Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

@babyblue94 συγχαρητήρια κοριτσάκι μου γλυκο!!! Με το καλό! Είναι πολυ όμορφες, στιγμές αυτές θα τις θυμάσαι...που να, δεις κ στη γεννα με το καλό!! Όλα να κυλήσουν ομαλά, βήμα βήμα, απόλαυσε το!! Δε θα χρειαστουν οι ενέσεις είδες? ίσως τα καταφέρει μια άλλη κοπέλα χάρη σ σένα αν αποφασίσεις να τις δωρισεις. Αναμένουμε τα νέα σου από τη Χοριακη!!! 🥰

Σε ευχαριστώ πολύ. Κάτι νέο ξεκίνησε και δεν μπορω ακόμα να το πιστέψω. Και βέβαια θα τις δωρίσω. Αν τελικά όλα πάνε καλά, θα τις δώσω τις ενέσεις ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Κάτι νέο ξεκίνησε και δεν μπορω ακόμα να το πιστέψω. Και βέβαια θα τις δωρίσω. Αν τελικά όλα πάνε καλά, θα τις δώσω τις ενέσεις ♥️

Εννοείται πως θα πανε ολα καλα!!! Απόλαυσε το ταξίδι που μόλις ξεκινά! 🥰🥰 Μπράβο για τη κίνηση σου κ εγώ είχα δώσει ότι μου περισσεψε , είναι πανακριβες πραγματικα αξίζει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια κλαίω με λυγμούς τώρα 

Είμαι έγγυος . Δεν το πιστεύω. 😭😭

Έκανα και άλλη ταινία και το clear

 

IMG_20220122_124950.jpg

16428487502035604949259356047613.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου να πάνε όλα τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου να πάνε όλα τέλεια!!!

Αχ συγχαρητήρια ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ τι υπέροχο νέο διάβασα μόλις μπήκα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Αχ συγχαρητήρια ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ τι υπέροχο νέο διάβασα μόλις μπήκα !!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Εύχομαι τα καλύτερα και σε εσένα ...σε τι φάση είσαι; Πώς νιώθεις ;συμπτωματακια ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babyblue94 συγχαρητήρια κορίτσι μου!! 

Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!

Το σποράκι σας ήρθε για να μείνει και να τι πιστέψεις. Ρυθμισατε με τον άντρα σου τα όποια θεματακια υπήρχαν, είχες χαλαρώσει που θα πήγαινες και για σπερματεγχυση και τσουπ φύτρωσε το μικρακι σας!! 

Θα πάνε όλα τέλεια και την Δευτέρα θα περιμένουμε νέα σου με την χοριακή!!

Κορίτσια μπορεί να μην σχολιάζω κάθε μέρα λόγω τρεξίματος αλλά πραγματικά σας νιώθω δικά μου άτομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

@babyblue94 συγχαρητήρια κορίτσι μου!! 

Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!

Το σποράκι σας ήρθε για να μείνει και να τι πιστέψεις. Ρυθμισατε με τον άντρα σου τα όποια θεματακια υπήρχαν, είχες χαλαρώσει που θα πήγαινες και για σπερματεγχυση και τσουπ φύτρωσε το μικρακι σας!! 

Θα πάνε όλα τέλεια και την Δευτέρα θα περιμένουμε νέα σου με την χοριακή!!

Κορίτσια μπορεί να μην σχολιάζω κάθε μέρα λόγω τρεξίματος αλλά πραγματικά σας νιώθω δικά μου άτομα!!

Σας ευχαριστώ όλες για την θετική σας ενέργεια. Θα σας πω νέα σύντομα♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια κλαίω με λυγμούς τώρα 

Είμαι έγγυος . Δεν το πιστεύω. 😭😭

Έκανα και άλλη ταινία και το clear

 

IMG_20220122_124950.jpg

16428487502035604949259356047613.jpg

Εχω τρελαθειιιιι!!!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾💃💃💃💃💃

Ειχαμε ολη μερα τη μετακομιση κ ειμαι ψοφια... Ηρθα ξαπλωσα κι ο αντρας μου αραξε λιγο καναπε.. Κλεινω τα ματια κ λεω κατσε να δω τι κανουν τα κοριτσια μου... Κ διαβαζω οοοοοοολα αυτα!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Κοριτσι μου γλυκο εφτασε η στιγμη σας!!!!!! Θα γινεις υπεροχη μανουλα!!!!!! Ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα τελεια!!!!!!!! Θα σε σκεφτομαι κ θα σου στελνω τη θετικη μου ενεργεια γ να γεννησεις ενα γερο μωρακι!!!!🙏🙏🙏💝💝💝💝💝🤰

Με το καλο ολα!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εχω τρελαθειιιιι!!!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾💃💃💃💃💃

Ειχαμε ολη μερα τη μετακομιση κ ειμαι ψοφια... Ηρθα ξαπλωσα κι ο αντρας μου αραξε λιγο καναπε.. Κλεινω τα ματια κ λεω κατσε να δω τι κανουν τα κοριτσια μου... Κ διαβαζω οοοοοοολα αυτα!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Κοριτσι μου γλυκο εφτασε η στιγμη σας!!!!!! Θα γινεις υπεροχη μανουλα!!!!!! Ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα τελεια!!!!!!!! Θα σε σκεφτομαι κ θα σου στελνω τη θετικη μου ενεργεια γ να γεννησεις ενα γερο μωρακι!!!!🙏🙏🙏💝💝💝💝💝🤰

Με το καλο ολα!!!!!

 

Κορίτσι μου Σε περίμενα όλη μερα. Είσαι η χαρά της ζωής. Και εγώ έχω τρελαθεί δεν μπορείς να φανταστείς πόσο. ♥️♥️♥️♥️😍♥️♥️ Αφού ακόμα δεν το έχουμε χωνέψει. Κοιτιομαστε και απλά γελάμε χωρίς να ξέρουμε τον λόγο. 

 Εύχομαι στο νέο σας σπιτάκι να γίνει και το νέο σας ξεκίνημα. 😌😌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Λοιπόν πως το είπα στον άντρα μου. 

Είχα απλώσει πάνω στο κρεβάτι τα κορμάκια και τα τεστ εγκυμοσύνης. Ανυπομονούσα να σχολάσει και τον έπαιρνα όλη την ώρα και του λεγα πότε θα έρθεις έχω φτιάξει κάτι πολύ ωραίο να φας και θέλω να σου κάνω έκπληξη. 

Με το που μπαίνει βγάζει μπουφάν παπούτσια και του λέω κλείσε τα μάτια να σε πάω εγώ στο τραπέζι. Μου λέει θέλω λίγο να πάω να πλύνω τα χέρια μου εντάξει του λέω θ σε πάω εγώ στο μπάνιο..τέλος παντων αφού τελειώνει με κλειστά μάτια τον κατευθύνω στην κρεβατοκάμαρα και μου λέει Γιατί με πας από δω εδώ δεν είναι κουζίνα στρίψαμε το κατάλαβα.. του λέω ναι κάτι να πάρουμε και θα πάμε. 

Τον βάζω στην καρέκλα που είχα μπροστά από το κρεβάτι να κάτσει. Και πονηρευει το βλέμμα και λέει ααα αααλλη έκπληξη έχεις. ;;; Χαχαχαχ του λέω το μυαλό σου πάντα εκεί...... Χαχαχαχα

 

Είχα αφήσει και κάμερα. Ανοίγω τα μάτια του. Ξαφνικά κοκαλωνει εγώ αρχίζω να κλαίω και να του λέω. Μιλα πες κάτι χαχαχαχχ και λέει δεν το πιστεύω. Τι εννοείς ; Και του λέω είμαι έγγυος.. μου λέει πως γίνεται ;το μικρόβιο το ενδομήτριο;  Του λέω έλα. Ντε. Και εγώ αυτό απορώ. 

Και μετά σηκώθηκε με έπαιρνε αγκαλιά και γελαγαμε σαν χαζα.  Εντομεταξυ βλέποντας το βίντεο μου λέει ξέρεις γιατί δεν αντέδρασα παρά πολύ έντονα ; Επειδή φοβάμαι μέχρι να δούμε ότι όλα είναι καλά. Του λέω ναι το καταλαβαίνω και εγώ φοβάμαι. Αλλά το θετικό είναι ότι πιάσαμε. Όλα τα άλλα θα έρθουν 

Τέλεια ποσό συγκινητικό ❤️❤️ Συγχαρητήρια!!! Ήταν η πιο ωραία έκπληξη!! Εκεί που ετοιμαζόσασταν για κάτι άλλο τσουπ να το σποράκι!!! ❤️❤️ Δεν κατάλαβε ούτε ο άντρας σου κάτι…!! Θα περιμένουμε με αγωνία την χοριακη αύριο!!! Γερό τελειομηνο μωράκι και να μην μας ξεχνάς 💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Εχω τρελαθειιιιι!!!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾💃💃💃💃💃

Ειχαμε ολη μερα τη μετακομιση κ ειμαι ψοφια... Ηρθα ξαπλωσα κι ο αντρας μου αραξε λιγο καναπε.. Κλεινω τα ματια κ λεω κατσε να δω τι κανουν τα κοριτσια μου... Κ διαβαζω οοοοοοολα αυτα!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Κοριτσι μου γλυκο εφτασε η στιγμη σας!!!!!! Θα γινεις υπεροχη μανουλα!!!!!! Ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα τελεια!!!!!!!! Θα σε σκεφτομαι κ θα σου στελνω τη θετικη μου ενεργεια γ να γεννησεις ενα γερο μωρακι!!!!🙏🙏🙏💝💝💝💝💝🤰

Με το καλο ολα!!!!!

 

Καλοριζικο και καλοτυχο το νεο σπιτακι σας κοριτσι μου!!!!🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εν τωμεταξυ σκεφτομουν με το κοριτσι μας  την babyblue αλλη μια ιστορια σαν τοσες που ακουμε, που οταν κανονισε ειτε σπερματεγχυση ειτε εξωσωματικη εμεινε εγκυος φυσιολογικα!  Μα πως γινεται αυτο ? Μηπως μπλοκαρουμε τοσο πολυ τον οργανισμο μας με αγχος? @Raf123 @Antonia2  Λεω να μας κλεισω ενα ραντεβου για εξωσωματικη μπας και χαλαρωσουμε και πετυχουμε το στοχο πριν το ραντεβου 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια εν τωμεταξυ σκεφτομουν με το κοριτσι μας  την babyblue αλλη μια ιστορια σαν τοσες που ακουμε, που οταν κανονισε ειτε σπερματεγχυση ειτε εξωσωματικη εμεινε εγκυος φυσιολογικα!  Μα πως γινεται αυτο ? Μηπως μπλοκαρουμε τοσο πολυ τον οργανισμο μας με αγχος? @Raf123 @Antonia2  Λεω να μας κλεισω ενα ραντεβου για εξωσωματικη μπας και χαλαρωσουμε και πετυχουμε το στοχο πριν το ραντεβου 😂😂

Καλημερούδια 😂😂😂 να σου πω ότι το σκέφτηκα και εγώ αυτό;;; Σίγουρα ότι πρόβλημα και να έχουμε εννοώ είτε ορμονικό είτε ο άντρας μας που μπορεί να διορθωθεί καπως, αν δεν σταματήσουμε να αγχωνόμαστε τόσο πολύ μωρό δεν νομίζω μας έρθει…

θα πάμε στον εξωσωματιστη κ θα του πούμε «να ξερεις ηρθαμε απλώς για να μας φύγει το άγχος και να μείνουμε έγκυες φυσιολογικά, ομως εσυ κανε τη δουλεια σου…γράψε μας φάρμακα εξετάσεις χαμός» 😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσι μου Σε περίμενα όλη μερα. Είσαι η χαρά της ζωής. Και εγώ έχω τρελαθεί δεν μπορείς να φανταστείς πόσο. ♥️♥️♥️♥️😍♥️♥️ Αφού ακόμα δεν το έχουμε χωνέψει. Κοιτιομαστε και απλά γελάμε χωρίς να ξέρουμε τον λόγο. 

 Εύχομαι στο νέο σας σπιτάκι να γίνει και το νέο σας ξεκίνημα. 😌😌

Δε μπορεις να φανταστεις τη χαρα μου!!!!!!!!😁😁😁😁😁😁🙂🙃🙂🙃🙂🙃🙂 Συγχαρητηριαααααααα!!!!!! 🌹🌹🌹🌹Διαβαζα τα μηνυματα με σειρα κ ανυπομονουσα να δω το επαναληπτικο τεστ!!!!!!! Χαρα κσι συγκινηση απεριγραπτη!!!!! Τοσους μηνες προσπαθειας και αγωνα μαζι!!!! Να πεφτουμε κ η μια να σηκωνει την αλλη...

Το θαυματακι σας ηρθε!!!! Κ ηρθε για να μεινει!!!!!! 

Του χρονου τετοιες μερες θα μπουσουλαει το δικο σας μωρακι στο σπιτι σας... (Ισως βιαζομαι και λιγο χαχαχαχα)

Περιμενω με ανυπομονησια τη χοριακη (εννοειται πως εισαι πολυ εγκυος με 3 θετικα τεστ!!!!!!😉😉😉🤰🤰🤰🤰) Κ σε ολα τα σταδια να μαθαινουμε τα νεα σου!!!!!

Σου στελνω μεγαλο φιλι!!!!!!💋💋💋💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλοριζικο και καλοτυχο το νεο σπιτακι σας κοριτσι μου!!!!🥰🥰🥰

Ευχαριστουμε γλυκο κου κοριτσι!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Ευχομαι να ακουσουμε κ τα δικα σας ευχαριστα συντομα!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️κ σπορακι κ να βρειτε σπιτι!!! Περιμενες περιπδο... Ηρθε;; Η οχι;;;;;😉😉😉 Ελα περιμενω τα επομενα ευχαριστα με ανυπομονησια!!!!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια εν τωμεταξυ σκεφτομουν με το κοριτσι μας  την babyblue αλλη μια ιστορια σαν τοσες που ακουμε, που οταν κανονισε ειτε σπερματεγχυση ειτε εξωσωματικη εμεινε εγκυος φυσιολογικα!  Μα πως γινεται αυτο ? Μηπως μπλοκαρουμε τοσο πολυ τον οργανισμο μας με αγχος? @Raf123 @Antonia2  Λεω να μας κλεισω ενα ραντεβου για εξωσωματικη μπας και χαλαρωσουμε και πετυχουμε το στοχο πριν το ραντεβου 😂😂

😂😂😂😂😂😂😂 Κλαιωωω!!  Το καλοκαιρι θα κλεισω επιτροπη οποτε το καλοκαιρι θα ερθει η σειρα μου!!!!😉😉😉😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Δε μπορεις να φανταστεις τη χαρα μου!!!!!!!!😁😁😁😁😁😁🙂🙃🙂🙃🙂🙃🙂 Συγχαρητηριαααααααα!!!!!! 🌹🌹🌹🌹Διαβαζα τα μηνυματα με σειρα κ ανυπομονουσα να δω το επαναληπτικο τεστ!!!!!!! Χαρα κσι συγκινηση απεριγραπτη!!!!! Τοσους μηνες προσπαθειας και αγωνα μαζι!!!! Να πεφτουμε κ η μια να σηκωνει την αλλη...

Το θαυματακι σας ηρθε!!!! Κ ηρθε για να μεινει!!!!!! 

Του χρονου τετοιες μερες θα μπουσουλαει το δικο σας μωρακι στο σπιτι σας... (Ισως βιαζομαι και λιγο χαχαχαχα)

Περιμενω με ανυπομονησια τη χοριακη (εννοειται πως εισαι πολυ εγκυος με 3 θετικα τεστ!!!!!!😉😉😉🤰🤰🤰🤰) Κ σε ολα τα σταδια να μαθαινουμε τα νεα σου!!!!!

Σου στελνω μεγαλο φιλι!!!!!!💋💋💋💋💋

Σας ευχαριστώ πααααρα πολύ όλες. Θα το λέω και θα το ξανά λέω. Με το που συνέβη ήθελα κατευθείαν να σας μιλήσω. Μεγάλη θέληση δεν λες τίποτα.

Ναι είναι πολύ περίεργη η φάση μας πως μας ήρθε λίγο πριν την νέα υποβοηθούμενη προσπάθεια. 

Το βράδυ δεν κοιμήθηκα πολυ καλά. Είχα σαν πόνους περιόδου χαμηλά. Και ενώ κοιμήθηκα 1 και κάτι , 7 η ώρα ξύπνησα και γουργουριζε η κοιλιά μου παρά πολυ σε σημείο να διπλώνεται το στομάχι μου. ( Ο Χριστός και η Παναγία ) . Σηκώθηκα. Ήπια γάλα με δημητριακά και έστρωσε. Τώρα έκανα άλλο ένα τεστ. Δεν βγαίνει έντονη η  γραμμή. Πάλι άχνη βγαίνει αλλά νομίζω ένα τσακ παραπάνω από χθες. Αλλά δεν είνμαι σίγουρη 

IMG_20220123_102729.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερούδια 😂😂😂 να σου πω ότι το σκέφτηκα και εγώ αυτό;;; Σίγουρα ότι πρόβλημα και να έχουμε εννοώ είτε ορμονικό είτε ο άντρας μας που μπορεί να διορθωθεί καπως, αν δεν σταματήσουμε να αγχωνόμαστε τόσο πολύ μωρό δεν νομίζω μας έρθει…

θα πάμε στον εξωσωματιστη κ θα του πούμε «να ξερεις ηρθαμε απλώς για να μας φύγει το άγχος και να μείνουμε έγκυες φυσιολογικά, ομως εσυ κανε τη δουλεια σου…γράψε μας φάρμακα εξετάσεις χαμός» 😂😂 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

😂😂😂😂😂😂😂 Κλαιωωω!!  Το καλοκαιρι θα κλεισω επιτροπη οποτε το καλοκαιρι θα ερθει η σειρα μου!!!!😉😉😉😂😂

Είναι αλήθεια ότι επαναπαφτικα μόλις είπα πάω για σπερματεγχυση. Δεν είχα άλλες δυνάμεις. Είχα φτάσει πάτωμα. Αφού πλέον δεν το σκεφτόμουν έλεγα ...ξέρω εγώ δεν θα δω θετικό τεστ και δεν πρόκειται να μεινω. Τι προσπαθούμε ;είχα ξενερώσει. Και όταν είδα και τις ενέσεις που θα ξεκίναγα...άντε γεια..με έπιασε τρέμουλο. Δεν το έχω με τα φάρμακα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@Antonia2 Καλημεραα μετακομίσετε;;; Η έχετε ακόμη εκκρεμότητες;; 

Καλημερα ραφαελα μου!!!!! Τα μεταφεραμε σχεδον ολα... Εχουν μεινει γυρω στις 10 κρεμαστρες, 2 καθρεφτες και κανω λιγο νια καθαριοτητα... Τωρα που ειναι αδειο το σπιτι θα γινει αμεσως... Ελπιζω σημερα το απογευμα να εχω ξεμπερδεψει...😄😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Είναι αλήθεια ότι επαναπαφτικα μόλις είπα πάω για σπερματεγχυση. Δεν είχα άλλες δυνάμεις. Είχα φτάσει πάτωμα. Αφού πλέον δεν το σκεφτόμουν έλεγα ...ξέρω εγώ δεν θα δω θετικό τεστ και δεν πρόκειται να μεινω. Τι προσπαθούμε ;είχα ξενερώσει. Και όταν είδα και τις ενέσεις που θα ξεκίναγα...άντε γεια..με έπιασε τρέμουλο. Δεν το έχω με τα φάρμακα. 

Να σκεφτεσαι οτι τελικα δε θα χρειαστει τιποτα απ ολα αυτα κ ηρθαν ολα φυσιολογικα!!!!!!! Ποδο τυχερη!!!!!! Η παναγια μαζι σου!!!!🙏🙏🙏🙏

Κι εγω νομιζω οτι ριναι λιγο πιο εντονη σημερα η γραμμη!!! Αυτα ετσι αχνα βγαινουν... Μην σκας!!!!😉😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eπισης κορίτσια στη εφαρμογή που λέει την περίοδο έγραψα ότι είμαι έγγυος και μου λέει ότι Πητ είναι 1 Οκτώβρη και ότι έχουν μείνει 250 μέρες για το μωρό. Αχαχαχαχ

Και κατέβασα κάποιες εφαρμογές που σου δείχνουν ακριβώς πώς είναι το μωρό ανάλογα την βδομάδα σου. Και είναι πολύ βοηθητικό. Σου περιγράφει τι κάνει αυτή την στιγμή το έμβρυο, πως μεγαλώνει. Τι φυσιολογικά συμπτώματα πρέπει να έχει η γυναίκα. Κορίτσια είναι πολύ συγκινητικό. Όταν θα έρθει η ώρα σας , σύντομα ..γιατί το 2022 πιστεύω θα είναι η χρονιά για πολλές. Θα σας πω τις εφαρμογές. 

 

Στο πρώτο μου δίχνει 3d πως είναι..πάει να πάρει μορφή. Στην δεύτερη πως θα γΙνοταν ένας υπέρηχος αν έκανα τώρα. Και τέλος σου λέει σε τι μέγεθος είναι το έμβρυο.  Εμένα τώρα είναι σπορακι παπαρούνας. Θα τρελαθώ. 

Αααχ ο φόβος μου δεν κρύβεται μην προσγειωθω ...μακάρι αλήθεια να μην μου βγει ξινό. 

Κορίτσια τι έχουν φτιάξει.; Υπέροχες εφαρμογές. 

Και στο Ιασώ βάζεις το email σου και σου στέλνει κάθε φορά που αλλάζεις βδομάδα τι συμβαίνει στο σώμα σου και διάφορες πληροφορίες 

Screenshot_2022-01-23-10-45-12-824_com.hp.pregnancy.lite.jpg

Screenshot_2022-01-23-10-47-39-753_com.hp.pregnancy.lite.jpg

Screenshot_2022-01-23-10-48-12-564_com.easymobs.pregnancy.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα ραφαελα μου!!!!! Τα μεταφεραμε σχεδον ολα... Εχουν μεινει γυρω στις 10 κρεμαστρες, 2 καθρεφτες και κανω λιγο νια καθαριοτητα... Τωρα που ειναι αδειο το σπιτι θα γινει αμεσως... Ελπιζω σημερα το απογευμα να εχω ξεμπερδεψει...😄😄😄😄

Άντε τέλεια καλπριζικο το καινούργιο σπίτι 🏡🏡 και σιγά σιγά να σας έρθουν όλα όπως θέλετε…! Δεν έμειναν πολλά και εννοείται το καθάρισμα τώρα θα είναι πολυ εύκολο αφού τα μαζέψατε τα πράγματα!!!
 

Όσο σκέφτομαι ότι θα έχω κ εγώ αυτή τη μετακόμιση τον Οκτώβριο από τη μια χαίρομαι γιατί επιτελους θα είναι το σπίτι μας θα είναι άνετο θα έχουμε κ εμεις τζάκι θα έχουμε μια ωραία βεράντα να καθόμαστε χωρις να ακούμε τους γείτονες όλη την ώρα…! Από την άλλη λυπαμαι που θα αφήσουμε το πρώτο μας σπιτάκι τη φωλίτσα μας 😢😢 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Eπισης κορίτσια στη εφαρμογή που λέει την περίοδο έγραψα ότι είμαι έγγυος και μου λέει ότι Πητ είναι 1 Οκτώβρη και ότι έχουν μείνει 250 μέρες για το μωρό. Αχαχαχαχ

Και κατέβασα κάποιες εφαρμογές που σου δείχνουν ακριβώς πώς είναι το μωρό ανάλογα την βδομάδα σου. Και είναι πολύ βοηθητικό. Σου περιγράφει τι κάνει αυτή την στιγμή το έμβρυο, πως μεγαλώνει. Τι φυσιολογικά συμπτώματα πρέπει να έχει η γυναίκα. Κορίτσια είναι πολύ συγκινητικό. Όταν θα έρθει η ώρα σας , σύντομα ..γιατί το 2022 πιστεύω θα είναι η χρονιά για πολλές. Θα σας πω τις εφαρμογές. 

 

Στο πρώτο μου δίχνει 3d πως είναι..πάει να πάρει μορφή. Στην δεύτερη πως θα γΙνοταν ένας υπέρηχος αν έκανα τώρα. Και τέλος σου λέει σε τι μέγεθος είναι το έμβρυο.  Εμένα τώρα είναι σπορακι παπαρούνας. Θα τρελαθώ. 

Αααχ ο φόβος μου δεν κρύβεται μην προσγειωθω ...μακάρι αλήθεια να μην μου βγει ξινό. 

Κορίτσια τι έχουν φτιάξει.; Υπέροχες εφαρμογές. 

Και στο Ιασώ βάζεις το email σου και σου στέλνει κάθε φορά που αλλάζεις βδομάδα τι συμβαίνει στο σώμα σου και διάφορες πληροφορίες 

Screenshot_2022-01-23-10-45-12-824_com.hp.pregnancy.lite.jpg

Screenshot_2022-01-23-10-47-39-753_com.hp.pregnancy.lite.jpg

Screenshot_2022-01-23-10-48-12-564_com.easymobs.pregnancy.jpg

Κορίτσι μου ποσό συγκινητικό αλήθεια! Για όλα τα κορίτσια χαίρομαι αλλά για τις παλιές κοπελες που προσπαθούν τόσο καιρό χαίρομαι λίγο παρά πάνω…νιώθω ότι είμαι και εγω εγκυος χαχαχαχα εννοώ σε νιώθω τη λαχτάρα ή αυτό το συναίσθημα να το πιστέψω να μη το πιστέψω; Μου κάνουν πλάκα;; Βλέπω όνειρο;; ❤️❤️❤️ 
 

Να είσαι αισιόδοξη όλα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη!! 
 

το είπατε κ στους δικούς σας; Ή θα περιμένετε; 
 


 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...