Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Γεια σας κορίτσια μου, τι κανετε?? οι πιο παλιές θα με θυμούνται, βλέπω γνωστά ονόματα στο φόρουμ... είχα καιρό να μπω γιατί με τη δουλειά και τη μικρή ζουζούνα να με τρέχει τα έχω δει όλα... εσεις πως είστε?? εύχομαι σε όσα κορίτσια είναι στην αναμονή να λάβουν σύντομα ευχάριστα νέα... γλυκιά περίοδος αυτή των προσπαθειών... τότε που προσπαθούσαμε δεν το καταλάβαινα.. όταν με το καλό πάρουμε απόφαση για το δεύτερο θα το απολαύσω!!! χαχαχαχα Γεια σας κορίτσια μου!! καλά να είστε όλες! 

Καλησπέρα κορίτσι μου!😊 Σε ευχαριστούμε για τις ευχές αλλα και για αυτήν την άλλη οπτικη που μας δινεις στα πραγματα. Το να βλεπεις τα πραγματα ως εξωτερικος παρατηρητης σου δινει αλλη οπτικη και οντως αυτη η περιοδος ειναι γλυκια, ας προσπαθησουμε να τη δουμε ετσι. 🙂Θα σε περιμενουμε οταν αποφασισεις για δευτερο💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα,  σας διαβάζω σιγά σιγά.. εγώ αυτό το σκ πέρασα πολύ ωραία, βέβαια με ταλαιπωρία αλλά άξιζε... αν θυμάστε το Σάββατο σας είχα πει οτι θα βγαίναμε με φίλους.. Τελικά βγήκαμε και καταλήξαμε Θεσσαλονίκη στη Βίσση, περάσαμε τέλεια αλλά ταλαιπωρία ξημερώματα η επιστροφή.. Επίσης απο ενα σημείο και μετά είχα τρελό πονοκέφαλο, αααχ γεράματα.. την επόμενη μέρα (Εχθές δλδ ) ξύπνησα με πονοκέφαλο πάλι.. ετοιμάστηκα ήπια παυσίπονο και πήγαμε με τα πεθερικα μου Καστοριά σε οικογενειακους φίλους, μας έβγαλαν εξω και μας τραπεζοσαν, μου έκαναν και δωράκια για το σπίτι μας! Πέρασα πολύ ώραια! 

Και σήμερα επιστροφή στη δουλειά είναι σαν να έπεσα απο ελικόπτερο χωρίς αλεξίπτωτο 🤣🤣🤣 

Επίσης ο φάκελος μου παραδόθηκε στην επιτροπή και μεσα στην εβδομάδα περνάω... άλλη αναμονή τώρα!!

Καλή αισιόδοξη  εβδομάδα κορίτσια μου!!! 

Αααααααααα τι ωραια!!!! Μπράβο κορίτσι μου, τι καλά που κάνατε και βγηκατε!!!! Πολυ χαιρομαι που περασατε τοσο ωραια😊😊😊 Σου άξιζε μετά από τόσο κόπο για φάκελο επιτροπή κλπ.😘😍💗 Τελικά μόνο εγώ δεν βγηκα αυτο το ΣΚ, η γριουλα😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μίλησε ο γιατρος με τον άντρα μου, του είπε ότι είναι στα αποδεκτά όρια και η κινητικότητα είναι πολύ καλή! Του είπε να πάρει βιταμίνες και σε τρεις μηνες να ξανά κάνει ένα σπερματοδιαγραμμα! Ο άντρας μου χάρηκε ☺️☺️ Αλλά αγχώθηκα τώρα ότι μάλλον εγώ θα έχω θέματα… 

Μπράβο κορίτσι μου!!! Καλά θα κ΄άνει να πα΄ρει βιταμίνες γιατί είναι ναι μεν στα αποδεκτά ΄ορια αλλά είναι κάπως χαμηλά οποτε θα βοηθησει να τονωθει λι αλλο. Οπότε πιστεύω ότι ίσως εκεί να βελτιωθεί κι αλλο και να μην ΄έχεις εσύ κανενα θεματακι. Στο εύχομαι μέσα απτην καρδια μου 🙏💗😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Αληθεια;;; Ποιο λες;; Πες μου να το δοκιμασω!!

Σκεφτομουν να παρω απ λαικη για καλυτερο κ πιο φρεσκο..

Ετυχε ρε κοριτσια τον περασμενο μηνα να μην εχει σελινο στο σουπερ κ πηρα απ τη λαικη.. ρε κοριτσια ειλικρινα η φασολαδα ειχε γευση κ μυρωδια απ σελινο... Πιο πριν οσο και να εβαζα ουτε μυρωδια ουτε γευση ειχε.. ηταν αλλο πραγμα

Μάρκα δεν ξέρω να σου πω από βασιλόπουλοσ που το έπαιρνα από ότι θυμάμαι έγραφε Α-Β απ έξω από Σκλαβενίτη και από το δικό μας το τοπικό δεν έχω προσέξει.. Πάντως είναι στα λαχανικά στο ψυγείο και είναι φρέσκο όχι κατεψυγμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantarini Ααααα που είσαι εσυ? Τι κάνει η μπεμπα? Είδα σχολιο κ λεω να τα τα νέα έγκυος θα ναι το κορίτσι η αποφάσισε για δευτερο. Πόσο ειναι η μικρή σας τώρα? 💕💕 εμείς 7μιση μηνών κιόλας περναει ο καιρός... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, αν δεν το έχει προλάβει κάποια άλλη κοπέλα, μπορώ να ανοίξω το θέμα του Δεκεμβρίου;;

@lactaki ❤️ 🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αααααααααα τι ωραια!!!! Μπράβο κορίτσι μου, τι καλά που κάνατε και βγηκατε!!!! Πολυ χαιρομαι που περασατε τοσο ωραια😊😊😊 Σου άξιζε μετά από τόσο κόπο για φάκελο επιτροπή κλπ.😘😍💗 Τελικά μόνο εγώ δεν βγηκα αυτο το ΣΚ, η γριουλα😂

Υγεία να έχουμε κορίτσι μου και έχουμε ολα τα σ-κ του κόσμου να βγούμε! Ασε σαν άρρωστη ένιωθα Την επόμενη μέρα,  ακόμα να συνέλθω 😂😂😂 γεράματα... κάποτε πως άντεχα απορώ πραγματικά! Και νύχτα δούλευα κορίτσια σερί όλη την εβδομάδα με φουλ ξενύχτι... τωωωωρα δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Κορίτσια μου, αν δεν το έχει προλάβει κάποια άλλη κοπέλα, μπορώ να ανοίξω το θέμα του Δεκεμβρίου;;

@lactaki ❤️ 🥰

 

Εννοείταιιι! Και το Ρωτάς? Εύχομαι να ειναι ο μήνας σου κορίτσι μού.. και για ολα τα κορίτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Κορίτσια μου, αν δεν το έχει προλάβει κάποια άλλη κοπέλα, μπορώ να ανοίξω το θέμα του Δεκεμβρίου;;

@lactaki ❤️ 🥰

 

Ναι κορίτσι μου, σε ευχαριστούμε πολύ🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Υγεία να έχουμε κορίτσι μου και έχουμε ολα τα σ-κ του κόσμου να βγούμε! Ασε σαν άρρωστη ένιωθα Την επόμενη μέρα,  ακόμα να συνέλθω 😂😂😂 γεράματα... κάποτε πως άντεχα απορώ πραγματικά! Και νύχτα δούλευα κορίτσια σερί όλη την εβδομάδα με φουλ ξενύχτι... τωωωωρα δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου..

Σε καταβαίνω κι γω παλαιότερα έβγαινα 4-5 φορές την εβδομάδα, ΄ήμουν dancing queen, τώρα είμαι house queen🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και καπως ετσι ξενερωνεις απολυτααααα.......😤😤😤

Πριν λιγο μιλησα με τον αντρα μου κ παραιτηθηκε ενας συναδελφος του. Ετσι αντι να πηγαινει μια εβδομαδα πρωι κ μια απογευμα, θα πηγαινει μονο απογευμα... (Το πρωι ειναι ηδη αλλοι 2 συναδελφοι λογω αυξημενου φορτου και 1 ειναι απογευμα) Που σημαινει οτι θα δουλευει 2-10 καθε μερα εκτος ΣΚ....😭😭😭😭😭

Δεν θα τον βλεπω ποτε. Θα ερχεται σπιτι 10μιση κ πτωμα... (Λογικο ο ανθρωπος. Η απογευματινη βαρδια ειναι σκοτωμα...)

Ουτε σπιτι δε θα μπορουμε να δουμε για να μετακομισουμε.. δεν το συζητω γ προσπαθειες παιδιου... Κλαιω ηδη....

Του ειπαν απο φλεβαρη θα συζητησουν να βρουν νεο ατομο!! Ο διευθυνων ηθελε να μην παρουν καν αλλον και να μπει μονιμα απογευμα...😢😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Μάρκα δεν ξέρω να σου πω από βασιλόπουλοσ που το έπαιρνα από ότι θυμάμαι έγραφε Α-Β απ έξω από Σκλαβενίτη και από το δικό μας το τοπικό δεν έχω προσέξει.. Πάντως είναι στα λαχανικά στο ψυγείο και είναι φρέσκο όχι κατεψυγμενο

Ευχαριστω κοριτσι μου για τη βοηθεια!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Κορίτσια μου, αν δεν το έχει προλάβει κάποια άλλη κοπέλα, μπορώ να ανοίξω το θέμα του Δεκεμβρίου;;

@lactaki ❤️ 🥰

 

Εννοειται να το ανοιξεις!!! Ψηφιζω @misofeggaro για Δεκεμβρη!!!!😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σε καταβαίνω κι γω παλαιότερα έβγαινα 4-5 φορές την εβδομάδα, ΄ήμουν dancing queen, τώρα είμαι house queen🤣🤣🤣 

Χαχαχαχαχα!!!!! Εκλαψα!!! 😂😂😂😂😂

Εγω θα ελεγα καλυτερα καναπε queen!!!! Με ρομπα κ κουβερτουλα!!!! 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Χαχαχαχαχα!!!!! Εκλαψα!!! 😂😂😂😂😂

Εγω θα ελεγα καλυτερα καναπε queen!!!! Με ρομπα κ κουβερτουλα!!!! 🤣🤣🤣🤣

Ασε ηθελα να γραψω bed queen αλλα ντραπηκα λεω ρεζιλια, και λεω αντε θα γραψω house😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Και καπως ετσι ξενερωνεις απολυτααααα.......😤😤😤

Πριν λιγο μιλησα με τον αντρα μου κ παραιτηθηκε ενας συναδελφος του. Ετσι αντι να πηγαινει μια εβδομαδα πρωι κ μια απογευμα, θα πηγαινει μονο απογευμα... (Το πρωι ειναι ηδη αλλοι 2 συναδελφοι λογω αυξημενου φορτου και 1 ειναι απογευμα) Που σημαινει οτι θα δουλευει 2-10 καθε μερα εκτος ΣΚ....😭😭😭😭😭

Δεν θα τον βλεπω ποτε. Θα ερχεται σπιτι 10μιση κ πτωμα... (Λογικο ο ανθρωπος. Η απογευματινη βαρδια ειναι σκοτωμα...)

Ουτε σπιτι δε θα μπορουμε να δουμε για να μετακομισουμε.. δεν το συζητω γ προσπαθειες παιδιου... Κλαιω ηδη....

Του ειπαν απο φλεβαρη θα συζητησουν να βρουν νεο ατομο!! Ο διευθυνων ηθελε να μην παρουν καν αλλον και να μπει μονιμα απογευμα...😢😢

Ουφφ....σε καταλαβαινω.... Δεν μπορεί να διαπραγματευτεί καθόλου το ωράριο? Εαν ε΄ιναι χρονια στη δουλεια, να πει ότι δεν μπορεί μόνο α΄πογευμα; Ότι έχει κάποια άλλη υποχρε΄ωση κλπ ποθ τον δεσμεύει;;;

Επίσης εσύ δουλεύεις τύπου 9-5 να φανταστώ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ουφφ....σε καταλαβαινω.... Δεν μπορεί να διαπραγματευτεί καθόλου το ωράριο? Εαν ε΄ιναι χρονια στη δουλεια, να πει ότι δεν μπορεί μόνο α΄πογευμα; Ότι έχει κάποια άλλη υποχρε΄ωση κλπ ποθ τον δεσμεύει;;;

Επίσης εσύ δουλεύεις τύπου 9-5 να φανταστώ; 

Αστα να πανε... Δουλευουμε τελειως αναποδα τωρα.. εγω δουλευω 9-6 καθε μερα (εκτος ΣΚ) κ ο αντρας μου θα δουλευει 2-10. 

Ειναι 4 χρονια στην εταιρια και ηδη τον ρωτησαν τι θελει. Αλλα οταν μιλαει το μεγαλο αφεντικο, δν ξερω αν θα ακουστει η γνωμη του αντρα μου... Ευτυχως ο διευθυντης του τον υπερασπιστηκε κ αρνηθηκε το να γυρισει μονιμα απογευματινος...

Θα δουμε.... Ας ειμαι αισιοδοξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αστα να πανε... Δουλευουμε τελειως αναποδα τωρα.. εγω δουλευω 9-6 καθε μερα (εκτος ΣΚ) κ ο αντρας μου θα δουλευει 2-10. 

Ειναι 4 χρονια στην εταιρια και ηδη τον ρωτησαν τι θελει. Αλλα οταν μιλαει το μεγαλο αφεντικο, δν ξερω αν θα ακουστει η γνωμη του αντρα μου... Ευτυχως ο διευθυντης του τον υπερασπιστηκε κ αρνηθηκε το να γυρισει μονιμα απογευματινος...

Θα δουμε.... Ας ειμαι αισιοδοξη...

Να κοιμάται παραπάνω το πρωί για να κάνει υπερωρίες το βράδυ στο σπίτι!!!!! Ααααα όλα κ όλα έχουμε ιερό σκοπό εδώ!!!! 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αστα να πανε... Δουλευουμε τελειως αναποδα τωρα.. εγω δουλευω 9-6 καθε μερα (εκτος ΣΚ) κ ο αντρας μου θα δουλευει 2-10. 

Ειναι 4 χρονια στην εταιρια και ηδη τον ρωτησαν τι θελει. Αλλα οταν μιλαει το μεγαλο αφεντικο, δν ξερω αν θα ακουστει η γνωμη του αντρα μου... Ευτυχως ο διευθυντης του τον υπερασπιστηκε κ αρνηθηκε το να γυρισει μονιμα απογευματινος...

Θα δουμε.... Ας ειμαι αισιοδοξη...

Κοίτα επειδή εμείς στο κομμάτι σεξ για να λειτουργήσουν πρέπει όλα να είναι πρίμα και είναι αλήθεια ότι και ο δικός μου δουλεύει τώρα τρεις μέρες και απόγευμα τα έβαλα κάτω και σκεφτηκα:

1) 1-2 μέρες άδεια τις γόνιμες οπότε είναι εφικτό άρα τα πρωινά θα τα περνάτε μαζι

2) λιγότερο μη στοχευμενο σεξ αναγκαστικά 

3) 1-2 πρωινά δηλώνεις ολιγοωρη απουσία διότι έχουμε και υποχρεώσεις πχ τράπεζες, εφορία, αιματοδοσια οπότε λίγες ώρες παραπάνω στο πρωινό χουζουρι

Το θετικό είναι αν το γυρίσετε σε πρωινές επαφές ότι είναι καλύτερο το σεξ και πιο δυνατό το ξεκούραστο σπέρμα από τη μαύρη νύχτα που εμείς τουλάχιστον παλεύουμε να λειτουργήσουμε.

Μακροπροθεσμα αν έρθει ένα μωρό τα διαφορετικά ωράρια είναι χρήσιμα να ξέρεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η evaioan είπε:

@Fotino asteri ανέβασε το στικ της εγκυμοσύνης που έκανες σε φώτο εδώ για να σου πουν τα κορίτσια αν είναι θετικό η όχι. 

 

Δυστυχώς το πέταξα κορίτσι μου... Θα κάνω όμως ξανά το πρωί και εάν δείξει το ίδιο θα το ανεβάσω στο forum για μια γνώμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Να κοιμάται παραπάνω το πρωί για να κάνει υπερωρίες το βράδυ στο σπίτι!!!!! Ααααα όλα κ όλα έχουμε ιερό σκοπό εδώ!!!! 😆

Αυτο του ειπα κι εγω!!! 😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου με το πολύ αισιοδοξο όνομα που λέει και η Τόνια.😊Ταυτίστηκα σε κάποια κομμάτια μαζί σου: κι εγώ έχω κλείσει τα 35 και σύντομα και τα 36 . Κι εγώ διαβάζω φιλοσοφία και και ιστορία και με βοηθάει πολύ στο να κρατώ ισορροπία. Απ' την άλλη εμείς έχουμε εντοπίσει κάποια θέματα που προσπαθούμεννα λύσουμε, και για να είμαι ειλικρινής το άγχος δεν το έχω αφήσει πίσω, είμαι σε διαρκή πάλη κι ελπιζω να τα καταφέρω💪. Σου εύχομαι καλή επιτυχία στις προσπάθειες σου💗

Όλοι μας έχουμε το άγχος μέσα μας λίγο περισσότερο ή λιγότερο... Προσπαθούμε όμως να το ισορροπήσουμε ☺️

Όπου υπάρχει πρόβλημα πάντα υπάρχει και λύση, ευτυχώς η επιστήμη έχει προχωρήσει και μας βοηθάει! Τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο, και οι δυσκολίες για τις δυνατές!!! 🌟

Πότε υποτίθεται πως θα έρθουν οι Ρώσοι?? Έχεις κάποιο σύμπτωμα? Εμένα μια φίλη μου πάντως όταν έμεινε έγκυος στα 41 της με μία και μόνο επαφή με την τότε σχέση της, μου είπε πως το κατάλαβε σχεδόν αμέσως...το ένιωσε στην μήτρα της... ήταν γραφτό να έρθει το μωρό της!! 💓

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κοίτα επειδή εμείς στο κομμάτι σεξ για να λειτουργήσουν πρέπει όλα να είναι πρίμα και είναι αλήθεια ότι και ο δικός μου δουλεύει τώρα τρεις μέρες και απόγευμα τα έβαλα κάτω και σκεφτηκα:

1) 1-2 μέρες άδεια τις γόνιμες οπότε είναι εφικτό άρα τα πρωινά θα τα περνάτε μαζι

2) λιγότερο μη στοχευμενο σεξ αναγκαστικά 

3) 1-2 πρωινά δηλώνεις ολιγοωρη απουσία διότι έχουμε και υποχρεώσεις πχ τράπεζες, εφορία, αιματοδοσια οπότε λίγες ώρες παραπάνω στο πρωινό χουζουρι

Το θετικό είναι αν το γυρίσετε σε πρωινές επαφές ότι είναι καλύτερο το σεξ και πιο δυνατό το ξεκούραστο σπέρμα από τη μαύρη νύχτα που εμείς τουλάχιστον παλεύουμε να λειτουργήσουμε.

Μακροπροθεσμα αν έρθει ένα μωρό τα διαφορετικά ωράρια είναι χρήσιμα να ξέρεις. 

Να σου πω κατι, πανω που ειπα θα χαλαρωσω λιγο... δεν θελω να εχω επαφες κατα παραγγελια και να βλεπω τις μερες... Απλα δεν μας θελει ρε κοριτσια. Τι να πω;;;

Ας γινει οτι θελει...

Αυτο με τις ωρες εχεις δικιο κοριτσι μου αλλα σκεψου οτι αν θελω να παω στο γραφειο στην ωρα μου πρεπει 8 να εχω σηκωθει απ το κρεβατι κ 8μιση να ειμαι στο αμαξι...

Οποτε οι πρωινες επαφες πρεπει να γινουν με ξυπνητηρι και κουραστηκα ρε κοριτσια. Αι σιχτιρ. 😤😤😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Να σου πω κατι, πανω που ειπα θα χαλαρωσω λιγο... δεν θελω να εχω επαφες κατα παραγγελια και να βλεπω τις μερες... Απλα δεν μας θελει ρε κοριτσια. Τι να πω;;;

Ας γινει οτι θελει...

Αυτο με τις ωρες εχεις δικιο κοριτσι μου αλλα σκεψου οτι αν θελω να παω στο γραφειο στην ωρα μου πρεπει 8 να εχω σηκωθει απ το κρεβατι κ 8μιση να ειμαι στο αμαξι...

Οποτε οι πρωινες επαφες πρεπει να γινουν με ξυπνητηρι και κουραστηκα ρε κοριτσια. Αι σιχτιρ. 😤😤😤

Τονια μου όταν πήγα στο γιατρό την τελευταία φορά και με ρώτησε πως πάτε; θυμάμαι να του λέω "τι; για παιδί; Α μπα βαρέθηκα να σκάω αν είναι να έρθει ας έρθει!!!" 

Εννοείται πως σκάω αλλά θέλει υπομονή μέχρι όσο πάει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...