Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Επισης, το 3 ημερες σημαινει 3 24ωρα.. γτ το ρωτησα κι αυτο.. πχ αν ειχατε επαφη το σαββατο, την τριτη ειναι στις 3 ημερες..

αν κανω καποιο λαθος διορθωστε με!! ❤️

Ααα σε ευχαριστώ πολύ γι αυτή την διευκρίνιση είχαμε τελευταία επαφή Κυριακή γύρω στις 5:30-600 το απόγευμα άρα καλύτερα να πάει την Πέμπτη μας είπε να μη το πάμε Παρασκευή ή Σάββατο γιατί ισως να μην προλάβουν να το δουν γιατί κλείνουν κτλ! Αχ αυτό με το καυτό μπάνιο ελπίζω να το τηρήσει χαχαχαχα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤ 

καλημερα κοριτσι μουυυ!!! και ηθελα να σου γραψω γτ χθες δε σε "ακουσα" καθολου... τι κανεις κοριτσι μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! ❤️❤️❤️ Οντως τα χριατουγεννα είναι η πιο ωραία χαρούμενη  γιορτή του χρόνου!!! Βέβαια έχουμε 2 χρόνια να νιώσουμε αυτή τη ζεστασιά των Χριστουγέννων λόγο κοβιντ αλλά που θα πάει… ελπίζω του χρόνου να είναι καλύτερα τα πράγματα 🙏🙏🤞🏻🤞🏻 
 

κορίτσια να σας ρωτήσω μας είπε ο ουρολόγος 2-3 ημερες χωρις εκσπερμάτωση να πάει να πάρει το δειγμα ο άντρας μου! Ποτέ είναι καλύτερα στις 2 ή στις 3 ημερες; 

Λογικα 3 μερες ειναι καλυτερα .. θα γεμισει καλα το ντεποζιτο.. λεω εγω τωρα με το φτωχο μου το μυαλο χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ααα σε ευχαριστώ πολύ γι αυτή την διευκρίνιση είχαμε τελευταία επαφή Κυριακή γύρω στις 5:30-600 το απόγευμα άρα καλύτερα να πάει την Πέμπτη μας είπε να μη το πάμε Παρασκευή ή Σάββατο γιατί ισως να μην προλάβουν να το δουν γιατί κλείνουν κτλ! Αχ αυτό με το καυτό μπάνιο ελπίζω να το τηρήσει χαχαχαχα 😂😂😂

ασε κι εγω τον κυνηγουσα γτ του αρεσει πολυ να κανει καυτο μπανιο!! μετα τον ουρολογο νομιζω το εχει περιορισει πολυ. το κατλαβαινω και απο τη διαρκεια του μπανιου!!!! τωρα στο 5-10λεπτο ειναι εξω νω πριν καθοταν κανα 20λεπτο!!!! 😅😅😅😅

νομιζω απο κυριακη απογευμα, εγω θα τον εστελνα τεταρτη μεσημερι-απογευμα.. αν πρεπει να παει πρωι, ε ας παει πεμπτη τοτε!!!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ασε κι εγω τον κυνηγουσα γτ του αρεσει πολυ να κανει καυτο μπανιο!! μετα τον ουρολογο νομιζω το εχει περιορισει πολυ. το κατλαβαινω και απο τη διαρκεια του μπανιου!!!! τωρα στο 5-10λεπτο ειναι εξω νω πριν καθοταν κανα 20λεπτο!!!! 😅😅😅😅

νομιζω απο κυριακη απογευμα, εγω θα τον εστελνα τεταρτη μεσημερι-απογευμα.. αν πρεπει να παει πρωι, ε ας παει πεμπτη τοτε!!!😉

Κλείνουν τα εργαστήρια μας Τετάρτη απόγευμα :( θα πάει Πέμπτη πρωί πριν πάει δουλεια!! Και ελπιζω να τα καταφέρει να μην δυσκολευτεί…Και εμένα κάθετε 20 λεπτά μέσα στο μπάνιο κ αναρωτιέμαι τι πλένει τόση ώρα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Κλείνουν τα εργαστήρια μας Τετάρτη απόγευμα :( θα πάει Πέμπτη πρωί πριν πάει δουλεια!! Και εμένα κάθετε 20 λεπτά μέσα στο μπάνιο κ αναρωτιέμαι τι πλένει τόση ώρα 😂😂

εμας παλι το αντιθετο.. κανει με χλιαρο νερο και βγαινει στο 10λεπτο.. εγω κανω με καυτο και ξεχναω να βγω απο το μπανιο (οσο εχει νερο βεβαια χαχαχαχ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μουυυ!!! και ηθελα να σου γραψω γτ χθες δε σε "ακουσα" καθολου... τι κανεις κοριτσι μου;;;

Καλά είμαι κοριτσάκι μου.... έχω αγχωθεί κ κάνω όλη τη μέρα δουλειές γι'αυτό χάνομαι! Κ εκεί που ήμουνα με τον κότσο μου κ μάζευα, το απόγευμα προέκυψε κ ραντεβού με τον αρχιτέκτονα μας, άντε γίνε άνθρωπος κ τρέξε 😅 Σήμερα συνεχίζω.... θέλω να τα φτιάξω όλα μέσα στη βδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλά είμαι κοριτσάκι μου.... έχω αγχωθεί κ κάνω όλη τη μέρα δουλειές γι'αυτό χάνομαι! Κ εκεί που ήμουνα με τον κότσο μου κ μάζευα, το απόγευμα προέκυψε κ ραντεβού με τον αρχιτέκτονα μας, άντε γίνε άνθρωπος κ τρέξε 😅 Σήμερα συνεχίζω.... θέλω να τα φτιάξω όλα μέσα στη βδομάδα 

πυρετος προετοιμασιων!!! ειμαι σιγουρη οτι τα προλαβαινεις ολα!!! μονο να μην αγχωνεσαι!!! Φιλακια!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

πυρετος προετοιμασιων!!! ειμαι σιγουρη οτι τα προλαβαινεις ολα!!! μονο να μην αγχωνεσαι!!! Φιλακια!!! ❤️❤️

Με έχει πιάσει ο φόβος της προωρότητας για κάποιο λόγο.... χωρίς κάποια ένδειξη 🙄 δική μου φοβία... κ θέλω να είναι όλα στη θέση τους

Ευχαριστώ που με σκέφτεσαι κορίτσι μου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!
@Lacostaki ελπίζω το επόμενο θετικό να έρθει για να μείνει!
@Froufro  να προσέχεις, σιγά σιγά θα γίνουν όλα!
 

@Ευάγγελοςτ που είσαι κορίτσι μου; 

Τα φιλιά μου σε όλες και καλή συνέχεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και από εμένα!
@Lacostaki ελπίζω το επόμενο θετικό να έρθει για να μείνει!
@Froufro  να προσέχεις, σιγά σιγά θα γίνουν όλα!
 

@Ευάγγελοςτ που είσαι κορίτσι μου; 

Τα φιλιά μου σε όλες και καλή συνέχεια! 

καλημερα κοριτσι μου!!! σου στελνω φιλια και θετικη ενεργεια να ερθει συντομα το θετικο τεστακι!!! 🙏❤️🧡💛💚💙💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Με έχει πιάσει ο φόβος της προωρότητας για κάποιο λόγο.... χωρίς κάποια ένδειξη 🙄 δική μου φοβία... κ θέλω να είναι όλα στη θέση τους

Ευχαριστώ που με σκέφτεσαι κορίτσι μου ❤

σε λιγες μερουλες που θα δεις τη μικρουλα με τη γιατρο σου, θα ηρεμησεις πιστευω..

εννοειται σε σκεφτομαι!!! φιλακια!!! 💋💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και από εμένα!
@Lacostaki ελπίζω το επόμενο θετικό να έρθει για να μείνει!
@Froufro  να προσέχεις, σιγά σιγά θα γίνουν όλα!
 

@Ευάγγελοςτ που είσαι κορίτσι μου; 

Τα φιλιά μου σε όλες και καλή συνέχεια! 

Καλημερα γλυκια μου!!! Πως είσαι εσυ τι κάνεις?? Με το καλό όλα κ όμορφα Χριστουγεννα 😘😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Με έχει πιάσει ο φόβος της προωρότητας για κάποιο λόγο.... χωρίς κάποια ένδειξη 🙄 δική μου φοβία... κ θέλω να είναι όλα στη θέση τους

Ευχαριστώ που με σκέφτεσαι κορίτσι μου ❤

Μην αγχώνεσαι καθόλου όλες οι εγγυουλες κάναμε αυτές τις σκέψεις..  Θα δεις όλα καλά θα πανε  όπως λές κ εσυ δεν υπάρχει ένδειξη. Σε ποια βδομάδα είσαι τώρα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μην αγχώνεσαι καθόλου όλες οι εγγυουλες κάναμε αυτές τις σκέψεις..  Θα δεις όλα καλά θα πανε  όπως λές κ εσυ δεν υπάρχει ένδειξη. Σε ποια βδομάδα είσαι τώρα?? 

Στην 30η... 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Στην 30η... 😊

Αχ τι ωραια!!!  Ξεκινήσαμε να μιλάμε τον Αύγουστο και έφτασε ήδη τέος Νοέμβρη και πλησιάζειη ώρα, φαντάζομαι τη χαρά σου💗 Τι ΠΗΤ εχεις κοριτσι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια μου αρνητική η χοριακη τελικά και η μικροβιολογος το ίδιο μου είπε ότι μάλλον ήταν βιοχημικη

Κρίμα, λυπάμαι! Αλλά μη το βάζεις κάτω, θα τα καταφέρεις. 🤰♥️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ τι ωραια!!!  Ξεκινήσαμε να μιλάμε τον Αύγουστο και έφτασε ήδη τέος Νοέμβρη και πλησιάζειη ώρα, φαντάζομαι τη χαρά σου💗 Τι ΠΗΤ εχεις κοριτσι μου?

Από ότι φαίνεται θα γεννήσω 18 Ιανουαρίου 😊 είμαστε καισαρική οπότε θα είναι προγραμματισμένα κ πιο νωρίς από την ΠΗΤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Από ότι φαίνεται θα γεννήσω 18 Ιανουαρίου 😊 είμαστε καισαρική οπότε θα είναι προγραμματισμένα κ πιο νωρίς από την ΠΗΤ 

Μπράβο βρε κορίτσι μου, λιγότερο από 2 μήνες💗 Μα πως πέρασε ο καιρος..Με το καλό💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου, λιγότερο από 2 μήνες💗 Μα πως πέρασε ο καιρος..Με το καλό💗

Ευχαριστώ πολύ γλυκό μου κορίτσι ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...