Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ασε ποσα σεναρια περνανε απο το μυαλο μας... μηπως τα σπερματοζωαρια δεν τρεχουν πολυ, μηπως ειναι λιγα, μηπως να κατσω με τα ποδια πανω κι αλλα 1000 μηπως...

σημερα το πρωι ειχαμε επαφη με τον αντρα μου και μου λεει μηπως να κατσεις λιγο με τα ποδια πανω;; του λεω οχι δεν θα κατσω.. κατσαμε ενα 10λεπτο ξαπλωμενοι γτ το θελαμε και χουζουρευαμε και ως εκει... τοσους μηνες που το εκανα τι καταλαβα;;;; (το εχω κανει σιγουρα 3-4 μηνες αυτο με τα ποδια πανω στις γονιμες μερες και τιποτα φυσικα....)

oχι ενταξει δεν εφτασα μεχρι εκει.. δεν σηκωνω τα ποδια ψηλα χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια αυτό είναι ένας πολύ κακος μύθος που κυκλοφορεί. Μου τά έχουν πει τόσοι γιατροί μην μπαίνετε σε αυτές τις διαδικασίες. 

Η φύση είναι έτσι ώστε Δεν χρειάζονται ψηλά πόδια για να συλλάβει μία γυναίκα τα  Σπερματοζωάρια ξέρουν και κινούνται και για αυτο έχουν δημιουργηθεί. Το μόνο που θέλει είναι όντως να κάθεσαι 10 λεπτακια να του δίνεις τον χρόνο του και να μην τρέχεις να πλυθείς. Εγώ η αλήθεια είναι ότι συνήθως σηκώνομαι να πλυθω. Τον τελευταίο καιρό μόνο καθόμουν 10 λεπτά ειδικά στις γόνιμες μέρες.  Αυτό τον μήνα πρώτη φορά που προσπαθώ κάτι τέτοιο. Είναι ότι δεν σηκώνομαι καθόλου. Βάζω μια πετσέτα από κάτω και κοιμάμαι έτσι. Και αργότερα  μέσα στην νύχτα που σηκώνομαι να πάω τουαλέτα πλένονται κιόλας. Εκεί βγαίνουν όλα κατευθείαν ..οπότε τουλάχιστον στους δίνω 5 ώρες να μείνουν μέσα. Τιμωρία εκεί με το ζόρι. Χαχααχ

 

 

εγω βαζω σερβιετακι αρα δεν εχω εννοια.. συνηθως με παιρνει ο υπνος αρα κανω το πρωι μπανιο αλλα και να μην κοιμηθω δινω καμια ωρα τουλαχιστον περιθωριο για να σηκωθω να πλυθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια αυτό είναι ένας πολύ κακος μύθος που κυκλοφορεί. Μου τά έχουν πει τόσοι γιατροί μην μπαίνετε σε αυτές τις διαδικασίες. 

Η φύση είναι έτσι ώστε Δεν χρειάζονται ψηλά πόδια για να συλλάβει μία γυναίκα τα  Σπερματοζωάρια ξέρουν και κινούνται και για αυτο έχουν δημιουργηθεί. Το μόνο που θέλει είναι όντως να κάθεσαι 10 λεπτακια να του δίνεις τον χρόνο του και να μην τρέχεις να πλυθείς. Εγώ η αλήθεια είναι ότι συνήθως σηκώνομαι να πλυθω. Τον τελευταίο καιρό μόνο καθόμουν 10 λεπτά ειδικά στις γόνιμες μέρες.  Αυτό τον μήνα πρώτη φορά που προσπαθώ κάτι τέτοιο. Είναι ότι δεν σηκώνομαι καθόλου. Βάζω μια πετσέτα από κάτω και κοιμάμαι έτσι. Και αργότερα  μέσα στην νύχτα που σηκώνομαι να πάω τουαλέτα πλένονται κιόλας. Εκεί βγαίνουν όλα κατευθείαν ..οπότε τουλάχιστον στους δίνω 5 ώρες να μείνουν μέσα. Τιμωρία εκεί με το ζόρι. Χαχααχ

 

 

😆😆 γελαω με την τιμωρια!!!

το εκανα και καλα να τα σπρωξω προς τα κατω!! να πανε πιο γρηγορα προς τις σαλπιγγες.. εκατσα 10 λεπτα και ως εκει.. θα σταματησω τα παρανοικα γτ και τοσο καιρο που τα εκανα δεν ειδα χαιρι...😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

oχι ενταξει δεν εφτασα μεχρι εκει.. δεν σηκωνω τα ποδια ψηλα χαχαχ

τραγικη εχω γινει εεε;;;;😅😅😅 ειπα να εξαντλησω ολες τις πιθανοτητες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως επίσης ...σκεφτόμαστε ότι με την σπερματεγχυση μπαίνει πιο μέσα στο σπέρμα και το βοηθάμε. Και είχα δει μια ξένη στο εξωτερικό με κάτι βίντεο, ότι είχε πάρει και αυτή κάτι σαν καθετήρα για να το κάνει μόνη της. 

Ειχα μιλήσει με την εμβρυολογο και της είχα αναφέρει και αυτό το βίντεο. Και μου λέει ότι αυτό είναι τραγικό..το σπέρμα είναι κάπως οξύ μου είπε για το γυναικείο σώμα .και αν μπει απότομα βαθιά μέσα μπορεί η γυναίκα να πάθει σοκ. Για αυτό μέχρι να φτάσει μέσα λέει αυτό μπλέκεται με τα υγρά της γυναίκας και του αλλάζει την σύσταση και το κανει πιο φιλικό. Για αυτό και στην σπερματεγχυση το επεξεργάζονται. Γιατί αν το έβαζαν έτσι κατευθείαν μέσα θα κάνανε ζημιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τραγικη εχω γινει εεε;;;;😅😅😅 ειπα να εξαντλησω ολες τις πιθανοτητες!!

Eτσι επαθα στον 2ο μου που το παλευα μετα απο την αποβολη.. οτι πιθανοτητα υπηρχε την ειχα εξαντλησει αλλα ευτυχως στον 5ον μηνα (αφου αφησα 3 να περασουν) εμεινα εγκυος και δεν εγινα εντελως παρανοϊκη χαχαχαχα το βλεπω να γινομαι αυτη την φορα ομως.. 5ος μηνας τωρα.. με βλεπω να κραμιεμαι σαν την νυχτεριδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Eτσι επαθα στον 2ο μου που το παλευα μετα απο την αποβολη.. οτι πιθανοτητα υπηρχε την ειχα εξαντλησει αλλα ευτυχως στον 5ον μηνα (αφου αφησα 3 να περασουν) εμεινα εγκυος και δεν εγινα εντελως παρανοϊκη χαχαχαχα το βλεπω να γινομαι αυτη την φορα ομως.. 5ος μηνας τωρα.. με βλεπω να κραμιεμαι σαν την νυχτεριδα

ρε τι ωραια που τα λες!!!!!!!!!!!😂😂😂😂 σαν τη νυχτεριδα!!!!!αχαχααχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

ρε τι ωραια που τα λες!!!!!!!!!!!😂😂😂😂 σαν τη νυχτεριδα!!!!!αχαχααχααχ

ναι ωρες ωρες εχω εμπνευση χαχαχαχαχααχχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κοριτσια μου @Raf123 και @Nandia- να ξερετε!!! Ιουνιο ή Ιουλιο θα ερθω κυπρο!!!!! παντρευεται ο ξαδερφος του αντρα μου!!!!!

Ευχομαι να εχουμε ολες φουσκωμενες κοιλιτσες και να βρεθουμε για καφε!!!!! (ντεκαφεινε φυσικα!!😏 στην κατασταση μας!!!! 🤣🤣🤣)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Α κοριτσια μου @Raf123 και @Nandia- να ξερετε!!! Ιουνιο ή Ιουλιο θα ερθω κυπρο!!!!! παντρευεται ο ξαδερφος του αντρα μου!!!!!

Ευχομαι να εχουμε ολες φουσκωμενες κοιλιτσες και να βρεθουμε για καφε!!!!! (ντεκαφεινε φυσικα!!😏 στην κατασταση μας!!!! 🤣🤣🤣)

Tελειαααα.. εγω δεν ξερω αν θα εχω αλλα δεν παιζει ρολο.. να κανονισουμε συναντηση.. σε ποια πολη θα εισαι?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Tελειαααα.. εγω δεν ξερω αν θα εχω αλλα δεν παιζει ρολο.. να κανονισουμε συναντηση.. σε ποια πολη θα εισαι?

 

Στη Λεμεσο νομιζω οτι μενουν... ειστε μακρυα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

ασε ποσα σεναρια περνανε απο το μυαλο μας... μηπως τα σπερματοζωαρια δεν τρεχουν πολυ, μηπως ειναι λιγα, μηπως να κατσω με τα ποδια πανω κι αλλα 1000 μηπως...

σημερα το πρωι ειχαμε επαφη με τον αντρα μου και μου λεει μηπως να κατσεις λιγο με τα ποδια πανω;; του λεω οχι δεν θα κατσω.. κατσαμε ενα 10λεπτο ξαπλωμενοι γτ το θελαμε και χουζουρευαμε και ως εκει... τοσους μηνες που το εκανα τι καταλαβα;;;; (το εχω κανει σιγουρα 3-4 μηνες αυτο με τα ποδια πανω στις γονιμες μερες και τιποτα φυσικα....)

Συμφωνώ μαζί σου πόσες ιστορίες ακούσαμε ότι έμειναν έγκυες μετα την επαφή έκαναν κ μπάνιο και εμεις καθόμαστε με τα πόδια πάνω για 15 λεπτά…άμα είναι να έρθει πιστεύω θα έρθει είτε κάτσουμε με τα πόδια πάνω είτε κάνουμε μπάνιο μετα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Στη Λεμεσο νομιζω οτι μενουν... ειστε μακρυα;;

για τα δεδομενα της ελλαδας οχι.. για την κυπρο μετρια.. ενα 45 λεπτο αλλα ειναι η αγαπημενη μας πολη ετσι ανετα θα ερθουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

μου ρθε και ειδοποιηση απ το φορουμ!! εγινα "Grand Master" (μη συλληψης θα πω εγω!!!!😆)

Χαχαχαχα μου τελείωσαν οι αντιδράσεις!!! Έλα ρε πρώτα πήραμε τους τίτλους σπουδών, μετά να βρουμε ένα σοι άνθρωπο να κάνουμε οικογένεια ε τώρα πρέπει να κατακτήσουμε και τους τίτλους του mammyland κ μετά θα παρουμε και τον καλύτερο τίτλο αυτό της μαμας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

για τα δεδομενα της ελλαδας οχι.. για την κυπρο μετρια.. ενα 45 λεπτο αλλα ειναι η αγαπημενη μας πολη ετσι ανετα θα ερθουμε

τελειααα!!!!! μακαρι να το κανονισουμε και να βρεθουμε!!!!😁❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Α κοριτσια μου @Raf123 και @Nandia- να ξερετε!!! Ιουνιο ή Ιουλιο θα ερθω κυπρο!!!!! παντρευεται ο ξαδερφος του αντρα μου!!!!!

Ευχομαι να εχουμε ολες φουσκωμενες κοιλιτσες και να βρεθουμε για καφε!!!!! (ντεκαφεινε φυσικα!!😏 στην κατασταση μας!!!! 🤣🤣🤣)

Ααα τέλεια ☺️☺️☺️ Μας φαντάζομαι ολες με τις φουσκωμένες κοιλιές!! Θα έρθετε δλδ;; 
 

Τωρα π λες γάμους!!! Το 2022 θα δουλευουμε για τους γάμους πραγματικά όσοι ακυρώθηκαν έχουν μπει όλοι για το 2022 😳😳😳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Στη Λεμεσο νομιζω οτι μενουν... ειστε μακρυα;;

1 ώρα δρόμος είναι σιγά εννοείται θα έρθουμε μακάρι να μπορούμε γιατί θέλω να σας γνωρίσω ❤️❤️❤️ Ολες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια το σημερινό μάλλον αυτό φαίνεται πιο θετικό 

18FC7BA8-AFEF-4D67-B3E3-7103E9E84603.thumb.jpeg.36f388dd0e74a467c3cbefd730757f7f.jpeg

Ναι κορίτσι μου. Έτσι είναι το θετικό. 

Καρα θετικό είναι τώρα. Μπράβο. Σήμερα και αύριο επαφουλες. Και κοιμήσου κιόλας μετά την επαφή.αστο πλενεσαι αργότερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ααα τέλεια ☺️☺️☺️ Μας φαντάζομαι ολες με τις φουσκωμένες κοιλιές!! Θα έρθετε δλδ;; 
 

Τωρα π λες γάμους!!! Το 2022 θα δουλευουμε για τους γάμους πραγματικά όσοι ακυρώθηκαν έχουν μπει όλοι για το 2022 😳😳😳

σιγουρα θα ερθουμε!!!!!!! ειναι πολυ αγαπημενος ξαδερφος του αντρα μου!!!! αν και δευτερα ξαδερφια, μεγαλωσαν μαζι!!! να πανε ολα καλα με τον κοβιντ και να περασουμε τελεια ευχομαι! να το χαρουμε!!!

αστα ναι!!!! απειροι γαμοι φετος!!!!!

μαζι στους απειρους και οι δικοι μας!!!!!😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

1 ώρα δρόμος είναι σιγά εννοείται θα έρθουμε μακάρι να μπορούμε γιατί θέλω να σας γνωρίσω ❤️❤️❤️ Ολες 

οταν θα εχω νεοτερα θα σας πω!!!!! εννοω ημερομηνιες κλπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια το σημερινό μάλλον αυτό φαίνεται πιο θετικό 

18FC7BA8-AFEF-4D67-B3E3-7103E9E84603.thumb.jpeg.36f388dd0e74a467c3cbefd730757f7f.jpeg

ναι!!! καραθετικο που λεει και η @babyblue94!!! αν οχι σημερα (επειδη χθες ειχατε την επαφουλα σας) αυριο δωστε τα ολα!!!!!🎉🎉🎉🎉 ευχομαι να μας πεις τα ευχαριστα σε 14 μερουλες!!!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

οταν θα εχω νεοτερα θα σας πω!!!!! εννοω ημερομηνιες κλπ...

Λες να παντρευτεί την ξαδέρφη μου; 🙄😅Είναι από Λεμεσό και έχει γάμο τον Ιούνιο αν δεν κάνω λαθος…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι κορίτσι μου. Έτσι είναι το θετικό. 

Καρα θετικό είναι τώρα. Μπράβο. Σήμερα και αύριο επαφουλες. Και κοιμήσου κιόλας μετά την επαφή.αστο πλενεσαι αργότερα. 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι!!! καραθετικο που λεει και η @babyblue94!!! αν οχι σημερα (επειδη χθες ειχατε την επαφουλα σας) αυριο δωστε τα ολα!!!!!🎉🎉🎉🎉 ευχομαι να μας πεις τα ευχαριστα σε 14 μερουλες!!!!!🙏🙏🙏

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσια μου!!! ❤️❤️🙏🙏 μακάρι όλα να πάνε καλά αν όχι τουλάχιστον να το ευχαριστηθούμε 😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...