Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Το ξέρω , γιορτάζει και η μανούλα μου σήμερα !

Κορίτσια τελείωσα ! Είμαι ξαπλωμένη.

Η φάση ήταν τους 1 λεπτού. Με ενημέρωσε η εμβρυολογος πως είχα δύο τέλεια έμβρυα το ίδιο είπε κ ο γιατρός Μ τα έβαλε με το καθετηρακι κ μετά το έβγαλε κ μου έκανε υπέρηχο.μου έδειξε τα έμβρυα μου λέει κοίτα είναι που ασπριζει....κατά γράμμα σας τα λέω. Μου είπε καλή επιτυχία! Κ γεια !

Κάθομαι λίγο ξαπλωμένη! Κ θα φύγουμε!

Δύο μέρες χαλαρα είπε αλλά όχι να μείνω κατω ... Συνεχίζω τα πάντα κανόνικα.... Όχι βάρος κ απότομες κινήσεις ...

Ρε συ έχω ανατριχιασει. Πόσο τέλειο. 

Άντε όλα καλά θα πάνε. Έχεις ξανά κάνει εξωσωματικη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ρε συ έχω ανατριχιασει. Πόσο τέλειο. 

Άντε όλα καλά θα πάνε. Έχεις ξανά κάνει εξωσωματικη; 

Όχι είναι η πρώτη φορά ! 

Κορίτσια 1 λεπτο η φάση ήταν ....

Καθετήρας βάλε βγάλε γεια!

Όπως κ με την σπερματεγχυση.κ πιο απλό βασικά από την σπερματεγχυση.

Τίποτα δεν ήταν..... Σαν να μην έγινε 😋😋😋😋😋😋😋😋

Κορίτσια εγώ το περίμενα αλλιώς χαχαχαχα κ τώρα λέω τι ; Αυτό ήταν όλο !!!! ;;; 

Χαχααααχααχαχχααα.

Βρε κορίτσια δεν ξέρω, απίστευτο μου φαίνεται να γίνω μαμά με διαδικασία του 1 λεπτου ...καταλάβατε πως το λέω... Ότι σε φάση τόσο καιρό τόσο πεδεμα κ τσουπ...... Σε ένα λεπτό για γίνεσαι μάνα;

Λέει ο γιατρός 14 μέρες μετά χοριακη.

Λέω μήπως μπορώ να την κάνω μετά τα Χριστούγεννα;;;;; 😋😋😋😋😋

Για να μην έχουμε κλάματα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ!!!! Κοντευω στο γιατρό μου !!! Έχει πολύ κίνηση, είμαι στη Κηφισίας ! 9:30 μου είπε να πάω !

Καλά είμαστε θα έλεγα ❤️ αχ δεν το πιστεύω κορίτσια!!!!! Δεν το πιστεύω!!!

Θέλω τόσο πολύ!!!!

Πολύ πολύ καλή σου επιτυχία!!

Όλα θα πάνε καλά, και τα εμβρυακια σου θα φωλιάσουν για τα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Όχι είναι η πρώτη φορά ! 

Κορίτσια 1 λεπτο η φάση ήταν ....

Καθετήρας βάλε βγάλε γεια!

Όπως κ με την σπερματεγχυση.κ πιο απλό βασικά από την σπερματεγχυση.

Τίποτα δεν ήταν..... Σαν να μην έγινε 😋😋😋😋😋😋😋😋

Κορίτσια εγώ το περίμενα αλλιώς χαχαχαχα κ τώρα λέω τι ; Αυτό ήταν όλο !!!! ;;; 

Χαχααααχααχαχχααα.

Βρε κορίτσια δεν ξέρω, απίστευτο μου φαίνεται να γίνω μαμά με διαδικασία του 1 λεπτου ...καταλάβατε πως το λέω... Ότι σε φάση τόσο καιρό τόσο πεδεμα κ τσουπ...... Σε ένα λεπτό για γίνεσαι μάνα;

Λέει ο γιατρός 14 μέρες μετά χοριακη.

Λέω μήπως μπορώ να την κάνω μετά τα Χριστούγεννα;;;;; 😋😋😋😋😋

Για να μην έχουμε κλάματα ...

Είσαι τόσο κοντά στο όνειρο σου! 

Εύχομαι σε 14 ημέρες τα εμβρυακια σου να έχουν γατζωθει μέσα σου και η χοριακη σου να είναι στα ύψη! 

Και σε εννιά μηνες να τα κρατάς στην αγκαλιά σου και να είσαι και επίσημα μαμά! 

 

🙏💟💐🤰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η misofeggaro είπε:

Είσαι τόσο κοντά στο όνειρο σου! 

Εύχομαι σε 14 ημέρες τα εμβρυακια σου να έχουν γατζωθει μέσα σου και η χοριακη σου να είναι στα ύψη! 

Και σε εννιά μηνες να τα κρατάς στην αγκαλιά σου και να είσαι και επίσημα μαμά! 

 

🙏💟💐🤰

 

Κορίτσια με συγκινειτε με τις ευχές σας σας ευχαριστώ πολύ!

Η πρώτη είμαι εδώ μέσα στο παρεάκι μας που κάνω εξωσωματικη;

Η @Zeta. Μόνο θυμάμαι έχει κάνει γενικά εξωσωματικη..αν θυμάμαι καλά !

Κάποια άλλη ;;

να ξέρω αν έκανα την αρχή εγώ !

να φροντίσω να την κάνω ολοκληρωμένα την αρχή ! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ Τονια μου με τα γεραματα εξασθενησε η μνημη μου🤣!!! Ενταξει καλη επιτυχια απο τωρα😘

αι μαρηηηη!!!!!😂😂😂 σε λιγο θα μας πεις οτι βγαινεις στη συνταξη!!!😝😝

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ έκλεισα νυφικό γιατί ο γαμος θα ήταν πέρσι τον Ιανουάριο είχα κλείσει νυφικό ένα χρόνο πριν…και εγώ για να ράψω πήγαινα τελικά βρήκα αυτό που ήθελα έτοιμο και το πήρα!! Έκλεισα από primalicia! Να πας να δεις ομως και να δοκιμάσεις για να δεις τι στυλ σου πάει…γενικά όλα τα έχω κλεισμένα! Μόνο με τη διακόσμηση πρέπει τώρα να ασχοληθώ κ κάτι που θέλω να δώσω στους καλεσμένους…

ναι ναι εχεις δίκιο ότι αφού δεν έχω κάτι γιατί δεν έρχεται το σκασμένο χαχαχα 

την Δευτέρα έχω ραντεβού το απόγευμα μετά τη δουλεια και θα πάω την Τρίτη ή Τετάρτη να κάνω τις εξετάσεις που δεν επηρεάζονται από τον κύκλο τουλάχιστον να ξέρουμε αυτές…

εισαι θεα!!!! τα εχεις κανονισει ολα!!!! εγω Κιουρια!! κοσμαρα!!! εγω ΔΕ ΘΕΛΩ να παντρευτω γιατι ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!!! αν μας ευλογησει ο θεος με ενα τζουτζουκακι, τοτε θα μεταφερθουν ολα... αλλιως θα γινει το μυστηριο το Σεπτεμβρη και θα το γιορτασουμε μεχρι τελικης πτωσεως (ελπιζω....... γτ με τον κοβιντ ποτε δεν ξερεις..... θεου θελοντος και καιρου επιτρεποντος...)

Για το γιατρο μην σκεφτεσαι τιποτα!!!! θα δεις οτι ολα ειναι μια χαρα και εχουμε καει στην πολλη αναλυση και σκεψη....

με τις εξετασεις καλα θα κανεις!! να ξερεις τι γινεται!!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ANGEL38 είπε:

Και εγω για την υστεροσκοπηση και τελικα πηγα και εκανα εναν υπνο ονειρο  χαχααχα

Με το καλο ο γαμος σου, να φροντισετε να απολαυσετε ολη την περιοδο και αν χρειαζεσαι ιδεες και εγω Αθηνα ειμαι. Εμεις καναμε πολιτικο περσυ και παρταρα με τους φιλους μας μονο και λογω κοβιντ και γιατι θελαμε να ξεκινησουμε για μωρακι, που να ξεραμε 🤣

Κοριτσια αυτο με το αγχος δεν ξερω πως αλλαζει, ειτε εχεις κατι ειτε οχι, απαξ και μπει αυτη η επιθυμια στο κεφαλι μας, δεν φευγει.

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!!❤️❤️ και για τις ευχες και για τη διαθεση να με βοηθησεις!!!

Ευχομαι συντομα να ερθει το μπεμπακι σας και να ολοκληρωσει την ευτυχια σας!!!!!👶🍼🤞❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Το ξέρω , γιορτάζει και η μανούλα μου σήμερα !

Κορίτσια τελείωσα ! Είμαι ξαπλωμένη.

Η φάση ήταν τους 1 λεπτού. Με ενημέρωσε η εμβρυολογος πως είχα δύο τέλεια έμβρυα το ίδιο είπε κ ο γιατρός Μ τα έβαλε με το καθετηρακι κ μετά το έβγαλε κ μου έκανε υπέρηχο.μου έδειξε τα έμβρυα μου λέει κοίτα είναι που ασπριζει....κατά γράμμα σας τα λέω. Μου είπε καλή επιτυχία! Κ γεια !

Κάθομαι λίγο ξαπλωμένη! Κ θα φύγουμε!

Δύο μέρες χαλαρα είπε αλλά όχι να μείνω κατω ... Συνεχίζω τα πάντα κανόνικα.... Όχι βάρος κ απότομες κινήσεις ...

Μιμακο μου να χαιρεσαι τη μαμα!!!! ευχομαι να γινει γιαγια σε λιγους μηνες!!!!😉💖👶💖👶

ολα θα πανε τελεια θα το δεις!!!![smilie=sunny.gif]:-bd[smilie=love4.gif]

να εισαι προσεκτικη και ηρεμη!!!!!

2 βαλατε τελικα εε;;;

εγω αυριο θα κανω καμπυλη σακχαρου και ινσουλινης!!! μου την εγραψε ο ενδοκρινολογος!!! ελπιζω να πανε ολα καλα κ μ αυτη την εξεταση!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!!❤️❤️ και για τις ευχες και για τη διαθεση να με βοηθησεις!!!

Ευχομαι συντομα να ερθει το μπεμπακι σας και να ολοκληρωσει την ευτυχια σας!!!!!👶🍼🤞❤️

Επισης κοριτσι μου, ας ερθει το παιδακι και ολα τα αλλα δρομολογούνται !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μιμακο μου να χαιρεσαι τη μαμα!!!! ευχομαι να γινει γιαγια σε λιγους μηνες!!!!😉💖👶💖👶

ολα θα πανε τελεια θα το δεις!!!![smilie=sunny.gif]:-bd[smilie=love4.gif]

να εισαι προσεκτικη και ηρεμη!!!!!

2 βαλατε τελικα εε;;;

εγω αυριο θα κανω καμπυλη σακχαρου και ινσουλινης!!! μου την εγραψε ο ενδοκρινολογος!!! ελπιζω να πανε ολα καλα κ μ αυτη την εξεταση!🙏

Δύο βάλαμε ναι !!!! Α ωραία καλή επιτυχία κορίτσι μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mimi26 είπε:

Δύο βάλαμε ναι !!!! Α ωραία καλή επιτυχία κορίτσι μου !

Κορίτσι μου σε ποιο κέντρο είσαι τελικά ;με ποιον γιατρό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Το ξέρω , γιορτάζει και η μανούλα μου σήμερα !

Κορίτσια τελείωσα ! Είμαι ξαπλωμένη.

Η φάση ήταν τους 1 λεπτού. Με ενημέρωσε η εμβρυολογος πως είχα δύο τέλεια έμβρυα το ίδιο είπε κ ο γιατρός Μ τα έβαλε με το καθετηρακι κ μετά το έβγαλε κ μου έκανε υπέρηχο.μου έδειξε τα έμβρυα μου λέει κοίτα είναι που ασπριζει....κατά γράμμα σας τα λέω. Μου είπε καλή επιτυχία! Κ γεια !

Κάθομαι λίγο ξαπλωμένη! Κ θα φύγουμε!

Δύο μέρες χαλαρα είπε αλλά όχι να μείνω κατω ... Συνεχίζω τα πάντα κανόνικα.... Όχι βάρος κ απότομες κινήσεις ...

Μπράβο κορίτσι μου!! Να φωλιάσουν τα εμβρυακια σου και σε λίγες μέρες να χοροπηδαμε ολες μαζί!!!! Άντε μετα δίνεις σκυτάλη στην επόμενη!!! Πολύ χαίρομαι για εσένα είμαι σίγουρη πως τα κατάφερες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μιμακο μου να χαιρεσαι τη μαμα!!!! ευχομαι να γινει γιαγια σε λιγους μηνες!!!!😉💖👶💖👶

ολα θα πανε τελεια θα το δεις!!!![smilie=sunny.gif]:-bd[smilie=love4.gif]

να εισαι προσεκτικη και ηρεμη!!!!!

2 βαλατε τελικα εε;;;

εγω αυριο θα κανω καμπυλη σακχαρου και ινσουλινης!!! μου την εγραψε ο ενδοκρινολογος!!! ελπιζω να πανε ολα καλα κ μ αυτη την εξεταση!🙏

Καλή επιτυχία κορίτσι μου, ολα θα πάνε καλα! Και εγώ όταν έκανα αυτήν την εξέταση έδωσα αίμα 3 φορές, πολύ σπαστικό αλλά και τι να κάνεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει πέσει πολύ η ομαδουλα. Για να βλέπουμε μια μια  εγγυουλες να ανεβαίνουμε. Παααμε δυνατά. 

@Mimi26πάμε κορίτσι μου έκανες την αρχή

.ακολουθούμε όλες 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Έχει πέσει πολύ η ομαδουλα. Για να βλέπουμε μια μια  εγγυουλες να ανεβαίνουμε. Παααμε δυνατά. 

@Mimi26πάμε κορίτσι μου έκανες την αρχή

.ακολουθούμε όλες 

 

Αλήθεια;;;;;;;;

Κοριτσια βοηθήστε λίγο κ εσείς όμως !!!!!

Ελάτε όντως να ανεβαίνουμε !

@Antonia2 βγάλε το μπλοκάκι σου 🤣 με τις σημειώσεις σου μη ντρέπεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχομαι κοριτσι μου η χθεσινη επαφη να σας φερει το μωρακι σας!!!!🤞🤞🤰❤️

ευχαριστω πολυ.. θα με τρελανει αυτος.. χτες που επρεπε να μου την πεσει μου εκανε τον δυσκολο.. πονουσε το ποδι του και καλα.. του λεω θα στο γιανω εγω.. ε οχι ρε φιλε τοσες ακυρες μερες να με πρηζεις και σημερα που ειναι καταλληλη να μου βρισκεις δικαιολογια.. νταξ τελικα του περασε το ποδι και ολα χαχαχαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Το ξέρω , γιορτάζει και η μανούλα μου σήμερα !

Κορίτσια τελείωσα ! Είμαι ξαπλωμένη.

Η φάση ήταν τους 1 λεπτού. Με ενημέρωσε η εμβρυολογος πως είχα δύο τέλεια έμβρυα το ίδιο είπε κ ο γιατρός Μ τα έβαλε με το καθετηρακι κ μετά το έβγαλε κ μου έκανε υπέρηχο.μου έδειξε τα έμβρυα μου λέει κοίτα είναι που ασπριζει....κατά γράμμα σας τα λέω. Μου είπε καλή επιτυχία! Κ γεια !

Κάθομαι λίγο ξαπλωμένη! Κ θα φύγουμε!

Δύο μέρες χαλαρα είπε αλλά όχι να μείνω κατω ... Συνεχίζω τα πάντα κανόνικα.... Όχι βάρος κ απότομες κινήσεις ...

Aχ τι τελεια .. σαν να ειμαι εγω εγκυος.. αντε σε λιγες μερες θα εισαι επισημα στην διαδρομη της νεας μανουλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ευχαριστω πολυ.. θα με τρελανει αυτος.. χτες που επρεπε να μου την πεσει μου εκανε τον δυσκολο.. πονουσε το ποδι του και καλα.. του λεω θα στο γιανω εγω.. ε οχι ρε φιλε τοσες ακυρες μερες να με πρηζεις και σημερα που ειναι καταλληλη να μου βρισκεις δικαιολογια.. νταξ τελικα του περασε το ποδι και ολα χαχαχαχαχαχαχαχαχ

Χαχαχαχα εμένα έχει αρχίσει τα ' να κεράσω γλυκό;.'. Έχει γίνει μόδα αυτή η βλακεία. Χαχαχαχ

 

Βγαίνει από το μπάνιο και μου λέει να κεράσω γλυκό;;. Και εγώ εξαφανιζομαι. Μετά ξαπλώνει .μου λέει εγώ θα κοιμηθω. Σε 5 λεπτα με φωνάζει. Μου λέει έλα να σου πω λίγο.παω και εγώ σαν χαζή και μου λέει κερνάω γλυκό. Εεεε όχι ρε άνθρωπε ζάχαρο θα πάθω. Δεν θέλω γλυκό. Μόλις έφαγα σοκολατάκι. Χαχαχαχχα. Όλο γλυκό θέλει να κερναει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ευχαριστω πολυ.. θα με τρελανει αυτος.. χτες που επρεπε να μου την πεσει μου εκανε τον δυσκολο.. πονουσε το ποδι του και καλα.. του λεω θα στο γιανω εγω.. ε οχι ρε φιλε τοσες ακυρες μερες να με πρηζεις και σημερα που ειναι καταλληλη να μου βρισκεις δικαιολογια.. νταξ τελικα του περασε το ποδι και ολα χαχαχαχαχαχαχαχαχ

Δεν τον εδενες ;;;;;; 😝😝😝😝 

Ναι ρε παιδάκι μου τι φάση σε παρακαλάνε σε παρακαλάνε, έρχονται πίσω από το κώλο σου κ ξαφνικά μας κάνουν τους δύσκολους.... Χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Χαχαχαχα εμένα έχει αρχίσει τα ' να κεράσω γλυκό;.'. Έχει γίνει μόδα αυτή η βλακεία. Χαχαχαχ

 

Βγαίνει από το μπάνιο και μου λέει να κεράσω γλυκό;;. Και εγώ εξαφανιζομαι. Μετά ξαπλώνει .μου λέει εγώ θα κοιμηθω. Σε 5 λεπτα με φωνάζει. Μου λέει έλα να σου πω λίγο.παω και εγώ σαν χαζή και μου λέει κερνάω γλυκό. Εεεε όχι ρε άνθρωπε ζάχαρο θα πάθω. Δεν θέλω γλυκό. Μόλις έφαγα σοκολατάκι. Χαχαχαχχα. Όλο γλυκό θέλει να κερναει. 

Κλαίω 🤣🤣🤣🤣🤣

Εμένα το πρωί που κάναμε τα τελευταία ναζάνια μου είπε πως έχουν πρωτεινη κ κάνουν καλο🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mimi26 μου πόσο χάρηκα κορίτσι μου! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη σε δύο εβδομάδες! Να είσαι αισιόδοξη και σίγουρη για το αποτέλεσμα! Από αυτήν την στιγμή είσαι ήδη μανούλα!🤰

Εμένα με πήραν τηλέφωνο κορίτσια από την επιτροπή και μου είπαν ότι εγκρίθηκα και θα μου στείλουν τα αποτελέσματα ταχυδρομικώς!😃

Άντε να παίρνουμε σειρά όλες σιγά σιγά και το 2022 να μας γεμίσει μωράκια!🤗

@Lacostaki μου πως είσαι; Έχω ημέρες να διαβάσω μήνυμα σου!💗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κλαίω 🤣🤣🤣🤣🤣

Εμένα το πρωί που κάναμε τα τελευταία ναζάνια μου είπε πως έχουν πρωτεινη κ κάνουν καλο🤣🤣🤣🤣🤣

Αχ θεέ μου δεν τους αντέχω. Όλοι θα ίδια λένε χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Mimi26 μου πόσο χάρηκα κορίτσι μου! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη σε δύο εβδομάδες! Να είσαι αισιόδοξη και σίγουρη για το αποτέλεσμα! Από αυτήν την στιγμή είσαι ήδη μανούλα!🤰

Εμένα με πήραν τηλέφωνο κορίτσια από την επιτροπή και μου είπαν ότι εγκρίθηκα και θα μου στείλουν τα αποτελέσματα ταχυδρομικώς!😃

Άντε να παίρνουμε σειρά όλες σιγά σιγά και το 2022 να μας γεμίσει μωράκια!🤗

@Lacostaki μου πως είσαι; Έχω ημέρες να διαβάσω μήνυμα σου!💗

 

Αχ κορίτσι μου τεεεεελεια. Οπότε τον επόμενο μήνα ξεκινάς;;; Να ξεκίνησε η ομάδα πολύ δυνατα. Το 2022 θα ξεκινήσουμε πολύ γερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Δεν τον εδενες ;;;;;; 😝😝😝😝 

Ναι ρε παιδάκι μου τι φάση σε παρακαλάνε σε παρακαλάνε, έρχονται πίσω από το κώλο σου κ ξαφνικά μας κάνουν τους δύσκολους.... Χεχε

 

στις πριν 24 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Χαχαχαχα εμένα έχει αρχίσει τα ' να κεράσω γλυκό;.'. Έχει γίνει μόδα αυτή η βλακεία. Χαχαχαχ

 

Βγαίνει από το μπάνιο και μου λέει να κεράσω γλυκό;;. Και εγώ εξαφανιζομαι. Μετά ξαπλώνει .μου λέει εγώ θα κοιμηθω. Σε 5 λεπτα με φωνάζει. Μου λέει έλα να σου πω λίγο.παω και εγώ σαν χαζή και μου λέει κερνάω γλυκό. Εεεε όχι ρε άνθρωπε ζάχαρο θα πάθω. Δεν θέλω γλυκό. Μόλις έφαγα σοκολατάκι. Χαχαχαχχα. Όλο γλυκό θέλει να κερναει. 

Eμενα το πηρε ενα επιπεδο πιο πανω.. μου ειπε βοηθαει στο να χασω κιλα και σε συνδιασμο με την γυμναστικη που κανουμε θα χασω πιο ευκολα τα κιλα που θελω... νταξ με επεισε ειναι η αληθεια χαχαχαχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Mimi26 μου πόσο χάρηκα κορίτσι μου! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη σε δύο εβδομάδες! Να είσαι αισιόδοξη και σίγουρη για το αποτέλεσμα! Από αυτήν την στιγμή είσαι ήδη μανούλα!🤰

Εμένα με πήραν τηλέφωνο κορίτσια από την επιτροπή και μου είπαν ότι εγκρίθηκα και θα μου στείλουν τα αποτελέσματα ταχυδρομικώς!😃

Άντε να παίρνουμε σειρά όλες σιγά σιγά και το 2022 να μας γεμίσει μωράκια!🤗

@Lacostaki μου πως είσαι; Έχω ημέρες να διαβάσω μήνυμα σου!💗

 

@Ευάγγελοςτ τι υπέροχα νέα !!!!!!!!

Μπράβο!

Καλά τι δρόμοι είναι αυτοί στην Ελλάδα πια είμαστε εθνική κ νομίζω ήδη πως έχω χάσει τα έμβρυα 😡😡😡

Κ πάμε όσο πιο σιγά γίνεται...... Φτάνουμε σε λιγάκι ευτυχώς...... Θα πάω να μείνω στην εξοχή 😝

Για λίγες μέρες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...