Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αααα έτσι όπως το διάβασα "μου βρήκε ενδομήτριο..." το μυαλό μού πήγε για ενδομητρίωση... πφφφφ συγγνώμη! Ειπααα και εγώ!!! Τόσο στραβή είμαι να μην το έχω δει, κάτι θα είχες αναφέρει 🤣 

Αντεεεε βουυυρ στον ερωτικό πόλεμο 😉

Οχι κατερινιω μου!! Απλα ειχε μεγαλη αποκλιση ο ενας υπερηχος απ τον αλλο και φαντασου ειχαν χρονικη διαφορα 12 ωρων οποτε ενας απ τους 2 εκανε λαθος. Ειδε καθε υπερηχο αναλυτικα κ καυεληξε οτι η γυναικολογος ηταν σωστη!!! 😁😁 Και ευτυχως. Γτ νομιζω ενδομητριο 6 mm στις γονιμες μερες ειναι λιγο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 

@Κατεριναπαπ μου χρόνια πολλά και ευτυχισμένα με υγεία και ένα μπεμπέ σύντομα 💕💕💕💕🎊🎊🎊🎊 

@Antonia2 μου θα σας πω όταν τελειώσω τι θα μου πει!! Ο άντρας μου είναι στην τουαλέτα τώρα δεν ξέρω τι κάνει 🤪 ελπίζω να τα καταφέρει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 

@Κατεριναπαπ μου χρόνια πολλά και ευτυχισμένα με υγεία και ένα μπεμπέ σύντομα 💕💕💕💕🎊🎊🎊🎊 

@Antonia2 μου θα σας πω όταν τελειώσω τι θα μου πει!! Ο άντρας μου είναι στην τουαλέτα τώρα δεν ξέρω τι κάνει 🤪 ελπίζω να τα καταφέρει!! 

Καλημερα.. αν δεν τα καταφερει βοηθα και εσυ λιγο χαχαχ

καλα αποτελεσματα σας ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατεριναπαπ χρονια σου πολλα με υγεια και αγαπη.. σου ευχομαι οτι επιθυμεις να το αποκτησεις

 

Καλημερα κοριτσια.. ομορφη μερα να εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα.. αν δεν τα καταφερει βοηθα και εσυ λιγο χαχαχ

καλα αποτελεσματα σας ευχομαι

Καλημερααα δεν με άφηνε να τον βοηθήσω ήθελε μόνος του δεν ξέρω αλήθεια δεν είναι μάλλον κ το πιο εύκολο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το πήρε το δειγμα του είπε η κοπέλα εκεί σήμερα θα βγουν τα αποτελέσματα!! Ήταν πολύ αγχωμένος δεν ξέρω αν επηρέασε!! Αγχώθηκα τώρα 🙄🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα κορίτσια μου,  μια όμορφη και εύκολη μέρα εύχομαι! Κορίτσια μου δεν γιορτάζω δεν με λένε Κατερίνα 🤣🤣 αλλά σας ευχαριστώ παααρα πολύ μόνο που το σκεφτήκατε! 

@Raf123μου περιμένουμε τα καλα αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια το πήρε το δειγμα του είπε η κοπέλα εκεί σήμερα θα βγουν τα αποτελέσματα!! Ήταν πολύ αγχωμένος δεν ξέρω αν επηρέασε!! Αγχώθηκα τώρα 🙄🙄🙄

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου, όλα καλά πήγαν, αφού τα κατάφερε! Δεν πιστεύω να επηρεάζει κάπου τι συγκεκριμένη στιγμή που ήταν αγχωμένος και εκσπερμάτωσε.. δεν εχω ακούσει κάτι ανάλογο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Οχι κατερινιω μου!! Απλα ειχε μεγαλη αποκλιση ο ενας υπερηχος απ τον αλλο και φαντασου ειχαν χρονικη διαφορα 12 ωρων οποτε ενας απ τους 2 εκανε λαθος. Ειδε καθε υπερηχο αναλυτικα κ καυεληξε οτι η γυναικολογος ηταν σωστη!!! 😁😁 Και ευτυχως. Γτ νομιζω ενδομητριο 6 mm στις γονιμες μερες ειναι λιγο ..

Άντεεεε βάλε στοχευμένες επαφές και δεν αργεί το θαυματακι σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είδα αυτήν την εικόνα και συγκινήθηκα πολύ... πόσες μανούλες και πόσα παιδακια... ευτυχώς το παιδάκι δεν καταλαβαίνει ταλαιπωρία! 

20211124_231206.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα δεν με άφηνε να τον βοηθήσω ήθελε μόνος του δεν ξέρω αλήθεια δεν είναι μάλλον κ το πιο εύκολο 

σιγουρα δεν ειναι οτι πιο ευκολο και ειναι και αβολο αλλα αφου τα καταφερε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλήμερα κορίτσια μου,  μια όμορφη και εύκολη μέρα εύχομαι! Κορίτσια μου δεν γιορτάζω δεν με λένε Κατερίνα 🤣🤣 αλλά σας ευχαριστώ παααρα πολύ μόνο που το σκεφτήκατε! 

@Raf123μου περιμένουμε τα καλα αποτελέσματα! 

χαχαχχαχαχ!!! κι εγω μπηκα να σου γραψω ευχες!!!!😂😂😂

οπως και να εχει, ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ Η ΔΥΟ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΕΕΙΣ ΣΕ ΠΕΛΑΓΗ ΕΥΤΥΧΙΑΣ!!!!!!!!🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου είδα αυτήν την εικόνα και συγκινήθηκα πολύ... πόσες μανούλες και πόσα παιδακια... ευτυχώς το παιδάκι δεν καταλαβαίνει ταλαιπωρία! 

20211124_231206.jpg

καλα ε συγκινηθηκα παρα πολυ.... αχ αυτη η μανα τι τραβηξε!!!

και σε 10-15 χρονια θα γυρισει και θα λεει στη μαμα της "αι παρατα με ρε μανα!! μη με πρηζεις!!!"😂😂😂😂

δολιες μανες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Άντεεεε βάλε στοχευμένες επαφές και δεν αργεί το θαυματακι σου!! 

νομιζω κοριτσακι μου θα αφησω τα στοχευμενα για λιγο διαστημα μπας και ερθει το μπεμπε!!! ναι μεν θα εχουμε τακτικες επαφες αλλα λεω νααφησω τα τεστ ωορρηξιας για κανα 2μηνο... (ελπιζω οπως το λεω να το εφαρμοσω κιολας!!!! 😆😆😆)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια το πήρε το δειγμα του είπε η κοπέλα εκεί σήμερα θα βγουν τα αποτελέσματα!! Ήταν πολύ αγχωμένος δεν ξέρω αν επηρέασε!! Αγχώθηκα τώρα 🙄🙄🙄

Ραφαελα μου ολοι αγχωνονται σε αυτη τη διαδικασια!!! και ο αντρας μου ηταν πολυ τσιτα και μαλιστα δεν το εκανε στο σπιτι μας.. πηγε στο κεντρο και ηταν πολυ χειροτερα μου λεει...

Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!! μην αγχωνεσαι!! σε νιωθω απολυτα γτ τα περασα πριν 1 μηνα αλλα θα δεις οτι ολα θα πανε καλα!!!!! ασχολησου με τη δουλεια να ξεχαστει λιγο το μυαλο!!!!! ειμαστε μαζι σου!!!!!!!!! 🤗❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!! και Χρονια πολλά στις Κατερινες μας!!!! Υγεια, αγαπη και ευημερια ευχομαι!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

νομιζω κοριτσακι μου θα αφησω τα στοχευμενα για λιγο διαστημα μπας και ερθει το μπεμπε!!! ναι μεν θα εχουμε τακτικες επαφες αλλα λεω νααφησω τα τεστ ωορρηξιας για κανα 2μηνο... (ελπιζω οπως το λεω να το εφαρμοσω κιολας!!!! 😆😆😆)

εγω παλι ποτε δεν χρησημοποιησα τεστ ωορρηξιας.. νομιζω ειναι αγχωτικο.. η γιατρος μου μου ειχε πει μολις τελειωσει η περιοδος μερα παρα μερα και στις γονιμες πιο εντατικα αν γινεται αλλα και το μερα παρα μερα μια χαρα ειναι.. αφου θελουμε μωρο θα ξεσκιστουμε τι να κανουμε χαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

εγω παλι ποτε δεν χρησημοποιησα τεστ ωορρηξιας.. νομιζω ειναι αγχωτικο.. η γιατρος μου μου ειχε πει μολις τελειωσει η περιοδος μερα παρα μερα και στις γονιμες πιο εντατικα αν γινεται αλλα και το μερα παρα μερα μια χαρα ειναι.. αφου θελουμε μωρο θα ξεσκιστουμε τι να κανουμε χαχαχαχαχαχαχ

😂😂😂😂😂 τελειωσαν οι αντιδρασεις!!!! ο σκοπος αγιαζει τα μεσα!!!!!!

(για τα τεστ κι εγω ετσι πιστευα και τελικα ανακαλυψα οτι αλλες μερες θεωρουσα γονιμες-ωορρηξια και άλλες ειναι οι πραγματικες!! ωστοσο παροτι ειχαμε στοχευμενες επαφες, δεν ηρθε το θαυματακι. ας χαλαρωσουμε μπας και ερθει!!!😉 αν κι εγω πιστευω θα ερθει την ανοιξη που θα το παρατησω εντελως και θα ασχοληθω με το γαμο. που τοτε θα θελω να το αποφυγω για να μην παω στην εκκλησια με μια κοιλια ΝΑ....🤣🤣)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

χαχαχχαχαχ!!! κι εγω μπηκα να σου γραψω ευχες!!!!😂😂😂

οπως και να εχει, ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ Η ΔΥΟ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΕΕΙΣ ΣΕ ΠΕΛΑΓΗ ΕΥΤΥΧΙΑΣ!!!!!!!!🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️👶👶

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, να έχουμε ολες υγεία και του χρόνου τέτοιο καιρό να Μιλαμε για τα μωράκια Μας ❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλα ε συγκινηθηκα παρα πολυ.... αχ αυτη η μανα τι τραβηξε!!!

και σε 10-15 χρονια θα γυρισει και θα λεει στη μαμα της "αι παρατα με ρε μανα!! μη με πρηζεις!!!"😂😂😂😂

δολιες μανες!!!!!

😂😂😂 ακριβώς αυτό κορίτσι μου.. και οι μάνες θα λένε " ξέρεις τι τράβηξα για να σε κάνω " 😂😂😂 πραγματικά απο τώρα το σκέφτομαι, μου έρχεται πολύ αυθόρμητα αυτή η φράση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

νομιζω κοριτσακι μου θα αφησω τα στοχευμενα για λιγο διαστημα μπας και ερθει το μπεμπε!!! ναι μεν θα εχουμε τακτικες επαφες αλλα λεω νααφησω τα τεστ ωορρηξιας για κανα 2μηνο... (ελπιζω οπως το λεω να το εφαρμοσω κιολας!!!! 😆😆😆)

Να κάνεις κορίτσι μου οτι χρειάζεται ώστε να μην αγχώνεσαι... και εγώ μετά την ovitrelle  δεν ξανά έκανα τεστ οωρηξιας.. το παράτησα το άθλημα,  με κούρασε η αλήθεια είναι... ε μα δλδ μετά μου γινόταν εμμονή... με θυμάστε πώς ήμουν,στα πατώματα, έχει λίγο καιρό που ηρέμησα ίσως να οφείλεται ότι πήρα το δρόμο που θα μου δώσει περισσότερες πιθανότητες για εμένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου η σαλπογγογρφια ή η λαμπαροσκοπηση είναι απαραίτητες εξετάσεις για να περάσεις επιτροπή.. με όλο το θάρρος θα σου πω τι θα έκανα εγώ στη θέση σου, βασικά θα σου πω τι θα έλεγα στην αδερφή μου,  κλείσε χθές ραντεβού για σαλπογγογρφια, το οτι βρήκατε ενα πρόβλημα δεν αποκλείεται να υπάρχει και κτ άλλο,  επίσης κλείσε χθες ραντεβού για επιτροπή, απο οτι κατάλαβα ανήκεις Αθήνα,  αν δεν κάνω λάθος,  στην Αθήνα ξέρω έχεις 2 μήνες αναμονή.. σε αυτούς τους 2 μήνες εσύ μαζεύεις να χαρτιά σου κάνεις τα ραντεβού Σου,  βρίσκεις γιατρό που θα σε παρέπεμψει ταυτόχρονα κάνεις και τις προσπάθειες σου, μέχρι να έχεις απόφαση σίγουρα θα έχεις 3 προσπάθειες, μόλις βγει η απόφαση λοιπόν συνέχισε Την προσπάθεια Σου και ξεκινά στον επόμενο κύκλο.. θα έχουν περάσει σχεδόν 5 μήνες και εσύ θα έχεις κάνει ήδη 4 προσπάθειες φυσιολογικά... έπειτα εγώ δεν θα έχανα άλλο χρόνο, θα το κυνηγήσω και οτι γίνει.. είναι πολύ δύσκολο το ξέρω και άρχισα να το ζω.. Αλλά στο τέλος νιώθω πως θα δικαιωθω και όλες μας θα δικαιωθούμε.. Αλλά ακόμα και να μην τα καταφέρω θα ξέρω ότι έκανα τα πάντα! Άκου την καρδούλα σου.. ξέρω πόσο πολύ το θέλεις... ήδη κάνατε μεγάλα βήματα.. μάλλον ήρθε η ώρα μας να τα κάνουμε μαζεμένα ...

Καλημέρα κορίτσι μου έχεις δίκιο αλλά είπαμε με γυναικολόγο και ανδρολόγο ότι πρώτα θέλουμε να δούμε εάν χειροτέρεψε ή βελτιώθηκε σπέρμα και μετά θα αποφασίσουμε εξωσωματική, για΄τι προσπαθούσαμε με σοβαρό θέμα που δεν ξέραμε ότι υπάρχει και αν έχει βελτιωθεί πρέπει να δώσουμε κάποιους μήνες. Σαλπιγγογραφία εννόειται θα κάνω το επόμενο διάστημα. Σε ευχαριστώ πολύ για συμβου΄λές κορίτσι μου, αισθάνομαι πολύ το ενδιαφέρον σου και το εκτιμώ πολύ💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...