάντως δε νιώθω τίποτα 

Αααααχ θα τρελαθώ. Άντε να μας πείτε όλες τα ευχάριστα. Όλες στις ίδιες Μερες πέσαμε χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια εγώ περιμένω να μου έρθει η περίοδος στις 25 αύριο ή 26 αλλά για κάποιο λόγο δεν νιώθω τίποτα δλδ ούτε  να φουσκώσει η κοιλια μου που συνήθως κάνω κοιλιτσα 1-2 μερες πριν ισως κ από τη διατροφή π κάνω να βοήθησε… πάντως δε νιώθω τίποτα 

ελπιζω να μην ερθει.. ας κατσει εκει που ειναι.. κανει και κρυο τι θελει τις μετακινησεις.. αντε να χαιρομαι με τα δικα σας τουλαχιστον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

αθηνα αυτο? εμας η ελπις θα δειξει αυριο και μεθαυριο τα δοντια της .. για την ωρα μονο ορεινα χιονισε αλλα επειδη ειναι σχετικα κοντα το χωριο μου ανοιγω το ψυξειο και εχει πιο πολλη ζεστη απο εξω

Ναι Αθήνα αλλά όχι κέντρο βόρεια προαστια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

οχι που θα σε σταματουσε το χιονι χαχαχαχαχαχαχ

τι τελεια... το λατρευω αυτο το σκηνικο.. πια περιοχη ειναι?

Είμαι Αθήνα  κοντά στο βουνό στην Πάρνηθα. Είναι πολύ όμορφα. Ρε συ δεν μπορούσα να κρατηθω και να μην πάω. Λογικό είναι. 

Πάντως με το θέμα σου, να ξέρεις δεν είναι τίποτα αυτοί οι τσακωμοί.ηρθαμε όλο αυτό τον καιρό και εμείς σε άσχημες φάσεις. Λίγο η πίεση λίγο ότι δεν έρχεται αυτό που θέλουμε..και τσακωθήκαμε και εμείς..και ένα βράδυ πριν μάθουμε για την εγγυμοσυνη είχαμε πάει βόλτα για φαγητό και πάλι τσακωνομασταν για αυτό το θέμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Είμαι Αθήνα  κοντά στο βουνό στην Πάρνηθα. Είναι πολύ όμορφα. Ρε συ δεν μπορούσα να κρατηθω και να μην πάω. Λογικό είναι. 

Πάντως με το θέμα σου, να ξέρεις δεν είναι τίποτα αυτοί οι τσακωμοί.ηρθαμε όλο αυτό τον καιρό και εμείς σε άσχημες φάσεις. Λίγο η πίεση λίγο ότι δεν έρχεται αυτό που θέλουμε..και τσακωθήκαμε και εμείς..και ένα βράδυ πριν μάθουμε για την εγγυμοσυνη είχαμε πάει βόλτα για φαγητό και πάλι τσακωνομασταν για αυτό το θέμα. 

το θεμα ειναι οτι εγω εχω παιδια και νευριαζω γιατι λεει οτι δεν μπορει να κανει.. εν το μεταξυ τον περασμενο μαρτιο ειχα μεινει εγκυος απο αυτον ασχετα αν δεν προχωρησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

το θεμα ειναι οτι εγω εχω παιδια και νευριαζω γιατι λεει οτι δεν μπορει να κανει.. εν το μεταξυ τον περασμενο μαρτιο ειχα μεινει εγκυος απο αυτον ασχετα αν δεν προχωρησε

Κορίτσι μου ξέρεις πολύ καλά ότι αν τους κολλήσει κάτι στην ξερό κεφάλα τους δεν βγαίνει εύκολα γιαυτό μην αγχώνεσαι και μην στεναχωριέσαι εσύ κάνε αυτό που πρέπει να κάνεις και άφησε τον να πιστεύει ότι δεν μπορεί και αν προκειψει εγκυμοσύνη πες του με άλλον έμεινα γιατί εσύ δεν μπορείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Αυτό που βλέπεις έγινε σε λιγότερο από 2 ώρες στις 7 πιάσαμε δουλειά και στις 9 πάρα μας έδιωξαν γιατί έκλεινε ο δρόμος

Πωπω ωραία ξεκούραση δλδ σήμερα με καφε κ να βλέπετε το χιόνι 😍😍🌨❄️❄️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσι μου ξέρεις πολύ καλά ότι αν τους κολλήσει κάτι στην ξερό κεφάλα τους δεν βγαίνει εύκολα γιαυτό μην αγχώνεσαι και μην στεναχωριέσαι εσύ κάνε αυτό που πρέπει να κάνεις και άφησε τον να πιστεύει ότι δεν μπορεί και αν προκειψει εγκυμοσύνη πες του με άλλον έμεινα γιατί εσύ δεν μπορείς

Aυτο σκεφτηκα αλλα το θεμα ειναι αν ζητησει η γιατρος να κανει εξετασεις.. πως να του το πω? σκεφτομαι να μην πω τιποτα και αν θελει ο θεος ας μου στειλει παιδι αλλιως εγω εχω τα αγορια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...