Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! μολις γυρισα απο τουαλετα και ηρθαν τα γνωστα προεορτια!!! (βεβαια πιο κοκκινα απ οτι συνηθως αλλα λογικα αυτα ειναι...) ερχεται η περιοδος και ξαναρχιζουμε προσπαθειες!!!!!!!! 😁😁😁

Επιτελους θα πεταξουμε το σκουφακι!!!!!! 😆😆🎉🎉🎉🎉

(δεν ξερω αν αιμαι υπερβολικη με την προφυλαξη-δεδομενου οτι οι γονιμες μερες εχουν περασει προ πολλου αλλα μεχρι και χθες που ειχαμε επαφη, πηραμε προφυλαξεις να ειμαστε σιγουροι....)

Τέλεια κορίτσι μου. Άντε αυτό τον μήνα με τέτοια ανεβασμένη διάθεση. Θα του δώσετε να καταλάβει. Ερχεται μου φαίνεται το νινι. Θα βγει και ορεξατο και όχι με το ζόρι. ♥️😉😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου, σας ευχαριστώ πάρα πο΄ολύ για ενδιαφέρον!💖

Σήμερα  ΄΄'ηταν looong dat είχα τη δεύτερη δόση εμβολίου και στο καπάκι γιατρό άνδρα μου. Δεν πήγαμε στο χειρουργό μας αλλά σε άναν πολύ καλό εδώ. Ευτυχω΄ς  τα νέα είναι καλά (ουφ!!!!!) δεν έχει κάποια επιπλοκή από επέμβαση (υπάρχουν κάποιες όχι και τόσο σπάνιες επιπλοκές) και  του είπε ότι μά΄λλον επιμένει ο πόνος για νευρολογικούς λόγους και του συνέστησε να πάρει κάποιες βιταμίνες για 10 ημέρες και σε λίγες εβδομάδες να κάνουμε μια καλλιέργεια ούρων κλπ. Οπότε πήραμε μια ανάσα!!😇 Γιατί είχα αγχωθεί μην τρέχουμε πάλι σε γιατρούς Χριστούγεννα!

Ελπίζω να πάμε καλυτερα!💖

 

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μουυυ!!!!!❤️❤️❤️

@babyblue94κοριτσι μου μην επηρεαζεσαι.. πηρες μια γνωμη και προχωρα παρακατω. ειναι λιγο στενομυαλος ο γιατρος!!! απλα για το ειδος της σαλπιγγογραφιας (επειδη το εψαξα παρα πολυ) οντως η μεθοδος που εκανες εσυ λεγεται υπερηχοσαλπιγγογραφια και η κλασσικη μεθοδος λεγεται υστεροσαλπιγγογραφια ή σκέτο σαλπιγγογραφια. επειδη κι εγω ειχα διχαστει πολυ, μου εστειλε πμ μια κοπελα απο το φορουμ και μου εξηγουσε οτι αρχικά ειχε κανει τη νεα μεθοδο και δεν της βρηκαν ινομυωματα τα οποια εντοπιστηκαν με την κλασσικη μεθοδο. ειναι κοριτσι εξωσωματικης και οταν αλλαξε κεντρο επεμειναν να κανει και την κλασσικη μεθοδο που εδειξε αλλη εικονα.. τωρα τι να σου πω; και η δικη μου η γιατρος επεμεινε να κανω την κλασσικη γτ λεει η αλλη δε δειχνει. αλλα γιατρος δεν ειμαι.. ουτε ξερω.. απλα καταθετω εμπειριες και αποψεις... και ΠΡΟΦΑΝΩΣ αυτο με το μητερα και το λυμπεροπουλο ειναι μουφα!! Ειπαμε!!!!! λες και στην υπολοιπη αττικη/ελλαδα δεν κανουν αξιοπιστες εξετασεις!!!! Ελεος!!!!! 😒😒

@Κατεριναπαπειχες καποιο νεο με την επιτροπη;;;

@Hopemumtobe σημερα θα πατε στο γιατρο;; ελπιζω να ειναι ολα καλα με τον αντρα σου και να φυγει αμεσα ο πονος που εχει.🙏🙏 ποσο ταλαιπωριεστε ρε παιδι μου..😔 κι αυτος που ποναει κι εσυ που το περνας μαζι του! υπομονη να δουμε τι θα σας πει... 

καλη δουλιτσα σε οσα κοριτσια εργαζονται!!!! 😃

στις πριν 7 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 

@babyblue94μην το σκέφτεσαι κανε ότι δεν πηγές ποτέ και δε τα άκουσες ποτέ!!! Το είπες κ μόνη σου είναι ενας γιατρος παλιός με τις δικές του στενές απόψεις που δε σημαίνει ότι είναι κ σωστές!!! 
 

@Κατεριναπαποταν εχεις νέα θα περιμένουμε να μας πεις :) μην αγχώνεσαι όλα καλά θα είναι

 

@Hopemumtobeμακαρι να μην είναι τίποτα άλλο και απλά να καθυστερεί η ανάρρωση :) περαστικά σας 

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ναι ναι κορίτσι μου θα σας ενημερώσω, πρώτα εσας και μετά τον άντρα μου 😂😂 

@Hopemumtobe αχχ έχασα αυτό το μνμ... τι έγινε κορίτσι μου? Ο άντρας σου πονάει ? Σωστά κατάλαβα? Μιλήσατε με γιατρό? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

ναι εχει ισορροπισει με την FSH.. μου εφυγε ενα βαρος απιστευτο.. ειμουν και πιο ηρεμη αυτη την φορα

Κι εμένα καλά μου φαίνονται τα αποτελέσματα σου κορίτσι μου, μπράωβο πολύ χαίρομαι ξέρω πως τα είχες κι εσύ αγωνία! Εννοείται βέβαια να δεις τι θα σου πει και ο γιατρός σου💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

οπως τα λεει η @babyblue94!! Γενικα παντως να προσεχετε γτ πολυς κοσμος ειναι χυμα εξω.. (βεβαια ισως ειμαι κι εγω η περιεργη 😅😅 αλλα κοριτσια εγω συνεχιζω να φοραω μασκα εξω κανονικοτατα!!)

καθε μερα μαθαινω και για αλλο φιλο/γνωστο οτι εχει κοβιντ...

την περασμενη εβδομαδα κολλησε ο πεθερος μου και περασαμε μεγαλη ταραχη! ειναι 69 και εχει ΧΑΠ. δοξα το θεο το ξεπερασε, απλα ειχε για αρκετες μερες 39 πυρετο και ανεβοκατεβαινε το οξυγονο του.. ειχε εμβολιαστει με το αστρα και 2η δοση ηταν τον ιουνιο..

Αχ Τόνια μου θυμίζεις το πως κυκλοφορώ εγώ έξω μασκοφόρος! ήρθε σήμερα ο delivery από καφέ και του λέω βάζω στοίχημα ότι μόνο εγώ σου ανοίγω με μάσκα ε?🤣🤣🤣

Πάλι καλά που πεθερός σου είναι καλά! Πολύ χαίρομαι!💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! μολις γυρισα απο τουαλετα και ηρθαν τα γνωστα προεορτια!!! (βεβαια πιο κοκκινα απ οτι συνηθως αλλα λογικα αυτα ειναι...) ερχεται η περιοδος και ξαναρχιζουμε προσπαθειες!!!!!!!! 😁😁😁

Επιτελους θα πεταξουμε το σκουφακι!!!!!! 😆😆🎉🎉🎉🎉

(δεν ξερω αν αιμαι υπερβολικη με την προφυλαξη-δεδομενου οτι οι γονιμες μερες εχουν περασει προ πολλου αλλα μεχρι και χθες που ειχαμε επαφη, πηραμε προφυλαξεις να ειμαστε σιγουροι....)

Τέλεια,💖 καλή επιτυχία αυτό το μήνα🎉🎉🎉💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! μολις γυρισα απο τουαλετα και ηρθαν τα γνωστα προεορτια!!! (βεβαια πιο κοκκινα απ οτι συνηθως αλλα λογικα αυτα ειναι...) ερχεται η περιοδος και ξαναρχιζουμε προσπαθειες!!!!!!!! 😁😁😁

Επιτελους θα πεταξουμε το σκουφακι!!!!!! 😆😆🎉🎉🎉🎉

(δεν ξερω αν αιμαι υπερβολικη με την προφυλαξη-δεδομενου οτι οι γονιμες μερες εχουν περασει προ πολλου αλλα μεχρι και χθες που ειχαμε επαφη, πηραμε προφυλαξεις να ειμαστε σιγουροι....)

Δεν είσαι υπερβολική και εγώ πριν τις ελεύθερες επαφές όλο το καιρό με προφύλαξη κάναμε γιατί φοβόμουν τρομάρα μου 🤣🤣😅😅

εμενα δεν μιυ ήρθε σήμερα η περίοδος μάλλον αύριο θα μιυ έρθει πάντως δεν έχω συμπτώματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δεν είσαι υπερβολική και εγώ πριν τις ελεύθερες επαφές όλο το καιρό με προφύλαξη κάναμε γιατί φοβόμουν τρομάρα μου 🤣🤣😅😅

εμενα δεν μιυ ήρθε σήμερα η περίοδος μάλλον αύριο θα μιυ έρθει πάντως δεν έχω συμπτώματα 

Οπααααα!!!! Ραφαελιτα;;;!!!! Μηπως δεν ερθει η ρουφιανα;;; λες να πας στο γυναικολογο για αλλο λογο τελικα;; Εσυ αν θυμαμαι καλα εχεις νευρα κ πονοκεφαλο οταν περιμενεις... Τωρα πως εισαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου, σας ευχαριστώ πάρα πο΄ολύ για ενδιαφέρον!💖

Σήμερα  ΄΄'ηταν looong dat είχα τη δεύτερη δόση εμβολίου και στο καπάκι γιατρό άνδρα μου. Δεν πήγαμε στο χειρουργό μας αλλά σε άναν πολύ καλό εδώ. Ευτυχω΄ς  τα νέα είναι καλά (ουφ!!!!!) δεν έχει κάποια επιπλοκή από επέμβαση (υπάρχουν κάποιες όχι και τόσο σπάνιες επιπλοκές) και  του είπε ότι μά΄λλον επιμένει ο πόνος για νευρολογικούς λόγους και του συνέστησε να πάρει κάποιες βιταμίνες για 10 ημέρες και σε λίγες εβδομάδες να κάνουμε μια καλλιέργεια ούρων κλπ. Οπότε πήραμε μια ανάσα!!😇 Γιατί είχα αγχωθεί μην τρέχουμε πάλι σε γιατρούς Χριστούγεννα!

Ελπίζω να πάμε καλυτερα!💖

 

 

 

 

Μπραβο κοριτσι μου!!!! Πολυ χαρηκα μ τα νεα σου!!! Σιδετενιος να ειναι κ καντε λιγη υπομονη ακομα... 

Οι βιταμινες που του εδωσε για τι ειναι;;

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ Τόνια μου θυμίζεις το πως κυκλοφορώ εγώ έξω μασκοφόρος! ήρθε σήμερα ο delivery από καφέ και του λέω βάζω στοίχημα ότι μόνο εγώ σου ανοίγω με μάσκα ε?🤣🤣🤣

Πάλι καλά που πεθερός σου είναι καλά! Πολύ χαίρομαι!💖

Ρε συ κι εγω τα ιδια κανω!!!!! Παραγγειλαμε πριν 2-3 εβδομαδες κ ανοιξα με μασκα. Λεω η μιση ντροπη δικη μου κ η μιση δικη του. Που ξερω εγω που ηταν πριν ο ανθρωπος;; Σε τοσα σπιτια παει....

Ναι δοξα το θεο ολα καλα ο πεθερουλης!!!😁😁😍

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Τέλεια,💖 καλή επιτυχία αυτό το μήνα🎉🎉🎉💖💖💖

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Και μονο που θα εχουμε ελςυθερες επαφες θα ναι αααααλλο πραγμα!!!! 🤭🤭🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!!!! Πολυ χαρηκα μ τα νεα σου!!! Σιδετενιος να ειναι κ καντε λιγη υπομονη ακομα... 

Οι βιταμινες που του εδωσε για τι ειναι;;

Ρε συ κι εγω τα ιδια κανω!!!!! Παραγγειλαμε πριν 2-3 εβδομαδες κ ανοιξα με μασκα. Λεω η μιση ντροπη δικη μου κ η μιση δικη του. Που ξερω εγω που ηταν πριν ο ανθρωπος;; Σε τοσα σπιτια παει....

Ναι δοξα το θεο ολα καλα ο πεθερουλης!!!😁😁😍

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Και μονο που θα εχουμε ελςυθερες επαφες θα ναι αααααλλο πραγμα!!!! 🤭🤭🤭🤭

Neurobion για νευρολογικό μπουστάρισμα, πάιρνειο και τα υπόλοιπα για σπέρμα, συναξιούχο τον κατήντησα 🤣🤣🤣

Εσείς είχατε κανένα νέο με ωράριο άνδρα σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Neurobion για νευρολογικό μπουστάρισμα, πάιρνειο και τα υπόλοιπα για σπέρμα, συναξιούχο τον κατήντησα 🤣🤣🤣

Εσείς είχατε κανένα νέο με ωράριο άνδρα σου??

Τιποτα κοριτσι μου.. απο φλεβαρη μαλλον θα παρουν ατομο οποτε ετσι απογευματινος θα ειναι μεχρι ανοιξη...

Τωρα παλευουμε να παρουμε κοινες αδειες χριστουγεννων για να παμε καμια εκδρομουλα.. κοιτουσαμε για ζαγοροχωρια ή καστορια για το 4ημερο των Φωτων....😍😍😍😍🎉🎉🎉

Εσεις κοριτσια μου τι θα κανετε τις γιορτες;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Τιποτα κοριτσι μου.. απο φλεβαρη μαλλον θα παρουν ατομο οποτε ετσι απογευματινος θα ειναι μεχρι ανοιξη...

Τωρα παλευουμε να παρουμε κοινες αδειες χριστουγεννων για να παμε καμια εκδρομουλα.. κοιτουσαμε για ζαγοροχωρια ή καστορια για το 4ημερο των Φωτων....😍😍😍😍🎉🎉🎉

Εσεις κοριτσια μου τι θα κανετε τις γιορτες;;

 

Εγώ είναι να πάω ένα μικρό tour στην Γερμανία. Τρεις διαφορετικές πόλεις. Έχω κλείσει τα πάντα και περίμενα να δω μήπως βγάλουν περίεργα μέτρα για να ακυρώσω. Έως τώρα είναι εντάξει. Τα μέτρα είναι για τους ανεμβολιαστους οπότε δεν έχουμε θέμα..θα δίξει ωστόσο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ είναι να πάω ένα μικρό tour στην Γερμανία. Τρεις διαφορετικές πόλεις. Έχω κλείσει τα πάντα και περίμενα να δω μήπως βγάλουν περίεργα μέτρα για να ακυρώσω. Έως τώρα είναι εντάξει. Τα μέτρα είναι για τους ανεμβολιαστους οπότε δεν έχουμε θέμα..θα δίξει ωστόσο.....

Αχ φανταστικα!!!! Κ θα ειναι στολισμενα!! Να περασετε υπεροχααα!!! 💘💘💘💘💘

Γενικα νομιζω οι ανεμβολιαστοι θα περιοριστουν πολυ.. 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου καλοτάξιδο το θεματάκι σας!!! Εύχομαι η νέα χρονιά να σας βρει με μωράκια στις κοιλίτσες σας!! Υπομονή Πίστη και πολλές αγκαλίτσες θα φέρουν το επιθυμητό αποτέλεσμα!! Καλές γιορτές να έχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Οπααααα!!!! Ραφαελιτα;;;!!!! Μηπως δεν ερθει η ρουφιανα;;; λες να πας στο γυναικολογο για αλλο λογο τελικα;; Εσυ αν θυμαμαι καλα εχεις νευρα κ πονοκεφαλο οταν περιμενεις... Τωρα πως εισαι;;;

Δε νομίζω γιατί πήγα γυμναστική και έβγαλα το προγραμμα με ευκολία άρα πάμε τον άλλο μήνα…η αλήθεια είναι ότι δεν περιμένω κ πολλά γιατί η καλή η ημέρα έπεσε το Σάββατο του συνεδρίου που ήμουν πτώμα κ τίποτα δεν κάναμε…είχαμε επαφή την προηγούμενη κ την επόμενη… δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε περιόδου δλδ ούτε πονακια ούτε το στήθος ούτε φούσκωμα τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου, σας ευχαριστώ πάρα πο΄ολύ για ενδιαφέρον!💖

Σήμερα  ΄΄'ηταν looong dat είχα τη δεύτερη δόση εμβολίου και στο καπάκι γιατρό άνδρα μου. Δεν πήγαμε στο χειρουργό μας αλλά σε άναν πολύ καλό εδώ. Ευτυχω΄ς  τα νέα είναι καλά (ουφ!!!!!) δεν έχει κάποια επιπλοκή από επέμβαση (υπάρχουν κάποιες όχι και τόσο σπάνιες επιπλοκές) και  του είπε ότι μά΄λλον επιμένει ο πόνος για νευρολογικούς λόγους και του συνέστησε να πάρει κάποιες βιταμίνες για 10 ημέρες και σε λίγες εβδομάδες να κάνουμε μια καλλιέργεια ούρων κλπ. Οπότε πήραμε μια ανάσα!!😇 Γιατί είχα αγχωθεί μην τρέχουμε πάλι σε γιατρούς Χριστούγεννα!

Ελπίζω να πάμε καλυτερα!💖

 

 

 

 

Πάλι καλά όλα καλά με το χειρουργείο …εντάξει τώρα με τις συγκεγκρΕμενες βιταμίνες θα του περάσει πιστεύω αλλά ισως θέλει χρόνο… πειράχθηκε νεύρο δλδ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρία Δημήτρης:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ

 

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita?                                                                                    

Lacostaki:15/12

Ntinaki83:?

Mimi26:17/11

 misofeggaro:? 

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:08/12

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:03/01

Hopemumtobe:27/12

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :02/12

Tina21:13/10

babyblue94:16/12

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα... παρασκευουλα ζαχαρη παρασκευουλα μελι...τι κανετε? πως ειστε?

ολο και πλησιαζουν τα χριστουγεννα χο! χο! χο!

@Raf123στον μεγαλο μου ουτε εγω ειχα συμπτωματα.. φανταστου οτι περασε μια βδομαδα απο την περιοδο και δεν το ειχα καταλαβει.. απλα σε καποια φαση λεω ποτε επρεπε να αδιαθετησω και εκανα το τεστ να σιγουρευτω οτι δεν ειμουν εγκυος γιατι ειμουν σιγουρη οτι δεν ειμουν αφου μονο μια μερα καναμε μεσα σε ολο τον μηνα (τρεχαμε για τα τελευταια του σπιτιου και θα μετακομιζαμε) ε τελικα βεβαιωθηκα οτι ειμουν.. μετα βεβαια μεχρι τον 6ον μηνα με ξεκανε ο σπορος αλλα χαλαλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Δε νομίζω γιατί πήγα γυμναστική και έβγαλα το προγραμμα με ευκολία άρα πάμε τον άλλο μήνα…η αλήθεια είναι ότι δεν περιμένω κ πολλά γιατί η καλή η ημέρα έπεσε το Σάββατο του συνεδρίου που ήμουν πτώμα κ τίποτα δεν κάναμε…είχαμε επαφή την προηγούμενη κ την επόμενη… δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε περιόδου δλδ ούτε πονακια ούτε το στήθος ούτε φούσκωμα τίποτα 

ποτε δεν ξερεις ποτε θα ερθει το θαυματακι!!! θα δειξει σημερα κοριτσι μου..😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita?                                                                                    

Lacostaki:15/12

Ntinaki83:?

Mimi26:17/11

 misofeggaro:? 

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:08/12

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:10/11

Hopemumtobe:14/10

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :02/12

Tina21:13/10

babyblue94:16/12

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

κοριτσι μου καλημερα!!! εγω δεν εχω δωσει ημερομηνια για Δεκεμβριο για να μη σε παιδευω τζαμπα.. θα σου στειλω κατευθειαν για τον επομενο μηνα.. βαλε με 03/01.. Ευχαριστω!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια επιτελους Παρασκευή 😄😄😄 αύριο θα στολισω γιουπι 🎄🎄🎄

@Nandia- & @Antonia2 κορίτσια να σας πω την αλήθεια αν δεν κοιτούσα χθες το ημερολόγιο μου να δω ποτέ θα μου έρθει ούτε που θα έπαιρνα χαμπάρι…πέρασαν οι 2 εβδομαδες πολύ γρήγορα χωρις να το καταλάβω! Μια το συνέδριο, μια οι γιατροί τρεχάματα αγχώθηκα γι αυτά και είχα ξεχάσει ότι πέρασαν οι γόνιμες και απλά περιμένω να δω τι κάναμε 😗☺️ Αν δεν έρθει ούτε σήμερα θα κάνω τεστ αν και φοβαμαι λιγάκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια επιτελους Παρασκευή 😄😄😄 αύριο θα στολισω γιουπι 🎄🎄🎄

@Nandia- & @Antonia2 κορίτσια να σας πω την αλήθεια αν δεν κοιτούσα χθες το ημερολόγιο μου να δω ποτέ θα μου έρθει ούτε που θα έπαιρνα χαμπάρι…πέρασαν οι 2 εβδομαδες πολύ γρήγορα χωρις να το καταλάβω! Μια το συνέδριο, μια οι γιατροί τρεχάματα αγχώθηκα γι αυτά και είχα ξεχάσει ότι πέρασαν οι γόνιμες και απλά περιμένω να δω τι κάναμε 😗☺️ Αν δεν έρθει ούτε σήμερα θα κάνω τεστ αν και φοβαμαι λιγάκι 

μα επειδη εισουν χαλαρη πιθανων να ηρθε πιο ευκολα.. ποτε δεν ξερεις.. εγω στο ευχομαι παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

μα επειδη εισουν χαλαρη πιθανων να ηρθε πιο ευκολα.. ποτε δεν ξερεις.. εγω στο ευχομαι παντως

Μακάρι και άδικα να έχω αγχωθεί με πιθανόν προβλήματα…και να έρθει δε θα με πειράξει γιατί ήδη τα έβαλα σε μια σειρά όλα να τα κάνω να φύγει το άγχος…και ότι είναι αν αντιμετωπίζεται να το αντιμετωπίσω τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ με συγκινειτε αρκετά θα έλεγα.Να είστε όλες καλά και να γίνει το θαύμα που περιμένουμε.♥️♥️♥️🙏🙏🙏Σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε,με βοηθάει πολύ.
    • Και καλά κάνεις και περτατάς!! Βγήκα κι εγώ τώρα λίγο στον ήλιο, έχει τέλεια μέρα και μου έφτιαξε πολύ η διάθεση!! Ο καλύτερος καιρός είναι για μένα τώρα, στους καύσωνες υποφέρω! Και ευτυχώς έφυγε και αυτή η απαίσια σκόνη, το σπίτι ακόμη το καθαρίζουμε λίγο λίγο, τι κακό ήταν κι αυτό!
    • Είχα διαβάσει ότι όλα τα γλυκαντικά ανεβάζουν το γλυκαιμικο δείκτη, αλλά δε θυμάμαι αν μου το είχε πει και ο διαβητολογος αυτό..θα τον ρωτήσω για τη στέβια!! Με βοηθάει και το δροσερό γάλα.. κορίτσια πίνω 3 ποτήρια τη μέρα γάλα λες και είμαι μωρό κι εγώ 😄
    • Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες σας.Οπως και την πρώτη φορά έτσι και τώρα νιώθω ότι έχω κάπου να μιλήσω και με καταλαβαίνετε στον απόλυτο βαθμό.Μακαρι όλα να πάνε καλά.♥️
    • Κορίτσια μου δυνατά, καλησπέρα σε όλες!!! 💪 Εύχομαι στην κάθε μία ξεχωριστά να έρθει το θετικό της αποτέλεσμα σύντομα και με ευκολία!!!  @marilouuμου εύχομαι αυτή τη φορά να λειτουργήσω εγώ ως το γούρι σου, όπως εσύ για εμένα!!! Χαίρομαι πολύ που ξεκινάς δυναμικά ξανά τη νέα προσπάθεια!!! Σε έχω στο νου μου όλο αυτό το διάστημα, όπως και την @elissavet90!!! Να σκέφτεστε αισιόδοξα κι όλα θα πάνε κατ' ευχήν 💞💞💞 Για τα κορίτσια που αναμένουν αποτέλεσμα θα σας έλεγα να μην ψάχνετε για συμπτώματα, γιατί πραγματικά είναι τα ίδια με της περιόδου. Τα πέρασα τον Γενάρη που προετοίμαζα τον άντρα μου ότι έρχεται η περίοδος για να μην απογοητευτεί και τελικά με ξεγέλασε. Γεμίστε τον χρόνο σας με πράγματα που σας ευχαριστούν, αλλά να ξεκουράζεστε και να κάνετε τις βόλτες σας στον ήλιο!!! 🌞🌅☀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...