Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τσ γνωστά κορίτσι μου,  εχω τα πάνω μου και τα κάτω μου... Εχθές έπιασα πάτωμα πάλι, ξέρεις τα γνωστά κλαμα και μια καινούργια μερα ξεκινάει, περιμένω την Τρίτη να παμε Γιάννενα να μας δει ουρολογος και έπειτα την άλλη Δευτέρα ο εξωσωματιστης και πάει λέγοντας... κορίτσι μου εγω το αποφάσισα πάω για εξωσωματική, δεν έχω άλλο ψυχολογία στερεψα!

Πριν είδα την συνέντευξη της μπομπα, καλα ε σαν να με άκουγα ηταν, ΑΚΡΙΒΏΣ ΟΜΩΣ!  Το έδειξα το βίντεο στον άντρα μου και απλα το σταμάτησε και με κοιτούσε με ανοιχτό στόμα 😂 το μόνο που με ρώτησε είναι πως νιώθω και τι ένστικτο έχω για το αν τα καταφέρουμε και του λέω ναι με εξωσωματική ίσως τα καταφέρουμε και μου λέει τελείωσε αυτό θα γίνει!

Κορίτσι μου ελπίζω πολύ σε ένα καλο σπερμοδιαγραμμα και να μην χρειαστεί η επέμβασή, ακόμα και σε εξωσωματική να καταλήξετε στο τέλος ρε κορίτσια η χαρα μας θα είναι τόση μεγάλη που θα τα ξεχάσουμε ολα!!!

 

Μπραβο κοριτσι μου που τα βαλατε ολα σα ταξη κι εσεις σιγα σιγα, και καλα θα κανεις για εξωσωματικη, το πιο πιθανον εκτος απροοπτοθ ειναι οτι κι εγω εκει θα παω. Αχ πολυ γλθκος ο αντρας σου, το θελει κι αυτος παρα πολυ!!

Η τελευταια φραση σου με αγγιξε πολυ και αληθεια το πιστευω κι εγω, πραγματικα νομιζω οτι θα θυμομαστε για παντα αυτα που περναμε τωρα και θα τα λεμε στα παιδια μας, μακαρι να τα καταφερουμε κοριτσια μουμ η καθεμια με τον τροπο της.  Και '''στο τέλος ρε κορίτσια η χαρα μας θα είναι τόση μεγάλη που θα τα ξεχάσουμε ολα!!!''' που λες κι εσυ🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ένα ένα να τα βάλετε στη σειρά!! Μη στεναχωριέσαι οπως είπαν κ τα κορίτσια τώρα ξέρετε που είναι το πρόβλημα και ότι μπορείτε να το αντιμετωπίσετε! Θα βγουν και τα αποτελέσματα με το σπερματοδιαγραμμα και θα μας πεις! Στήριξε τον αντρα σου και όλα καλά θα πάνε να εχεις πίστη και θετική ενέργεια που είμαι σίγουρη ότι εχεις!! Πως νιώθει ο άντρας σου; Τι σου είπε; 

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!🥰 Ο ανδρας μου ποτε ειναι ετσι ποτε αλλιως, γενικα εχει ενα αγχος και εχει παθει ενα σοκ ακομη γιατι πριν ενα μηνα αυτα ηταν σεναρια επιστημονικης φαντασιας. Εχει κανει ομως παρα πολλα βηματα πολυ γρηγορα το παραδεχομαι!🥰 Εσεις πως ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μπραβο κοριτσι μου που τα βαλατε ολα σα ταξη κι εσεις σιγα σιγα, και καλα θα κανεις για εξωσωματικη, το πιο πιθανον εκτος απροοπτοθ ειναι οτι κι εγω εκει θα παω. Αχ πολυ γλθκος ο αντρας σου, το θελει κι αυτος παρα πολυ!!

Η τελευταια φραση σου με αγγιξε πολυ και αληθεια το πιστευω κι εγω, πραγματικα νομιζω οτι θα θυμομαστε για παντα αυτα που περναμε τωρα και θα τα λεμε στα παιδια μας, μακαρι να τα καταφερουμε κοριτσια μουμ η καθεμια με τον τροπο της.  Και '''στο τέλος ρε κορίτσια η χαρα μας θα είναι τόση μεγάλη που θα τα ξεχάσουμε ολα!!!''' που λες κι εσυ🥰

Κορίτσια μου, δεν είμαστε οι μόνες! Τόσες κοπέλες έχουν περάσει κατι ανάλογο,  μέχρι πριν σας βρω εδώ, ένιωθα ο μοναδικός εξωγήινος στο κόσμο, η μια στηρίζει την άλλη και είναι πολύ σημαντικό αυτό! 

Τη ρημάδα τη ψυχολογία μας μόνο να φτιάξουμε, έπειτα ο δρόμος θα μας φανεί πιο σύντομος και ούτε θα καταβάλουμε τη διάδρομη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Και εμένα πάντα βγαίνει ο καλος και εγώ η κακιά γιατί έχει το χάρισμα να τα λέει όλα τόσο χαριτωμένα και να τους ρίχνει όλους 🤣🤣 όταν τον γνώρισα στους γονεις μου η μαμα μου μου είπε «εσυ αυτόν θα τον παντρευτείς» και της έλεγα που ξερεις εσυ… έχουν αυτό το κάτι να τους κερδίζουν και ναι είναι λίγο κλειστεί μέχρι να τους μάθεις 

Χαχαχα ναι το έχουν αυτό το κάτι η αλήθεια είναι🤣 να σ πω την αλήθεια εμένα δεν είναι κλειστός, βέβαια τα προσωπικά του δεν τα λέει από δω κ από κει, κ γενικά οι λέοντες φημίζονται για την κοινωνικότητά κ την εξωστρέφειά τους, αλλά παίζει ρόλο κ ο ωροσκόπος βέβαια😄😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου, δεν είμαστε οι μόνες! Τόσες κοπέλες έχουν περάσει κατι ανάλογο,  μέχρι πριν σας βρω εδώ, ένιωθα ο μοναδικός εξωγήινος στο κόσμο, η μια στηρίζει την άλλη και είναι πολύ σημαντικό αυτό! 

Τη ρημάδα τη ψυχολογία μας μόνο να φτιάξουμε, έπειτα ο δρόμος θα μας φανεί πιο σύντομος και ούτε θα καταβάλουμε τη διάδρομη!!

εχεις δικιο για αυτο την ψυχολογια, ειναι τοοοοοοσο δυσκολοο!!! Αλλα  θα τα καταφερουμε🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!🥰 Ο ανδρας μου ποτε ειναι ετσι ποτε αλλιως, γενικα εχει ενα αγχος και εχει παθει ενα σοκ ακομη γιατι πριν ενα μηνα αυτα ηταν σεναρια επιστημονικης φαντασιας. Εχει κανει ομως παρα πολλα βηματα πολυ γρηγορα το παραδεχομαι!🥰 Εσεις πως ειστε?

Στήριξε τον και να είσαι αισιόδοξη για να του δίνεις δύναμη!! Σιγά σιγά όλα θα γίνουν! Το ξέρω καποιες φορες ούτε που περιμένουμε καποιες εξελίξεις αλλά έλα που έρχονται και φέρνουν τα πάνω κάτω…αλλά είναι αυτό που λες θα έχουμε να λέμε κάποτε στα παιδιά μας και θα δίνουμε και κουράγιο σε αλλά κορίτσια που θα  είναι στη θέση μας!! 🥰🥰
 

εμεις τα ίδια έρχονται οι γόνιμες σε λιγες μερες, θα πάμε και ένα διήμερο να χαλαρώσουμε σε μια άλλη πόλη στη Κύπρο το ΣΚ, θα σχολάσουμε βασικά Παρασκευή και θα τα έχουμε έτοιμα και θα φύγουμε θα πάμε στο ξενοδοχείο…εμεις θα πάμε σε γιατρους μέσα του Νοέμβρη! Εύχομαι όλα να είναι καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα ναι το έχουν αυτό το κάτι η αλήθεια είναι🤣 να σ πω την αλήθεια εμένα δεν είναι κλειστός, βέβαια τα προσωπικά του δεν τα λέει από δω κ από κει, κ γενικά οι λέοντες φημίζονται για την κοινωνικότητά κ την εξωστρέφειά τους, αλλά παίζει ρόλο κ ο ωροσκόπος βέβαια😄😆

Ναι για τα προσωπικά τους είναι πιο κλειστεί χαρακτήρες… ομως είναι αρκετά κοινωνικός και στη δουλεια όλο δωράκια παίρνει από τους ασθένεια του! 😂😂 κουβαλάει γλυκά που κάνουν οι ασθενεις του έχει που του δίνουν κάρτες με 50 ευρώ μέσα άσε 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα ναι το έχουν αυτό το κάτι η αλήθεια είναι🤣 να σ πω την αλήθεια εμένα δεν είναι κλειστός, βέβαια τα προσωπικά του δεν τα λέει από δω κ από κει, κ γενικά οι λέοντες φημίζονται για την κοινωνικότητά κ την εξωστρέφειά τους, αλλά παίζει ρόλο κ ο ωροσκόπος βέβαια😄😆

Κοριτσι μου εσυ σμρ ειχες γιατρο;; Πηγες να δεις τη μικρουλα σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Συνοπτικα τα νεα μου κοριτσια μου γλυκα ειναι οτι πηγαμε στον ανδρολογο κι ειπε οτι φαινεται οτι εχει δυστυχως κιρσοκηλη ΙΙ προς ΙΙΙ βαθμου, απ' οτι φαινεται (αν και το περιμενα οτι μπορει και να εχει λογω κακου σπερμοδιαγραμματος οταν το εμαθα στενοχωρεθηκα πολυ γιατι καταλαβα οτι εχουμε χειρουργειο κλπ κλπ),  βεβαια καναμε σημερα και τριπλεξ οσχεου για επιβεβαιωση και νομιζω οτι  αποτι ειδα στα συμπερασματα τελικα εχει δυο κιρσοκηλες  αλλα δεν εχουμε παει ακομη στον ανδρολογο να το δει.

Περιμενουμε και αποτελεσματα απο Λυμπεροπουλο αυριο που εκανε σπερμοδιαγραμμα αλλα νομιζω οτι οποιο και να εινσι πρεπει να γινει χειρουργειο οπως και να εχει, δεν το γλιτωνουμε,  και λογω ηλικιας κοντα στα 40 δεν ειναι και σιγουρο οτι θα εχει και αποτελεσμα κλπ.. ..

Γενικα κατι αλλο που με στενοχωρησε αλλα ειναι και η αληθεια ειναι οτι  ο ανδρολογος μου ειπε σε συνδυασμο και με δικο μου ιστορικο (πολυ χαμηλη ΑΜΗ και ινομυωματα) και ηλικια και των δυο μας (40&36) και αν ισχυει και κακο σπερμοδιαγραμμα και αυριο, οτι εγω  ειδικα δεν εχω χρονο και μας ειπε να παμε με εξωσωματικη κλπ και συντομοτερο για να εχουμε και πιθανοτητες για καλα αποτελεσματα. Μια καλη συμβουλη εδωσε  αλλα οσο να ναι λιγο στενοχωρεθηκα.  Τωρα προσπαθω να δω αν θα κανουμε χειρουργειο και ποτε κλπ..

 

Κορίτσι μου δες τα θετικά, ότι αν οφείλεται στην κιρσοκήλη το αποτέλεσμα του σπερμοδιαγράμματος, μπορεί μετά την επέμβαση να φτιάξει!! 

Όσο για την εξωσωματική, εγώ αν ήθελα άμεσα αποτελέσματα νομίζω θα το σκεφτόμουν!! 😊 Αγάπη σημασία δεν έχει ο τρόπος, αλλά το να κρατάς τελικά το παιδάκι σου, το αγγελούδι σου αγκαλιά..❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι για τα προσωπικά τους είναι πιο κλειστεί χαρακτήρες… ομως είναι αρκετά κοινωνικός και στη δουλεια όλο δωράκια παίρνει από τους ασθένεια του! 😂😂 κουβαλάει γλυκά που κάνουν οι ασθενεις του έχει που του δίνουν κάρτες με 50 ευρώ μέσα άσε 🤣🤣🤣

Αα μια χαρά σε καλό σου βγαίνει εσένα χαχα μην τα συζητάς καθόλου χρυσά παιδιά έχουμε!!💞🤗 Γιατρός είναι απότι κατάλαβα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Froufro @Raf123 @Antonia2 @Κατεριναπαπ κορίτσια πήγα στο γιατρό!! Όλα καλά τα είδε, και πάλι κοριτσάκι μας είπε🎀💞🤗 Επόμενο ραντεβού για β’ επιπέδου τώρα στις 17 νοεμβρίου..αν μας πει πάλι κοριτσάκι αρχίζω τα ψώνια💞💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

@Froufro @Raf123 @Antonia2 @Κατεριναπαπ κορίτσια πήγα στο γιατρό!! Όλα καλά τα είδε, και πάλι κοριτσάκι μας είπε🎀💞🤗 Επόμενο ραντεβού για β’ επιπέδου τώρα στις 17 νοεμβρίου..αν μας πει πάλι κοριτσάκι αρχίζω τα ψώνια💞💞💞

Μπράβο βρε κορίτσι μου, τέτοια να ακούμε, υπέροχα νέα!!! Να προσέχεις πολύ πολύ και θα έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη,  είμαι σίγουρη!!! Δώσε ένα φιλάκι στο σπορακι σου 😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

@Froufro @Raf123 @Antonia2 @Κατεριναπαπ κορίτσια πήγα στο γιατρό!! Όλα καλά τα είδε, και πάλι κοριτσάκι μας είπε🎀💞🤗 Επόμενο ραντεβού για β’ επιπέδου τώρα στις 17 νοεμβρίου..αν μας πει πάλι κοριτσάκι αρχίζω τα ψώνια💞💞💞

Αχ τι τελεια νεα!!!!! Τι ωραια κλεινει αυτη η μερα!!!! 😁😁😁

Μπραβο κοριτσι μου!!! Η πριγκιπισουλα σου ερχεται!!!! Αγορασε φορεματακια κ κορδελιτσες να την υποδεχτεις!!! 😍😍😍😍🎀🛍️👗💜♀️

Ευχομαι σε ενα μηνα να πανε ολα τελεια στη β' επιπεδου κ να δεις ποσο συντομα θα κρατας την μικρουλα σου στην αγκαλια σου!!!🙏💜💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αα μια χαρά σε καλό σου βγαίνει εσένα χαχα μην τα συζητάς καθόλου χρυσά παιδιά έχουμε!!💞🤗 Γιατρός είναι απότι κατάλαβα;

Ναι εννοείται έχουμε και τις μαρμελαδεσ Και τα καλούδια από τις ασθενεις μια χαρά 🤣🤣 Όχι είναι φυσιοθεραπευτής!! 
 

Θυμησε μου εσυ είσαι από νησί; Απο τη Συμη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

@Froufro @Raf123 @Antonia2 @Κατεριναπαπ κορίτσια πήγα στο γιατρό!! Όλα καλά τα είδε, και πάλι κοριτσάκι μας είπε🎀💞🤗 Επόμενο ραντεβού για β’ επιπέδου τώρα στις 17 νοεμβρίου..αν μας πει πάλι κοριτσάκι αρχίζω τα ψώνια💞💞💞

Τέλεια τα νέα σου!!! Όλα καλά θα πάνε και όλα ροζ 💕💕💕 καλή τελειομηνη  εγκυμοσύνη και με ένα πονο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

@Froufro @Raf123 @Antonia2 @Κατεριναπαπ κορίτσια πήγα στο γιατρό!! Όλα καλά τα είδε, και πάλι κοριτσάκι μας είπε🎀💞🤗 Επόμενο ραντεβού για β’ επιπέδου τώρα στις 17 νοεμβρίου..αν μας πει πάλι κοριτσάκι αρχίζω τα ψώνια💞💞💞

Τέλεια κορίτσι μου!!!! Κ εγώ έτσι έκανα, μετά την αυχενική αγόρασα το πρώτο μας φουστάνι κ κορδέλες 💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Τέλεια κορίτσι μου!!!! Κ εγώ έτσι έκανα, μετά την αυχενική αγόρασα το πρώτο μας φουστάνι κ κορδέλες 💝

Μετά την Β επιπέδου ήθελα να πω..... 🥱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσι μου δες τα θετικά, ότι αν οφείλεται στην κιρσοκήλη το αποτέλεσμα του σπερμοδιαγράμματος, μπορεί μετά την επέμβαση να φτιάξει!! 

Όσο για την εξωσωματική, εγώ αν ήθελα άμεσα αποτελέσματα νομίζω θα το σκεφτόμουν!! 😊 Αγάπη σημασία δεν έχει ο τρόπος, αλλά το να κρατάς τελικά το παιδάκι σου, το αγγελούδι σου αγκαλιά..❤️🥰

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου🥰 Ειδα παρακατω οτι πηγες στο γιατρο και ειδες το κοριτσακι σου! Μπραβο χαιρομαι παρα πολυ με τα νεα σου, να σας πανε ολα τελεια με το καλο να την υποδειχτειτε  σε λιγους μηνες🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Μια όμορφη μέρα να έχουμε!! Και καλή δουλειά σε όσες δουλεύουν!! 💗

Κορίτσια καλημέρα .

Σταμάτησα τη προγεστερόνη την τρίτη .

Και περιμένω περίοδο.λογικα σήμερα αύριο πρέπει να αδιαθετήσω. Κανονικά 😟

Εν τέλει δεν έχει εμφανιστεί. Αλλά από χθες έχω αυξημένα υγρά .... Κ φοβάμαι μην έχω κάνει μύκητες αν κ δεν με τρώνε ιδιαίτερα. Λέτε να ναι υγρά πριν την περίοδο επειδή πήρα προγεστερόνη;

Είχα κάνει καλλιεργεία κ ήμουν μια χαρά πριν 20 μέρες κ έκανε κ ο φίλος μου κ βγήκε καθαρή !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Μια όμορφη μέρα να έχουμε!! Και καλή δουλειά σε όσες δουλεύουν!! 💗

Καλημέραααα πως είσαι σήμερα;;; 💕💕💕 Σήμερα οντως είναι απαιτητική η ημέρα μου ουφ κουράστηκα μόνο που το σκέφτηκα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα .

Σταμάτησα τη προγεστερόνη την τρίτη .

Και περιμένω περίοδο.λογικα σήμερα αύριο πρέπει να αδιαθετήσω. Κανονικά 😟

Εν τέλει δεν έχει εμφανιστεί. Αλλά από χθες έχω αυξημένα υγρά .... Κ φοβάμαι μην έχω κάνει μύκητες αν κ δεν με τρώνε ιδιαίτερα. Λέτε να ναι υγρά πριν την περίοδο επειδή πήρα προγεστερόνη;

Είχα κάνει καλλιεργεία κ ήμουν μια χαρά πριν 20 μέρες κ έκανε κ ο φίλος μου κ βγήκε καθαρή !

Καλημέραααα …μην αγχώνεσαι και αν είναι να έρθει θα έρθει!! Δεν είναι μύκητες μην αγχώνεσαι έχω και εγώ υγρά πριν την περίοδο αλλά είναι πηκτά λευκά όχι σαν της ωορρηξιας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέραααα πως είσαι σήμερα;;; 💕💕💕 Σήμερα οντως είναι απαιτητική η ημέρα μου ουφ κουράστηκα μόνο που το σκέφτηκα 😂

Καλημέρα κορίτσι μου, είμαι πολύ καλά μπορώ να πω.. σκέφτομαι θετικά και ανυπομονώ να δω τους γιατρούς.. προσπαθώ να αποβαλω την σκέψη μιας πιθανής αποτυχίας στην εξωσωματική και προς το παρόν σκέφτομαι την μπομπα που με αντιπροσωπεύει απόλυτα κσι παίρνω δύναμη!  Μα πραγματικά ήταν σα να άκουγα εμένα! 

Νσ έχεις μια εύκολη μέρα κορίτσι μου!!  💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!! πολλα φιλια και μπολικη θετικη ενεργεια για να εχουμε μια ομορφη ημερα!!! 😍😍😘😘

Καλη δουλιτσα σε οσες δουλευουν!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα .

Σταμάτησα τη προγεστερόνη την τρίτη .

Και περιμένω περίοδο.λογικα σήμερα αύριο πρέπει να αδιαθετήσω. Κανονικά 😟

Εν τέλει δεν έχει εμφανιστεί. Αλλά από χθες έχω αυξημένα υγρά .... Κ φοβάμαι μην έχω κάνει μύκητες αν κ δεν με τρώνε ιδιαίτερα. Λέτε να ναι υγρά πριν την περίοδο επειδή πήρα προγεστερόνη;

Είχα κάνει καλλιεργεία κ ήμουν μια χαρά πριν 20 μέρες κ έκανε κ ο φίλος μου κ βγήκε καθαρή !

Καλημέρα κορίτσι μου, εισαι στην τελική ευθεία αποβάλε κάθε αρνητική σκέψη,  τα υγρά είναι επειδή θα σου έρθει περίοδος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...