Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022🤰🤰☀️☀️


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΝικηΚ είπε:

Και εμένα κάποιες φορές φαίνεται μεγαλύτερη η κοιλια μου και άλλες όχι!! Δεν ήξερα ότι συμβαίνει λόγω κατακράτησης 😮
@angel35 εγώ πήρα το μαξιλαρι εγκυμοσύνης και με έχει βολέψει αρκετά. Βέβαια κάνω πολύ παράξενο ύπνο λόγω συχνοουρίας. 

Είναι κάτι βραδια που ούτε αυτό με βολεύει πια, και παίρνω αγκαλιά ένα κουβερτακι. Άλλες φορές απλά κοιμάμαι καθιστή 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια μου!!!ερώτηση..σε σχέση με το ποσό κλωτσάνε υπάρχουν μέρες που τον νιωθω πιο νωχελικο και άλλες που δεν σταματάει...συμβαίνει σε ολες;;;αγχώνομαι κάθε φορά...είναι και πρώτη εγκυμοσυνη και δεν έχω ιδεα από ολα αυτα!!επίσης ήθελα να ρωτήσω για την δισκοιλιοτητα αν υπάρχει κάτι που βοηθάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Πηρε θέση από τόσο νωρις;;;;σε ποια εβδομάδα ειστε;;;αχ πολύ καλό αυτό με το περπάτημα!!!

Εγω τώρα είμαι στην 26η που πήρε θέση..πριν 2 βδομάδες στη β επιπέδου ήταν εγκάρσια. Αλλα δεν λέει κάτι νομίζω, έχουν ακόμη πολύ χώρο και αλλάζουν συχνά θέση! Ο γιατρός απλά μου το ανέφερε ως θετικό γιατί "κατάφερε να βρει το δρόμο της", ακόμα κι αν ξαναγυρίσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!ερώτηση..σε σχέση με το ποσό κλωτσάνε υπάρχουν μέρες που τον νιωθω πιο νωχελικο και άλλες που δεν σταματάει...συμβαίνει σε ολες;;;αγχώνομαι κάθε φορά...είναι και πρώτη εγκυμοσυνη και δεν έχω ιδεα από ολα αυτα!!επίσης ήθελα να ρωτήσω για την δισκοιλιοτητα αν υπάρχει κάτι που βοηθάει...

Ναι, είναι φυσιολογικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγήκε κι εμένα η καμπύλη μου και είναι μια χαρά. Ίσως υπερβολικά χαμηλή θα την έλεγα αλλά δεν έχω μιλήσει ακόμα με το γιατρό. Το γιόρτασα με ένα παγωτό 😂

Κατά τα άλλα ζηλεύω που λέτε ότι μερικές μέρες είναι πιο νωχελικό. Εμένα πραγματικά δεν ξέρω τι γίνεται με αυτό το μωράκι. Κλωτσάει συνέχεια. Σήμερα με χτυπούσε ταυτόχρονα και αριστερά και δεξιά. Υποθέτω ότι είναι εγκάρσιο και από τη μία ήταν πόδια και από την άλλη χέρια; Δεν ξέρω, μπορεί να ήταν ταραγμένο και από την εξέταση που πήρα τόση γλυκόζη. Πρώτη φορά σε ένα τέντωμα που το χάιδευα, έπιασα κάτι που ήταν σίγουρα δικό του (κάποιο μέλος του σώματός του εννοώ, χεράκι ή ποδαράκι, γιατί ήταν πολύ λεπτό) και ενθουσιάστηκα! Μέχρι τώρα ήταν στιγμιαία τα χτυπήματα ή μαζευόταν σαν μπαλίτσα σε κάποιο σημείο, αλλά δεν είχα νιώσει τέτοιο πράγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Βγήκε κι εμένα η καμπύλη μου και είναι μια χαρά. Ίσως υπερβολικά χαμηλή θα την έλεγα αλλά δεν έχω μιλήσει ακόμα με το γιατρό. Το γιόρτασα με ένα παγωτό 😂

Κατά τα άλλα ζηλεύω που λέτε ότι μερικές μέρες είναι πιο νωχελικό. Εμένα πραγματικά δεν ξέρω τι γίνεται με αυτό το μωράκι. Κλωτσάει συνέχεια. Σήμερα με χτυπούσε ταυτόχρονα και αριστερά και δεξιά. Υποθέτω ότι είναι εγκάρσιο και από τη μία ήταν πόδια και από την άλλη χέρια; Δεν ξέρω, μπορεί να ήταν ταραγμένο και από την εξέταση που πήρα τόση γλυκόζη. Πρώτη φορά σε ένα τέντωμα που το χάιδευα, έπιασα κάτι που ήταν σίγουρα δικό του (κάποιο μέλος του σώματός του εννοώ, χεράκι ή ποδαράκι, γιατί ήταν πολύ λεπτό) και ενθουσιάστηκα! Μέχρι τώρα ήταν στιγμιαία τα χτυπήματα ή μαζευόταν σαν μπαλίτσα σε κάποιο σημείο, αλλά δεν είχα νιώσει τέτοιο πράγμα.

Νομίζω όσο πιο πολύ κλωτσάει τόσο καλυτεραα οπότε μην αγχώνεσαι και απόλαυσε το!!!εμένα ειναι με τις ώρες του πχ όταν είμαι δουλεια με ορθοστασία κλπ δεν το νιωθω καθόλου..όταν ξαπλώνω σπιτι το νιωθω και εγω από τις 2 μεριές!!μακάρι να είναι όλα καλά έχουμε ραντεβού την άλλη εβδομάδα...για να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Βγήκε κι εμένα η καμπύλη μου και είναι μια χαρά. Ίσως υπερβολικά χαμηλή θα την έλεγα αλλά δεν έχω μιλήσει ακόμα με το γιατρό. Το γιόρτασα με ένα παγωτό 😂

Κατά τα άλλα ζηλεύω που λέτε ότι μερικές μέρες είναι πιο νωχελικό. Εμένα πραγματικά δεν ξέρω τι γίνεται με αυτό το μωράκι. Κλωτσάει συνέχεια. Σήμερα με χτυπούσε ταυτόχρονα και αριστερά και δεξιά. Υποθέτω ότι είναι εγκάρσιο και από τη μία ήταν πόδια και από την άλλη χέρια; Δεν ξέρω, μπορεί να ήταν ταραγμένο και από την εξέταση που πήρα τόση γλυκόζη. Πρώτη φορά σε ένα τέντωμα που το χάιδευα, έπιασα κάτι που ήταν σίγουρα δικό του (κάποιο μέλος του σώματός του εννοώ, χεράκι ή ποδαράκι, γιατί ήταν πολύ λεπτό) και ενθουσιάστηκα! Μέχρι τώρα ήταν στιγμιαία τα χτυπήματα ή μαζευόταν σαν μπαλίτσα σε κάποιο σημείο, αλλά δεν είχα νιώσει τέτοιο πράγμα.

Του άρεσε το γλυκό γι'αυτό ήταν κινητικό πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Dimi84 είπε:

Του άρεσε το γλυκό γι'αυτό ήταν κινητικό πολυ

Μπράβο κορίτσια που βγήκε καλά η καμπύλη σας 🙏🏻😊,εγώ ως παθούσα στερούμαι πολλά 😩παγωτό του χρόνου τώρα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!ερώτηση..σε σχέση με το ποσό κλωτσάνε υπάρχουν μέρες που τον νιωθω πιο νωχελικο και άλλες που δεν σταματάει...συμβαίνει σε ολες;;;αγχώνομαι κάθε φορά...είναι και πρώτη εγκυμοσυνη και δεν έχω ιδεα από ολα αυτα!!επίσης ήθελα να ρωτήσω για την δισκοιλιοτητα αν υπάρχει κάτι που βοηθάει...

Συμβαίνει και σε εμένα άλλες μέρες την νιώθω περισσότερο και άλλες μέρες είναι ήσυχη. Φυσικά και αγχώνομαι και εγώ! 
εμενα με έχει βοηθήσει πολύ ότι έκοψα το ασβέστιο και αύξησα το μαγνήσιο στην δυσκοιλιότητα. Η κάθε μέλλουσα μανουλα ειναι διαφορετική στην αρχή με βοηθούσε πολύ ο χυμός πορτοκαλί το πρωί και το βράδυ δυο ακτινίδια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyNa είπε:

Βγήκε κι εμένα η καμπύλη μου και είναι μια χαρά. Ίσως υπερβολικά χαμηλή θα την έλεγα αλλά δεν έχω μιλήσει ακόμα με το γιατρό. Το γιόρτασα με ένα παγωτό 😂

Κατά τα άλλα ζηλεύω που λέτε ότι μερικές μέρες είναι πιο νωχελικό. Εμένα πραγματικά δεν ξέρω τι γίνεται με αυτό το μωράκι. Κλωτσάει συνέχεια. Σήμερα με χτυπούσε ταυτόχρονα και αριστερά και δεξιά. Υποθέτω ότι είναι εγκάρσιο και από τη μία ήταν πόδια και από την άλλη χέρια; Δεν ξέρω, μπορεί να ήταν ταραγμένο και από την εξέταση που πήρα τόση γλυκόζη. Πρώτη φορά σε ένα τέντωμα που το χάιδευα, έπιασα κάτι που ήταν σίγουρα δικό του (κάποιο μέλος του σώματός του εννοώ, χεράκι ή ποδαράκι, γιατί ήταν πολύ λεπτό) και ενθουσιάστηκα! Μέχρι τώρα ήταν στιγμιαία τα χτυπήματα ή μαζευόταν σαν μπαλίτσα σε κάποιο σημείο, αλλά δεν είχα νιώσει τέτοιο πράγμα.

Συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα κορίτσι μου!! Αρέσουν τα Γλυκακια στα μωράκια μας κάθε είδους και τα ενεργοποιούν 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου η Β αυχενική βγήκε καλή χωρίς κάτι ανησυχητικό και το ινομυωμα σταθερό τις τελευταίες 3 εβδομάδες γύρω στα 7εκ. Η μικρή είναι μια χαρά και έχει αρχίσει τις δυνατές αγκωνιες τώρα στη 21η εβδομάδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου η Β αυχενική βγήκε καλή χωρίς κάτι ανησυχητικό και το ινομυωμα σταθερό τις τελευταίες 3 εβδομάδες γύρω στα 7εκ. Η μικρή είναι μια χαρά και έχει αρχίσει τις δυνατές αγκωνιες τώρα στη 21η εβδομάδα. 

Ολα τέλεια δηλαδή! 💕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου η Β αυχενική βγήκε καλή χωρίς κάτι ανησυχητικό και το ινομυωμα σταθερό τις τελευταίες 3 εβδομάδες γύρω στα 7εκ. Η μικρή είναι μια χαρά και έχει αρχίσει τις δυνατές αγκωνιες τώρα στη 21η εβδομάδα. 

Τελειααααα μπράβο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/4/2022 at 9:54 ΜΜ, ο/η Maya90 είπε:

Πολύ καλή και η δική μου καμπύλη! Καλά αποτελέσματα και στα υπόλοιπα κορίτσια 🥰

Μπράβο!!!♥️
Εγω είμαι να σκάσω βρε κορίτσια, 4η μέρα μέτρησης και το νηστείας το πρωί μου βγαίνει ανεβασμένο δηλ. 90-95 είπε η ενδοκρινολόγος,εμένα 112-109-122-108 😳η άλλες μετρήσεις οκ,εκτός από χθες το μεσημέρι που φακές με σαλάτα έφαγα η δόλια 😂157βεβαια ήπια ένα ποτηράκι φυσικό χυμό για να γίνει καλύτερη απορρόφηση σιδήρου 🤪και μαλον αυτό ευθύνεται…η βράδυνες είναι οκ λέτε να φτιάξει στης 15 μέρες που μου έδωσε διορία η δεν την γλιτώνω την ινσουλίνη 😩είμαι να σκασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/4/2022 at 3:51 ΜΜ, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου η Β αυχενική βγήκε καλή χωρίς κάτι ανησυχητικό και το ινομυωμα σταθερό τις τελευταίες 3 εβδομάδες γύρω στα 7εκ. Η μικρή είναι μια χαρά και έχει αρχίσει τις δυνατές αγκωνιες τώρα στη 21η εβδομάδα. 

Μπράβο όλα τέλεια!!! 

Εγώ κορίτσια μου έχω γενικές αίματος κ ούρων, αντι χα και καμπύλη την Δευτέρα οπότε με περιμένει μεγάλη μέρα στο μικροβιολογικο!!! 2 ώρες περιμένατε εκεί εσείς ή 3??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Μπράβο όλα τέλεια!!! 

Εγώ κορίτσια μου έχω γενικές αίματος κ ούρων, αντι χα και καμπύλη την Δευτέρα οπότε με περιμένει μεγάλη μέρα στο μικροβιολογικο!!! 2 ώρες περιμένατε εκεί εσείς ή 3??? 

2 ώρες εγώ...αχ και γω εχω γενική αίματος παλιιι!!εύχομαι να πάνε όλα καλά και για σεναα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angelaki91 είπε:

Μπράβο όλα τέλεια!!! 

Εγώ κορίτσια μου έχω γενικές αίματος κ ούρων, αντι χα και καμπύλη την Δευτέρα οπότε με περιμένει μεγάλη μέρα στο μικροβιολογικο!!! 2 ώρες περιμένατε εκεί εσείς ή 3??? 

Εξαρτάται τι εξέταση σου έχει γράψει ο γιατρός σου. Συνήθως κάνουν τις 2 ώρες με τα 75g γλυκόζης. Κι εγώ αυτή έκανα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/4/2022 at 12:43 ΜΜ, ο/η Joo είπε:

Μπράβο!!!♥️
Εγω είμαι να σκάσω βρε κορίτσια, 4η μέρα μέτρησης και το νηστείας το πρωί μου βγαίνει ανεβασμένο δηλ. 90-95 είπε η ενδοκρινολόγος,εμένα 112-109-122-108 😳η άλλες μετρήσεις οκ,εκτός από χθες το μεσημέρι που φακές με σαλάτα έφαγα η δόλια 😂157βεβαια ήπια ένα ποτηράκι φυσικό χυμό για να γίνει καλύτερη απορρόφηση σιδήρου 🤪και μαλον αυτό ευθύνεται…η βράδυνες είναι οκ λέτε να φτιάξει στης 15 μέρες που μου έδωσε διορία η δεν την γλιτώνω την ινσουλίνη 😩είμαι να σκασω!

Οι χυμοί είναι ο, τι χειρότερο για το ζάχαρο. Μην πίνεις εφόσον έχεις θέμα με τις μετρήσεις σου. Να τρως ένα πορτοκάλι ολόκληρο αν θες οπωσδήποτε να πάρεις βιτ c αν και ο σίδηρος από τα συμπληρώματα απορροφάται σε μεγάλο ποσοστό από μόνος του και είναι υπεραρκετός αυτός που παίρνουμε εκτός αν έχεις πολύ μεγάλο θέμα έλλειψης και δυσαπορροφησης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Οι χυμοί είναι ο, τι χειρότερο για το ζάχαρο. Μην πίνεις εφόσον έχεις θέμα με τις μετρήσεις σου. Να τρως ένα πορτοκάλι ολόκληρο αν θες οπωσδήποτε να πάρεις βιτ c αν και ο σίδηρος από τα συμπληρώματα απορροφάται σε μεγάλο ποσοστό από μόνος του και είναι υπεραρκετός αυτός που παίρνουμε εκτός αν έχεις πολύ μεγάλο θέμα έλλειψης και δυσαπορροφησης 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου!!! Ναι το κατάλαβα γτ δεν ξανα έκανα τέτοιο νούμερο,κομμένος ο χυμός,νομίζω ότι πάει καλά ρυθμίζεται με την διατροφή,ας μην ενθουσιάζομαι ομως έχω άλλες 10 μέρες μέχρι να πάω ενδοκρινολόγο🙏🏻😊

Να ροτησω κάτι κορίτσια…μπανιέρα έχετε πάρει για το μωρό δεν ξέρω γτ με δυσκολεύει αυτή η αγορά έχετε βρει κάτι ωραίο και πρακτικό;😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelaki91 αυτό που σου έγραψε η @MyNa, ανάλογα ποια καμπύλη σου έχει γράψει ο γιατρός σου! Και σε μένα τη 2ωρη με τα 75gr γλυκόζης είχε γράψει. Και παραδόξως, αυτή η γλυκόζη που ήπια τώρα ήταν πολύ καλύτερη από εκείνη που είχα πιει στην πρώτη μου εγκυμοσύνη! 

@Joo εμείς πήραμε από stokke το flexi bath με τη βάση γιατί διπλώνει και μαζεύεται. Έχουμε μικρό σχετικά μπάνιο και δε χωρούσε κάτι μόνιμα ανοιχτό, ξεκάθαρα λόγω χώρου επιλέξαμε αυτό. Στον γιο μου είχαμε πάρει μπανιέρα από jumbo και τη χρησιμοποιούσε μέχρι πέρσι που του άρεσε να παίρνει μπάνιο με τις ώρες σαν την Κλεοπάτρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maya90 είπε:

@Angelaki91 αυτό που σου έγραψε η @MyNa, ανάλογα ποια καμπύλη σου έχει γράψει ο γιατρός σου! Και σε μένα τη 2ωρη με τα 75gr γλυκόζης είχε γράψει. Και παραδόξως, αυτή η γλυκόζη που ήπια τώρα ήταν πολύ καλύτερη από εκείνη που είχα πιει στην πρώτη μου εγκυμοσύνη! 

@Joo εμείς πήραμε από stokke το flexi bath με τη βάση γιατί διπλώνει και μαζεύεται. Έχουμε μικρό σχετικά μπάνιο και δε χωρούσε κάτι μόνιμα ανοιχτό, ξεκάθαρα λόγω χώρου επιλέξαμε αυτό. Στον γιο μου είχαμε πάρει μπανιέρα από jumbo και τη χρησιμοποιούσε μέχρι πέρσι που του άρεσε να παίρνει μπάνιο με τις ώρες σαν την Κλεοπάτρα 😂

Το είδα αυτό της stokke και μου άρεσε παρά πολύ το βρήκα λιγο ακριβό μαζί με την βάση πάει γύρω στα 100 κάτι €,  και εγώ το σκέφτηκα για θέμα χώρου γτ και εμάς μικρό το μπάνιο….αλλά από την άλλη βλέπεις κάτι στο jumbo με 20€ και λέω ρε γαμωτο μήπως είμαι υπερβολική…στο καρότσι ας πούμε πήραμε το stokke δεν το σκέφτηκα😂είχα έρωτα με το συγκεκριμένο,μάλλον σε αυτό θα καταλήξω κλείνει και δεν πιάνει χώρο ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Maya90 είπε:

@Angelaki91 αυτό που σου έγραψε η @MyNa, ανάλογα ποια καμπύλη σου έχει γράψει ο γιατρός σου! Και σε μένα τη 2ωρη με τα 75gr γλυκόζης είχε γράψει. Και παραδόξως, αυτή η γλυκόζη που ήπια τώρα ήταν πολύ καλύτερη από εκείνη που είχα πιει στην πρώτη μου εγκυμοσύνη! 

@Joo εμείς πήραμε από stokke το flexi bath με τη βάση γιατί διπλώνει και μαζεύεται. Έχουμε μικρό σχετικά μπάνιο και δε χωρούσε κάτι μόνιμα ανοιχτό, ξεκάθαρα λόγω χώρου επιλέξαμε αυτό. Στον γιο μου είχαμε πάρει μπανιέρα από jumbo και τη χρησιμοποιούσε μέχρι πέρσι που του άρεσε να παίρνει μπάνιο με τις ώρες σαν την Κλεοπάτρα 😂

https://www.letoshop.gr/el/p/mpanakia-baseis/39526-mpanio-me-psifiaki-zugaria-kai-thermometro-3-se-1-babypatent-aquascale.html?gclid=CjwKCAjwo8-SBhAlEiwAopc9W9zAvaAoPPsQYI5ytYpAzsRBbIHM-uDik0hJC5L17EmI6NXiOL4t7hoC4gAQAvD_BwE

Εμεις σκεφτόμασταν να πάρουμε αυτό που είναι και ζυγαριά,μαζί....αν εχει κάποια γνώμη για,αυτό ας μου πει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
    • Είχα κλείσει τηλεφωνικά το ραντεβού και δε μου το είπε ποτέ κανένας αλλά ούτε κι όταν πήγα εκεί μου ζήτησαν κάτι! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...