Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

Καλημέρα γλυκά μου κορίτσια!!!! Τις καλύτερες ευχές μου σε όλες για τις πιο όμορφες γιορτές που έχετε ζήσει κ για το δωράκι που επιθυμείτε τόσο πολύ!!!! Εύχομαι να είναι αυτό το τυχερό θέμα για να κλείσει όμορφα αυτή η χρονιά! 😊

@Παρασκευαιδου χαίρομαι πάρα πολύ κορίτσι μου που σε βλέπω σε αυτήν την παρέα! Με το καλό ο Άγιος Βασίλης να φέρει στον μικρούλη σου το πιο ανεκτίμητο δώρο ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!καλοριζικο το νεο θεματακι με πολλα θετικα τεστακια και θετικες χοριακες!!να εχουμε καλες γιορτες με υγεια αγαπη και μωράκια!!περιμενω το ρεπο μου να στολισω το σπιτακι μας κ ευχομαι του χρονου να στολιζουμε ολες με παρεα είτε στη κοιλια μας ειτε διπλα μας!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές γιορτές να έχουμε όλες.

Καλότυχο να είναι αυτό το νέο θεματάκι. Να φέρει μαζί με τις γιορτές και την νέα χρονιά μόνο υγεία, αισιοδοξία, χαρά και πολλές θετικές χοριακές. Να γεμίσει η νέα χρονιά τις κοιλίτσες μας και να αποκτήσουμε όλες αυτό που ποθούμε και προσμένομε. Και φυδικά ό,τι λαύτερο και για τα κορίτσια που έχουν ήδη γεμάτες κοιλιές και ακούνε καρδούλες.

Γενικά εύχομαι όλα τα καλά του κόσμου. 🎅🎄🧚‍♀️🙏[smilie=love9.gif]🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μετά την 2η παλινδρομη κυηση τον Αύγουστο ... Ξανά εδώ μαζί σας.... Δεν το βάζουμε κάτω!!! Με την Βοήθεια του Θεού να μας δώσει το πολυπόθητο μωρό μας... Βάλτε με στην λίστα σας με ημερομηνία περίοδου 5/12!!!καλες γιορτές να έχουμε και με το καλό να ακούσουμε πολλές ευχάριστες ανακοινώσεις ❤️❤️❤️😁😁😁👣👣👣🌲🌲🌲

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας και από εμένα, καλές γιορτές να έχουμε με υγεία!!! Μακάρι το νέο έτος να μας φέρει ό,τι ποθούμε περισσότερο! Το 2021 μου έδωσε χαρά αλλά και τις 2 φορε΄ς δεν τα κατάφερα και απέβαλα! Ήθελα αυτά τα Χριστούγεννα να είναι διαφορετικά αλλά ελπίζω πως έχω μπροστά ωραίες στιγμές να ζήσω και το ελπίζω για όλες μας που είμαστε ακόμη στην προσπάθεια! 

Μαζί εμείς 2 παλινδρομες και εγώ... Πάμε κορίτσι θα τα καταφέρουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!
Σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια, μου έχουν τελειώσει κ εμένα οι αντιδράσεις!
Χαίρομαι που είμαστε μια παρέα, οι ευχές όλων μας και η λαχτάρα πρέπει να εισακουστεί από το σύμπαν και από το Θεό που η κάθε μια πιστεύει. Και η μαγεία των Χριστουγέννων να φυτρώσει σποράκια αγάπης στις κοιλιές μας.

Τι ζητάμε μωρέ, το πιο φυσιολογικό πράγμα στο κόσμο, έτσι πολλαπλασιαζόμαστε εδώ και εκατοντάδες χιλιάδες χρόνια, αρκεί ένα μόνο δυνατό και θαρραλέο σπερματοζωάριο να συναντήσει ένα ώριμο ωάριο, και τσουπ με την βοήθεια λίγης μπεμπεδόσκονης φυτρώνουν μωράκια!


Έτσι να γίνει και αυτά τα Χριστούγεννα, χωρίς δυσκολίες και άγχη, και να είναι αποτέλεσμα αγάπης, έρωτα και χαράς.
ΜΟΝΟ και για ΠΑΝΤΑ!

 
🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλότυχο το καινούργιο θέμα κορίτσια!!! Εύχομαι γρήγορα όλες με κοιλίτσες τούμπανο.... Και γω είμαι στη προσπάθεια για δεύτερο ζουζούνι, μετά από μια παλίνδρομη τον Αύγουστο. Είναι να αδιαθετήσω 2/12...αλλά εννοείται έκανα τεστ σήμερα τα one step με 10 μονάδες ευαισθησία και έφαγα την κρυάδα... όποτε πάμε για next year..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου εύχομαι το νέο θεματάκι μας που είναι και γιορτινό να βοηθήσει όλους μας να γεμίσουν οι κοιλίτσες μας να έρθει πια αυτό το δώρο 🧡🧡

Εγώ σήμερα το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα γενικά από το Σάββατο που πήγα στο γιατρό είμαι πολύ στεναχωρημένη και δεν κοιμάμαι καλά είμαι στο δρόμο κατεβαίνω στην Αθήνα μόνη μου έχω υπέρηχο με τον γιατρό στις 9:00 καθυστερεί λιγάκι να με βάλει όταν τελειώσω θα σας πω τι έγινε 

Ωστόσο δεν μπορώ να πω ότι είμαι και πολύ αισιόδοξη 😏

Καλημέρα σε όλες ❤️

Όλα καλά θα πάνε , θα το δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Μακάρι αυτά τα Χριατουγεννα να έρθει για ολες μας ο Μπίλης ( έτσι τον λέει ο ανιψιός μου τον Άγιο Βασίλη😂) με θετικά τεστακια ή μπολικη μπεμπεδοσκονη!!!! Και του χρόνου να έχουμε το μωράκι μας δίπλα από το δέντρο ή την κοιλιτσα μας γεμάτη!!! 
 

Ευχομαι χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν σήμερα!!! 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η chocolate είπε:

καλότυχο το καινούργιο θέμα κορίτσια!!! Εύχομαι γρήγορα όλες με κοιλίτσες τούμπανο.... Και γω είμαι στη προσπάθεια για δεύτερο ζουζούνι, μετά από μια παλίνδρομη τον Αύγουστο. Είναι να αδιαθετήσω 2/12...αλλά εννοείται έκανα τεστ σήμερα τα one step με 10 μονάδες ευαισθησία και έφαγα την κρυάδα... όποτε πάμε για next year..

Και εσύ ΤΟΝ Αύγουστο παλινδρομη; αμαν ρε παιδί μου πολλές μαζευτήκαμε με παλινδρομες!!! Εύχομαι οι επόμενες να είναι οι τυχερές μας κυησεις!αα εγώ προσπαθώ για το τρίτο ζουζούνι μου❤️😁!θα σε μαλώσω ρε κορίτσι μου βιάστηκες πολύ για τεστ!!!! Αφήνουμε έστω 1 ημέρα καθυστέρησης και μετά κάνουμε τεστ!!! Μην απογοήτευσαι.. Ξανακάνε μόλις έχεις καθυστερηση!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και εσύ ΤΟΝ Αύγουστο παλινδρομη; αμαν ρε παιδί μου πολλές μαζευτήκαμε με παλινδρομες!!! Εύχομαι οι επόμενες να είναι οι τυχερές μας κυησεις!αα εγώ προσπαθώ για το τρίτο ζουζούνι μου❤️😁!θα σε μαλώσω ρε κορίτσι μου βιάστηκες πολύ για τεστ!!!! Αφήνουμε έστω 1 ημέρα καθυστέρησης και μετά κάνουμε τεστ!!! Μην απογοήτευσαι.. Ξανακάνε μόλις έχεις καθυστερηση!!! 

Το τριτο??αχ πολυ ωραια!!!πολλα αδερφακια μεγαλυτερη χαρα!εχουμε και μεις κληρονομικοτητα για διδυμα και σκεφτομαι ωραια θα ταν...απο ενα τσουπ 3 παιδακια!!χαχαχαχα...το ξερω οτι εκανα νωρις...και μια εφαρμογη της clear blue βαση της ωορρηξιας μου μου βγαλε να κανω πρωιμης αυριο...και ειπα τι σημερα τι αυριο...ειμαι large..χιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρία Δημήτρης:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita?                                                                                    

Lacostaki:15/12

Ntinaki83:?

Mimi26:17/11

 misofeggaro:? 

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:08/12

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:10/11

Hopemumtobe:14/10

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :02/12

Tina21:13/10

babyblue94:16/12

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia-:24/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Μακάρι αυτά τα Χριατουγεννα να έρθει για ολες μας ο Μπίλης ( έτσι τον λέει ο ανιψιός μου τον Άγιο Βασίλη😂) με θετικά τεστακια ή μπολικη μπεμπεδοσκονη!!!! Και του χρόνου να έχουμε το μωράκι μας δίπλα από το δέντρο ή την κοιλιτσα μας γεμάτη!!! 
 

Ευχομαι χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν σήμερα!!! 😘😘😘

ωωωω!!! εσυ ραφαελα μου εχεις εορταζοντες στην οικογενεια σημερα ε;; Καλά θυμάμαι;; να τους χαιρεσαι!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καλότυχο το θεματάκι!! 
Ο μήνας που έρχεται να αφήσει φεύγοντας σε ολες μας το μεγαλύτερο δώρο!!! 🎄👶🎁

στις πριν 19 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

Γεια σας κορίτσια , καλές γιορτές να έχετε ! 

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου το επόμενο θέμα που θα δημιουργήσετε ναι είναι το "μωράκια Σεπτεμβρίου 2022" 

Καλή επιτυχία σε όλες σας ! .🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 

στις πριν 17 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλές γιορτές σε όλα τα μέλη του νήματος αυτού! 
❄️🎉☃️🎄❤️🙏🏾

έρχομαι απο άλλο νήμα που προσμένουμε τ μωράκια Μαρτίου του 2022 απλά κ μόνο για να σας ευχηθω τα καλύτερα κ να είναι αυτές οι γιορτές αξέχαστες καθώς ελπίζω  μέσα από την καρδιά μου να έχετε τα πιο ευχάριστα νέα κ να φωλιάσουν μικρά σπορακια στις κοιλίτσες! 

(επισης δν μπορώ να μην έχω στο μυαλό μου την πρωτοχρονιά του 19 που εκείνη την μέρα έμαθα ότι είμαι 2 μηνών έγκυος στο πρώτο παιδάκι μου γ αυτό κ κάθε Χριστούγεννα είμαι ιδιαίτερα ευσυγκίνητη ❤️) ευχομαι κ σε σας σύντομα να έχετε τέτοιες μοναδικές εκπλήξεις με αγάπη κ πάνω απ όλα υγεία! 

Ευχαριστούμε πάρα πολύ πολύ κορίτσια  για γλυκίες ευχές💖💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου εύχομαι το νέο θεματάκι μας που είναι και γιορτινό να βοηθήσει όλους μας να γεμίσουν οι κοιλίτσες μας να έρθει πια αυτό το δώρο 🧡🧡

Εγώ σήμερα το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα γενικά από το Σάββατο που πήγα στο γιατρό είμαι πολύ στεναχωρημένη και δεν κοιμάμαι καλά είμαι στο δρόμο κατεβαίνω στην Αθήνα μόνη μου έχω υπέρηχο με τον γιατρό στις 9:00 καθυστερεί λιγάκι να με βάλει όταν τελειώσω θα σας πω τι έγινε 

Ωστόσο δεν μπορώ να πω ότι είμαι και πολύ αισιόδοξη 😏

Καλημέρα σε όλες ❤️

Καλησπέρα κορίτσι μου,💖 τελικά τι έγινε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα!!καλοριζικο το νεο θεματακι με πολλα θετικα τεστακια και θετικες χοριακες!!να εχουμε καλες γιορτες με υγεια αγαπη και μωράκια!!περιμενω το ρεπο μου να στολισω το σπιτακι μας κ ευχομαι του χρονου να στολιζουμε ολες με παρεα είτε στη κοιλια μας ειτε διπλα μας!!❤❤❤

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Καλές γιορτές να έχουμε όλες.

Καλότυχο να είναι αυτό το νέο θεματάκι. Να φέρει μαζί με τις γιορτές και την νέα χρονιά μόνο υγεία, αισιοδοξία, χαρά και πολλές θετικές χοριακές. Να γεμίσει η νέα χρονιά τις κοιλίτσες μας και να αποκτήσουμε όλες αυτό που ποθούμε και προσμένομε. Και φυδικά ό,τι λαύτερο και για τα κορίτσια που έχουν ήδη γεμάτες κοιλιές και ακούνε καρδούλες.

Γενικά εύχομαι όλα τα καλά του κόσμου. 🎅🎄🧚‍♀️🙏[smilie=love9.gif]🤰

Ευχαριστούμε πολύ πολύ! Καλές γιορτές κορίτσια μου🤶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

Ευχαριστούμε πολύ πολύ! Καλές γιορτές κορίτσια μου🤶

Κορίτσια πήγα για υπέρηχο!

13 η μέρα σήμερα.. ανέβηκε το ωάριο από 12 στα 16χλ έχω δύο ένα 15 και ένα 16χλ.... Το ενδομήτριο ήταν 6.5.

Σήμερα ξεκίνησα και cyclacour. Θα με δει πάλι παρασκευή 16η μέρα ! Να δούμε τα ωάρια κ το ενδομήτριο....

Μου είπε "πάμε καλά"!

Δεν είπα τίποτα! Είπα ευχαριστώ κ έφυγα!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια πήγα για υπέρηχο!

13 η μέρα σήμερα.. ανέβηκε το ωάριο από 12 στα 16χλ έχω δύο ένα 15 και ένα 16χλ.... Το ενδομήτριο ήταν 6.5.

Σήμερα ξεκίνησα και cyclacour. Θα με δει πάλι παρασκευή 16η μέρα ! Να δούμε τα ωάρια κ το ενδομήτριο....

Μου είπε "πάμε καλά"!

Δεν είπα τίποτα! Είπα ευχαριστώ κ έφυγα!!

 

Μπράβο κορίτσι μου ! Καλή συνέχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια πήγα για υπέρηχο!

13 η μέρα σήμερα.. ανέβηκε το ωάριο από 12 στα 16χλ έχω δύο ένα 15 και ένα 16χλ.... Το ενδομήτριο ήταν 6.5.

Σήμερα ξεκίνησα και cyclacour. Θα με δει πάλι παρασκευή 16η μέρα ! Να δούμε τα ωάρια κ το ενδομήτριο....

Μου είπε "πάμε καλά"!

Δεν είπα τίποτα! Είπα ευχαριστώ κ έφυγα!!

 

Τέλειαααα! ΣΤΟ ΕΙΠΑ!!!! την επόμενη φορά Μην ξανα στεναχωρηθείς προκαταβολικά!!! Είσαι η επόμενη σου λέω!!!! 👏👏👏👏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

ωωωω!!! εσυ ραφαελα μου εχεις εορταζοντες στην οικογενεια σημερα ε;; Καλά θυμάμαι;; να τους χαιρεσαι!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Αα σε ευχαριστώ παρά πολύ ναι ναι ο άντρας μου η γιαγιά μου ο αδερφος μου είναι πολλοί ❤️❤️ Γιορτάζει βασικά όλη η κυπρος 😂😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια πήγα για υπέρηχο!

13 η μέρα σήμερα.. ανέβηκε το ωάριο από 12 στα 16χλ έχω δύο ένα 15 και ένα 16χλ.... Το ενδομήτριο ήταν 6.5.

Σήμερα ξεκίνησα και cyclacour. Θα με δει πάλι παρασκευή 16η μέρα ! Να δούμε τα ωάρια κ το ενδομήτριο....

Μου είπε "πάμε καλά"!

Δεν είπα τίποτα! Είπα ευχαριστώ κ έφυγα!!

 

Τέλεια δηλαδή και ανησυχούσες δλδ τώρα την 16η θα κάνετε έμβρυο μεταφορά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...