Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μακάρι κορίτσι μου,  εύχομαι να τη γλυτώσεις τη σαλπιγγογραφια και νσ μην χρειαστεί να κάνεις τπτ άλλο! ❤❤

Ναι το ίδιο είχε πεί και εμένα ο Ενδοκρινολογος, συνεχίζω το ντοστινεξ, αφού μου συμφωνει  και ο εξωσωματιστης ! 

Εσένα σου είπε ποσό τι θέλει ιδανικά; Εμένα μ είπε να το πάρω για 6 μηνες αν μείνω εγκυος να το σταματήσω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα Ραφαελάκι❤️❤️

Χαχα δεν πειράζει, θα είσαι έτοιμη για όταν έρθει 😉😉😉 Μάθε τέχνη κ αστηνε που λένε😄😆

Καλά είμαι εγώ, πήγα χθες στο γιατρό 1405 γρ η μπουμπου κ έχει γυρίσει προς τα κάτω!! 💗💗

Ελπίζω να μην έκανα κακό που περπάταγα πολύ τώρα στο Λονδίνο, γιατί θέλω να ξαναπάω τον άλλο μήνα οπότε θέλω να είναι όλα καλά μέχρι τότε..κ έχω αυτό το άγχος ..γιατί η μπουμπου έχει γυρίσει κ είναι χαμηλά, οπότε δε ξέρω αν αυτό είναι οκ ή όχι. Ο γιατρός μου ήταν πολύ χαλαρός μου έδειχνε να εδώ είναι το κεφάλι κλπ, κ γέλαγε που θέλω να πάω τον άλλο μήνα γιατί μου έλεγε δε ξέρει αν θα με αφήσει η αεροπορική που θα’μαι 34 εβδ..του ειπα ότι αφήνουν με χαρτί μέχρι 36 εβδ κ μ ειπε αν αφήνουν οκ θα μου γράψει χαρτί!!

Μπορεί να αγχώνομαι κ τζαμπα δε ξέρω, απλά θέλω πολύ να πάω γιατί έχω μια δουλειά, κ δε θέλω να γίνει καμια στραβή κ να μη μ αφήσουν..

Σε 2 εβδ που θα μαι 32 εβδ έχω το Doppler, οπότε θα δούμε κι εκεί καλύτερα τι γίνεται💕

Φτάνω στο τέλος κορίτσια, 30 εβδ σήμερα☺️☺️☺️ 

Σας έπρηξα τώρα με τα άγχη μου πρωινιάτικα🤣

Τι κάνετε εσείς;;

Πωπω έφτασες στην ουρα που λένε…10 εβδομαδες δεν έμειναν;;;δεν είναι τίποτα!!!

Πως είναι το Λονδίνο;; Μου έλειψε…τελευταία φορά που πήγα το 2019 πριν το κοβιντ! Περιμένω πως κ πως να ησυχάσει για να πάω ξανά με τη μαμα μου 😍😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/1/2022 at 2:44 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Μωρέ κρίμα είναι!!! Χαχα! Βέβαια ρωτάω τις δίδυμουλες να μου πουνε ποιο απ τα 4 είναι ο γιος αλλά δε μ λένε, 🤣🤣🤣

Xaxa κι εγω ρωταω ποια ειναι η κόρη!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/1/2022 at 4:28 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σήμερα που μίλησα με το κέντρο μου είπε η κοπέλα ότι θα κάνω ορμονικές 2η-3η ημέρα και μόλις τις στείλω στο γιατρό θα μου πει αυτός τι θα πάρω και πόσο. Ίσως να μην χρειαστεί να πάρω τόσες μονάδες! Από ότι κατάλαβα θα εξαρτηθεί στο αν ο κύκλος είναι καλός ώστε να ξεκινήσω!

Αχ hope μου τώρα που έπρεπε να κάνω διατροφή εγώ το παρακανα! Δεν μου έφτανε η καραντίνα μετά καπάκι ήρθαν και τα Χριστούγεννα! Και να σου τα μελομακάρονα και να τα τραπέζια! Κι όταν ήρθε η ώρα της κρίσης + 4 κιλακια εγώ!😆 Ελπίζω να μην επηρεαστούν οι εξετάσεις μου! 

Πάντως σήμερα είδα λίγο ροζ άρα θα αδιαθετησω μέχρι αύριο! Παρασκευή περίμενα αλλά πραγματικά δεν ξέρω γιατί θα μου έρθει νωρίτερα! Το σημαντικό όμως είναι ότι ξεκινάω!

🥰🥰🥰🥰

 

Τελεια ακριβως ετσι παει οπως σου ειπαν. 

Μην αγχωνεσαι ουτε καν! Σιγα κι εγω λιχουδο ειμαι δεν μπορω να κανω διατροφη με τιποτα. Και τι Χριστουγεννα να μην φας 1,2,3,100 μελομακαρονα? 😂 ΕΓω παντως δεν μπορω να σταματησω!

Μην αγχωνεσαι οι εξετασεις μια χαρα θα ειναι. Απλα τωρα που θα ξεκινησεις ξεκινα να περιοριζεις το αλατι. Για να μην πριστεις. Λιγο μεχρι να τελειωσεις με την διαδικασια τουλαχιστον κανα μηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εσένα σου είπε ποσό τι θέλει ιδανικά; Εμένα μ είπε να το πάρω για 6 μηνες αν μείνω εγκυος να το σταματήσω…

Δεν μου είπε ακριβώς τιμή,  αλλά μου είπε οτι την θέλει κατεβασμένη , εγω είχα κανα 10 μονάδες πάνω απο το όριο, μου είπε οσο και να πέσει δεν τον πειράζει, η αύξηση τον πειράζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τις ευχές σας!!! Συγγνώμη που δεν σας απαντάω μία μία.... Θα επανέλθω τις επόμενες μέρες! 

@evaioan όντως αυτό είναι το θαύμα τις φύσης!!! Όσο κ να το κοιτάμε μας φαίνεται απίστευτο.... κ φαντάσου είναι το πιο μικρούλι μου, ο μεγάλος ήταν 3.650 και 53εκ! Είμαστε γυναίκες.... μπορούμε να καταφέρουμε τα πάντα!!!!!!

Να σου ζησει κοριτσι μου η προγκιπισα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σχετικα με το προϊόν που παρήγγειλα και έληγε 01/2022 μολις με πηραν τηλεφωνο και με ενημέρωσαν ότι δεν έχουν νέα παρτίδα του προϊόντος και θα μας επιστρέψουν τα χρήματα εντός 3 ημερών.

το αναφέρω επειδη με ρωτήσατε νωρίτερα...😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Δεν μου είπε ακριβώς τιμή,  αλλά μου είπε οτι την θέλει κατεβασμένη , εγω είχα κανα 10 μονάδες πάνω απο το όριο, μου είπε οσο και να πέσει δεν τον πειράζει, η αύξηση τον πειράζει 

Αα δεν ήταν παρά πολλή…εχεις και πολυκιστικες εσυ; Επειδή διάβαζα ότι η αυξημένη προλακτινη έχει και εικόνα πολυκυστικών! Αλλά Παρολαυτα δεν έμεινες εγκυος; Επειδή διάβασα πολλες ιστορίες ότι μολις έπεσε η ορμόνη έμειναν έγκυες…κ εμένα είναι περίπου 20 μονάδες πάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια σχετικα με το προϊόν που παρήγγειλα και έληγε 01/2022 μολις με πηραν τηλεφωνο και με ενημέρωσαν ότι δεν έχουν νέα παρτίδα του προϊόντος και θα μας επιστρέψουν τα χρήματα εντός 3 ημερών.

το αναφέρω επειδη με ρωτήσατε νωρίτερα...😘

Εγώ πάντως παράγγειλα αυτό που είχε στη hometest δε τα δοκίμασα ομως ακόμη…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ πάντως παράγγειλα αυτό που είχε στη hometest δε τα δοκίμασα ομως ακόμη…

πριν τα χρησιμοποιησεις, ριξε μια ματια για τη ληξη καλου κακου!!!😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Εχεις δίκιο απλά συγκίνησε γιατί θυμάσαι τι ωραία πράγματα έζησες μέσα σε εκείνο το σπίτι, αλλά οπως λες όταν ένα βιβλίο τελειώνει μια άλλη ιστορία σε ένα άλλο βιβλίο αρχίζει! Εγώ γενικά είμαι λίγο σταθερή κ δύσκολα αλλάζω γιατί είναι η ασφάλεια πολλες φορες, αλλά καποιες φορες πρέπει να προχωρούμε για να πάμε μπροστά σε όλους τους τομείς της ζωής μας, και σίγουρα η κάθε αλλαγή μας μαθαίνει πολλά και είναι πάντα για καλο

Αυτο το εμαθα καλα.. και εγω δυσκολα αλλαζω γιατι θελω σταθεροτητα και ασφαλεια αλλα αν συνεχιζα με αυτο το σκεπτικο και τον γαμο τωρα θα ζουσα ενα μαρτυριο.. ευτυχως που εφυγα.. τα ωραια ομως ναι δυσκολα τα αποχωριζεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

κι υστερα σου λενε μην πιστευεις στα ζωδια... αχαχαχχαχαχα!!! κι εγω ταυρινα ειμαι και δενομαι απιστευτα με τα πραγματα.. πρεπει να καταστραφουν για να τα αποχωριστω... αφου περυσι που ηταν να κανουμε μετακομιση το μαρτιο, εανακαλυψα ποσα αναμνηστικα και ενθυμια εχω κατω στην αποθηκη και μου πιανουν αχρηστο χωρο.. και να προσπαθει ο αντρας μου να με πεισει να τα πεταξουμε.. ειχα μεχρι και εισιτηρια απο τα αστικα της θεσσαλονικης (απο τα φοιτητικα χρονια!!!!!!!).. αχρηστα πραγματα μεν αλλα τοσες στιγμες ξεγνοιασιας... ταξιδι στο χρονο.....

εγω ζυγος αλλα και εγω δεν πεταω τπτ.. εχω τα εισητηρια του μετρο.. της εισοδου στην ακροπολη και πολλα αλλα απο τα παιδικα μου χρονια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω περιμενω περιοδο σαββατο αντε παρασκευη αλλα ειδα ροζ σημαδι πριν λιγο αν και συνηθως καφε εχω αλλα οκ.. αρα σημερα θα ερθει.. συνηθως ετσι γινεται.. αντε αυριο το πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Αυτο το εμαθα καλα.. και εγω δυσκολα αλλαζω γιατι θελω σταθεροτητα και ασφαλεια αλλα αν συνεχιζα με αυτο το σκεπτικο και τον γαμο τωρα θα ζουσα ενα μαρτυριο.. ευτυχως που εφυγα.. τα ωραια ομως ναι δυσκολα τα αποχωριζεσαι

Σίγουρα εχεις απόλυτο δίκιο! Πρέπει να είμαστε δυνατές και να βάλουμε πάνω από την ασφάλεια και τη σταθερότητα μας την αλλαγή… και εγώ έκανα πολλες αλλαγές αλλά μου πήρε ποσό καιρό να το αποφασίσω και ποσό καιρό να παλεύω με τον εαυτό μου! Αλλά ευτυχως ακόμα οι αλλαγές αυτες δεν με αδίκησαν…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

κοριτσια εγω περιμενω περιοδο σαββατο αντε παρασκευη αλλα ειδα ροζ σημαδι πριν λιγο αν και συνηθως καφε εχω αλλα οκ.. αρα σημερα θα ερθει.. συνηθως ετσι γινεται.. αντε αυριο το πολυ

Ισως είναι άλλο σημάδι;;; 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

κοριτσια εγω περιμενω περιοδο σαββατο αντε παρασκευη αλλα ειδα ροζ σημαδι πριν λιγο αν και συνηθως καφε εχω αλλα οκ.. αρα σημερα θα ερθει.. συνηθως ετσι γινεται.. αντε αυριο το πολυ

 

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ισως είναι άλλο σημάδι;;; 😍

κι εγω αυτο σκεφτηκα αμεσως!!!!! αλλα λεω θα γινω γραφικη να το πω...

μακαρι Ναντια μου να ειναι αιμα εμφυτευσης και οχι περιοδου!!!🙏🙏🙏🙏🎈❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Αα δεν ήταν παρά πολλή…εχεις και πολυκιστικες εσυ; Επειδή διάβαζα ότι η αυξημένη προλακτινη έχει και εικόνα πολυκυστικών! Αλλά Παρολαυτα δεν έμεινες εγκυος; Επειδή διάβασα πολλες ιστορίες ότι μολις έπεσε η ορμόνη έμειναν έγκυες…κ εμένα είναι περίπου 20 μονάδες πάνω 

Κορίτσι μου νιώθω τις ανησυχίες σου, όσο δεν φαντάζεσαι... ναι καλά θυμάσαι φουλ πολυκυστηκες είμαι 😂 ναι σωστά διάβασες και εγω εχω διαβάσει πολλές ιστορίες περι προλακτινης και σύλληψης, δυστυχώς εγω δεν τα κατάφερα, θα μπορούσα να συνεχίσω τις προσπάθειες,  αλλα πραγματικά δεν εχω ψυχικο απόθεμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα σε ολα τα κοριτσια της παρεας!!!!❤️❤️❤️

@Nandia-μου εγω κλασσικα δουλιτσα απο το σπιτι!!! χθες το απογευμα ξεπατωθηκαμε στις δουλειες στο νεο σπιτι και σημερα το ιδιο προβλεπεται... μετραμε αντιστροφα για τη μετακομιση!!!!!! σαββατο πρωι αποχαιρετω το σπιτακι μου το παλι!!!!! απο το καλοκαιρι του 2013 εμενα σε αυτο..... 8,5 χρονια.... εχω ζησει τοσα εδω μεσα και με πιανει μια νοσταλγια.....

απο την αλλη βεβαια τα καλυτερα ειναι μπροστα!!!!!!!! ☀️☀️🎈🎈🎈παμε σε σπιταρονα και γεμιζω με αισιοδοξια!!!! το ηθελα αυτο το βημα γτ δε μπορουσα αλλο τη στασιμοτητα.. ουτε παιδι εχει ερθει, ουτε σπιτι βρισκαμε τοσο καιρο, ουτε να κανουμε το γαμο μας με συγγενεις και φιλους να το χαρουμε... εγινε ενα βημα μεγαλο και θα ερθουν και τα αλλα!!! και φυσικα αν ειχε ερθει παιδι δε θα με ενοιαζε για το σπιτι.. ας μεναμε και στο ιδιο... απλα τωρα αλλαζει λιγο η ψυχολογια....

@Hopemumtobe ευχομαι τα συμπτωματα να ειναι για αλλο λογο!!!!🙏🙏 οσα κοριτσια εχουν μεινει εγκυες μας λενε οτι τα συμπτωματα μοιαζουν πολυ!!! ελπιζω να μη χρειαστει να κανετε επαναληπτικες εξετασεις και να ερθει το θαυμα συντομα!!!!! (επισης σημερα παρηγγειλα τα CoQ10 του αντρα μου απο ενα φαρμακειο στη Γλυφαδα... ελπιζω να μην ειχες παραγγειλει απο εκει τα χαλασμενα και τον δηλητηριασω!!!😇😂😂😂 θυμασαι απο που τα ειχες παραγγειλει;;)

apto smile τα πηρες?? Εγω επο εκει τα ειχαπαρει τα χαλασμενα🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

apto smile τα πηρες?? Εγω επο εκει τα ειχαπαρει τα χαλασμενα🙄

ω ρε φιλεεε!!!! ναι απο εκει τα παρηγγειλα.....😮😣☠️

ελπιζω λογω της επιστροφης των δικων σου να τα ελεγξαν αλλιως θα τους τα γυρισω πισω κι εγω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ω ρε φιλεεε!!!! ναι απο εκει τα παρηγγειλα.....😮😣☠️

ελπιζω λογω της επιστροφης των δικων σου να τα ελεγξαν αλλιως θα τους τα γυρισω πισω κι εγω.....

Αχ κριμα αλλα μπορει να ηταν τυχαιο γεγονος τοτε με το δικο μου.Στο είχα γράψει σε προσωπικομήνυμα αν δεις οτι ηταν απο εκει η παραγγελια αλλα λογικο να μην το θυμασαι! Εγω προχθες ξαναπαρηγγειλα απο το δικο σου φαρμακειο εν τω μεταξυ. Εγω τους τα ειχα στειλει πισω  τις βιταμινες κλπ γιατι ειπαν οτι θα τα στειλουν πισω  στην εταιρεια για να ελεγξουν παρτιδα οποτε μπορει να ειναι οκ. Οταν ανοιξεις το κουτι να τα ριξεις ολα πανω σε ενα χαρτι κουζινας να δεις αν ειναι οκ το χρωμα κλπ στις καψουλες, εμενα θυμασαι αντι για κιτρινο οι μισες ηταν  πορτοκαλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ κριμα αλλα μπορει να ηταν τυχαιο γεγονος τοτε με το δικο μου.Στο είχα γράψει σε προσωπικομήνυμα αν δεις οτι ηταν απο εκει η παραγγελια αλλα λογικο να μην το θυμασαι! Εγω προχθες ξαναπαρηγγειλα απο το δικο σου φαρμακειο εν τω μεταξυ. Εγω τους τα ειχα στειλει πισω  τις βιταμινες κλπ γιατι ειπαν οτι θα τα στειλουν πισω  στην εταιρεια για να ελεγξουν παρτιδα οποτε μπορει να ειναι οκ. Οταν ανοιξεις το κουτι να τα ριξεις ολα πανω σε ενα χαρτι κουζινας να δεις αν ειναι οκ το χρωμα κλπ στις καψουλες, εμενα θυμασαι αντι για κιτρινο οι μισες ηταν  πορτοκαλι!

θυμαμαι ενα σωρο πραγματα και ξεχναω τα βασικοτερα!!!!!😅😅😅

ναι αυτο θα κανουμε!!! κι ο θεος μαζι μας!!!😇😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια σχετικα με το προϊόν που παρήγγειλα και έληγε 01/2022 μολις με πηραν τηλεφωνο και με ενημέρωσαν ότι δεν έχουν νέα παρτίδα του προϊόντος και θα μας επιστρέψουν τα χρήματα εντός 3 ημερών.

το αναφέρω επειδη με ρωτήσατε νωρίτερα...😘

Τουλάχιστον τίμιοι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

 

κι εγω αυτο σκεφτηκα αμεσως!!!!! αλλα λεω θα γινω γραφικη να το πω...

μακαρι Ναντια μου να ειναι αιμα εμφυτευσης και οχι περιοδου!!!🙏🙏🙏🙏🎈❤️

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ισως είναι άλλο σημάδι;;; 😍

Οχι κορίτσια μου.. περίοδος είναι..  ξαναείδα λίγο καφέ σημάδι και έχω πονακια αρα αύριο θα έρθει η κυρία..  

Είναι 26η μέρα δεν υπάρχει περίπτωση για εμφύτευση.. θα είχε ήδη γίνει αλλά ούτε αυτό τον μήνα εγινε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

θυμαμαι ενα σωρο πραγματα και ξεχναω τα βασικοτερα!!!!!😅😅😅

ναι αυτο θα κανουμε!!! κι ο θεος μαζι μας!!!😇😇

χαχαχαχα αυτο σκεφτηκα να σου πω μα πως το ξεχασες αυτο😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

κι υστερα σου λενε μην πιστευεις στα ζωδια... αχαχαχχαχαχα!!! κι εγω ταυρινα ειμαι και δενομαι απιστευτα με τα πραγματα.. πρεπει να καταστραφουν για να τα αποχωριστω... αφου περυσι που ηταν να κανουμε μετακομιση το μαρτιο, εανακαλυψα ποσα αναμνηστικα και ενθυμια εχω κατω στην αποθηκη και μου πιανουν αχρηστο χωρο.. και να προσπαθει ο αντρας μου να με πεισει να τα πεταξουμε.. ειχα μεχρι και εισιτηρια απο τα αστικα της θεσσαλονικης (απο τα φοιτητικα χρονια!!!!!!!).. αχρηστα πραγματα μεν αλλα τοσες στιγμες ξεγνοιασιας... ταξιδι στο χρονο.....

Αχαχααχχ έτσι ειμαι κ εγώ δεν πετάω τιποτα ούτε τα εισιτήρια..ρακοσυλλέκτη με λέει ο άντρας μου😂😂😂 (κ δεν είμαι ταύρος😆)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...